Chtěla to slavit, resp. provozovat pomlásku? (hádám, že ne)
Pozvala ty spolužáky? (hádám, že ne)
Pustila je dovnitř? (hádám, že ne).
Pustil je tam někdo jiný, starší, protože tradice? (hádám, že máma)
Co přesně dělala ségra špatně? Tedy, krom toho že na ten den radši rovnou nevypadla z baráku?
Jakkoli se k tomu může stavět dnes, tehdy jí někdo něco vnucoval, proti její vůli, přesně jak si pamatuji i z mého okolí..."já chci spát, jděte si s velikonocema do prdele" => "ne, co si to dovoluješ, tu máš spolužáky, na ni hoši"
Jestli jsem to nějak dezinterpretoval, tak se omlouvám, jen píšu, jak to čtu.




