Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107441 - 107460 Napsat příspěvek
My se nevytahujem, jen je to prostě pravda ;):D...
457339
My se nevytahujem, jen je to prostě pravda ;):D...
0 0
reagovat

Ad HAL+Brnaci

Na Fontanu mozna pojedu do Prahy, ale na 300 bysme meli zajít, uz jenom proto, aby se se Cajzli nevytahovali, jak spolu porad nekde pari......
457338
Na Fontanu mozna pojedu do Prahy, ale na 300 bysme meli zajít, uz jenom proto, aby se se Cajzli nevytahovali, jak spolu porad nekde pari......
Ad HAL+Brnaci
0 0
reagovat

Shimitz

final fight byl hodně těžkej, ale osobně mi přišel ten předcházející na tý kulatý plošině...s tim ptákem (či co to bylo) ještě těžší
jo...videa sou skvělý...jedny z mála, co se můžou měřit s filmečkama od Blizzardů:)
457337
final fight byl hodně těžkej, ale osobně mi přišel ten předcházející na tý kulatý plošině...s tim ptákem (či co to bylo) ještě těžší jo...videa sou skvělý...jedny z mála, co se můžou měřit s filmečkama od Blizzardů:)
Shimitz
0 0
reagovat

Fluke

Abych si zaparil demo, tak bych musel nasypat nejakou kacku do stareho zeleza a to kvuli hram nejak v planu nemam (i kdyz C&C serie hraju od zacatku...). Ale filmecky sleduji a je tam pekna herecka "sebranka"
Jinak tu nebylo chvilku cidu ani slechu po GameT, tak mrkni na nejnovejsi Bladestorm, kterej sice neni nic moc extra, ale je tam skvela hudba a nektere momentky bitek jsou taky cool...
457336
Abych si zaparil demo, tak bych musel nasypat nejakou kacku do stareho zeleza a to kvuli hram nejak v planu nemam (i kdyz C&C serie hraju od zacatku...). Ale filmecky sleduji a je tam pekna herecka "sebranka" Jinak tu nebylo chvilku cidu ani slechu po GameT, tak mrkni na nejnovejsi [link="http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2179"]Bladestorm[/link], kterej sice neni nic moc extra, ale je tam skvela hudba a nektere momentky bitek jsou taky cool...
Fluke
0 0
reagovat
jediný co mě se*r, je to, že jsem ze všech Princů nedohrál pouze WW (neudělal jsem poslední souboj), kterej je ale možná už trochu zamotanej se všema těma časovejma posunama, nicméně nová série Prince je snad ta "nejfilmovější hra" co znám. Některý videa, jako je to první z Two Thrones nebo "I am the architect of my own destruction" jsou naprosto špičkově udělány. A za vrchol série považuji práve Two Thrones, které perfektně zkombinovali temnost WW a pohádkovost Sands of time. Jinak Prince je jedna z mých prvních her a kompletně srdvcová záležitost. Btw, taky jste po propařenem dni Princem stále při usínání byli takříkajíc ve hře - já se toho nemhl nijak zbavit...
457335
jediný co mě se*r, je to, že jsem ze všech Princů nedohrál pouze WW (neudělal jsem poslední souboj), kterej je ale možná už trochu zamotanej se všema těma časovejma posunama, nicméně nová série Prince je snad ta "nejfilmovější hra" co znám. Některý videa, jako je to první z Two Thrones nebo "I am the architect of my own destruction" jsou naprosto špičkově udělány. A za vrchol série považuji práve Two Thrones, které perfektně zkombinovali temnost WW a pohádkovost Sands of time. Jinak Prince je jedna z mých prvních her a kompletně srdvcová záležitost. Btw, taky jste po propařenem dni Princem stále při usínání byli takříkajíc ve hře - já se toho nemhl nijak zbavit...
0 0
reagovat
Mimochodem komu z vás už se dostalo do ruky demo Command n Conquer: Tiberium Wars? Musím říct, že z pohledu filmového/seriálového fanouška budete live action scénami nadšení;)
Rozlišení jsem použil 1680x1050 a live action sekundovali se stejným rozlišením, hádal bych, že už jsou plně HD.
No, ale za GDI vám velí Michael Ironside, sekunduje mu Athena z BSG a přímé informace vám podává doktorka Cameronová z House M.D. a že vypadá děsně sexy + Lando Carlissian jako nějakej GDI politik..na stáří vypadá podivně.
Na druhé straně klasike Kane (Joe Kucan), sekundujemu Six (Tricia Helfer) z BSG + Sawyer z Lostu (Josh Holloway):)
Je to opravdu vcelku zábava na ně koukat a některé kulisy vypadají jako ukradené z Galacticy;) (stojan z přístroji).
457334
Mimochodem komu z vás už se dostalo do ruky demo Command n Conquer: Tiberium Wars? Musím říct, že z pohledu filmového/seriálového fanouška budete live action scénami nadšení;) Rozlišení jsem použil 1680x1050 a live action sekundovali se stejným rozlišením, hádal bych, že už jsou plně HD. No, ale za GDI vám velí Michael Ironside, sekunduje mu Athena z BSG a přímé informace vám podává doktorka Cameronová z House M.D. a že vypadá děsně sexy + Lando Carlissian jako nějakej GDI politik..na stáří vypadá podivně. Na druhé straně klasike Kane (Joe Kucan), sekundujemu Six (Tricia Helfer) z BSG + Sawyer z Lostu (Josh Holloway)*:)* Je to opravdu vcelku zábava na ně koukat a některé kulisy vypadají jako ukradené z Galacticy;) (stojan z přístroji).
0 0
reagovat
Foul language se dá dodělat... nemusíme se snad přesně držet předlohy... ale všichni jsme snad pochopili, že to odemne byla trošku nadsázka... :D
457333
Foul language se dá dodělat... nemusíme se snad přesně držet předlohy... ale všichni jsme snad pochopili, že to odemne byla trošku nadsázka... *:D*
0 0
reagovat
No s těmi sexy oblečky možná bude problém:)..ale Foul language tam moc není.

