Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121521 - 121540 Napsat příspěvek
Nejprodavanejsi na Filmopolis... :-)
443380
Nejprodavanejsi na Filmopolis... :-)
0 0
reagovat
me to nejak neleze na mozek...jste si jisti ze 6. Batalion je furt nejprodavanejsi DVD?...ja ani nevim o co tam jde?...vubec cely ten zebricek je nejaky divny...
443379
me to nejak neleze na mozek...jste si jisti ze 6. Batalion je furt nejprodavanejsi DVD?...ja ani nevim o co tam jde?...vubec cely ten zebricek je nejaky divny...
0 0
reagovat
Ja uz to videla...a myslim ze perfekt(az na ty rozmachla gesta)...
443378
Ja uz to videla...a myslim ze perfekt(az na ty rozmachla gesta)...
0 0
reagovat

Metropolis

Tak jakej byl vás zážitek ze včerejšího Metropolisu...? Třeba názor MB by mě hodně zajímal. :))
443377
Tak jakej byl vás zážitek ze včerejšího Metropolisu...? Třeba názor MB by mě hodně zajímal. :))
Metropolis
0 0
reagovat
kocoure...to nevadi ja to mam zalohovane:+...
443376
kocoure...to nevadi ja to mam zalohovane*:+*...
0 0
reagovat
No harm done ;)
link target="_blank">link border="0" alt="Free Image Hosting at www.ImageShack.us" />
443375
No harm done ;)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
0 0
reagovat
hele,kocour rujnuje konkurencni filmovy projekty
443374
hele,kocour rujnuje konkurencni filmovy projekty
0 0
reagovat

Azazel

Eh... moc se omlouvám, omylem jsem to smazal :(
443373
Eh... moc se omlouvám, omylem jsem to smazal :(
Azazel
0 0
reagovat
You're kidding me! :D
443372
You're kidding me! *:D*
0 0
reagovat
HEH, VYSTE TEDA KREATIVNI
443371
HEH, VYSTE TEDA KREATIVNI
0 0
reagovat

imf

spis bych rek, ze pises proklate rychle...priste si vymysli svoje tema na clanek, jasny?!? :))
443370
spis bych rek, ze pises proklate rychle...priste si vymysli svoje tema na clanek, jasny?!? *:))*
imf
0 0
reagovat
scroochy: hezka pripominka, vzhledem k tomu, ze ta novinka vysla o tri minuty pozdejc. Ses asi medium. ;) Jinak Poseidon se zda pravdepodobnej, ale je to taaaaaak pozde.
443369
scroochy: hezka pripominka, vzhledem k tomu, ze ta novinka vysla o tri minuty pozdejc. Ses asi medium. ;) Jinak Poseidon se zda pravdepodobnej, ale je to taaaaaak pozde.
0 0
reagovat

scroochy

No Superman je od Warnerů, takže bych to viděl na Poseidon, ale M:I-3 může přinést také libové trailery třeba i teaser na Transformers když je to oboje od Paramount!! Ale spíš by mě zajímal trailer na Piráty 2!!
443368
No Superman je od Warnerů, takže bych to viděl na Poseidon, ale M:I-3 může přinést také libové trailery třeba i teaser na Transformers když je to oboje od Paramount!! Ale spíš by mě zajímal trailer na Piráty 2!!
scroochy
0 0
reagovat
nelibi? to sou moje sluchatka z helikoptery :D
443367
nelibi? to sou moje sluchatka z helikoptery *:D*
0 0
reagovat

st39.6

kristepane, s tou novou ikonkou mi desis psa...vrat to zpatky! :D
btw: vi nekdo, kdy bude nakej trailer na supemana? vzdyt uz to je za chvili v kinech ;)
443366
kristepane, s tou novou ikonkou mi desis psa...vrat to zpatky! :D
btw: vi nekdo, kdy bude nakej trailer na supemana? vzdyt uz to je za chvili v kinech ;)
st39.6
0 0
reagovat
kdyz uzste u toho vzkazniku, dostal sem tam jeden dlouhej link a ten vzkaznik to nerozdelil na 2 radky, tudiz se to roztahlo a vypada to dost divne (cely se to posunulo dolu. viz tady: link
443365
kdyz uzste u toho vzkazniku, dostal sem tam jeden dlouhej link a ten vzkaznik to nerozdelil na 2 radky, tudiz se to roztahlo a vypada to dost divne (cely se to posunulo dolu. viz tady: http://jackie.ioberon.cz/podelanejvzkaznik.jpg)
0 0
reagovat
Taková menší technická, proč si nemůžu mazat cokoliv ve vzkazníku? :)
443364
Taková menší technická, proč si nemůžu mazat cokoliv ve vzkazníku? :)
0 0
reagovat

