Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 119001 - 119020 Napsat příspěvek
Kuci, kolik jste toho v těch Varech vykalili? Vím, že jsou prázdniny, ale já jsem už sakra nažhavenej na další kvízovou otázku...:D
446318
Kuci, kolik jste toho v těch Varech vykalili? Vím, že jsou prázdniny, ale já jsem už sakra nažhavenej na další kvízovou otázku...*:D*
0 0
reagovat
souvislostí jsem myslel především předlohy,autory,okolnosti. Že to filmy téměř vymažou a nedotknutému divákovi film podá "téměř" stejný zážitek a hlavně že ten humbuk,propagace,ta mánie je sesadí na stejnou úroveň. Řekněte, nebyly snad nedávno Pán Prstenů a Harry Potter soupeři na stejné úrovni zájmu,popularity a "kvality" ? Ale nechtěl jsem to takhle zgruntu rozebírat. Ale stejně si myslím, že se stejnej metr na Titanic a Romea brát nedá...
446317
souvislostí jsem myslel především předlohy,autory,okolnosti. Že to filmy téměř vymažou a nedotknutému divákovi film podá "téměř" stejný zážitek a hlavně že ten humbuk,propagace,ta mánie je sesadí na stejnou úroveň. Řekněte, nebyly snad nedávno Pán Prstenů a Harry Potter soupeři na stejné úrovni zájmu,popularity a "kvality" ? Ale nechtěl jsem to takhle zgruntu rozebírat. Ale stejně si myslím, že se stejnej metr na Titanic a Romea brát nedá...
0 0
reagovat
Fantasy je samozrejme žáner podstatne rozvetvenejší. Môžeme tam rátať Nočnú hliadku, Gilliamovo Tideland alebo trebárs Indyho Jonesa. Ale takzvaná "high fantasy" (do ktorej patria Pán prsteňov a Eragon), to už je podskupina, v ktorej je všetko porovnateľné. To je podobné, ako keď z akčného filmu (kde tiež ťažko porovnávať Francúzsku spojku s Aljaškou v plameňoch) vytiahneš filmy s bojovými umeniami. Tam kľudne môžeš porovnávať Once Upon A Time in A China s maďarskou Lindou (pamätníci vedia, tým ostatným to nevysvetlíme). Rovnako neviem, prečo by sa nedal porovnať Titanic s Romeom a Juliou? Obidvoje sú kvalitné tragické romance. Horšie by už bolo porovnávať Romea a Juliu trebárs s Bulšitom, že? 8)
446316
Fantasy je samozrejme žáner podstatne rozvetvenejší. Môžeme tam rátať Nočnú hliadku, Gilliamovo Tideland alebo trebárs Indyho Jonesa. Ale takzvaná "high fantasy" (do ktorej patria Pán prsteňov a Eragon), to už je podskupina, v ktorej je všetko porovnateľné. To je podobné, ako keď z akčného filmu (kde tiež ťažko porovnávať Francúzsku spojku s Aljaškou v plameňoch) vytiahneš filmy s bojovými umeniami. Tam kľudne môžeš porovnávať Once Upon A Time in A China s maďarskou Lindou (pamätníci vedia, tým ostatným to nevysvetlíme). Rovnako neviem, prečo by sa nedal porovnať Titanic s Romeom a Juliou? Obidvoje sú kvalitné tragické romance. Horšie by už bolo porovnávať Romea a Juliu trebárs s Bulšitom, že? *8)*
0 0
reagovat

merlin

Copak ti ty souvislosti ted nebyly Durem vyjmenovany? Mas nejakej argument nebo budes porad takhle chodit kolem horke kase? ;)
446315
Copak ti ty souvislosti ted nebyly Durem vyjmenovany? Mas nejakej argument nebo budes porad takhle chodit kolem horke kase? ;)
merlin
0 0
reagovat
o tom mluvím,o porovnávání bez souvislostí, stejně tak bych mohl porovnávat Romea a Julii s Titanicem.
446314
o tom mluvím,o porovnávání bez souvislostí, stejně tak bych mohl porovnávat Romea a Julii s Titanicem.
0 0
reagovat
Duro: Diky, za usetreni energie ;)
446313
Duro: Diky, za usetreni energie *;)*
0 0
reagovat

