Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124141 - 124160 Napsat příspěvek
sakra, skoda, ze sem ho propasnul, nemate ty jeho prispevky nekde v archivu? :(
441170
sakra, skoda, ze sem ho propasnul, nemate ty jeho prispevky nekde v archivu? :(
0 0
reagovat
Ban. Čau.
441169
Ban. Čau.
0 0
reagovat
Ja mam pocit, ze tady nekdo kazi uz tak dost pokazenou reputaci Hobita, ktery se mezitim prejmenoval na Hankyho a radoby "zintelektualnel". Puvodni Hobit imho zas takovy hovado nebyl :-)
441168
Ja mam pocit, ze tady nekdo kazi uz tak dost pokazenou reputaci Hobita, ktery se mezitim prejmenoval na Hankyho a radoby "zintelektualnel". Puvodni Hobit imho zas takovy hovado nebyl :-)
0 0
reagovat

Hobit

To máš pravdu, zvažoval jsem svůj příspěvek, ale nedalo mi to. Tohle je ovšem rozhodně můj poslední k tomuto "tématu", tvůj ale určitě ne ;) Jen doufám, že si ten ban vysloužíš co nejdřív :D
441167
To máš pravdu, zvažoval jsem svůj příspěvek, ale nedalo mi to. Tohle je ovšem rozhodně můj poslední k tomuto "tématu", tvůj ale určitě ne *;)* Jen doufám, že si ten ban vysloužíš co nejdřív *:D*
Hobit
0 0
reagovat

Hobit

Začalo odpočítávání tvé existence na MZ...bacha na to:-)
441166
Začalo odpočítávání tvé existence na MZ...bacha na to:-)
Hobit
0 0
reagovat

Hobit

Kdyby sis trošku pročetl diskuzi než tu začneš psát svoje duševní průjmy asi by sis všiml, o čem se tu diskutuje a o čem se tu NEdiskutuje. Věz, že tvoje jednání hodně naštve spoustu uživatelů tohoto serveru, protože píšeš kraviny.
441165
Kdyby sis trošku pročetl diskuzi než tu začneš psát svoje duševní průjmy asi by sis všiml, o čem se tu diskutuje a o čem se tu NEdiskutuje. Věz, že tvoje jednání hodně naštve spoustu uživatelů tohoto serveru, protože píšeš kraviny.
Hobit
0 0
reagovat

Hobit

Vazne me to nebavi ;) Nikdo te nenuti vybirat si filmove tema, ale jestli se v dalsich prispevcich neprestanes navazet do tohohle serveru a jeho uzivatelu, jinymi slovy neprestanes cilene provokovat, tak proste dostanes kopanec do zad. A klidne si ted verbalne vybrec oci, nepomuze ti to. ;)
441164
Vazne me to nebavi ;) Nikdo te nenuti vybirat si filmove tema, ale jestli se v dalsich prispevcich neprestanes navazet do tohohle serveru a jeho uzivatelu, jinymi slovy neprestanes cilene provokovat, tak proste dostanes kopanec do zad. A klidne si ted verbalne vybrec oci, nepomuze ti to. ;)
Hobit
0 0
reagovat
Jsem rad, ze sis predem ujasnil kam tvuj prispevek patri (uz tam je ;). Na hlasku o hackach a carkach skutecne odmitam reagovat a prijde mi naprosto zbytecna (proto prispevek skoncil v kosi). Nikdo ti nebrani psat hacky a carky, takze nevim, proc bys mel upozornovat na to, ze je nekdo nepise, kdyz je to v internetovych diskuzich naprosto bezny jev. Popojed (ale uz mas stejne podminku... jestli do pulnoci nenapises neco alespon napul prinosneho a stihnes misto toho udelat dalsich 50 podobne hodnotnych prispevku jako byl ten, ktery prave resime, tak budes zitra marne hledat klice od nasich dveri).
441163
Jsem rad, ze sis predem ujasnil kam tvuj prispevek patri (uz tam je ;). Na hlasku o hackach a carkach skutecne odmitam reagovat a prijde mi naprosto zbytecna (proto prispevek skoncil v kosi). Nikdo ti nebrani psat hacky a carky, takze nevim, proc bys mel upozornovat na to, ze je nekdo nepise, kdyz je to v internetovych diskuzich naprosto bezny jev. Popojed (ale uz mas stejne podminku... jestli do pulnoci nenapises neco alespon napul prinosneho a stihnes misto toho udelat dalsich 50 podobne hodnotnych prispevku jako byl ten, ktery prave resime, tak budes zitra marne hledat klice od nasich dveri).
0 0
reagovat

Hobit

Jestli sis nevšiml, nepsat háčky a čárky může být normální a to z mnoha důvodů (anglická klávesnice apod.) ale jelikož řešíme kraviny a je to OT tak už bych toho nechal...
441162
Jestli sis nevšiml, nepsat háčky a čárky může být normální a to z mnoha důvodů (anglická klávesnice apod.) ale jelikož řešíme kraviny a je to OT tak už bych toho nechal...
Hobit
0 0
reagovat

