Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124221 - 124240 Napsat příspěvek

dwarf

Koukam na to take ted. A na TheMovieBox.net odkud byl tak uz tam o nem neni ani zminka. Tak uz ho asi dali pryc. Jeste ze jsem byl rychlej. Uf
440515
Koukam na to take ted. A na TheMovieBox.net odkud byl tak uz tam o nem neni ani zminka. Tak uz ho asi dali pryc. Jeste ze jsem byl rychlej. Uf
dwarf
0 0
reagovat

dotaz

Mozna se to tu uz resilo, ale proc mi nejde stahnout spot na M:I3?
440514
Mozna se to tu uz resilo, ale proc mi nejde stahnout spot na M:I3?
dotaz
0 0
reagovat
Na Memoirs of a Geisha jsem se také těšil, ale v ukázkách mi vůbec nesedla angličtina v čistě japonském prostředí... jak se herci snaží mluvit anglicky a očividně jim to moc nejde...
440513
Na Memoirs of a Geisha jsem se také těšil, ale v ukázkách mi vůbec nesedla angličtina v čistě japonském prostředí... jak se herci snaží mluvit anglicky a očividně jim to moc nejde...
0 0
reagovat

Na co se těším...

BROKEBACK MOUNTAIN: kvůli tématu a nadšeným recenzím


BASIC INSTINCT 2: Catherine Tramell je jedna z nejlepších filmových postav


MEMOIRS OF A GEISHA: trailer je výborný a Rob Marshall umí


THE FOUNTAIN: vizuální teaser, Jackman, Weisz, Arafonsky - není co dodat

440512
BROKEBACK MOUNTAIN: kvůli tématu a nadšeným recenzím

BASIC INSTINCT 2: Catherine Tramell je jedna z nejlepších filmových postav

MEMOIRS OF A GEISHA: trailer je výborný a Rob Marshall umí

THE FOUNTAIN: vizuální teaser, Jackman, Weisz, Arafonsky - není co dodat

Na co se těším...
0 0
reagovat

michaelbay

a jo, mas pravdu, je tam jinej konec, misto mamutice tam je diego...ale za trailer bych to nepovazoval :)
440511
a jo, mas pravdu, je tam jinej konec, misto mamutice tam je diego...ale za trailer bych to nepovazoval :)
michaelbay
0 0
reagovat

scroochy

Ten trailer vypadá úplně stejně. Je úplně stejnej jako ten tady až po to karate tý veverky. A pak už je to jiný. V názvu chybí THE MELTDOWN a jsou tam jiný scénky z filmu.
440510
Ten trailer vypadá úplně stejně. Je úplně stejnej jako ten tady až po to karate tý veverky. A pak už je to jiný. V názvu chybí THE MELTDOWN a jsou tam jiný scénky z filmu.
scroochy
0 0
reagovat

michaelbay

aha...
jinak ten odkaz, cos poslal, tak to prece neni international trailer, ale ten samej Teaser 2, co je tady na MZ, ne?...
440509
aha...
jinak ten odkaz, cos poslal, tak to prece neni international trailer, ale ten samej Teaser 2, co je tady na MZ, ne?...
michaelbay
0 0
reagovat

scroochy

Mám je prostě rád. Oni ke mě patří, oni mě doplňují. :-)
440508
Mám je prostě rád. Oni ke mě patří, oni mě doplňují. :-)
scroochy
0 0
reagovat

michaelbay

nač tolik vykřičníků? ;)
440507
nač tolik vykřičníků? ;)
michaelbay
0 0
reagovat

A ještě bonus

A ještě je tu International Trailer! 20th Cenury Fox to rozjíždí!!!
link
440506
A ještě je tu International Trailer! 20th Cenury Fox to rozjíždí!!! http://www.foxfilm.at/trailer/trailer/IceAge2_teaser2.wmv
A ještě bonus
0 0
reagovat

Ice Age 2 Teaser 2 v HD!!!

