Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101581 - 101600 Napsat příspěvek

KARLOS

vaříme s MZ??:D
463686
vaříme s MZ??*:D*
KARLOS
0 0
reagovat
Moje kulinárske skúsenosti sa žiaľ obmedzujú na prípravu instantnej polievky a hamandeggs-u... s tým sa mi zatiaľ ešte nikoho nepodarilo úspešne prizabiť 8)
463685
Moje kulinárske skúsenosti sa žiaľ obmedzujú na prípravu instantnej polievky a hamandeggs-u... s tým sa mi zatiaľ ešte nikoho nepodarilo úspešne prizabiť *8)*
0 0
reagovat

l'ubo

vlastní zkušenost?;)
463684
vlastní zkušenost?*;)*
l'ubo
0 0
reagovat
Každé jedlo, po ktorom je ešte človek schopný normálneho života, sa dá v podstate považovať za kulinársky úspech ?)
463683
Každé jedlo, po ktorom je ešte človek schopný normálneho života, sa dá v podstate považovať za kulinársky úspech *?)*
0 0
reagovat
Díky díky.. :o)
ko3r: byl jsem to já a byl jsem o tom skálopevně přesvědčený, zvlášť vzhledem k tomu, co za hrůzy se od ostatních neslo, ale nakonec to bylo celkem v pohodě, pokavaď se člověk na potítku (díky tomu, že prostě nebylo úniku) uklidnil a soustředil se na daný problém. Navíc byli i učitelé fajn (na potítku poradili - v zsv jsem to fakt potřeboval) a velkou roli sehrálo štěstíčko
463682
Díky díky.. :o) ko3r: byl jsem to já a byl jsem o tom skálopevně přesvědčený, zvlášť vzhledem k tomu, co za hrůzy se od ostatních neslo, ale nakonec to bylo celkem v pohodě, pokavaď se člověk na potítku (díky tomu, že prostě nebylo úniku) uklidnil a soustředil se na daný problém. Navíc byli i učitelé fajn (na potítku poradili - v zsv jsem to fakt potřeboval) a velkou roli sehrálo štěstíčko
0 0
reagovat
Ale jinak, jak jsem minule podle vareni.cz dělal s bratrem ryby, tak byl výsledek výborný ;):D...
463681
Ale jinak, jak jsem minule podle vareni.cz dělal s bratrem ryby, tak byl výsledek výborný ;):D...
0 0
reagovat
:D:+
463680
*:D**:+*
0 0
reagovat
Karlos: LOL:D
463679
Karlos: LOL*:D*
0 0
reagovat
:D:+?)
463678
*:D**:+**?)*
0 0
reagovat
:D:D:D

Na mytí zrcadel se dobře hodí staré vyprané silonové punčochy.
Zrcadla snadno omyjeme přípravkem, který si můžeme samy vyrobit. Z dvaceti gramů mleté křídy, jedné lžíce octu a sklenice vody si připravíme roztok, který povaříme a necháme ustát, aby kal klesl dolů. Čistou kapalinu opatrně slijeme do vhodné nádoby s uzávěrem a postupně používáme.
I se silně zašpiněnými zrcadly si poradíme s podomácku vyrobeným přípravkem. Z dvaceti gramů mleté křídy, polévkové lžíce čpavku a sklenice vody umícháme řídkou kašičku, kterou nanášíme na zrcadlo měkkým, mírně vlhkým hadříkem. Pak zrcadlo vyčistíme hedvábným papírem a vyleštíme měkkým hadříkem.
Skvrny od much odstraníme tak, že rozřízneme cibuli na polovinu, zrcadlo jí potřeme a necháme působit asi deset minut. Pak celé zrcadlo omyjeme vodou a vyleštíme.
Okenní skla, zrcadla skleněné předměty snadno vyčistíme do vysokého lesku, když je předtím omyjeme slanou vodou. Používá se jedna lžíce soli na litr vody.

