Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121441 - 121460 Napsat příspěvek
omfg
443585
omfg
0 0
reagovat

kOCOUR

Ne ne nemáme. A HD to bude hlavně kvůli tomu, aby bylo to písmo co nejvíce čisté, protože když to hodím např. do normálního MPEGu 2 jako je DVD, tak to písmo když je např. červené, tak má ty hrany jakoby rozteklé, ale v HD je vše nádherně čisťoučké!! :)
443584
Ne ne nemáme. A HD to bude hlavně kvůli tomu, aby bylo to písmo co nejvíce čisté, protože když to hodím např. do normálního MPEGu 2 jako je DVD, tak to písmo když je např. červené, tak má ty hrany jakoby rozteklé, ale v HD je vše nádherně čisťoučké!! *:)*
kOCOUR
0 0
reagovat
Nemáte nic natočeno? Tak to jo. No hlavně že to bude HD 720p!!!:+ ;)
443583
Nemáte nic natočeno? Tak to jo. No hlavně že to bude HD 720p!!!*:+* ;)
0 0
reagovat

kOCOUR

Dočkej času... :D Dnes se určitě dočkáš. Když dnes půjdu na Ice Age 2 tak bude tak v 20:00 a když nepůjdu tak bude asi tak v 17:00. A samozřejmě že v HD 720p bude... Ale moc ultramega nebude, protože je to teaser a my ještě nic z filmu nemáme natočeno, děláme teprve screenplay :D Ale už mám ideu na druhý teaser a tam už z filmu něco samozřejmě bude...
443582
Dočkej času... *:D* Dnes se určitě dočkáš. Když dnes půjdu na Ice Age 2 tak bude tak v 20:00 a když nepůjdu tak bude asi tak v 17:00. A samozřejmě že v HD 720p bude... Ale moc ultramega nebude, protože je to teaser a my ještě nic z filmu nemáme natočeno, děláme teprve screenplay *:D* Ale už mám ideu na druhý teaser a tam už z filmu něco samozřejmě bude...
kOCOUR
0 0
reagovat

MB

Kde jen ultramega pochystanej HD trailer :+ na to vaše veledílko? Pátek je za námi a pořád nic :)
443581
Kde jen ultramega pochystanej HD trailer *:+* na to vaše veledílko? Pátek je za námi a pořád nic :)
MB
0 0
reagovat
Nedávno mi kámoš půjčil Buena Vista Social Club a musím říct, že mě to chytlo víc než jsem předpokládal...8)
443580
Nedávno mi kámoš půjčil Buena Vista Social Club a musím říct, že mě to chytlo víc než jsem předpokládal...*8)*
0 0
reagovat

TV Spots

Další TV Spoty!!! Nejprve dva Tv Spoty na Disneyovku THE WILD, které jsou normálně stažitelné a jsou v OK kvalitě - TV01,">link TV02.">link

Pak je tu stažitelný Tv Spot na UNITED 93 - TV.">link

A nakonec jsou tu 3 Tv Spoty na X-MEN 3, které sice tu už jsou, ale díky IGN jsou teď v rozlišení 640x360 - ">link
TV01, ">link
TV02, ">link
TV03.

Je to pěkné, ale chtělo by to už nějaký ten trailer na Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest ;) Docela sucho na to že začíná letní blockbusterová sezóna!!
443579
Další TV Spoty!!! Nejprve dva Tv Spoty na Disneyovku THE WILD, které jsou normálně stažitelné a jsou v OK kvalitě - TV01, TV02.

Pak je tu stažitelný Tv Spot na UNITED 93 - TV.

A nakonec jsou tu 3 Tv Spoty na X-MEN 3, které sice tu už jsou, ale díky IGN jsou teď v rozlišení 640x360 - TV01, TV02, TV03.

Je to pěkné, ale chtělo by to už nějaký ten trailer na Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest *;)* Docela sucho na to že začíná letní blockbusterová sezóna!!
TV Spots
0 0
reagovat
Royale ne?
443578
Royale ne?
0 0
reagovat
a jak teda?...
443577
a jak teda?...
0 0
reagovat
uaaa... prestante nebohemu BRku furt prznit ten nazev... uz nevim kolikrat jsem slysel "Battle Royal"... je to k nevydrzeni. ;)))
443576
uaaa... prestante nebohemu BRku furt prznit ten nazev... uz nevim kolikrat jsem slysel "Battle Royal"... je to k nevydrzeni. ;)))
0 0
reagovat
BR the best. Really love it :) II - fucked up
443575
BR the best. Really love it :) II - fucked up
0 0
reagovat

Azazel

Neviděl... :)
443574
Neviděl... *:)*
Azazel
0 0
reagovat
Co rikate na Battle Royal?...
443573
Co rikate na Battle Royal?...
0 0
reagovat
Ne to ne, ale já to zrovna chtěl.....však víte a zjistim jsem tohle
443572
Ne to ne, ale já to zrovna chtěl.....však víte a zjistim jsem tohle
0 0
reagovat

Indiana

to je takovy ten krasny film na usinani?:D
443571
to je takovy ten krasny film na usinani?*:D*
Indiana
0 0
reagovat
Neviděli jste někdo Saló aneb 120 dnů Sodoma nebo jak se to jmenuje, vypadá to zajímavě?)
443570
Neviděli jste někdo Saló aneb 120 dnů Sodoma nebo jak se to jmenuje, vypadá to zajímavě*?)*
0 0
reagovat
imf: Ne, dal jsem mu obal od Vetřelců 2 a on mi tam narval jedničku
443569
imf: Ne, dal jsem mu obal od Vetřelců 2 a on mi tam narval jedničku
0 0
reagovat
iffaaam ja se zas vratil z firewallu a docela happy, uplne me dostalo, jak se tam nakonci hezky postaru rezali :)
443568
iffaaam ja se zas vratil z firewallu a docela happy, uplne me dostalo, jak se tam nakonci hezky postaru rezali :)
0 0
reagovat
No pokud si mu rekl, ze chces "Vetrelce", tak se nemuzes divit. ;)
443567
No pokud si mu rekl, ze chces "Vetrelce", tak se nemuzes divit. ;)
0 0
reagovat
ÁÁÁÁ, mega lol. Jsem si ve videopůjčovně pučil na dvd Vetřelce II a když to zapnu, tak zjistim, že ten korpulentní chlápek z půjčovny mi tam narval do obalu jedničku.:D:D:D
443566
ÁÁÁÁ, mega lol. Jsem si ve videopůjčovně pučil na dvd Vetřelce II a když to zapnu, tak zjistim, že ten korpulentní chlápek z půjčovny mi tam narval do obalu jedničku.*:D**:D**:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se