Merlin:

Iste, to porovnávať nemôžeš (už len preto, že Votrelec a Návrat do budúcnosti sú neporovnateľne lepšie filmy ako 2001 :D), ale Pán prsteňov a Eragon, keď dáš bokom neporovnateľnosť Tolkiena a nejakého Paoliniho, sú dva filmy s rovnakým rozpočtom, s digitálnymi príšerami, s hrdinom, ktorý žije na dedine a príde za ním mudrlant, ktorý mu povie, že je vyvolený, a potom sú tu elfovia a niečo ako skřeti atd. Fantasy je žáner tak špecificky zameraný, že môžeš porovnávať aj Excalibur s Dungeon Siege :D
446312
Iste, to porovnávať nemôžeš (už len preto, že Votrelec a Návrat do budúcnosti sú neporovnateľne lepšie filmy ako 2001 *:D*), ale Pán prsteňov a Eragon, keď dáš bokom neporovnateľnosť Tolkiena a nejakého Paoliniho, sú dva filmy s rovnakým rozpočtom, s digitálnymi príšerami, s hrdinom, ktorý žije na dedine a príde za ním mudrlant, ktorý mu povie, že je vyvolený, a potom sú tu elfovia a niečo ako skřeti atd. Fantasy je žáner tak špecificky zameraný, že môžeš porovnávať aj Excalibur s Dungeon Siege *:D*
Merlin:
0 0
reagovat
já bych třeba Vesmírnou odyseu a Vetřelcem a Návratem do budoucnosti nesrovnával,i když je to všechno scifi;). Ale dost už...
446311
já bych třeba Vesmírnou odyseu a Vetřelcem a Návratem do budoucnosti nesrovnával,i když je to všechno scifi*;)*. Ale dost už...
0 0
reagovat
Vsechno lze srovnavat... filmy stejneho zanru podle myho tim spis... 8)
446310
Vsechno lze srovnavat... filmy stejneho zanru podle myho tim spis... *8)*
0 0
reagovat
Cival: stejný žánr neznamená, že to lze srovnávat...
446309
Cival: stejný žánr neznamená, že to lze srovnávat...
0 0
reagovat
a co Darren Shan? mam toho poloupira rad :)
446308
a co Darren Shan? mam toho poloupira rad :)
0 0
reagovat
Predloha Eragona ale neni zas tak spatna, jak se o ni rika... Dvojka - Eldest je vsak o 100% lepsi nez jednicka. Dvojku bych na platne videl rad.
446307
Predloha Eragona ale neni zas tak spatna, jak se o ni rika... Dvojka - Eldest je vsak o 100% lepsi nez jednicka. Dvojku bych na platne videl rad.
0 0
reagovat
A s cim bys to chtel srovnavat? Se Smrtonosnou pasti?8)
446306
A s cim bys to chtel srovnavat? Se Smrtonosnou pasti?*8)*
0 0
reagovat
ježiši oni mi sahají na LOTRa, já jdu radši pryč:)) možná jsem divnej, ale mě prostě vadí, že se bude LOTR s Eragonem,Potterem a srovnávat na základě toho že je v kinech novej cool film s hromadou dogitálních příšer podle slavné předlohy. Ale na takový stežování jsem asi na špatným serveru(nevím proč,ale mám potřebu dodat - nic ve zlým:D)
446305
ježiši oni mi sahají na LOTRa, já jdu radši pryč*:))* možná jsem divnej, ale mě prostě vadí, že se bude LOTR s Eragonem,Potterem a srovnávat na základě toho že je v kinech novej cool film s hromadou dogitálních příšer podle slavné předlohy. Ale na takový stežování jsem asi na špatným serveru(nevím proč,ale mám potřebu dodat - nic ve zlým*:D*)
0 0
reagovat
Duro: Ja jsem na Eragona zvedavej, pac o nem nic nevim a draci zni cool. Ale jestli to bude shit, tak to proste bude shit :D
446304
Duro: Ja jsem na Eragona zvedavej, pac o nem nic nevim a draci zni cool. Ale jestli to bude shit, tak to proste bude shit *:D*
0 0
reagovat
Duro: Do Civalova LOTR haters klubu me netahej... ale ze je Navrat krale nejslabsi, to snad rict muzu, ne?