Hobit

Nic proti ale to byla přímo mířená urážka, pokud se chceš jen zeptat, zeptej se normálně...
441161
Nic proti ale to byla přímo mířená urážka, pokud se chceš jen zeptat, zeptej se normálně...
Hobit
0 0
reagovat
ho
441160
ho
0 0
reagovat

Hobit

Proč ses sem vůbec registroval? Napsal si tady x příspěvků, ale v každém buď zbytečná kritika o kterou tu nikdo nestojí nebo samé rady a skutek utek. Zajímají tě vůbec trailery nebo si přišel jenom buzerovat?
441159
Proč ses sem vůbec registroval? Napsal si tady x příspěvků, ale v každém buď zbytečná kritika o kterou tu nikdo nestojí nebo samé rady a skutek utek. Zajímají tě vůbec trailery nebo si přišel jenom buzerovat?
Hobit
0 0
reagovat
Komentovani filmu zavedeno bude, az to uzname za vhodne. Predem se priprav, ze tvoje prispevky obsahujici jakekoliv urazky (nas ci uzivatelu) budou rovnou mazany. Bohuzel te cela redakce zna az prilis dobre, nez aby ti davala nejake vystrahy nebo podminky (pokud si nekdo mysli, ze jsme nespravedlivi, doporucuji ke studiu hobitovu tvorbu na serverech Okoun a Lopuch ;). Taktez naprosto nesmyslne a zbytecne prispevky pujdou rovnou do kamen... ty narozdil od jinych uzivatelu totiz uz mas vek na to, aby ses nechoval jako naprosty idiot. Takze... vitam te. ;)
441158
Komentovani filmu zavedeno bude, az to uzname za vhodne. Predem se priprav, ze tvoje prispevky obsahujici jakekoliv urazky (nas ci uzivatelu) budou rovnou mazany. Bohuzel te cela redakce zna az prilis dobre, nez aby ti davala nejake vystrahy nebo podminky (pokud si nekdo mysli, ze jsme nespravedlivi, doporucuji ke studiu hobitovu tvorbu na serverech Okoun a Lopuch ;). Taktez naprosto nesmyslne a zbytecne prispevky pujdou rovnou do kamen... ty narozdil od jinych uzivatelu totiz uz mas vek na to, aby ses nechoval jako naprosty idiot. Takze... vitam te. ;)
0 0
reagovat
Hele hobbi uklidni se a pověz všem co máš za problémy nějak to vyřešíme jen klid
441157
Hele hobbi uklidni se a pověz všem co máš za problémy nějak to vyřešíme jen klid
0 0
reagovat
Já neměl nikdy hobity rád :) Ani od Petera Jacksona, ani kdekoliv jinde ;)
441156
Já neměl nikdy hobity rád :) Ani od Petera Jacksona, ani kdekoliv jinde ;)
0 0
reagovat

Hobit

Vyvaruj se narážek na úroveň uživatelů a nepiš každý jeden svůj názor do jednoho vzkazu :(... Jestli brzy nezklidníš, myslím že redakční ban tě jistě nemine...
441155
Vyvaruj se narážek na úroveň uživatelů a nepiš každý jeden svůj názor do jednoho vzkazu *:(*... Jestli brzy nezklidníš, myslím že redakční ban tě jistě nemine...
Hobit
0 0
reagovat
Vidím, že o sobě máš velmi vysoké mínění, kam hobit nepřijde, tam to jde do háje:-) Upřímný smích!
441154
Vidím, že o sobě máš velmi vysoké mínění, kam hobit nepřijde, tam to jde do háje:-) Upřímný smích!
0 0
reagovat

Hobit (pokud je to TEN Hobit, co myslím)

Myslím, že se tu bude bannovat něčí IP adresa:-) a) komentování zatím nechystáme, b) změna designu? (si upad, člověče:-) c) ty jsi pánem své reputace, tak se snaž:-)
441153
Myslím, že se tu bude bannovat něčí IP adresa:-) a) komentování zatím nechystáme, b) změna designu? (si upad, člověče:-) c) ty jsi pánem své reputace, tak se snaž:-)
Hobit (pokud je to TEN Hobit, co myslím)
0 0
reagovat

runner

jo,jo premejslim o tom.. asi na to zajdu.. jinak dik vsem
441152
jo,jo premejslim o tom.. asi na to zajdu.. jinak dik vsem
runner
0 0
reagovat

Rick Deckard

Na ohlasy je nejlepší asi Rottentomastoes (Mnichov).">link A k druhýmu dotazu... ano, Khoiba, a pokud si ten film neviděl, tak si na něj zajdi, jestli ho ještě vůbec někde dávaj. Pak člověk pochopí, co znamená slovo "cool". :)
441151
Na ohlasy je nejlepší asi Rottentomastoes (Mnichov). A k druhýmu dotazu... ano, Khoiba, a pokud si ten film neviděl, tak si na něj zajdi, jestli ho ještě vůbec někde dávaj. Pak člověk pochopí, co znamená slovo "cool". :)
Rick Deckard
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se