Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9801 - 9820 Napsat příspěvek

Vídeň

Jak tu cca měsíc zpátky padl dotaz na Budapešť (díky za tipy, určitě některé využiju), tak plánuju v záři navštívit Budapešť a Vídeň, takže by se mi kromě Budapešti hodily i tipy na Vídeň - co tam vidět, případně kde se dobře najíst, ubytovat... ve Vídni budu necelý tři dny.
830383
Jak tu cca měsíc zpátky padl dotaz na Budapešť (díky za tipy, určitě některé využiju), tak plánuju v záři navštívit Budapešť a Vídeň, takže by se mi kromě Budapešti hodily i tipy na Vídeň - co tam vidět, případně kde se dobře najíst, ubytovat... ve Vídni budu necelý tři dny.
Vídeň
2 0
reagovat
proto je dobra prave ta "technologie" Black&White, realne to prodluzuje rani spani o 2h a i pres den tam nikdy neni na bliti. Coz proste na festaku kazdy oceni.
830342
proto je dobra prave ta "technologie" Black&White, realne to prodluzuje rani spani o 2h a i pres den tam nikdy neni na bliti. Coz proste na festaku kazdy oceni.
2 0
reagovat
Ja nedam dopustit na moj Husky Burton 3. Lahko sa stavia, vela ulozneho priestoru, predsien, dva vchody, skvele vetranie a co uplne zboznujem je nepremokavy zvrsok, ktory pri horucich nociach okamzite zhodim a spim akoby pod holym nebom s moskytierou. Najma rano, ked uz pecie slnko a v "normalnom" stane byva peklo to je parada.
830338
Ja nedam dopustit na moj Husky Burton 3. Lahko sa stavia, vela ulozneho priestoru, predsien, dva vchody, skvele vetranie a co uplne zboznujem je nepremokavy zvrsok, ktory pri horucich nociach okamzite zhodim a spim akoby pod holym nebom s moskytierou. Najma rano, ked uz pecie slnko a v "normalnom" stane byva peklo to je parada.
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Nevím, jak jsou na tom s kvalitou dnes, ale já už snad dvacet let používám stejný Coleman. Ono se, co se týče technologií, za tu dobu moc nezměnilo. Ani do něj skoro neteče. :D (Když byl ještě celkem nový, tak to byl ale neskutečný držák.)

Hodně doporučovaný býval Jurek. Ale podle mě je moc spartánský na úkol pohodlí.

S Huskym myslím chybu neuděláš. Vybrat z nabídky nějaký, který ti bude vyhovovat, snad taky nebude problém. Na fesťáky je to IMHO plně dostačující.

#edit: Ještě pozn., koukám na ten typ, co postnul HAL, a ten vypadá skoro stejně jako můj Coleman, možná jen o malinko větší. A tyhle dispozice, tj. dva vstupy a dvě předsíňky, jsou podle mě úplně ideální. Mám nutkání si na léto taky udělat radost. :D
830336
Nevím, jak jsou na tom s kvalitou dnes, ale já už snad dvacet let používám stejný Coleman. Ono se, co se týče technologií, za tu dobu moc nezměnilo. Ani do něj skoro neteče. *:D* (Když byl ještě celkem nový, tak to byl ale neskutečný držák.) Hodně doporučovaný býval Jurek. Ale podle mě je moc spartánský na úkol pohodlí. S Huskym myslím chybu neuděláš. Vybrat z nabídky nějaký, který ti bude vyhovovat, snad taky nebude problém. Na fesťáky je to IMHO plně dostačující. #edit: Ještě pozn., koukám na ten typ, co postnul HAL, a ten vypadá skoro stejně jako můj Coleman, možná jen o malinko větší. A tyhle dispozice, tj. dva vstupy a dvě předsíňky, jsou podle mě úplně ideální. Mám nutkání si na léto taky udělat radost. *:D*
830324
2 0
reagovat
reaguje na: okkac
Dobré načasování - na Letňanech právě dnes začíná každoroční Výstava stanů, bude tam celé léto. Velmi doporučuji tam přijít a prostě si všechno prohlédnout a vyzkoušet naživo, pokecat s lidmi kteří jim rozumí, a mají i hodně slušné slevy.

Sám jsem tam před lety koupil odlehčený Wild Country Helm 3, právě na ty treky který unesu na zádech, dost vydrží, dá se snadno sbalit, a přitom je prostorný (pro dva lidi je stan "pro tři" imho ideální, nechci se v něm moc mačkat). A s tím jsem velmi spokojený.

To co doporučuje speta.jr je na festival dobré, ale opravdu jen na ten festival - i s nimi mám nějaké zkušenosti a na zádech se ta kráva tahat rozumně fakt nedá, a pořádnou bouřku taky ustojí jen stěží.
830333
Dobré načasování - na Letňanech právě dnes začíná každoroční Výstava stanů, bude tam celé léto. Velmi doporučuji tam přijít a prostě si všechno prohlédnout a vyzkoušet naživo, pokecat s lidmi kteří jim rozumí, a mají i hodně slušné slevy. Sám jsem tam před lety koupil odlehčený Wild Country Helm 3, právě na ty treky který unesu na zádech, dost vydrží, dá se snadno sbalit, a přitom je prostorný (pro dva lidi je stan "pro tři" imho ideální, nechci se v něm moc mačkat). A s tím jsem velmi spokojený. To co doporučuje speta.jr je na festival dobré, ale opravdu jen na ten festival - i s nimi mám nějaké zkušenosti a na zádech se ta kráva tahat rozumně fakt nedá, a pořádnou bouřku taky ustojí jen stěží.
830324
4 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Na festak pro 2 osoby je nej "2 seconds black & white XL" pro 3 osoby. Je to trosku size overkill ale vleze se tam spousta veci i do predsinky a kdyz to nakombinujes s nafukovacimi matrackami tak ten komfort element je k nezaplaceni.
830327
Na festak pro 2 osoby je nej "2 seconds black & white XL" pro 3 osoby. Je to trosku size overkill ale vleze se tam spousta veci i do predsinky a kdyz to nakombinujes s nafukovacimi matrackami tak ten komfort element je k nezaplaceni.
830324
2 0
reagovat

