Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107421 - 107440 Napsat příspěvek

krispel

Dneska vecer bude debata o palickovani...
457359
Dneska vecer bude debata o palickovani...
krispel
0 0
reagovat
Chvilku sem si myslel že jsem na jiném serveru, asi herním.:)
457358
Chvilku sem si myslel že jsem na jiném serveru, asi herním.*:)*
0 0
reagovat

ChewieDC

Kdo ví, co se z toho vyklube... ale už na teaser jsem docela koukal... vypadá to trošku jinak.. docela svěže a zajímavě. :+
457357
Kdo ví, co se z toho vyklube... ale už na teaser jsem docela koukal... vypadá to trošku jinak.. docela svěže a zajímavě. *:+*
ChewieDC
0 0
reagovat

lubo

K TTT jsem se jeste nedostal, ale trailer, ktery linkujes je snad uplne prvni, ktery byl k TTT vypusten. Nadherne CGI a pekna hudba. Mimochodem nevi nekdo, co je to za hudbu v tomhle traileru, popr kdyz si na GT vypisete vsechny trailery ke hre, co je za skladbu v Launch Trailer???
457356
K TTT jsem se jeste nedostal, ale trailer, ktery linkujes je snad uplne prvni, ktery byl k TTT vypusten. Nadherne CGI a pekna hudba. Mimochodem nevi nekdo, co je to za hudbu v tomhle traileru, popr kdyz si na GT vypisete vsechny trailery ke hre, co je za skladbu v [b]Launch Trailer[/b]???
lubo
0 0
reagovat

Pusinky trailer

link Teda jak ten název zní debilně, ten trailer vypadá nadějně...!
457355
http://www.ceskatelevize.cz/specialy/pusinky/video/pusinky90s-high.wmv Teda jak ten název zní debilně, ten trailer vypadá nadějně...!
Pusinky trailer
0 0
reagovat

Prince of Persia

Tak to som hrozne rád, že sa táto hra dočká filmového spracovania. Povodný Prince bol prvou ozajstnou počítačovou hrou, ktorú som hral, a tak má v mojom srdci čestné miesto. Novodobá trilógia je vynikajúcim pokračovaním a vlastný film si skutočne zaslúži. Zo Sands of Time trilógie mám osobne najradšej tiež WW, i keď TTT má dosť veľa vecí dotiahnutých dokonca (a predovšetkým má vynikajúcich bossov). Hrozne sa mi páči príbehové previazanie jednotlivých dielov celej série, vrcholiace v závere trojky, keď sa po efektnom bullet time vysoko nad Babylonom príbeh prepojí s jednotkou. Btw, vedeli ste, koľko "zvyškového materiálu tvorcovia dokázali v animáciách vyprodukovať ? Schválne si skúste pozrieť tento trailer na TTT a povedať, koľko sekúnd z neho uvidíte vo finálnej hre (nápoveda - je to pekné guľaté číslo
Fontána v Brne
Rád sa pridám, v\hovovalo najlepšie by bolo asi v Piatok ale prispůsobím sa aj Štvrtku večer. Bohužiaľ mám vypojený net (som si mohol skorej prečítať, že ten TVU playerč funguje systémo p2p - ušetril by som si prekvapenie z 3.5 GB odoslaných za jednu hodinu :(), takže ma chvíľku asi bude problém kontaktovať, ale v nedeľu by mal zasa nabehnúť.;)).
457354
Tak to som hrozne rád, že sa táto hra dočká filmového spracovania. Povodný Prince bol prvou ozajstnou počítačovou hrou, ktorú som hral, a tak má v mojom srdci čestné miesto. Novodobá trilógia je vynikajúcim pokračovaním a vlastný film si skutočne zaslúži. Zo Sands of Time trilógie mám osobne najradšej tiež WW, i keď TTT má dosť veľa vecí dotiahnutých dokonca (a predovšetkým má vynikajúcich bossov). Hrozne sa mi páči príbehové previazanie jednotlivých dielov celej série, vrcholiace v závere trojky, keď sa po efektnom bullet time vysoko nad Babylonom príbeh prepojí s jednotkou. Btw, vedeli ste, koľko "zvyškového materiálu tvorcovia dokázali v animáciách vyprodukovať ? Schválne si skúste pozrieť [link="http://www.gametrailers.com/player.php?id=6335&type=wmv&pl=game"]tento trailer na TTT[/link] a povedať, koľko sekúnd z neho uvidíte vo finálnej hre (nápoveda - je to pekné guľaté číslo [b]Fontána v Brne[/b] Rád sa pridám, v\hovovalo najlepšie by bolo asi v Piatok ale prispůsobím sa aj Štvrtku večer. Bohužiaľ mám vypojený net (som si mohol skorej prečítať, že ten TVU playerč funguje systémo p2p - ušetril by som si prekvapenie z 3.5 GB odoslaných za jednu hodinu *:(*), takže ma chvíľku asi bude problém kontaktovať, ale v nedeľu by mal zasa nabehnúť.*;)*).
Prince of Persia
0 0
reagovat
Zkuste tohle [720p, 62MB]. Nářez!! :+:+:+
457353
Zkuste [link="http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_battlefieldbadcompanya_h264.wmv"]tohle[/link] [720p, 62MB]. Nářez!! *:+**:+**:+*
0 0
reagovat
vincent - scroochy spíš myslel rychlost svý mechaniky, ne? ;))
457352
vincent - scroochy spíš myslel rychlost svý mechaniky, ne? ;))
0 0
reagovat