pav: chybička se vloudila:)
457332
No s těmi sexy oblečky možná bude problém:)..ale Foul language tam moc není. pav: chybička se vloudila:)
0 0
reagovat
Foul language...
457331
Foul language...
0 0
reagovat

imf

A já se tak těšil na eRko za Strong Sexual Content, Nudity and Faul language ?)
457330
A já se tak těšil na eRko za Strong Sexual Content, Nudity and Faul language *?)*
imf
0 0
reagovat
Přesně tak, bez pochyby to bude PG-13, ale bylo by příjemné když se rozhodnou po možném úspěchu pokračovat Warrior Withinem nahodit to temnější téma..v podstatě jim nic jiného nezbyde, protože takhle se ten příběh vyvíjí a temný poté je, ale i to se dá zpracovat do PG-13.
457329
Přesně tak, bez pochyby to bude PG-13, ale bylo by příjemné když se rozhodnou po možném úspěchu pokračovat Warrior Withinem nahodit to temnější téma..v podstatě jim nic jiného nezbyde, protože takhle se ten příběh vyvíjí a temný poté je, ale i to se dá zpracovat do PG-13.
0 0
reagovat
no eRko to nebude... s tim nepocitejte. ;)
457328
no eRko to nebude... s tim nepocitejte. ;)
0 0
reagovat

pav

To já vím... :D :+ Právě proto se bojím, že PoP bude ve stejném rodinném stylu jako Piráti. U nich mi to nevadí, ale PoP bych si vážně dokázal představit jako hodně tajemnou trilogii.... :+
457327
To já vím... *:D* *:+* Právě proto se bojím, že PoP bude ve stejném rodinném stylu jako Piráti. U nich mi to nevadí, ale PoP bych si vážně dokázal představit jako hodně tajemnou trilogii.... *:+*
pav
0 0
reagovat
Mě právě boje těžce otravovaly už u jedničky, a ve dvojce kromě nich a zmateného gamedisignu nic není :(
Ale trojku si "někdy" zahraju, myslím že se mi bude líbit mnohem víc.
457326
Mě právě boje těžce otravovaly už u jedničky, a ve dvojce kromě nich a zmateného gamedisignu nic není *:(* Ale trojku si "někdy" zahraju, myslím že se mi bude líbit mnohem víc.
0 0
reagovat

xMort

yep, na klávesnici:)..neměl sem v tý době gamepad.
457325
yep, na klávesnici:)..neměl sem v tý době gamepad.
xMort
0 0
reagovat

Prince of...