Tip na stan

Nějaký tip na stan pro 2 osoby s předsíňkou, Mám starší Husky, tak jestli se vyplatí držet značky nebo  se dá i koupit nějaký kvalitní v Decathlonu případně jaká další značka má dobrou pověst.
- Není do arktických podmínek, ale na festival.
- Není do batohu, ale do auta, takže rozměr a balení moc nehrají roli.

Ale tip na případný lehký, skladný a snáze postavitelný stan, který se hodí na tůru, kdy se musí každý den složit a zas postavit taky neodmítnu :)
830324
Nějaký tip na stan pro 2 osoby s předsíňkou, Mám starší Husky, tak jestli se vyplatí držet značky nebo  se dá i koupit nějaký kvalitní v Decathlonu případně jaká další značka má dobrou pověst. - Není do arktických podmínek, ale na festival. - Není do batohu, ale do auta, takže rozměr a balení moc nehrají roli. Ale tip na případný lehký, skladný a snáze postavitelný stan, který se hodí na tůru, kdy se musí každý den složit a zas postavit taky neodmítnu *:)*
Tip na stan
1 -1
reagují: Memphis, HAL, speta.jr
reagovat

Narozeninová kronika

Liam Neeson má dnes 70 :+

Přel bych si, aby se zase přesunul z Willisova modu ke kvalitnějšímu herectví.
830319
Liam Neeson má dnes 70 *:+* Přel bych si, aby se zase přesunul z Willisova modu ke kvalitnějšímu herectví.
Narozeninová kronika
8 -2
reagovat

Coldplay

Nikdy som nepochopil ten hype okolo nich, tie pesničky v ktorých požívajú pomaly furt tých istých 5 akordov v rôznych variáciách sú joke.
830307
Nikdy som nepochopil ten hype okolo nich, tie pesničky v ktorých požívajú pomaly furt tých istých 5 akordov v rôznych variáciách sú joke.
Coldplay
7 -4
reagovat
reaguje na: okkac

Asi tolik k tvému příspěvku

830295
https://youtu.be/2f_6YxwScw0
Asi tolik k tvému příspěvku
830289
1 0
reagovat
reaguje na: okkac
Kecy v kleci. Hetfield je lepší a lepší a hrají pořád jako bozi. 23.6. to bude kurevskej koncert v Praze...
830293
Kecy v kleci. Hetfield je lepší a lepší a hrají pořád jako bozi. 23.6. to bude kurevskej koncert v Praze...
830289
2 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Nothing Else Matters a mají prý dobrýho kytaristu. Víc k ním mimo triček na zábavách po vesnicích nevím. 
830292
Nothing Else Matters a mají prý dobrýho kytaristu. Víc k ním mimo triček na zábavách po vesnicích nevím. 
830286
3 -2
reagovat

Prey trailer

Halooo proc tu jeste neni trailer?
830291
Halooo proc tu jeste neni trailer?
Prey trailer
3 -4
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Metallica žije že slávy prvních 5 alb a 30 let v podstatě nic důležitého nevydala. I když Hardwired bylo fajn, tak je plno lepších thrash metalových kapel a nemusí to být ani z Big 4. Mnohem raději mám Testament, Overkill, Annihilator nebo Kreator.
830289
Metallica žije že slávy prvních 5 alb a 30 let v podstatě nic důležitého nevydala. I když Hardwired bylo fajn, tak je plno lepších thrash metalových kapel a nemusí to být ani z Big 4. Mnohem raději mám Testament, Overkill, Annihilator nebo Kreator.
830277
3 -2
reagují: RainMakeR, RainMakeR
reagovat
reaguje na: DarkSith
Metallica. Nothing Else Matters.
(je to jméno skladby, nebo vyjádření názoru? :o )
830286
Metallica. Nothing Else Matters. (je to jméno skladby, nebo vyjádření názoru? *:o* )
830280
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Nevzpomenu si z hlavy na jedinou písničku od nich, takže asi jo. 8)
830280
Nevzpomenu si z hlavy na jedinou písničku od nich, takže asi jo. *8)*
830277
1 -1
reagují: Gonzi
reagovat
Nevím jestli nejhorší, ale nejprecenovanější je Metallica a je mi jedno jestli tím trhnu verbstuv avatari rekord.
830277
Nevím jestli nejhorší, ale nejprecenovanější je Metallica a je mi jedno jestli tím trhnu verbstuv avatari rekord.
8 -4
reagují: okkac, DarkSith
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To mam za ten plagát?:D
830276
To mam za ten plagát?*:D*
830273
1 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Správně o tom ujišťuješ sebe sama :D
Já bych to mohl opravit, ale nějak se mi nechce :D
830273
Správně o tom ujišťuješ sebe sama *:D* Já bych to mohl opravit, ale nějak se mi nechce *:D*
830272
2 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Milosh
Pardon za tu čárku navíc. Zas takovej debil nejsem.
830272
Pardon za tu čárku navíc. Zas takovej debil nejsem.
830269
2 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se