ragnar

Stačilo se podívat do diskuze pod Grind Housem, ostatně přesně tam taková zpráva patří ;)
457351
Stačilo se podívat do diskuze pod Grind Housem, ostatně přesně tam taková zpráva patří *;)*
ragnar
0 0
reagovat
Screw-chi: Myslíš rychlost stahování předpokládám?
457350
Screw-chi: Myslíš rychlost stahování předpokládám?
0 0
reagovat
ja prave mam ted doma rychlost kolem 1,5 MB/s, takze me takovy veci netrapej :) 350 MB serial mam tak za 5 minut :D
457349
ja prave mam ted doma rychlost kolem 1,5 MB/s, takze me takovy veci netrapej :) 350 MB serial mam tak za 5 minut :D
0 0
reagovat

scroochy

Nikdy jsem si toho nevšimnul?) Já mám 20MB/hod, takže když mě něco zajímá hodně, tak stáhnu LO doma a jinak full HD ve škole na flash, tam je cokoliv skoro hned :-), teda z yahoo se tomu občas nechce :). Už by to chtělo něco rychlejšího?)
457348
Nikdy jsem si toho nevšimnul*?)* Já mám 20MB/hod, takže když mě něco zajímá hodně, tak stáhnu LO doma a jinak full HD ve škole na flash, tam je cokoliv skoro hned :-), teda z yahoo se tomu občas nechce *:)*. Už by to chtělo něco rychlejšího*?)*
scroochy
0 0
reagovat

Fluke+HAL

Treba to nekdo nevedel, vy dva chytraci, kazdej nesjizdi diskuze jako vy dva ;)
457347
Treba to nekdo nevedel, vy dva chytraci, kazdej nesjizdi diskuze jako vy dva ;)
Fluke+HAL
0 0
reagovat
Ja nevim... moje rychlost tam stejne neni. Tahle ficura by si asi zaslouzila update. ;)
457346
Ja nevim... moje rychlost tam stejne neni. Tahle ficura by si asi zaslouzila update. ;)
0 0
reagovat
kdyz tak na to koukam, tak by me zajimalo, jestli vubec nekdo pouziva vypocet delky stahovani u traileru :) nikdy by me nenapadlo to zmacknout... ale treba sou tu lidi, co tou pouzivaj, poucte me :)
457345
kdyz tak na to koukam, tak by me zajimalo, jestli vubec nekdo pouziva vypocet delky stahovani u traileru :) nikdy by me nenapadlo to zmacknout... ale treba sou tu lidi, co tou pouzivaj, poucte me :)
0 0
reagovat
HAL: To chápu;)..ale všechny tři nabízejí samozřejmě jiný strategický vyžití a CnC3 mě potěšila zkombinováním živé vody z Generals a BfME a klasiky CnC.

ragnar: už se to několikrát řešilo v diskuzi u Grindhousu, tak proto tvé odhalení vyvolává úsměv;)
457344
HAL: To chápu;)..ale všechny tři nabízejí samozřejmě jiný strategický vyžití a CnC3 mě potěšila zkombinováním živé vody z Generals a BfME a klasiky CnC. ragnar: už se to několikrát řešilo v diskuzi u Grindhousu, tak proto tvé odhalení vyvolává úsměv*;)*
0 0
reagovat

Fluke

Dneska jsem zkusil demo. Nevypadá to zle, ale teď hraju Superme Commandera a předtím Company of Heroes, takže další strategii asi hned tak začínat nebudu.

Shimitz: To je dobrý důvod :+:D

ragnar: Ne, to by nás v životě nenapadlo :))
457343
Dneska jsem zkusil demo. Nevypadá to zle, ale teď hraju Superme Commandera a předtím Company of Heroes, takže další strategii asi hned tak začínat nebudu. Shimitz: To je dobrý důvod *:+**:D* ragnar: Ne, to by nás v životě nenapadlo *:))*
Fluke
0 0
reagovat
Vedeli jste, ze Grindhouse bude u nas jako dva filmy, jen v americe jsou spojeni
457342
Vedeli jste, ze Grindhouse bude u nas jako dva filmy, jen v americe jsou spojeni
0 0
reagovat
Shimitz: Tak na to můžu odpovědět jenom - vytáhni a lízej ;):D:D:D
457341
Shimitz: Tak na to můžu odpovědět jenom - vytáhni a lízej ;):D:D:D
0 0
reagovat
my zas vytahujem Pushpop8)
457340
my zas vytahujem Pushpop*8)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se