Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118981 - 119000 Napsat příspěvek
imf: chjo, na tyhle filmy jsem docela zvědavej a nějaká ukázka by fakt bodla

Merlin: tak třeba nějakej unrated trailer:D
446337
imf: chjo, na tyhle filmy jsem docela zvědavej a nějaká ukázka by fakt bodla
Merlin: tak třeba nějakej unrated trailer*:D*
0 0
reagovat
Už je ti líp? Zjevně jsi snědl něco moc ošklivého a možná víckrát za sebou. Spoléhám na to, že teď už se budeš vyjadřovat slušněji a třeba ti i někdo poradí.
446336
Už je ti líp? Zjevně jsi snědl něco moc ošklivého a možná víckrát za sebou. Spoléhám na to, že teď už se budeš vyjadřovat slušněji a třeba ti i někdo poradí.
0 0
reagovat

kOCOUR

Ahoj...
446335
Ahoj...
kOCOUR
0 0
reagovat
Ahoj, Michaele.
446334
Ahoj, Michaele.
0 0
reagovat
Nevíte někdo jak videa z YouTube převést do QuickTimu nebo Avi?? Ten YouTube a jejich flash je úplně na hovno!!
446333
Nevíte někdo jak videa z YouTube převést do QuickTimu nebo Avi?? Ten YouTube a jejich flash je úplně na hovno!!
0 0
reagovat
doba nataceni neni jedinej faktor... strategie uvadeni traileru je trochu slozitejsi. ;)
446332
doba nataceni neni jedinej faktor... strategie uvadeni traileru je trochu slozitejsi. ;)
0 0
reagovat
trailer na Goya's Ghost mě nezajímá (protože Natalie v traileru nahá nebude:D), ale trailer na 300 by teda mohl, to by zase na nějaký čas pořádně rozvířilo vody...
446331
trailer na Goya's Ghost mě nezajímá (protože Natalie v traileru nahá nebude*:D*), ale trailer na 300 by teda mohl, to by zase na nějaký čas pořádně rozvířilo vody...
0 0
reagovat
BTW už by se mohly vyloupnout trailery na 300, Zodiaca, Goya's Ghost, Grind House nebo Departed...už se natáčej dost dlouho a furt nic ... ???
446330
BTW už by se mohly vyloupnout trailery na 300, Zodiaca, Goya's Ghost, Grind House nebo Departed...už se natáčej dost dlouho a furt nic ... ???
0 0
reagovat
Chow Yun-Fat se už na několika fotkách objevil...ale bude až v trojce
446329
Chow Yun-Fat se už na několika fotkách objevil...ale bude až v trojce
0 0
reagovat
já taky jen malou otázečku ohledně Pirátů (nechci začínat novou diskuzi pod filmem nebo $$novinkou): objevil se vůbec někde na fotce nebo v traileru Chow Yun-Fat ?? nemá to bejt jenom nějakej počítačovej ksicht?
446328
já taky jen malou otázečku ohledně Pirátů (nechci začínat novou diskuzi pod filmem nebo $$novinkou): objevil se vůbec někde na fotce nebo v traileru Chow Yun-Fat ?? nemá to bejt jenom nějakej počítačovej ksicht?
0 0
reagovat
Položím takovou otázečku, které bych se ještě před nedávnem zasmál: překoná vůbec Superman v tržbách Auta??)
446327
Položím takovou otázečku, které bych se ještě před nedávnem zasmál: překoná vůbec Superman v tržbách Auta?*?)*
0 0
reagovat

sobis

rofl tak to je hodne 80's poster :)):D
446326
rofl tak to je hodne 80's poster *:))**:D*
sobis
0 0
reagovat
ten hlavní hrdina vypadá jako všechno, jen ne jako borec.dát mu do ruky skateboard a šoupnout ho do seriálu ala Smallwille,tak ho snesu. Ale na Eragona se tak jako tak prostě podívat musím, protože tam je Malkovich a hlavně Irons (doufám,že se nepokusí o další Dračí doupě). Ale ještě pořád tu je ta mikrominimální šance, že se pokusí pojmout film trochu dospěleji...
446325
ten hlavní hrdina vypadá jako všechno, jen ne jako borec.dát mu do ruky skateboard a šoupnout ho do seriálu ala Smallwille,tak ho snesu. Ale na Eragona se tak jako tak prostě podívat musím, protože tam je Malkovich a hlavně Irons (doufám,že se nepokusí o další Dračí doupě). Ale ještě pořád tu je ta mikrominimální šance, že se pokusí pojmout film trochu dospěleji...
0 0
reagovat