Azazel: a ted uz fakt ticho....
446303
Duro: Do Civalova LOTR haters klubu me netahej... ale ze je Navrat krale nejslabsi, to snad rict muzu, ne?

Azazel: a ted uz fakt ticho....
0 0
reagovat
vidite...a tomuto byste predesli kdyby byly diskuze i u "na obzoru"...:-D(to je asi posledni rypanec)
446302
vidite...a tomuto byste predesli kdyby byly diskuze i u "na obzoru"...:-D(to je asi posledni rypanec)
0 0
reagovat
Ja sa na Eragona celkom teším. Fantasy mám rád, tak tomu proste dám šancu. Ak to bude sračka, nech, ale odsudzovať to takto dopredu? Ten námet nie je nič originálneho, ale to nie sú ani Piráti Karibiku 2 alebo Múmia sa vracia, a komu to vadí? Všade ide o hľadanie nejakého pokladu, bla-bla, no a Eragon je týpkovi, ktorí si osedlá draka a letí zachraňovať svet. Keby to natáčal Jackson, tak sa nad neoriginalitou námetu nepozastavujete. Hobit je tiež len o tom, ako išli, išli, išli, potom našli poklad a zabili draka - a kto by nechcel, aby to sfilmovali? (samozrejme okrem imfa a Civala, že? :D)
446301
Ja sa na Eragona celkom teším. Fantasy mám rád, tak tomu proste dám šancu. Ak to bude sračka, nech, ale odsudzovať to takto dopredu? Ten námet nie je nič originálneho, ale to nie sú ani Piráti Karibiku 2 alebo Múmia sa vracia, a komu to vadí? Všade ide o hľadanie nejakého pokladu, bla-bla, no a Eragon je týpkovi, ktorí si osedlá draka a letí zachraňovať svet. Keby to natáčal Jackson, tak sa nad neoriginalitou námetu nepozastavujete. Hobit je tiež len o tom, ako išli, išli, išli, potom našli poklad a zabili draka - a kto by nechcel, aby to sfilmovali? (samozrejme okrem imfa a Civala, že? *:D*)
0 0
reagovat
Psat s diakritikou a psat jakz takz bez chyb (=alespon jednou si to po sobe precist) je zasadni rozdil. Ale ja z toho nechtel delat lingvistickou debatu, bylo to jen upozorneni. Nechtejte, abych sahal po prislovi o potrefenych husach. ;)
446300
Psat s diakritikou a psat jakz takz bez chyb (=alespon jednou si to po sobe precist) je zasadni rozdil. Ale ja z toho nechtel delat lingvistickou debatu, bylo to jen upozorneni. Nechtejte, abych sahal po prislovi o potrefenych husach. ;)
0 0
reagovat

merlin

to je sice pravda, v dopise ti klidne budu psat s diakritikou, na internet mi ale nesahej, ten si necham tak jak ho mam... vetsina lidi proste nepise s diakritikou, je to jednodussi a rychlejsi... zvlast pro ty, co tam maji jenom cisla a jsou lini se to naucit nazpamet (sakra, kvuli vam jsem to mazal, mel jsem tam chybu!!!) :(
446299
to je sice pravda, v dopise ti klidne budu psat s diakritikou, na internet mi ale nesahej, ten si necham tak jak ho mam... vetsina lidi proste nepise s diakritikou, je to jednodussi a rychlejsi... zvlast pro ty, co tam maji jenom cisla a jsou lini se to naucit nazpamet (sakra, kvuli vam jsem to mazal, mel jsem tam chybu!!!) *:(*
merlin
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se