Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 118941 - 118960 Napsat příspěvek
Súhlasím. Takže, imfe? 8)
446370
Súhlasím. Takže, imfe? *8)*
0 0
reagovat

JET LI

Prosim ted na sebe prozradim trestuhodnou zakladni neznalost ale preso nevite nekdo kdy je a jestli vubec je planovana CZ kino release FEARLESS ? Dik ... V americe snad na zacatku srpna ... to se musi v kine / Treba HERO i jine HK eposy je nutnost v kine jinak o tretinu slabsi zazitek dle meho.
446369
Prosim ted na sebe prozradim trestuhodnou zakladni neznalost ale preso nevite nekdo kdy je a jestli vubec je planovana CZ kino release FEARLESS ? Dik ... V americe snad na zacatku srpna ... to se musi v kine / Treba HERO i jine HK eposy je nutnost v kine jinak o tretinu slabsi zazitek dle meho.
JET LI
0 0
reagovat
...ktera je ovsem taaaaaakhle slaba. :)
446368
...ktera je ovsem taaaaaakhle slaba. :)
0 0
reagovat
Trailery byly odstraneny, kvuli vystavbe intergalakticke hyperdalnice... vezmete zavdek UK">link verzi.
446367
Trailery byly odstraneny, kvuli vystavbe intergalakticke hyperdalnice... vezmete zavdek UK verzi.
0 0
reagovat
Dvojita nahoda, taky mi to nejede...:)
446366
Dvojita nahoda, taky mi to nejede...:)
0 0
reagovat
je nahoda ze nemuzu stahnout trailery ke stoparove pruvodci?...
446365
je nahoda ze nemuzu stahnout trailery ke stoparove pruvodci?...
0 0
reagovat

Trailer na Hollywoodland

Škoda, že nového Supermana nerežíroval Allen Coulter místo Singera... Výsledek by byl asi koukatelnější. :D:+
446364
Škoda, že nového Supermana nerežíroval Allen Coulter místo Singera... Výsledek by byl asi koukatelnější. *:D**:+*
Trailer na Hollywoodland
0 0
reagovat

hughhh

Na Stay sem neshledal nic nepochopitelného. Na konci to hezky vysvětlí. Ale pokud něco nevíš, tak fóra na imdb jsou jasnou cestou k pochopení. Tam se uchyluju ve většině případů a většinou tam najdu odpověď...
446363
Na Stay sem neshledal nic nepochopitelného. Na konci to hezky vysvětlí. Ale pokud něco nevíš, tak fóra na imdb jsou jasnou cestou k pochopení. Tam se uchyluju ve většině případů a většinou tam najdu odpověď...
hughhh
0 0
reagovat

KARLOS

Ano, jsem "programátor stránek"... už se to se mnou tak nějak pár let táhne ;). V online je status z poslední prohlídnuté sajty v libovolném okně. Chat je speciální aplikace, která kromě udržování session nemá se zbytkem webu nic společného. V online uživatelích nikdy nebude napsáno "chatuje", jelikož se dá během chatu normálně po MZ dále surfovat... a těžko odlišit, jestli sis přišel čistě pokecat nebo je to jen vedlejší činnost při prohrabáváním se zbytkem webu. Všechny popisky do online uživatelů vznikají čistě z této činnosti.
446362
Ano, jsem "programátor stránek"... už se to se mnou tak nějak pár let táhne ;). V online je status z poslední prohlídnuté sajty v libovolném okně. Chat je speciální aplikace, která kromě udržování session nemá se zbytkem webu nic společného. V online uživatelích nikdy nebude napsáno "chatuje", jelikož se dá během chatu normálně po MZ dále surfovat... a těžko odlišit, jestli sis přišel čistě pokecat nebo je to jen vedlejší činnost při prohrabáváním se zbytkem webu. Všechny popisky do online uživatelů vznikají čistě z této činnosti.
KARLOS
0 0
reagovat
Paráda...:+... Kocoure, ty jsi zřejmě programátor stránek, že? Zajímala by mě taková technická otázka... Když mám otevřeno více vašich stránek a prepínám se mezi něma, jak jsem vidět v online? Jako v poslední obnovené stránce? A ještě další otázka: když jsme na chatu, jak nás vidí další uživatelé? Protože tam se nikdy chat nezobrazuje a jednotliví lidi z chatu se tam objevujou jako na hlavní stránce... Jen tak pro informaci, zvědavost je mrcha...;):+
446361
Paráda...*:+*... Kocoure, ty jsi zřejmě programátor stránek, že? Zajímala by mě taková technická otázka... Když mám otevřeno více vašich stránek a prepínám se mezi něma, jak jsem vidět v online? Jako v poslední obnovené stránce? A ještě další otázka: když jsme na chatu, jak nás vidí další uživatelé? Protože tam se nikdy chat nezobrazuje a jednotliví lidi z chatu se tam objevujou jako na hlavní stránce... Jen tak pro informaci, zvědavost je mrcha...*;)**:+*
0 0
reagovat
neni mozna...neverim...schvalne se jdu podivat...
446360
neni mozna...neverim...schvalne se jdu podivat...
0 0
reagovat
Tak mládeži... od nynějška můžete zvesela komentovat už kompletně všechny pomatené výplody našich hlav, které na webu najdete (výplody, ne hlavy ;). Kruh se uzavřel u profilů jednotlivých filmů.
446359
Tak mládeži... od nynějška můžete zvesela komentovat už kompletně všechny pomatené výplody našich hlav, které na webu najdete (výplody, ne hlavy ;). Kruh se uzavřel u profilů jednotlivých filmů.
0 0
reagovat
chat lidi...imf je strasne nudnej...
446358
chat lidi...imf je strasne nudnej...
0 0
reagovat

re

Jo me taky ne:D
446357
Jo me taky ne*:D*
re
0 0
reagovat
hej, stay mi jeste nikdo nevysvetlil :D
446356
hej, stay mi jeste nikdo nevysvetlil :D
0 0
reagovat
xMort: DIKY MOOOC, jo je to Stay, ja vedel, ze mi tu nekdo poradi ;-)
446355
xMort: DIKY MOOOC, jo je to Stay, ja vedel, ze mi tu nekdo poradi ;-)
0 0
reagovat

Rej

Není to Stay? Nedávno jsem na tom byl v kině a mile mě to překvapilo...
446354
Není to Stay? Nedávno jsem na tom byl v kině a mile mě to překvapilo...
Rej
0 0
reagovat
sakra uz sem to chtel jit zadat =D
446353
sakra uz sem to chtel jit zadat =D
0 0
reagovat
uznal bych ji... (pred 13:09:31 ;)
446352
uznal bych ji... (pred 13:09:31 ;)
0 0
reagovat
já právě čekal že to,že město ve filmu nemá jméno, bude správná odpověď;)
446351
já právě čekal že to,že město ve filmu nemá jméno, bude správná odpověď*;)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se