Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107461 - 107480 Napsat příspěvek
fingolfin-> já mám taky radši warriora, je takovej suprově depresivní a hral sem ho driv nez Sands of time a taky je krutě těžkej, ale na druhou stranu skvělý bitky, lepší než v Sands a Thrones.

bapi: nemáš trochu ujetý nároky na to, že je to přeze všechno stále počítačová adaptace? Za tzv. "průměr" ala Piráti by ses měl pro kvalitní budoucnost počítačovejch adaptací modlit.
457303
fingolfin-> já mám taky radši warriora, je takovej suprově depresivní a hral sem ho driv nez Sands of time a taky je krutě těžkej, ale na druhou stranu skvělý bitky, lepší než v Sands a Thrones. bapi: nemáš trochu ujetý nároky na to, že je to přeze všechno stále počítačová adaptace? Za tzv. "průměr" ala Piráti by ses měl pro kvalitní budoucnost počítačovejch adaptací modlit.
0 0
reagovat

fingolfincz

Tak já považuji Piráty za průměr. Třeba dvojka je pro mě totální rutinní záležitost bez špetky originality. ;)
457302
Tak já považuji Piráty za průměr. Třeba dvojka je pro mě totální rutinní záležitost bez špetky originality. ;)
fingolfincz
0 0
reagovat

bapi

jestli to bude "průměr alá Piráti..." tak já budu víc než spokojenej
jináč jesli plánuj trilogii, tak je fakt, že se nabízí jenom zfilmovat nový tři díly
457301
jestli to bude "průměr alá Piráti..." tak já budu víc než spokojenej jináč jesli plánuj trilogii, tak je fakt, že se nabízí jenom zfilmovat nový tři díly
bapi
0 0
reagovat

pav

Tjn, ale stejně si myslím, že Jerry vybere nějakou teen-hvězdu na vzestupu. ;)
457300
Tjn, ale stejně si myslím, že Jerry vybere nějakou teen-hvězdu na vzestupu. ;)
pav
0 0
reagovat
Já bych styl ala první piráti uvítal, dobrých a zábavných blockbusterů není nikdy dost a že to nebude nějaké ultrainteligentní historické drama je jasné už podle předlohy.
457298
Já bych styl ala první piráti uvítal, dobrých a zábavných blockbusterů není nikdy dost a že to nebude nějaké ultrainteligentní historické drama je jasné už podle předlohy.
0 0
reagovat
Hral v nakych australskych sitcomech no... - fotka link nevypada teda moc orientalne
457299
Hral v nakych australskych sitcomech no... - fotka http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/e/e1/Charlieclausen.jpg nevypada teda moc orientalne
0 0
reagovat

HAL

Mně se líbil i Warrior... Thrones sem taky nehrál...
457297
Mně se líbil i Warrior... Thrones sem taky nehrál...
HAL
0 0
reagovat
Na filmového Prince jsem hodně zvědavý a má to i velký potenciál, ale obávám se, že i kdyby tomu dali nějakýho hodně schopnýho rejžu, tak že to bude stejně pevně držet Jerry, aby z toho vzniknul průměr alá Piráti z Karibiku, což by byla škoda... Jinak podle IMDB by měl hlavní roli hrát nějaký neznámý Australan, což je IMHO blbost... ;)
457296
Na filmového Prince jsem hodně zvědavý a má to i velký potenciál, ale obávám se, že i kdyby tomu dali nějakýho hodně schopnýho rejžu, tak že to bude stejně pevně držet Jerry, aby z toho vzniknul průměr alá Piráti z Karibiku, což by byla škoda... Jinak podle IMDB by měl hlavní roli hrát nějaký neznámý Australan, což je IMHO blbost... ;)
0 0
reagovat
Kazdopadne dejove je ta nova trilogie primo vhodna pro filmove zpracovani...
457295
Kazdopadne dejove je ta nova trilogie primo vhodna pro filmove zpracovani...
0 0
reagovat
Na filmového prince bych se taky rád podíval. Očekávání od tohoto jsou celkem velká a tak to určitě dostane slušný rozpočet a snad i schopného režiséra. Navíc - první PoP byl jedna z prvních her které jsem kdy hrál a Sands of Time je taky docela super (zato Warrior sux a Two Thrones jsem ještě nehrál)
457294
Na filmového prince bych se taky rád podíval. Očekávání od tohoto jsou celkem velká a tak to určitě dostane slušný rozpočet a snad i schopného režiséra. Navíc - první PoP byl jedna z prvních her které jsem kdy hrál a Sands of Time je taky docela super (zato Warrior sux a Two Thrones jsem ještě nehrál)
0 0
reagovat
Mechner spolupracuje i na scenari a do hlavni role chtel Jerry obsadit nekoho novyho, kdo bude zohlednovat orientalni puvod hrdiny. Ale porad jeste muzeme skoncit s Orlando Bloomem. ;) Jinak je pravda, ze jsem o tom mluvil v nedeli v radiu a je to tak jak rekl Shimitz, Disney projekt odklepnul do predbezny vyroby, takze strycek Jerry na nej dostane mraky penez a muze pomalu premyslet koho obsadi, kdo to bude rezirovat etc. chteji z toho mit stejnou serii jako v pripade Piratu, tj. ceka nas vic dilu.
457293
Mechner spolupracuje i na scenari a do hlavni role chtel Jerry obsadit nekoho novyho, kdo bude zohlednovat orientalni puvod hrdiny. Ale porad jeste muzeme skoncit s Orlando Bloomem. ;) Jinak je pravda, ze jsem o tom mluvil v nedeli v radiu a je to tak jak rekl Shimitz, Disney projekt odklepnul do predbezny vyroby, takze strycek Jerry na nej dostane mraky penez a muze pomalu premyslet koho obsadi, kdo to bude rezirovat etc. chteji z toho mit stejnou serii jako v pripade Piratu, tj. ceka nas vic dilu.
0 0
reagovat

