Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124201 - 124220 Napsat příspěvek

Cival

Sakra, proc zrovna v patek, to jedu pryc.No nevadi priste (asi za rok ;))
440687
Sakra, proc zrovna v patek, to jedu pryc.No nevadi priste (asi za rok ;))
Cival
0 0
reagovat
Stahni si Quicktime 7
440686
Stahni si Quicktime 7
0 0
reagovat

POMOC QUICKTIME

Ahoj, lidičky, potřebuju pomoc s trailerem na V jako Vendetta...stáhla jsem si to, mimochodem, odkaz na nízkou kvalitu nejde....stáhla jsem si střední a mám bílé okýnko a jde mi jen zvuk..to samé se mi stalo s X-mem 3...ale kupříkladu M:I:III mi jde v poho...pomóc!:o)
440685
Ahoj, lidičky, potřebuju pomoc s trailerem na V jako Vendetta...stáhla jsem si to, mimochodem, odkaz na nízkou kvalitu nejde....stáhla jsem si střední a mám bílé okýnko a jde mi jen zvuk..to samé se mi stalo s X-mem 3...ale kupříkladu M:I:III mi jde v poho...pomóc!:o)
POMOC QUICKTIME
0 0
reagovat
Ale snad uz ted se da predeslat, ze to nakonec bude v patek 6. aby si nejaci horlivci nebookovali letenky uz na 5. :-)
440684
Ale snad uz ted se da predeslat, ze to nakonec bude v patek 6. aby si nejaci horlivci nebookovali letenky uz na 5. :-)
0 0
reagovat

invisigoth

Zitra o tom bude novinka...
440683
Zitra o tom bude novinka...
invisigoth
0 0
reagovat

Noc plná trailerů

Ahoj, nevím jestli se to tady už probíralo,ale od kolika hodin začíná ta akcička v tom Světozoru na trailery?? Případně to vstupné se bude hradit formou vstupenek nebo až tam do kasičky:D Díky za info zdarec:+:+
440682
Ahoj, nevím jestli se to tady už probíralo,ale od kolika hodin začíná ta akcička v tom Světozoru na trailery?? Případně to vstupné se bude hradit formou vstupenek nebo až tam do kasičky*:D* Díky za info zdarec*:+**:+*
Noc plná trailerů
0 0
reagovat

Vincent

a o tom to je...hlavne byt na vsechno pripraven :)
440681
a o tom to je...hlavne byt na vsechno pripraven :)
Vincent
0 0
reagovat
A nezkoušel to náhodou někdo z přítomných ehm? ;-) Dneska se na to chystám, v záloze mám připravené Lost In Translation, takže když bude Aeon hodně ubíjející, spravim si chuť se Scarlett :-)
440680
A nezkoušel to náhodou někdo z přítomných ehm? ;-) Dneska se na to chystám, v záloze mám připravené Lost In Translation, takže když bude Aeon hodně ubíjející, spravim si chuť se Scarlett :-)
0 0
reagovat
No, zni to logicky :-)
440679
No, zni to logicky :-)
0 0
reagovat
Co říkáte na tohle? Místo Keep of the grass bych doporučoval spíš Keep the "grass" for watching Aeon Flux! :)
440678
Co říkáte na tohle? Místo Keep of the grass bych doporučoval spíš Keep the "grass" for watching Aeon Flux! :)
0 0
reagovat

imf a spol

Díky za profil expertů. Coma jo rozčarován každou hudbou, která má nádech soulu, takže potom za vším jede jako slepá patrona. :-)
440677
Díky za profil expertů. Coma jo rozčarován každou hudbou, která má nádech soulu, takže potom za vším jede jako slepá patrona. :-)
imf a spol
0 0
reagovat

MichaelBay

Co je na tom za velký styl?
440676
Co je na tom za velký styl?
MichaelBay
0 0
reagovat

Mel Gibson vrací úder

Mel Gibson přichází s Apocalyptem ve velkolepém stylu! Nahlédněte co asi tak přijde!!! TV">link Spot na Trailer
440675
Mel Gibson přichází s Apocalyptem ve velkolepém stylu! Nahlédněte co asi tak přijde!!! TV Spot na Trailer
Mel Gibson vrací úder
0 0
reagovat

oldie

Oldie">link dneška :-)
440674
oldie
0 0
reagovat
Neco takoveho existuje jen u animaku a triku... vsechno ostatni je volna kategorie, tj. vybira se ze vsech filmu, ktere splnuji podminky (premiera letos, nasazeni v US kinech atd. atd.)
440673
Neco takoveho existuje jen u animaku a triku... vsechno ostatni je volna kategorie, tj. vybira se ze vsech filmu, ktere splnuji podminky (premiera letos, nasazeni v US kinech atd. atd.)
0 0
reagovat
Pánové, nevíte kde by se dal přečíst seznam filmů, kteří na Oscarech postupují do užšího výběru (7)?
440672
Pánové, nevíte kde by se dal přečíst seznam filmů, kteří na Oscarech postupují do užšího výběru (7)?
0 0
reagovat

Chaplin

Co říkáte na tohle oldies">link našel jsem ho na dně zaprášeného harddisku s mnoha dalšími trailery. :-)
440671
Co říkáte na tohle oldies našel jsem ho na dně zaprášeného harddisku s mnoha dalšími trailery. :-)
Chaplin
0 0
reagovat

Kryspin

Uff... to je macek. Kazdopadne diky...
440670
Uff... to je macek. Kazdopadne diky...
Kryspin
0 0
reagovat

Experti

Tak je tu nový trailer k dalšímu českému filmu Experti.">link
440669
Tak je tu nový trailer k dalšímu českému filmu Experti.
Experti
0 0
reagovat
Nema nekdo trailer ke gladiatoru????????????????????????,,,:o
440668
Nema nekdo trailer ke gladiatoru????????????????????????,,,*:o*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se