Apple si pospíšil a už tu je druhý teaser na Ice Age 2 v HD!!! Užijte si kung-fu naší milované veverky v nejlepším obraze současnosti!!! link link link
440505
Apple si pospíšil a už tu je druhý teaser na Ice Age 2 v HD!!! Užijte si kung-fu naší milované veverky v nejlepším obraze současnosti!!! http://movies.apple.com/movies/fox/ice_age_2/ice_age_2-tlrD_h480p.mov http://movies.apple.com/movies/fox/ice_age_2/ice_age_2-tlrD_h720p.mov http://movies.apple.com/movies/fox/ice_age_2/ice_age_2-tlrD_h1080p.mov
Ice Age 2 Teaser 2 v HD!!!
0 0
reagovat
Pokud cítíte potřebu, tak poslední větu posledního příspěvku ignorujte, děkuji :)
440504
Pokud cítíte potřebu, tak poslední větu posledního příspěvku ignorujte, děkuji :)
0 0
reagovat
Mám takovej dotaz na nejvyšší. Kdy se dočkám filmu Match Point u nás? Nebo alespoň nějakýho pochybnýho releasu někde ve světě? :)
440503
Mám takovej dotaz na nejvyšší. Kdy se dočkám filmu Match Point u nás? Nebo alespoň nějakýho pochybnýho releasu někde ve světě? :)
0 0
reagovat
Ok... a dik za info. Mam ho nekde v archivu tak ho zitra hodim na ftpko :-)
440502
Ok... a dik za info. Mam ho nekde v archivu tak ho zitra hodim na ftpko :-)
0 0
reagovat
Mas pravdu Civale, vypada hodne cool, asi dalsi muj error :). A opravte si link na Alpha Dog, ten rusky preview, asi ho museli stahnout :) respektive jsem po deseti minutach nasel pres googl jenom odkazy na tenhle promo trailer, ktery tam samozrejme nebyl.
440501
Mas pravdu Civale, vypada hodne cool, asi dalsi muj error :). A opravte si link na Alpha Dog, ten rusky preview, asi ho museli stahnout :) respektive jsem po deseti minutach nasel pres googl jenom odkazy na tenhle promo trailer, ktery tam samozrejme nebyl.
0 0
reagovat
Ale bude v Alpha Dog a Edison a v obou imho vypada hodne cool :-)
440500
Ale bude v Alpha Dog a Edison a v obou imho vypada hodne cool :-)
0 0
reagovat

Killshot

Ups, mensi error ,ted ctu ze uz tam nastesti nebude. tak to je potom:+
440499
Ups, mensi error ,ted ctu ze uz tam nastesti nebude. tak to je potom*:+*
Killshot
0 0
reagovat

Cival

Slava jim, jenom z Killshotu mam strach, prece jenom Timberlake je Timberlake.
440498
Slava jim, jenom z Killshotu mam strach, prece jenom Timberlake je Timberlake.
Cival
0 0
reagovat
yeah, preci Kocku neznicime :-)
440497
yeah, preci Kocku neznicime :-)
0 0
reagovat

Peter Jackson

Se mi to zda nebo s kazdym svym novim filmem o par kilo zhubne :-)
Na druhou stranu o par kil (spis melounu) pribere :). Na Meet the Feebles jsem zapomel, je to fakt ujete. Ale nektere prvky hezky pouzil v Heavenly Creatures.
K Bad Taste - ten film doslova delal na kolene za penize rodicu, takove normalni domaci kino o invazi mimozemstanu :)
440496
Se mi to zda nebo s kazdym svym novim filmem o par kilo zhubne :-) Na druhou stranu o par kil (spis melounu) pribere :). Na Meet the Feebles jsem zapomel, je to fakt ujete. Ale nektere prvky hezky pouzil v Heavenly Creatures. K Bad Taste - ten film doslova delal na kolene za penize rodicu, takove normalni domaci kino o invazi mimozemstanu :)
Peter Jackson
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se