Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121461 - 121480 Napsat příspěvek
Kiefer vyzera na tej fotke nejaky prestarnuty:D
443517
Kiefer vyzera na tej fotke nejaky prestarnuty*:D*
0 0
reagovat
Jack Bauer je prece nejcooloznejsi manik na celym svete...bez tech otravnech 24 kecu by to vlastne ani nebylo MovieZone...
443516
Jack Bauer je prece nejcooloznejsi manik na celym svete...bez tech otravnech 24 kecu by to vlastne ani nebylo MovieZone...
0 0
reagovat
mb, proč nejsi schopnej pochopit, že tvoje informace, že se jdeš teď dívat na tu a tu epizodu 24 tady spoustu lidí akorát otravuje...?! nemoh bys s tím vážně přestat?
443515
mb, proč nejsi schopnej pochopit, že tvoje informace, že se jdeš teď dívat na tu a tu epizodu 24 tady spoustu lidí akorát otravuje...?! nemoh bys s tím vážně přestat?
0 0
reagovat

st39.6

No tak já očekávám, že Kiefer bude hrát roli Jacka! Jestli ne, tak to není "24". :) A jinak máš naprostou pravdu, že nebýt zbavit se Jacka je jako zbavit se pokladu, to je husté přirovnání. :+ A nyní se jdu dívat na E16 a dnes myslím dávají na Foxu ve formátu 720p E17 :+ :D
443514
No tak já očekávám, že Kiefer bude hrát roli Jacka! Jestli ne, tak to není "24". :) A jinak máš naprostou pravdu, že nebýt zbavit se Jacka je jako zbavit se pokladu, to je husté přirovnání. *:+* A nyní se jdu dívat na E16 a dnes myslím dávají na Foxu ve formátu 720p E17 *:+* *:D*
st39.6
0 0
reagovat

MB

a kde tam rikaj, ze tam bude hrat? ja nevim, jen sem to projel, ale byl tam zminovanej jen jako vykonnej producent, ne? A navic - dalsich 24 se muze odehravat treba pred prvnima 24 :) nic neprozradili....anyway - snads nemyslel, ze by ho zabili :) to je jako vyhodit z lodi poklad :)
443513
a kde tam rikaj, ze tam bude hrat? ja nevim, jen sem to projel, ale byl tam zminovanej jen jako vykonnej producent, ne? A navic - dalsich 24 se muze odehravat treba pred prvnima 24 :) nic neprozradili....anyway - snads nemyslel, ze by ho zabili :) to je jako vyhodit z lodi poklad :)
MB
0 0
reagovat

st39.6

Má to akorát jediné mínus, že nám nyní už prozradili, jak tím pádem Pětka dopadne. Měli to oznámit až po odvysílání posledního dílu "24". No ale čert to vem, aspoň víme, že Jacka nikdo nezastaví a ještě se můžeme těšit na nové tváře :-)
443512
Má to akorát jediné mínus, že nám nyní už prozradili, jak tím pádem Pětka dopadne. Měli to oznámit až po odvysílání posledního dílu "24". No ale čert to vem, aspoň víme, že Jacka nikdo nezastaví a ještě se můžeme těšit na nové tváře :-)
st39.6
0 0
reagovat
no me spis dostalo tohle,">link ackoliv ze 24 mam taky radost.
443511
no me spis dostalo tohle, ackoliv ze 24 mam taky radost.
0 0
reagovat

imf

No já myslím že formulované to bylo OK. A hlavně to bylo také pro ty, kteří třeba neumí tolik anglicky, ale mají "24" rádi, že? Hodit odkaz na ComingSoon umí každý, ale CS je anglicky... Tak nahoďte o tom novinku a budeme spokojeni všichni ne? :)
443510
No já myslím že formulované to bylo OK. A hlavně to bylo také pro ty, kteří třeba neumí tolik anglicky, ale mají "24" rádi, že? Hodit odkaz na ComingSoon umí každý, ale CS je anglicky... Tak nahoďte o tom novinku a budeme spokojeni všichni ne? *:)*
imf
0 0
reagovat
Mozna se casem naucis jako formulovat normalni informace... do ty doby to budes muset zkouset metodou pokus-omyl... sorry...
443509
Mozna se casem naucis jako formulovat normalni informace... do ty doby to budes muset zkouset metodou pokus-omyl... sorry...
0 0
reagovat

imf

Ty jo ty jseš teda zlej!!! Já se s tím tak snažil a ty to jen tak smázneš. Kdyby to byl jen nějaký výkřik do tmy, tak to pochopím, protože jsme se na tom dohodli, ale tohle byla úplně normální informace, jako každá jiná... a ty to víš... :(
443508
Ty jo ty jseš teda zlej!!! Já se s tím tak snažil a ty to jen tak smázneš. Kdyby to byl jen nějaký výkřik do tmy, tak to pochopím, protože jsme se na tom dohodli, ale tohle byla úplně normální informace, jako každá jiná... a ty to víš... *:(*
imf
0 0
reagovat
Michael vam chtel neco vzkazat - tady.">link ;)
443507
Michael vam chtel neco vzkazat - tady. ;)
0 0
reagovat
Azazel, go on :)
443506
Azazel, go on :)
0 0
reagovat
Pokud se podíváte na ten stream film o filmu Silent Hill v klipech,můžete vidět Pyramid head v celé jeho kráse,jak se činí s nožem:D:+
443505
Pokud se podíváte na ten stream film o filmu Silent Hill v klipech,můžete vidět Pyramid head v celé jeho kráse,jak se činí s nožem*:D**:+*
0 0
reagovat
a ja abych ted rekla nejakou historku s trenkama...
443504
a ja abych ted rekla nejakou historku s trenkama...
0 0
reagovat
A teď mám říct "Neříkal jsem to ha?" Takže.. Neříkal jsem to ha? :)
443503
A teď mám říct "Neříkal jsem to ha?" Takže.. Neříkal jsem to ha? :)
0 0
reagovat

vinc

ehm :)
443502
ehm :)
vinc
0 0
reagovat
uz to funguje...divny
443501
uz to funguje...divny
0 0
reagovat
Scroochy si vymejšlí. Šlehnul si vokenu a zkouší ospravedlnit svoje následující disfunkce ;)
443500
Scroochy si vymejšlí. Šlehnul si vokenu a zkouší ospravedlnit svoje následující disfunkce ;)
0 0
reagovat

scroochy

Screenshot do vzkazníku pls :)
443499
Screenshot do vzkazníku pls :)
scroochy
0 0
reagovat
nevite, proc na hlavni strance nevidim obsah sekce na obzoru? :)
443498
nevite, proc na hlavni strance nevidim obsah sekce na obzoru? :)
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se