reaguje na:
Demonic8
Tak já mám za to, že 15+ je jenom doporučení, kterým se kinař nemusí řídit, a že jenom 18 v červeném kroužku je nějak legislativně závazné. Ale nejsem si jist, určitě tu budu někdo, kdo se v tom lépe vyzná.
|
reagovat
|

Jednou se na toto období pro žánr bude vzpomínat podobně jako na sedmdesátá léta.