mhsh

Tak to jsem na to zvědav, jaké to bude... Já si dal demo nového Tomb Raidera a byl jsem mile překvapen po propadáku jménem Angel of Darknes. Hraje se to dobře, ikdyž mi ty kamery občas štvou a vypadá to dost pěkně. Už se těším na oboje a konečně snad něco dohraji po dlouhé době... Za pár dní začnu ;)
443363
Tak to jsem na to zvědav, jaké to bude... Já si dal demo nového Tomb Raidera a byl jsem mile překvapen po propadáku jménem Angel of Darknes. Hraje se to dobře, ikdyž mi ty kamery občas štvou a vypadá to dost pěkně. Už se těším na oboje a konečně snad něco dohraji po dlouhé době... Za pár dní začnu *;)*
mhsh
0 0
reagovat
Trellíno Jojo, to je ono.


Loki Je super, ale občas mě hodně naštve umělá antiinteligence NPC. Postavy pořád odpovídají to samé, i když jí třeba dovedu na místo určení, ale nemůžu se dostat dovnitř přes zamčenou bránu, pořát mele: nesmíme ztrácet čas a musíme rychle jít, místo aby poradila, kde sehnat klíč. Nebo stráže, které jezdí všude na cestách mezi městy na koních. Pokud na zemi leží mrtvola, tak se o ní zasekávají jako o překážku, vůbec se nediví co tam dělá. Nepřátelé nevidí neslyší, takže pokud je jich ve velké místnosti několik v různé vzdálenosti, reaguje často jen jedna nejbližší. Pak docela legrační šípy co jdou znovu sbírat: třeba potkáte NPC skrz nazkrz probodanou šípy:D, pořád běhá a šípy z ní můžete sebrat. Nebýt těhle blbých chyb, bylo by to na 10/10. Jinak běhá to hodně slušně i na A2600+, 1GB RAM, 6600GT v 1280x960 na střední detaily.
443362
Trellíno Jojo, to je ono.

Loki Je super, ale občas mě hodně naštve umělá antiinteligence NPC. Postavy pořád odpovídají to samé, i když jí třeba dovedu na místo určení, ale nemůžu se dostat dovnitř přes zamčenou bránu, pořát mele: nesmíme ztrácet čas a musíme rychle jít, místo aby poradila, kde sehnat klíč. Nebo stráže, které jezdí všude na cestách mezi městy na koních. Pokud na zemi leží mrtvola, tak se o ní zasekávají jako o překážku, vůbec se nediví co tam dělá. Nepřátelé nevidí neslyší, takže pokud je jich ve velké místnosti několik v různé vzdálenosti, reaguje často jen jedna nejbližší. Pak docela legrační šípy co jdou znovu sbírat: třeba potkáte NPC skrz nazkrz probodanou šípy*:D*, pořád běhá a šípy z ní můžete sebrat. Nebýt těhle blbých chyb, bylo by to na 10/10. Jinak běhá to hodně slušně i na A2600+, 1GB RAM, 6600GT v 1280x960 na střední detaily.
0 0
reagovat
Duro: Já takto nahrával filmy a melodie z nich (příp. znělky seriálů) na kazeťák. Měl jsem takto desítky a desítky filmů na audiokazetách... a nejen z TV, ale z kina, kam jsem ten kazeťák běžně tahal v batohu (tehdy se hodně dabovalo). :)
443361
Duro: Já takto nahrával filmy a melodie z nich (příp. znělky seriálů) na kazeťák. Měl jsem takto desítky a desítky filmů na audiokazetách... a nejen z TV, ale z kina, kam jsem ten kazeťák běžně tahal v batohu (tehdy se hodně dabovalo). :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se