Eragon

Vcera jsem jel vlakem a pristoupila rodina s dvemi detmi cca 3 a 5 let obe holcicky. Pomalu jsem usinal, kdyz zacal jejich otec cist pohadku. Po chvili mi doslo ,ze jim cte Eldesta tj. druhy dil Eragona a ta 5 leta drzela v ruce hracku draka. Jde videt, ze markening Poaliniho rodicu funguje(oba jsou manageri) a jako moderni pohadka slouzi dobre. Dneska po precteni vikendove diskuze na MZ (asi 130 komentaru), musim prihodit neco do plena. Film bude natacen jeden ze zakladatelu CGI sekce ILM, takze producenti dobre pochopili,ze ten film bude jenom o tom, jak dobre bude udelana Safira (drak) a interakce mezi ni a ostatnimi a proste mi nerikejte, ze nechcete videt draka s borcem na zadech, jak dzdi ohen a kouzla na nepratelske armady :). O knize uz tady bylo napsano dost i o tematu (Duro to hezky popsal, taky v tom ma praxy ;) ) .Film Dragonheart se mi libil, obsazeni je zajimave a proto jsem optimisticky + hraje tam Sienna Guillory, pro kterou mam slabost od televizni Troje, kde byla tak 1000% presvedcivejsi nez v Diana Kruger v Troji filmove. :)
446324
Vcera jsem jel vlakem a pristoupila rodina s dvemi detmi cca 3 a 5 let obe holcicky. Pomalu jsem usinal, kdyz zacal jejich otec cist pohadku. Po chvili mi doslo ,ze jim cte Eldesta tj. druhy dil Eragona a ta 5 leta drzela v ruce hracku draka. Jde videt, ze markening Poaliniho rodicu funguje(oba jsou manageri) a jako moderni pohadka slouzi dobre. Dneska po precteni vikendove diskuze na MZ (asi 130 komentaru), musim prihodit neco do plena. Film bude natacen jeden ze zakladatelu CGI sekce ILM, takze producenti dobre pochopili,ze ten film bude jenom o tom, jak dobre bude udelana Safira (drak) a interakce mezi ni a ostatnimi a proste mi nerikejte, ze nechcete videt draka s borcem na zadech, jak dzdi ohen a kouzla na nepratelske armady :). O knize uz tady bylo napsano dost i o tematu (Duro to hezky popsal, taky v tom ma praxy ;) ) .Film Dragonheart se mi libil, obsazeni je zajimave a proto jsem optimisticky + hraje tam Sienna Guillory, pro kterou mam slabost od televizni Troje, kde byla tak 1000% presvedcivejsi nez v Diana Kruger v Troji filmove. :)
Eragon
0 0
reagovat

Superman

Nevíte někdo, co je to za písničku v TV Spotu 19 na Supermana?
446323
Nevíte někdo, co je to za písničku v TV Spotu 19 na Supermana?
Superman
0 0
reagovat
buhuaha,ten je vážně dobrej:D
446322
buhuaha,ten je vážně dobrej*:D*
0 0
reagovat
už ste viděli tenhle poster a Snakes on a Plane? link ....to budou osumdesátý jak vyšitý :D
446321
už ste viděli tenhle poster a Snakes on a Plane? http://www.impawards.com/2006/snakes_on_a_plane_ver3.html ....to budou osumdesátý jak vyšitý *:D*
0 0
reagovat
Věř mi, že to nechceš vědět... zlo největší ;). Kvíz bude... snad... někdy ;)
446320
Věř mi, že to nechceš vědět... zlo největší ;). Kvíz bude... snad... někdy ;)
0 0
reagovat
To je imfova chyba... rano ji napravi (snad ;)))
446319
To je imfova chyba... rano ji napravi (snad ;)))
0 0
reagovat
Kuci, kolik jste toho v těch Varech vykalili? Vím, že jsou prázdniny, ale já jsem už sakra nažhavenej na další kvízovou otázku...:D
446318
Kuci, kolik jste toho v těch Varech vykalili? Vím, že jsou prázdniny, ale já jsem už sakra nažhavenej na další kvízovou otázku...*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se