Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9781 - 9800 Napsat příspěvek
Za každým takovým dobrákem najdeš hromadu mrtvol.
832163
Za každým takovým dobrákem najdeš hromadu mrtvol.
2 -2
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Pokud si Čína bude chtít vzít Tchaj-wan, tak ty jí budeš ještě tleskat. Ani to oblbování ti už nejde...
832161
Pokud si Čína bude chtít vzít Tchaj-wan, tak ty jí budeš ještě tleskat. Ani to oblbování ti už nejde...
832156
3 -4
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
To je blábol... 
832160
To je blábol... 
832156
8 -2
reagovat
reaguje na: CAPS_LOCK
Ne ne, peace. To by se vám líbilo. Hezky běž do prdele ty zasraná komoušská kremlofilní kreatůro. :) Stejně jako Rusáci z Ukrajiny...
832158
Ne ne, peace. To by se vám líbilo. Hezky běž do prdele ty zasraná komoušská kremlofilní kreatůro. *:)* Stejně jako Rusáci z Ukrajiny...
832156
23 -6
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak pod tohle bych se klidně podepsal a díky za to, že jsi měl odvahu napsat dnes tak nepříjemnou a nehodící se pravdu. Jen tu budoucnost možná vidím ještě trochu černěji a chmurněji. Aktuálně jedou rumory, že cílem RF na UA není UA samotná, ale navázání 100 tisíc USA vojáků v Evropě, kteří budou tak chybět v Pacifiku, až si Čína rozhodne vzít Tchajwan...  Kdo ví.

Každopádně peace!
832156
Tak pod tohle bych se klidně podepsal a díky za to, že jsi měl odvahu napsat dnes tak nepříjemnou a nehodící se pravdu. Jen tu budoucnost možná vidím ještě trochu černěji a chmurněji. Aktuálně jedou rumory, že cílem RF na UA není UA samotná, ale navázání 100 tisíc USA vojáků v Evropě, kteří budou tak chybět v Pacifiku, až si Čína rozhodne vzít Tchajwan...  Kdo ví. Každopádně peace!
832138
5 -20
reagovat
V noci mne z nespavosti při sledování Mashe napadlo, jak se na válku na Ukrajině dívají slavní emigranti do Ruska. 
Seagal se svým kretenismem asi někoho nepřekvapí, že se invaze zastává. :D:-
Depardieu otočil a invazi odsoudil, chtěli ho za to vyhostit, jestli se tak stalo jsem nedohledal. 

Bohužel to asi podporuje i Roy Jones Jr., Jeden z nejlepších boxerů všech dob, který je docela často cameo ve filmech. Asi nejznámější jako Ballard v Matrix Reloaded. Ten se kvůli tomu nadalku poštěkal s Klíčkem a před týdnem si psali, že to vyřeší v ringu. Je to Američan, což je na tom asi to nejsmutnější.
832153
V noci mne z nespavosti při sledování Mashe napadlo, jak se na válku na Ukrajině dívají slavní emigranti do Ruska.  Seagal se svým kretenismem asi někoho nepřekvapí, že se invaze zastává. *:D**:-* Depardieu otočil a invazi odsoudil, chtěli ho za to vyhostit, jestli se tak stalo jsem nedohledal.  Bohužel to asi podporuje i Roy Jones Jr., Jeden z nejlepších boxerů všech dob, který je docela často cameo ve filmech. Asi nejznámější jako Ballard v Matrix Reloaded. Ten se kvůli tomu nadalku poštěkal s Klíčkem a před týdnem si psali, že to vyřeší v ringu. Je to Američan, což je na tom asi to nejsmutnější.
4 -3
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Cink au, cink au.... 
832151
Cink au, cink au.... 
832146
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Zazvoň u Civala.
832146
Zazvoň u Civala.
832142
3 0
reagují: RainMakeR
reagovat
Hospodský moudra - a ono jo, fakt někde leje.
832143
Hospodský moudra - a ono jo, fakt někde leje.
4 -1
reagovat

Alkohol zone

Kam v Praze chodíte na škopek(jakej) a nebo co v techle vedrech pijete? U Pinkasů Plzeň za 62 mě už přijde jako kurva hodně.... 

Perun
832142
Kam v Praze chodíte na škopek(jakej) a nebo co v techle vedrech pijete? U Pinkasů Plzeň za 62 mě už přijde jako kurva hodně....  Perun
Alkohol zone
1 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: DarkSith
Amíci celkové si serou sami do svýho hnízda. Serou se do cizích zemí ale sami si neumí udělat pořádek. Viz jejich legální držení zbraní a teď ty potraty. Spíš mě děsí to, že se tenhle "trend" zrušení potratů může začít rozšiřovat do jiných zemí s odůvodněním že se musí řídit nová populace ... 

