reaguje na:
dreamy
Tak tak. V životě jsem nezažil ani neslyšel, že by někdo pomlázkou ženský řezal. Mně to taky teda nebaví, ale tak rodinu jsem tak nějak vždy vyšlehal (v pubertě jsem pochopitelně u mámy trochu přidal), ale spíš jen tak prostě pohladil. Jako dítě jsme chodili s kámošeka po sídlišti a taky si nevybavuju, že by někdo holky řezal. Mlátit pomlázkou budou stejně nějaké sockoidní typy, co řežou ženské i normálně přes rok.
|
reagovat
|

.

) - děckám se dá čokoláda, těm starším třeba uzené, hezky ručně ozdobená vajíčka a pečeného beránka ocení všichni. To není problém přímo ve velikonočních tradicích, spíš v průvodním jevu který česko obecně sužuje dost i ve všechny ostatní dny v roce.