Na chvíli číslíčka stranou - zvuk a hudba tím tuplem budou z harmonických zkresleních žít i roky dál.
Placebo neplacebo, to, že puristé dodnes preferují elektronky pro hladký a hřejivý zvuk, byť je z měření zkreslen daleko víc, jak reprosukce vinylu je fakt a s technikáliemi tě pošlou vytřít si ty víš co.
O tom diskuze není, souhlasím. Ale to nepodmiňovaní výroby masterů a jak vznikají, prostě blbně nastavená diskuze je. Ta Metallica je pravděpodobně jedna z prvních DDD titulů, ale The Wall Pinků je analog a tak i dnes se ten analog do těch vydání a remasterů promítá.
A to by se nemělo opominout ani to, že loundless war povstavo už v čistě digi éře a je to bezesporu jeden z nejhorších okamžiků hifistů...
Streamy jsou ale peklo, s tím souhlasím. Pokud existují alternativy, pak je to jedno - a v tom souhlasím s HALem, Pepa z Horní si rozdílu nevšimne. Ale Netflix, jak sem nemile zjistil, na placky už nevydává. A co je nejhorší, je, že Pepa z Horní vezme mobil a natočí video na YT o tom, že HDRko vypadá hůř, jak SDRko a že je to celé jedna velká konspirace. Protože na jeho TV za pár kaček to SDRko opravdu vypadá líp.
Vyměň si HDR za Blučko a SDR za Stream a dosaď to, že 4K je vlastně upscalované 2K (což je sice často pravda, ale i "profík" má problémy rozeznat ty dvě rozlišení od sebe) a máš z toho parádní dezinformační video. Plus nulový tlak na to, aby se ten bitrate na těch streamech zvýšil.
reaguje na:
Gonzi
|
reagovat
|




. 
