Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118961 - 118980 Napsat příspěvek
hej, stay mi jeste nikdo nevysvetlil :D
446356
hej, stay mi jeste nikdo nevysvetlil :D
0 0
reagovat
xMort: DIKY MOOOC, jo je to Stay, ja vedel, ze mi tu nekdo poradi ;-)
446355
xMort: DIKY MOOOC, jo je to Stay, ja vedel, ze mi tu nekdo poradi ;-)
0 0
reagovat

Rej

Není to Stay? Nedávno jsem na tom byl v kině a mile mě to překvapilo...
446354
Není to Stay? Nedávno jsem na tom byl v kině a mile mě to překvapilo...
Rej
0 0
reagovat
sakra uz sem to chtel jit zadat =D
446353
sakra uz sem to chtel jit zadat =D
0 0
reagovat
uznal bych ji... (pred 13:09:31 ;)
446352
uznal bych ji... (pred 13:09:31 ;)
0 0
reagovat
já právě čekal že to,že město ve filmu nemá jméno, bude správná odpověď;)
446351
já právě čekal že to,že město ve filmu nemá jméno, bude správná odpověď*;)*
0 0
reagovat
Nazev mesta, ve kterym stoji ta budova... ve filmu se to mesto nijak nejmenuje.
446350
Nazev mesta, ve kterym stoji ta budova... ve filmu se to mesto nijak nejmenuje.
0 0
reagovat
napovězte trochu k tomu kvízu - chcete název města z filmu nebo název města,kde se to natáčelo?
446349
napovězte trochu k tomu kvízu - chcete název města z filmu nebo název města,kde se to natáčelo?
0 0
reagovat
imf: jojo, v pohodě :)
446348
imf: jojo, v pohodě :)
0 0
reagovat

Nevite nekdo ?

Ahoj,

pred casem jsem tu videl nejaky stream, nebo trailer na film, kdy nejaky mladik zjisti, ze se dejou divny veci, potkava lidi co uz jsou dlouho mrtvy a tak ...
nevite jak se to jmenovalo ?
446347
Ahoj, pred casem jsem tu videl nejaky stream, nebo trailer na film, kdy nejaky mladik zjisti, ze se dejou divny veci, potkava lidi co uz jsou dlouho mrtvy a tak ... nevite jak se to jmenovalo ?
Nevite nekdo ?
0 0
reagovat
njn... nemuzeme stihat vsechno.
446346
njn... nemuzeme stihat vsechno.
0 0
reagovat
copak to, ale novej trailer na Hollywoodland vypadá zajímavě.
446345
copak to, ale novej trailer na Hollywoodland vypadá zajímavě.
0 0
reagovat

RoBo

Uz je vydanej...
446344
Uz je vydanej...
RoBo
0 0
reagovat

Rocky Balboa

Vysel trailer na Rocky Balboa. A neni vubec spatnej, je pravda ze tomu pomaha hodne ta znama muzika, ale lepsi nez V to snad bude.
446343
Vysel trailer na Rocky Balboa. A neni vubec spatnej, je pravda ze tomu pomaha hodne ta znama muzika, ale lepsi nez V to snad bude.
Rocky Balboa
0 0
reagovat
Merlin: netuším, kde by se u 300 dalo sehnat něco "netrikového", když se celej natáčí před bluescreenem a exteriéry tam vůbec nebudou... Každopádně s uvedením teaseru počítám někdy v září až prosinci...
446342
Merlin: netuším, kde by se u 300 dalo sehnat něco "netrikového", když se celej natáčí před bluescreenem a exteriéry tam vůbec nebudou... Každopádně s uvedením teaseru počítám někdy v září až prosinci...
0 0
reagovat
Tak zrovna koukam, že Karel Roden se taky nezastaví. Prý právě ve Francii natáčí dvojku Beana. Kromě toho má hlavní roli v Bloodline a hraje i v Jakubiskově Bathory.
446341
Tak zrovna koukam, že Karel Roden se taky nezastaví. Prý právě ve Francii natáčí dvojku Beana. Kromě toho má hlavní roli v Bloodline a hraje i v Jakubiskově Bathory.
0 0
reagovat
Oni muzou udelat trailer i dva roky pred premierou. Ale zjevne nechtej... jak proste :D
446340
Oni muzou udelat trailer i dva roky pred premierou. Ale zjevne nechtej... jak proste *:D*
0 0
reagovat
tak například,kdyby u 300 dělali postprodukci až najednou po natáčení(nějaké fotky už jsem viděl,ale to mohly být jenom upravené promo foto), tak do té doby jsou všechny záběry pro trailer nepoužitelné. Ale jinak,pokud vím, tak se často do prvního traileru dávají hlavně netrikové záběry a třeba se některé sekvence udělají předem jenom kvůli traileru...
446339
tak například,kdyby u 300 dělali postprodukci až najednou po natáčení(nějaké fotky už jsem viděl,ale to mohly být jenom upravené promo foto), tak do té doby jsou všechny záběry pro trailer nepoužitelné. Ale jinak,pokud vím, tak se často do prvního traileru dávají hlavně netrikové záběry a třeba se některé sekvence udělají předem jenom kvůli traileru...
0 0
reagovat
Sobis: už vidím ten dramatický finálový sestřih, kdy se různé obrazy z filmu prolýnají se záběrem, kde si Portmanka rozepíná župan a utne se to přesně 0,02 vteřiny před tím,než ten župan spadne:)):)).
446338
Sobis: už vidím ten dramatický finálový sestřih, kdy se různé obrazy z filmu prolýnají se záběrem, kde si Portmanka rozepíná župan a utne se to přesně 0,02 vteřiny před tím,než ten župan spadne*:))**:))*.
0 0
reagovat
imf: chjo, na tyhle filmy jsem docela zvědavej a nějaká ukázka by fakt bodla

Merlin: tak třeba nějakej unrated trailer:D
446337
imf: chjo, na tyhle filmy jsem docela zvědavej a nějaká ukázka by fakt bodla
Merlin: tak třeba nějakej unrated trailer*:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se