Fluke

hmmm...asi máš recht...Sands sou takový nejpohádkovější z těch novejch...starý sou zas možná moc jednoduchý...
457292
hmmm...asi máš recht...Sands sou takový nejpohádkovější z těch novejch...starý sou zas možná moc jednoduchý...
Fluke
0 0
reagovat

fingolfin

No troufám tvrdit, že budou vycházet ze Sands of time, na tý se podílel i sám Mechner, další díly dodělal Ubi Montreal sám, v tom případě to bude chtít nějakýho akrobata s dlouhými černými vlasy s mírně naivním chováním..kdo by ho tak mohl představovat..?
457291
No troufám tvrdit, že budou vycházet ze Sands of time, na tý se podílel i sám Mechner, další díly dodělal Ubi Montreal sám, v tom případě to bude chtít nějakýho akrobata s dlouhými černými vlasy s mírně naivním chováním..kdo by ho tak mohl představovat..?
fingolfin
0 0
reagovat

Fluke

jj...souhlas... Piráti jenom s míň moře, víc magie, orientální muzikou...zajímalo by mě kdo asi bude hrát Prince...a z kterejch her budou vycházet, jesli s 1 a 2 nebo z nový trilogie
457290
jj...souhlas... Piráti jenom s míň moře, víc magie, orientální muzikou...zajímalo by mě kdo asi bude hrát Prince...a z kterejch her budou vycházet, jesli s 1 a 2 nebo z nový trilogie
Fluke
0 0
reagovat

fingolfin

Troufám si tvrdit, že konečně adaptace, která bude stát za to, má dobrý příběh, stejně jednoduchý jako piráti, a to je aspoň podle mě výhodný a dost věcí se dá nahradit akcí jako u pirátů. Hádám, že to bude takový klon pirátů v Persii s menším počtem hrdinů;)
457289
Troufám si tvrdit, že konečně adaptace, která bude stát za to, má dobrý příběh, stejně jednoduchý jako piráti, a to je aspoň podle mě výhodný a dost věcí se dá nahradit akcí jako u pirátů. Hádám, že to bude takový klon pirátů v Persii s menším počtem hrdinů;)
fingolfin
0 0
reagovat
Hej hej hej! Že by konečně herní adaptace, kterou budu chtít vidět? Každopádně se těšim!
457288
Hej hej hej! Že by konečně herní adaptace, kterou budu chtít vidět? Každopádně se těšim!
0 0
reagovat
Bruckheimer měl licenci, tudíž kdo by to asi natáčel bez jeho svolení, a po Pirátech má konečně čas rozjet tenhle projekt, peněžně vidím Disney jako dobrou volbu, ten Pirátskej vizuální styl by se hodil i na Prince, samozřejmě upravený na Perské styly a tak;)
Pro mě jako fandu velmi dobrá zpráva, ale už očekávaná, kvůli tomu, že Bruckheimer spolupracuje i s Jordanem Mechnerem, tvůrcem hry;)
457287
Bruckheimer měl licenci, tudíž kdo by to asi natáčel bez jeho svolení, a po Pirátech má konečně čas rozjet tenhle projekt, peněžně vidím Disney jako dobrou volbu, ten Pirátskej vizuální styl by se hodil i na Prince, samozřejmě upravený na Perské styly a tak;) Pro mě jako fandu velmi dobrá zpráva, ale už očekávaná, kvůli tomu, že Bruckheimer spolupracuje i s Jordanem Mechnerem, tvůrcem hry;)
0 0
reagovat

scroochy

Ok... já to mám nějak zafixované s těmi Oscary.... ?) 8)
457286
Ok... já to mám nějak zafixované s těmi Oscary.... *?)* *8)*
scroochy
0 0
reagovat

silence;

kdepak, to bylo driv mnohem
457285
kdepak, to bylo driv mnohem
silence;
0 0
reagovat
myslim, že Disney na to práva předtím ještě neměl, coz zanmenalo, že se film (narozdíl od ted) nemohl/nechtel natacet....Bruckheimer tu licenci má snad dva roky, ale az s Disneym se to nataceni myslim rozjede.
457284
myslim, že Disney na to práva předtím ještě neměl, coz zanmenalo, že se film (narozdíl od ted) nemohl/nechtel natacet....Bruckheimer tu licenci má snad dva roky, ale az s Disneym se to nataceni myslim rozjede.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se