V Evropě je inflace jak Brno. Ukrajina se asi připojí k EU, což bude obrovskej průser, protože se do Evropy nasere každej zmrd (nemyslím rodiny s dětmi, bavím se fakt o těch zmrdech) z východu.... 

Fiala si myslí že najde nový voliče v Ukrajincích (když přijmou české občanství) ale za 4 roky mu to Češi vrátí i s úroky.... To už bude ale prezidentem Andrej.... 

Naši budoucnost vidím černé.

Ta migrační vlna co byla z Afriky a blízkého východu a covidshit ve finále  nebyli tak strašný jako to co nás teprve čeká.... 

Peace! 
832138
Amíci celkové si serou sami do svýho hnízda. Serou se do cizích zemí ale sami si neumí udělat pořádek. Viz jejich legální držení zbraní a teď ty potraty. Spíš mě děsí to, že se tenhle "trend" zrušení potratů může začít rozšiřovat do jiných zemí s odůvodněním že se musí řídit nová populace ...  V Evropě je inflace jak Brno. Ukrajina se asi připojí k EU, což bude obrovskej průser, protože se do Evropy nasere každej zmrd (nemyslím rodiny s dětmi, bavím se fakt o těch zmrdech) z východu....  Fiala si myslí že najde nový voliče v Ukrajincích (když přijmou české občanství) ale za 4 roky mu to Češi vrátí i s úroky.... To už bude ale prezidentem Andrej....  Naši budoucnost vidím černé. Ta migrační vlna co byla z Afriky a blízkého východu a covidshit ve finále  nebyli tak strašný jako to co nás teprve čeká....  Peace! 
832115
8 -14
reagují: CAPS_LOCK
reagovat

The greatest cuntry in the world

Já myslím, že se více a více rozdělí na demokratické a republikánské státy (ostatně politika dvou stran k ničemu jinému než rozdělení společnosti nikdy nepovede). Čím víc lidí se pak adekvátně přesune, tím líp. Ostatně, změnit stát v US je pomalu snažší než změnit město v Česku a už teď jsou demokratické státy ekonomicky vyspělejší 8)
832137
Já myslím, že se více a více rozdělí na demokratické a republikánské státy (ostatně politika dvou stran k ničemu jinému než rozdělení společnosti nikdy nepovede). Čím víc lidí se pak adekvátně přesune, tím líp. Ostatně, změnit stát v US je pomalu snažší než změnit město v Česku a už teď jsou demokratické státy ekonomicky vyspělejší *8)*
The greatest cuntry in the world
7 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
Super. Díky.
832132
Super. Díky.
832131
1 0
reagovat
reaguje na: Milosh
Je tam na výběr.
832131
Je tam na výběr.
832130
3 0
reagují: Milosh
reagovat

Dotaz

Jsou na D+ staré série Simpsonů v originálním 4:3 bez ořezu?
832130
Jsou na D+ staré série Simpsonů v originálním 4:3 bez ořezu?
Dotaz
1 0
reagují: speedy.mail
reagovat
Já jsem velký fanda Disney+, ale to že mi oficiální služba pouští i u originals horší kvalitu než KODI považuji za fail epických rozměrů. 
Taky mi tam někde chybí sekce novinky a poslední přidané. 
Ale zase po dokoukani Mashe nabízet Pattona, Francouzskou spojku a Butche Cassidy a Sundance Kida, to je pecka :+
832121
Já jsem velký fanda Disney+, ale to že mi oficiální služba pouští i u originals horší kvalitu než KODI považuji za fail epických rozměrů.  Taky mi tam někde chybí sekce novinky a poslední přidané.  Ale zase po dokoukani Mashe nabízet Pattona, Francouzskou spojku a Butche Cassidy a Sundance Kida, to je pecka *:+*
4 0
reagovat
reaguje na: Attikus
:D Dobre.
832117
*:D* Dobre.
832114
1 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
S tým inak súhlasím :) 
832116
S tým inak súhlasím *:)* 
832115
1 0
reagovat
reaguje na: Attikus
V kontextu boje za ženská práva, které získali volební práva relativně nedávno, je to co jsem napsal přesné. Středověké myšlení části americké populace ohrožuje jejich zdraví a životy.  
832115
V kontextu boje za ženská práva, které získali volební práva relativně nedávno, je to co jsem napsal přesné. Středověké myšlení části americké populace ohrožuje jejich zdraví a životy.  
832112
4 0
reagují: RainMakeR, Attikus
reagovat
reaguje na: studo
No a potom sa čudujeme že kde sa vzalo toľko hoaxerov a konšpirátorov, niekde to začať muselo, asi na takej vysokej škole života ktorú si určite absolvoval :)
832114
No a potom sa čudujeme že kde sa vzalo toľko hoaxerov a konšpirátorov, niekde to začať muselo, asi na takej vysokej škole života ktorú si určite absolvoval *:)*
832113
1 -2
reagují: studo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se