Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101601 - 101620 Napsat příspěvek

qualkalim, NBK

Takže hodně štěstí, já vás doplním ve středu :o)
463360
Takže hodně štěstí, já vás doplním ve středu :o)
qualkalim, NBK
0 0
reagovat

Jardus

Dělám v Global Payments. Platby kartama + blokace karet pro nějaké banky. Takže až ztratíš kartu a budeš ji mít např. od GE Money Bank tak je možnost že se dovoláš mě. :))
463359
Dělám v Global Payments. Platby kartama + blokace karet pro nějaké banky. Takže až ztratíš kartu a budeš ji mít např. od GE Money Bank tak je možnost že se dovoláš mě. *:))*
Jardus
0 0
reagovat
:D..;) of course.
463358
*:D*..*;)* of course.
0 0
reagovat
Jo jo media jsou všude a můžou všechno, třeba i utnout naprosto neškodnou podmětnou debatu:D:D
463357
Jo jo media jsou všude a můžou všechno, třeba i utnout naprosto neškodnou podmětnou debatu*:D**:D*
0 0
reagovat

Fluke

Jiste podnetna debata, ale myslim, ze patri na jiny server. ;)))
463356
Jiste podnetna debata, ale myslim, ze patri na jiny server. ;)))
Fluke
0 0
reagovat

Jardus

No naše společnost na tom taky není o moc líp, nás na druhou stranu ovládaj média;). Kde je byznys, tam se na hlavní účel médií, ochrana demokracie, zapomíná. Viz Reuters.
463355
No naše společnost na tom taky není o moc líp, nás na druhou stranu ovládaj média;). Kde je byznys, tam se na hlavní účel médií, ochrana demokracie, zapomíná. Viz Reuters.
Jardus
0 0
reagovat
MichaelBay: no to určitě ne, ta už nedá ani 80.
463354
MichaelBay: no to určitě ne, ta už nedá ani 80.
0 0
reagovat

BOM

Díky chlapi! No tak Spider-Man 3 skončí zřejmě tak na 330 - 350 milionech dolarů. A ta Disturbia je opravdu neskutečná!!! Té nějak vůbec nevadí jestli přijde do kin Spider-Man, Shrek nebo Piráti. Ta si stále jede a jede. A mohla by dát 100mega v USA. :+
463353
Díky chlapi! No tak Spider-Man 3 skončí zřejmě tak na 330 - 350 milionech dolarů. A ta Disturbia je opravdu neskutečná!!! Té nějak vůbec nevadí jestli přijde do kin Spider-Man, Shrek nebo Piráti. Ta si stále jede a jede. A mohla by dát 100mega v USA. *:+*
BOM
0 0
reagovat

Fluke

tak to je humáč, fakt hrůza, když tak poslouchám zprávy z těch TOP 5 režimovskejch zemí je mi z toho na blití
463352
tak to je humáč, fakt hrůza, když tak poslouchám zprávy z těch TOP 5 režimovskejch zemí je mi z toho na blití
Fluke
0 0
reagovat

MeaCulpa

Flákni něco na plátno, měj známýho v aukční síni a nepředstavitelné částky se jen pohrnou;) (holt když někdo neví co s prachama:))
463351
Flákni něco na plátno, měj známýho v aukční síni a nepředstavitelné částky se jen pohrnou;) (holt když někdo neví co s prachama*:)*)
MeaCulpa
0 0
reagovat

Fluke

Mě spíš zaujal ten Kupkuv obraz 13 mega bych za něj tada nedal
463350
Mě spíš zaujal ten Kupkuv obraz 13 mega bych za něj tada nedal
Fluke
0 0
reagovat

Jardus

Chavez chce zrušit nezávislou televizi, protože v jejich pořadech je kritika jeho režimu, ale nasral tím docela dost Venezuelanů díky bohu, takže snad mu nejvyšší soud zatne tipec..snad.
463349
Chavez chce zrušit nezávislou televizi, protože v jejich pořadech je kritika jeho režimu, ale nasral tím docela dost Venezuelanů díky bohu, takže snad mu nejvyšší soud zatne tipec..snad.
Jardus
0 0
reagovat

Fluke

Co, co, co?? Co se tam děje?

Michael: Hele jestli se můžu zeptat, co děláš?
463348
Co, co, co?? Co se tam děje? Michael: Hele jestli se můžu zeptat, co děláš?
Fluke
0 0
reagovat
No jestli jste viděli zprávy, tak teda Venezuela fakt:-, čím dřív se zbaví toho komunistickýho fanatika Chaveze, tím líp. Už jen Kuba je na tom v jižní Americe hůř, během necelejch dvou let ji byl schopnej Chavez zhodit na tuhle úroveň?)
463347
No jestli jste viděli zprávy, tak teda Venezuela fakt*:-*, čím dřív se zbaví toho komunistickýho fanatika Chaveze, tím líp. Už jen Kuba je na tom v jižní Americe hůř, během necelejch dvou let ji byl schopnej Chavez zhodit na tuhle úroveň*?)*
0 0
reagovat
Distrurbia klesla jen o 20% a už se dostala přes 70 mil.
463346
Distrurbia klesla jen o 20% a už se dostala přes 70 mil.
0 0
reagovat
To musi byt super být v neděli večer v práci:o
463345
To musi byt super být v neděli večer v práci*:o*
0 0
reagovat

MichaelBay

28,5 milionu:-
463344
28,5 milionu*:-*
MichaelBay
0 0
reagovat
28 mil. pro Spidermana
463343
28 mil. pro Spidermana
0 0
reagovat

sohaj

Jojo to asi bude mít. Shrek 3 bude mít lepší výdrž. Nevíš kolik ¨hlásí BOM za víkend pro Spider-Mana 3? Jsem totiž v práci a BOM tady nemáme. Díky moc kámo ;)
463342
Jojo to asi bude mít. Shrek 3 bude mít lepší výdrž. Nevíš kolik ¨hlásí BOM za víkend pro Spider-Mana 3? Jsem totiž v práci a BOM tady nemáme. Díky moc kámo *;)*
sohaj
0 0
reagovat
Shrek Třetí boduje, ale ohlasy nejsou bůhvíjakdobré, takže i zde se možno nedá mluvit o nějaké výdrži. Ale podle mých předpovědí by to měl dotáhnout dál než Spidey 3?)
463341
Shrek Třetí boduje, ale ohlasy nejsou bůhvíjakdobré, takže i zde se možno nedá mluvit o nějaké výdrži. Ale podle mých předpovědí by to měl dotáhnout dál než Spidey 3*?)*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se