Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121481 - 121500 Napsat příspěvek
Tak trailer na Supermana bude prilepenej az k Mission: Impossible, coz znamena start v kinech 5: kvetna, na netu o par dni driv. Na jednu stranu je to dost pozde, na drtuhou je mozna logictejsi schovat si naboje az budou X-Meni (M:I:III a Poseidon) finisovat a rozpalit kampan az po nich... uvidime :-)
443424
Tak trailer na Supermana bude prilepenej az k Mission: Impossible, coz znamena start v kinech 5: kvetna, na netu o par dni driv. Na jednu stranu je to dost pozde, na drtuhou je mozna logictejsi schovat si naboje az budou X-Meni (M:I:III a Poseidon) finisovat a rozpalit kampan az po nich... uvidime :-)
0 0
reagovat
TV Spoty se sem davaji prakticky vsechny. 90% z nich.
443423
TV Spoty se sem davaji prakticky vsechny. 90% z nich.
0 0
reagovat
holly....! Bez jakyhokoliv bayovani - tenhle film bude pecka! Ja ty X-M fakt zeru, tagze fuck objektivitu, ale tohle bude zuzu podivana. Chtelo by to este jeden trailer..btw ty ukazky se mi libej, sou celkem dobre udelany (ale je fakt, ze sekacka je dooost hruuuza)
443422
holly....! Bez jakyhokoliv bayovani - tenhle film bude pecka! Ja ty X-M fakt zeru, tagze fuck objektivitu, ale tohle bude zuzu podivana. Chtelo by to este jeden trailer..btw ty ukazky se mi libej, sou celkem dobre udelany (ale je fakt, ze sekacka je dooost hruuuza)
0 0
reagovat

Cival, imf

No tak to sorry, já nevěděl, že je sem budete dávat, protože TV Spoty se sem moc nedávají a za druhé v těch klipech celkem hodně zapadnou. Ale jinak tedy sorry klidně to tedy smažte...
443421
No tak to sorry, já nevěděl, že je sem budete dávat, protože TV Spoty se sem moc nedávají a za druhé v těch klipech celkem hodně zapadnou. Ale jinak tedy sorry klidně to tedy smažte...
Cival, imf
0 0
reagovat
A mimochodem, ty spoty jsou vynikajicne urobeny... i kdyz mam dost vyhrady k nekterym scenam (napr. sekacka Storm v druhym spotu).
443420
A mimochodem, ty spoty jsou vynikajicne urobeny... i kdyz mam dost vyhrady k nekterym scenam (napr. sekacka Storm v druhym spotu).
0 0
reagovat
Dej mu vystrahu a pak ho odpal na Mars... uz nas to vazne prestava bavit, Michaele...
443419
Dej mu vystrahu a pak ho odpal na Mars... uz nas to vazne prestava bavit, Michaele...
0 0
reagovat
Pane boze, zrovna jsem byl na Movie Boxu a rikal si, ze ten magor to tam bude zrovna sazet do diskuze, ztaimco to ja budu davat do profilu... a mel jsem zase recht :-)
443418
Pane boze, zrovna jsem byl na Movie Boxu a rikal si, ze ten magor to tam bude zrovna sazet do diskuze, ztaimco to ja budu davat do profilu... a mel jsem zase recht :-)
0 0
reagovat

X-MEN 3 TV SPOTS!!!

