Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121501 - 121520 Napsat příspěvek
Scroochy:Aj slepa vevericka obcas najde oriesok.:D;)
443214
Scroochy:Aj slepa vevericka obcas najde oriesok.*:D**;)*
0 0
reagovat
Kdyby tady od Marka S. nebyly ty urážky na účet Shawshaku a Forresta, řekl bych že je to pravý hobit!;) To je ale jenom výplod mé fantazie--- Marek S. + jeho názory =Marek Slovák + hobtovi názory! :D Ehm.. špatný vtip.
443213
Kdyby tady od Marka S. nebyly ty urážky na účet Shawshaku a Forresta, řekl bych že je to pravý hobit!*;)* To je ale jenom výplod mé fantazie--- Marek S. + jeho názory =Marek Slovák + hobtovi názory! *:D* Ehm.. špatný vtip.
0 0
reagovat

scroochy

Jeho první.
443212
Jeho první.
scroochy
0 0
reagovat
tedka vyjimecne se musim marka zastat, protoze jehio posledni zprava byla prinosna...
443211
tedka vyjimecne se musim marka zastat, protoze jehio posledni zprava byla prinosna...
0 0
reagovat
Marek a jeho rozumy, to je v techto destivych dnech skutecne to prave ke cteni...
443210
Marek a jeho rozumy, to je v techto destivych dnech skutecne to prave ke cteni...
0 0
reagovat

over there

nevíte někdo jestli bude pokračování seriálu OVER THERE?
443209
nevíte někdo jestli bude pokračování seriálu OVER THERE?
over there
0 0
reagovat
Thanks.
443208
Thanks.
0 0
reagovat
" Příští týden...abych byl konkrétnější." - Shushika v diskuzi k V for Vendeta odpovídá na dotaz ohledně toho, kdy bude recenze na Match Point.
443207
" Příští týden...abych byl konkrétnější." - Shushika v diskuzi k V for Vendeta odpovídá na dotaz ohledně toho, kdy bude recenze na Match Point.
0 0
reagovat
Jak to vypadá s recenzí na Match Point?
443206
Jak to vypadá s recenzí na Match Point?
0 0
reagovat
integruj... problem je v tom, ze nemame vymyslenej ten novej... kazdopadne zitra dopoledne se to vyhlasi, aby se stihly poslat vstupenky stastnemu vyherci... don't worry...
443205
integruj... problem je v tom, ze nemame vymyslenej ten novej... kazdopadne zitra dopoledne se to vyhlasi, aby se stihly poslat vstupenky stastnemu vyherci... don't worry...
0 0
reagovat

hodiny

Bud zerete strasne hodne Deli, nebo zijete v jinem casoprostoru. 48 hodin v kvizu mi uz davno uteklo, a to jsem se snazil dokonce zapocitat (nasobit, delit, odmocnovat, integrovat, ba i nekonecnou radu jsem se snazil secist) letni cas. /:
443204
Bud zerete strasne hodne Deli, nebo zijete v jinem casoprostoru. 48 hodin v kvizu mi uz davno uteklo, a to jsem se snazil dokonce zapocitat (nasobit, delit, odmocnovat, integrovat, ba i nekonecnou radu jsem se snazil secist) letni cas. /:
hodiny
0 0
reagovat

marek s.

To mas recht, protoze kazdej dalsi prispevek na tohle tema uz bude smazanej... nenecham vas, abyste se tu navzajem pateticky urazeli...
443203
To mas recht, protoze kazdej dalsi prispevek na tohle tema uz bude smazanej... nenecham vas, abyste se tu navzajem pateticky urazeli...
marek s.
0 0
reagovat

st39.6.