Pokud chcete vědět víc, lkikněte nahoře na vareni.cz
Ano, nudím se převelice ;):D:D:D
463677
:D:D:D Na mytí zrcadel se dobře hodí staré vyprané silonové punčochy. Zrcadla snadno omyjeme přípravkem, který si můžeme samy vyrobit. Z dvaceti gramů mleté křídy, jedné lžíce octu a sklenice vody si připravíme roztok, který povaříme a necháme ustát, aby kal klesl dolů. Čistou kapalinu opatrně slijeme do vhodné nádoby s uzávěrem a postupně používáme. I se silně zašpiněnými zrcadly si poradíme s podomácku vyrobeným přípravkem. Z dvaceti gramů mleté křídy, polévkové lžíce čpavku a sklenice vody umícháme řídkou kašičku, kterou nanášíme na zrcadlo měkkým, mírně vlhkým hadříkem. Pak zrcadlo vyčistíme hedvábným papírem a vyleštíme měkkým hadříkem. Skvrny od much odstraníme tak, že rozřízneme cibuli na polovinu, zrcadlo jí potřeme a necháme působit asi deset minut. Pak celé zrcadlo omyjeme vodou a vyleštíme. Okenní skla, zrcadla skleněné předměty snadno vyčistíme do vysokého lesku, když je předtím omyjeme slanou vodou. Používá se jedna lžíce soli na litr vody. Pokud chcete vědět víc, lkikněte nahoře na vareni.cz Ano, nudím se převelice ;):D:D:D
0 0
reagovat
To my jsme rovnou všem učitelům kupovali flašky ;):D... Nebudeme přece padesátiletým týpkům dávat kytky, no ne? Jen češtinářka byla vyjímka, té jsme koupili velkou kytku a rumovou bomboněru :D:D:D
463676
To my jsme rovnou všem učitelům kupovali flašky ;):D... Nebudeme přece padesátiletým týpkům dávat kytky, no ne? Jen češtinářka byla vyjímka, té jsme koupili velkou kytku a rumovou bomboněru :D:D:D
0 0
reagovat
3 čj, 2 elektro, 3 matika, 2 kompy + 1 programování (hotovo za 15 minut:)to je jediný, čím se mohu chlubit)... ...ale už je to taky 2×pár let zpátky. A vždycky jsem si před zkouškou řekl, že chci otázku číslo XY ... a třikrát jsem to číslo vytáhnul. Dodnes nechápu. A také dodnes dlužím ferneta matikářoj (přesně tomu, co půlku lidí k matuře nepustil).
463675
3 čj, 2 elektro, 3 matika, 2 kompy + 1 programování (hotovo za 15 minut:)to je jediný, čím se mohu chlubit)... ...ale už je to taky 2×pár let zpátky. A vždycky jsem si před zkouškou řekl, že chci otázku číslo XY ... a třikrát jsem to číslo vytáhnul. Dodnes nechápu. A také dodnes dlužím ferneta matikářoj (přesně tomu, co půlku lidí k matuře nepustil).
0 0
reagovat
to bude u mě v pondělí... :[
463674
to bude u mě v pondělí... :[
0 0
reagovat

Spazz

gratulace :+ neřikal si včera něco jako, že proletíš (nebo to byl jinej maturant?) ? :D:))
463673
gratulace *:+* neřikal si včera něco jako, že proletíš (nebo to byl jinej maturant?) ? *:D**:))*
Spazz
0 0
reagovat
Gratulace;)... A vyznamenání, máš to hezký, chlape ;):D
463672
Gratulace;)... A vyznamenání, máš to hezký, chlape ;):D
0 0
reagovat
2,2,1,1... Je to doma :o))
463671
2,2,1,1... Je to doma :o))
0 0
reagovat
koukat na kraviny rozhodne ne, ale zajima ho muj nazor na to...?)
463670
koukat na kraviny rozhodne ne, ale zajima ho muj nazor na to...*?)*
0 0
reagovat

ragnar

to co mas za pracu? ;)
463669
to co mas za pracu? ;)
ragnar
0 0
reagovat
sefik mi dal skouknout rock podvrataku...horsi muceni si neumim predstavit, na co se mam pripravit?
463668
sefik mi dal skouknout rock podvrataku...horsi muceni si neumim predstavit, na co se mam pripravit?
0 0
reagovat

deiwi

tak měsíc? hrůza co..
463667
tak měsíc? hrůza co..
deiwi
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se