No sakra to jsou poslední dny snad Vánoce, co se TV Spotů týče ne? :-) Na net létají tyhle 30-ti vteřinové ukázečky v posledních dnech jedna za druhou a troufám si tvrdit, že tomu ještě zdaleka není konec!!! Nyní tři nové TV Spoty na film X-MEN 3!!! Jedná se bohužel o pouze bych řekl průměrné TV Spoty a víc jak 3/5 by nedosal ani jeden z nich, ale určitě alespoň trošku potěší... Takže ">link
TV SPOT 1, ">link
TV SPOT 2, ">link
TV SPOT 3. Enjoy'em!!! :D
443417
No sakra to jsou poslední dny snad Vánoce, co se TV Spotů týče ne? :-) Na net létají tyhle 30-ti vteřinové ukázečky v posledních dnech jedna za druhou a troufám si tvrdit, že tomu ještě zdaleka není konec!!! Nyní tři nové TV Spoty na film X-MEN 3!!! Jedná se bohužel o pouze bych řekl průměrné TV Spoty a víc jak 3/5 by nedosal ani jeden z nich, ale určitě alespoň trošku potěší... Takže TV SPOT 1, TV SPOT 2, TV SPOT 3. Enjoy'em!!! *:D*
X-MEN 3 TV SPOTS!!!
0 0
reagovat
To bych si s tebou mohl podat ruku Scroochy, ze ano? ;)
443416
To bych si s tebou mohl podat ruku Scroochy, ze ano? ;)
0 0
reagovat
vince nema nikdo rad, ale on uz je zvyklej :))
443415
vince nema nikdo rad, ale on uz je zvyklej *:))*
0 0
reagovat
Zacinam mit rad tvoji novou ikonku Fordíku :D
443414
Zacinam mit rad tvoji novou ikonku Fordíku *:D*
0 0
reagovat
prestavam te mit rad vinci :D?)
443413
prestavam te mit rad vinci *:D**?)*
0 0
reagovat
Painting, SM.. co prijde priste st? :D
443412
Painting, SM.. co prijde priste st? *:D*
0 0
reagovat
dobre, abych to uvedl na pravou miru, vincikovi se zas neco nelibi - foto je pro starsi 18ti let (ackoliv je to body-painting, který neni zadny hrich)....want">link more? :) (a abyste si nemysleli, ze sem uchyl /coz si asi stejne myslite/, pisu o SM3, tak sem googloval :))
443411
dobre, abych to uvedl na pravou miru, vincikovi se zas neco nelibi - foto je pro starsi 18ti let (ackoliv je to body-painting, který neni zadny hrich)....want more? :) (a abyste si nemysleli, ze sem uchyl /coz si asi stejne myslite/, pisu o SM3, tak sem googloval :))
0 0
reagovat
Tak to je bez pochyby nejlepší Spiderman, co jsem kdy viděl:-). Pružnější už snad být nemůže:-)
443410
Tak to je bez pochyby nejlepší Spiderman, co jsem kdy viděl:-). Pružnější už snad být nemůže:-)
0 0
reagovat
Stčko dostane asi banana :)
443409
Stčko dostane asi banana :)
0 0
reagovat

MB

ty bys měl pracovat ve vládě! třeba v oddělení "propaganda a vymýváni mozků"...to by ti šlo :D
443407
ty bys měl pracovat ve vládě! třeba v oddělení "propaganda a vymýváni mozků"...to by ti šlo :D
MB
0 0
reagovat

2x TV Spot

Další várka těch nejlepších ukázek, které dělají filmům reklamu a to TV Spotů!! Opět od špičkového TheMovieBox přichází tentokrát nadupaný a zaručený hit CARS">link a režisér velkolepé zábavy Wolfgang Petersen vrací úder bombou Poseidon">link TV. Takže už jen stačí dodat IN THEATRES AND IMAX MAY 12!!! :+ :D
443406
Další várka těch nejlepších ukázek, které dělají filmům reklamu a to TV Spotů!! Opět od špičkového TheMovieBox přichází tentokrát nadupaný a zaručený hit CARS a režisér velkolepé zábavy Wolfgang Petersen vrací úder bombou Poseidon TV. Takže už jen stačí dodat IN THEATRES AND IMAX MAY 12!!! *:+* *:D*
2x TV Spot
0 0
reagovat
uchyle, nesmis koukat na moji ikonku, kdyz pises do diskuze :D:D ....dobre, oprava - ja se jeste nekouk na te zaznam, co mi kamarad poridil :), lepci :D8)
443405
uchyle, nesmis koukat na moji ikonku, kdyz pises do diskuze *:D**:D* ....dobre, oprava - ja se jeste nekouk na te zaznam, co mi kamarad poridil :), lepci *:D**8)*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se