Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107481 - 107500 Napsat příspěvek
hej takovy sem jednou vyfotil dole v hloubaku .... a nebyli to chlapci, ale maly caparti...az se vratim z kina, tak tu fotku nahodim
457529
hej takovy sem jednou vyfotil dole v hloubaku .... a nebyli to chlapci, ale maly caparti...az se vratim z kina, tak tu fotku nahodim
0 0
reagovat

Fluke

No nějaký týpci v Praze se prostě vozí takhle vzadu za tramvaj, nebo polejvaj barvou jedoucí autobusy a maj z toho děsnou prdel..
457528
No nějaký týpci v Praze se prostě vozí takhle vzadu za tramvaj, nebo polejvaj barvou jedoucí autobusy a maj z toho děsnou prdel..
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Co tam bylo?
457527
Co tam bylo?
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

A na Skalce a tam často jezdim :o . Pověsil bych je místo toho nákupního vozejku za metro a bylo by
457526
A na Skalce a tam často jezdim *:o* . Pověsil bych je místo toho nákupního vozejku za metro a bylo by
Fluke
0 0
reagovat
Ty VOLE:o..viděli ste ty typy na začátku Televizních novin? no brutus, takový magory sem v životě neviděl a dokonce byly na čerňáku?)
457525
Ty VOLE*:o*..viděli ste ty typy na začátku Televizních novin? no brutus, takový magory sem v životě neviděl a dokonce byly na čerňáku*?)*
0 0
reagovat

Silence

Kdyz jsem to videl poprve (tusim, ze to byl dokonce original), tak v diskuzi pod videem kdosi psal, ze je to nejaky mistni kick boxer. Akorat mi to nesedi s tim, ze vubec nekopal. A to video je trosku zkracene, jeste se navzajem mastili o fous vedle, ale to uz pres stromy neslo videt.
457524
Kdyz jsem to videl poprve (tusim, ze to byl dokonce original), tak v diskuzi pod videem kdosi psal, ze je to nejaky mistni kick boxer. Akorat mi to nesedi s tim, ze vubec nekopal. A to video je trosku zkracene, jeste se navzajem mastili o fous vedle, ale to uz pres stromy neslo videt.
Silence
0 0
reagovat

Fluke

No nejlepsi na tom je, ze se odkazoval na to, ze prej na stahuj se docetl, ze se zde stahuji filmy... Jsem byl zrovna na chatu, tak jsem ho jeste slusne odkazal na FAQ a kapke mu to vysvetlil, snad....
457523
No nejlepsi na tom je, ze se odkazoval na to, ze prej na stahuj se docetl, ze se zde stahuji filmy... Jsem byl zrovna na chatu, tak jsem ho jeste slusne odkazal na FAQ a kapke mu to vysvetlil, snad....
Fluke
0 0
reagovat

Silence

To je tak když naražíš na bojovníka. No fun. Asi měl plný negátor tak explodoval do pár sekund násilí, i když ten hňup co praštil slečnu si to zasloužil, i kdyby to bylo nechťa ( což podle mě nebylo, protože musel vědět, že za ním někdo je).
457522
To je tak když naražíš na bojovníka. No fun. Asi měl plný negátor tak explodoval do pár sekund násilí, i když ten hňup co praštil slečnu si to zasloužil, i kdyby to bylo nechťa ( což podle mě nebylo, protože musel vědět, že za ním někdo je).
Silence
0 0
reagovat
Jaktože se vždycky za čas objeví nějaký nováček s otázkou "Jak si tady stáhnu filmy?":), to MZ tolik evokuje stahování filmů?:)
457521
Jaktože se vždycky za čas objeví nějaký nováček s otázkou "Jak si tady stáhnu filmy?"*:)*, to MZ tolik evokuje stahování filmů?:)
0 0
reagovat

Quisp

Holt nějakej boxer či něco bodobného.... 8)
457520
Holt nějakej boxer či něco bodobného.... *8)*
Quisp
0 0
reagovat
Nevite nekdo kde najdu zebricek platu hercu? A jeste nejake ceske stranky o historii filmu, jak se nataci(scenariste, reziseri....). Diky moc
457519
Nevite nekdo kde najdu zebricek platu hercu? A jeste nejake ceske stranky o historii filmu, jak se nataci(scenariste, reziseri....). Diky moc
0 0
reagovat

Silence

Hlavne jeho bleskova reakce
457518
Hlavne jeho bleskova reakce
Silence
0 0
reagovat
Tohle mě zaujmulo.... slečna si vybrala opravdu dobrého ochránce... :+ link. Btw.: Nemyslím si, že to zaznamenal natočil pohotový kameraman, jak je uvedený v popisku. Spíš se jednalo o nastraženou akci, kdy se chlapci dole chtěli pobavit a někdo je při tom měl točit... :D
457517
Tohle mě zaujmulo.... slečna si vybrala opravdu dobrého ochránce... *:+* [link="http://ivorius.com/weblog/napadeni-pritelkyne"]link[/link]. Btw.: Nemyslím si, že to zaznamenal natočil pohotový kameraman, jak je uvedený v popisku. Spíš se jednalo o nastraženou akci, kdy se chlapci dole chtěli pobavit a někdo je při tom měl točit... *:D*
0 0
reagovat

underenec

Dneska se jich dočkáš, pracuje se na nich.
457516
Dneska se jich dočkáš, pracuje se na nich.
underenec
0 0
reagovat

krispel

mazat sběrnice máslem.....super:D
457515
mazat sběrnice máslem.....super*:D*
krispel
0 0
reagovat
imf: mam dotaz- kdy budou dalsi tv tipy..tim nejak netlacim:)
457514
imf: mam dotaz- kdy budou dalsi tv tipy..tim nejak netlacim*:)*
0 0
reagovat

Quisp

Když už jsme u toho sarkasmu.... link
457513
Když už jsme u toho sarkasmu.... http://www.speedygt.ic.cz/blog-zvyseni-kapacity-disku-zaruceny-vysledek.php
Quisp
0 0
reagovat

krispel

Hehe, ten díl Southparku o tom, jak stahovali hudbu je jeden z nejlepších... :D :+
457512
Hehe, ten díl Southparku o tom, jak stahovali hudbu je jeden z nejlepších... *:D* *:+*
krispel
0 0
reagovat

Xishy

Nejlepší potah je Varel Fryštenský a nejlepší download je žádný download, protože svojí nelegální čiností způsobíš, že si všichni kteří se motali okolo toho filmu koupí pouze jedno ferrari za rok místo dvou, toto neplatí u českých filmů, tam prohoď ferrari za oktávku TDI f metalíze.
457511
Nejlepší potah je Varel Fryštenský a nejlepší download je žádný download, protože svojí nelegální čiností způsobíš, že si všichni kteří se motali okolo toho filmu koupí pouze jedno ferrari za rok místo dvou, toto neplatí u českých filmů, tam prohoď ferrari za oktávku TDI f metalíze.
Xishy
0 0
reagovat

Silence

Jop, to se snazim vysvetlit na chatu.. ALe jinak je novej FAQ pekny ;)
A k tem komornim filmum se vyborne hodi kousky z Asie, pokud je to vase krevni skupina...
457510
Jop, to se snazim vysvetlit na chatu.. ALe jinak je novej FAQ pekny ;) A k tem komornim filmum se vyborne hodi kousky z Asie, pokud je to vase krevni skupina...
Silence
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se