To bych bral od člověka, který takhle diskutuje nebo má načteno, nevím, jak jsi na tom Ty, ale od Dura to neberu, protože je snad ještě horším pozérem, než za jakého označuje mě (a ten strach z intelektuálů je až patologicky směšný...). Ale raději toho nechám a zbytek řeším ve Vzkazníku, tohle uź je ot.
443202
To bych bral od člověka, který takhle diskutuje nebo má načteno, nevím, jak jsi na tom Ty, ale od Dura to neberu, protože je snad ještě horším pozérem, než za jakého označuje mě (a ten strach z intelektuálů je až patologicky směšný...). Ale raději toho nechám a zbytek řeším ve Vzkazníku, tohle uź je ot.
st39.6.
0 0
reagovat
Jop, kdyžtak řekni a já ti s registrací na jiném webu mile rád pomůžu ;)
443201
Jop, kdyžtak řekni a já ti s registrací na jiném webu mile rád pomůžu ;)
0 0
reagovat
v tvym pripade uz to skutecne prestava byt zabavne, Marku.
443200
v tvym pripade uz to skutecne prestava byt zabavne, Marku.
0 0
reagovat
Azazel: Všichni, jo? Já si všiml asi jen 2-3 lidí, u kterých je mi to jedno, protože jsou mi k smíchu svým přístupem k filmům a informacím, takže asi tak.



imf: Chápu, že jsi to chtěl zamezit v začátku, ale bylo to k tématu - vyjadˇoval jsem se k otázce Forrest/Shawshank. To, že mi ty filmy přijdou přeceňované a skoro ničím nezajímavé, jsou jen dokonale zvládnutým řemeslem, kterému se člověk poddává, než aby se mu oddal, je věc, kterou jsem nastínil a duro to pozérsky setřel, protože má obavy o to, že když se mluví o filmu vážně, není to zábavné...
443199
Azazel: Všichni, jo? Já si všiml asi jen 2-3 lidí, u kterých je mi to jedno, protože jsou mi k smíchu svým přístupem k filmům a informacím, takže asi tak.

imf: Chápu, že jsi to chtěl zamezit v začátku, ale bylo to k tématu - vyjadˇoval jsem se k otázce Forrest/Shawshank. To, že mi ty filmy přijdou přeceňované a skoro ničím nezajímavé, jsou jen dokonale zvládnutým řemeslem, kterému se člověk poddává, než aby se mu oddal, je věc, kterou jsem nastínil a duro to pozérsky setřel, protože má obavy o to, že když se mluví o filmu vážně, není to zábavné...
0 0
reagovat

azazel

Cenzuruju to jenom proto, ze to jiste par lidi obtezuje a navic to tu probihalo uz nekolikrat (at uz s M.B. nebo s M.S.)... nikam to nevede, ale jakmile se ty utoky omezi jen na dve osoby, je lepsi, kdyz si to vyridi nekde soukrome (nebo v chatu, kde to proste "odplave").
443198
Cenzuruju to jenom proto, ze to jiste par lidi obtezuje a navic to tu probihalo uz nekolikrat (at uz s M.B. nebo s M.S.)... nikam to nevede, ale jakmile se ty utoky omezi jen na dve osoby, je lepsi, kdyz si to vyridi nekde soukrome (nebo v chatu, kde to proste "odplave").
azazel
0 0
reagovat
kocour LOL...
imf...ale jestli se tu nebude resit ani tohle, tak uz je teda "diskuze" jako takova k nicemu...podleha to tady strasne cenzure...a po pravde se priznam ze mi dela dobre jak se ted do MS vsichni navazi...a to bych ve vzkazniku nepochytila...
443197
kocour LOL... imf...ale jestli se tu nebude resit ani tohle, tak uz je teda "diskuze" jako takova k nicemu...podleha to tady strasne cenzure...a po pravde se priznam ze mi dela dobre jak se ted do MS vsichni navazi...a to bych ve vzkazniku nepochytila...
0 0
reagovat
Reste si to ve vzkazniku, na chatu nebo na piskovisti (sazim svoje dva centy na Dura ;)
443196
Reste si to ve vzkazniku, na chatu nebo na piskovisti (sazim svoje dva centy na Dura ;)
0 0
reagovat
Třeba IDDQD. To byl dobrej kód ;)
443195
Třeba IDDQD. To byl dobrej kód ;)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se