Pekna diskuze k bozi hre a vlastne i cele trilogii. (Sice jsem se jeste k trojce neprokousal, ale 1 a 3 mam jiz davno sfucenou a kralovsky jsem se bavil u obou...)
Pokud bych si mel predstavit cloveka kterej na tom musi delat, tak jedine sam Jerry. Pac PoP vola po Megarozpoctu a hlavne vsech tech jeho vecech. Jen si predstavte samotne mesto (Babylon, nebo palac z ostrova pisku casu...) zpracovano v podobnem duchu jako Minas Tirith, jen megalomanstejsi, kde se po stenach prohani princ a v desne brutalnich kombech tam seka protivniky na hadry... Vypravna hudba (ktera uz v samotne hre je famozni) sexy mnamka zena na postu Kaileen/Farah a vic ke stestni nepotrebuji...
457324
Pekna diskuze k bozi hre a vlastne i cele trilogii. (Sice jsem se jeste k trojce neprokousal, ale 1 a 3 mam jiz davno sfucenou a kralovsky jsem se bavil u obou...) Pokud bych si mel predstavit cloveka kterej na tom musi delat, tak jedine sam Jerry. Pac PoP vola po Megarozpoctu a hlavne vsech tech jeho vecech. Jen si predstavte samotne mesto (Babylon, nebo palac z ostrova pisku casu...) zpracovano v podobnem duchu jako Minas Tirith, jen megalomanstejsi, kde se po stenach prohani princ a v desne brutalnich kombech tam seka protivniky na hadry... Vypravna hudba (ktera uz v samotne hre je famozni) sexy mnamka zena na postu Kaileen/Farah a vic ke stestni nepotrebuji...
Prince of...
0 0
reagovat

Silence

Pohádkového prince pro celou rodinu nee.
Chci bullet-time čtvrcení digitálních bubáků a a znovuobživujícího se prince z nezvládnutých pastí :)
457323
Pohádkového prince pro celou rodinu nee. Chci bullet-time čtvrcení digitálních bubáků a a znovuobživujícího se prince z nezvládnutých pastí :)
Silence
0 0
reagovat

Prince of Persia

Novou trilogii PoP miluju. Nejlepší je WW, které sázím mezi nejlepší hry vůbec. Už jsem to hrál několikrát a nikdy to nezklame. První díl je hodně pohádkový a málo variabilní co se bojového stylu týče. Třetí díl má fajn nápady, ale už to není taková řežba. Ani to nijak člověka nenutí se učit komba (nehledě na to, že přeházeli ovládání).
Když oznámili, že se Trůny hudebně vrátí k jedničce, tak jsem to málem obrečel :) OST je samostatně sice lepší, ale hudební doprovod dvojky je ke hře nejlepší.
A dvojka má plusové body za výraznou úlohu pro Monicu Bellucci ;))

Fluke
Nehrál jsi to WW na klávesnici, že se ti zdálo tak těžké? To ovládání na ní prudce saje. Jedna ruka je zabraná myší a dá se z ní leda útočit a bránit. Na analogovým gamepadu se dají i ta složitá komba zmáknout docela jednoduše. Je to pak jednodušší, zábavnější a ještě efektnější..
457322
Novou trilogii PoP miluju. Nejlepší je WW, které sázím mezi nejlepší hry vůbec. Už jsem to hrál několikrát a nikdy to nezklame. První díl je hodně pohádkový a málo variabilní co se bojového stylu týče. Třetí díl má fajn nápady, ale už to není taková řežba. Ani to nijak člověka nenutí se učit komba (nehledě na to, že přeházeli ovládání). Když oznámili, že se Trůny hudebně vrátí k jedničce, tak jsem to málem obrečel :) OST je samostatně sice lepší, ale hudební doprovod dvojky je ke hře nejlepší. A dvojka má plusové body za výraznou úlohu pro Monicu Bellucci ;)) Fluke Nehrál jsi to WW na klávesnici, že se ti zdálo tak těžké? To ovládání na ní prudce saje. Jedna ruka je zabraná myší a dá se z ní leda útočit a bránit. Na analogovým gamepadu se dají i ta složitá komba zmáknout docela jednoduše. Je to pak jednodušší, zábavnější a ještě efektnější..
Prince of Persia
0 0
reagovat

Silence

Piraty taky financoval Disney Pictures ...
457321
Piraty taky financoval Disney Pictures ...
Silence
0 0
reagovat

fingolfin

Jo to uznávám, on holt dělá u člověka ten první dojem a já dostal nejdřív Warriora a az pak sem mel sanci na Sands..ale nebudem to už rozpitvávat, důvody sme si řekli;)
457320
Jo to uznávám, on holt dělá u člověka ten první dojem a já dostal nejdřív Warriora a az pak sem mel sanci na Sands..ale nebudem to už rozpitvávat, důvody sme si řekli;)
fingolfin
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se