Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Zack Snyder natočí nový Útěk z New Yorku

příspěvky 1 - 10 Napsat příspěvek
Když to bude Snyder, tak ani nemusí točit nový film a stačí když jen originál zpomalí do bezvědomí.
977475
Když to bude Snyder, tak ani nemusí točit nový film a stačí když jen originál zpomalí do bezvědomí.
0 0
reagovat
Jenom ať to Snyder natočí. Už dlouho jsem se nezasmál u vážně míněného filmu. A Snyder má talent na komedie.
977404
Jenom ať to Snyder natočí. Už dlouho jsem se nezasmál u vážně míněného filmu. A Snyder má talent na komedie.
2 0
reagovat
Pôvodný film mi príliš nesadol a vždy som mal radšej pokračovanie útek z L.A. , takže táto správa mi tlak nedvíha. 
Snyder dokáže natočiť dobrý film a jeho filmografiu  až do Batman V Superman mám rád, tak teda... Uvidíme. 
977398
Pôvodný film mi príliš nesadol a vždy som mal radšej pokračovanie útek z L.A. , takže táto správa mi tlak nedvíha.  Snyder dokáže natočiť dobrý film a jeho filmografiu  až do Batman V Superman mám rád, tak teda... Uvidíme. 
0 0
reagovat
Původní film je kultovní klasika s kulturním přesahem (Kojima-san souhlasí:D), ale vzhledem k tomu, že ani samotnému mistrovi se v L.A. nepodařilo zopakovat tu specifickou poetiku originálu (geniální mix záměrně brakové podívané a nezáměrně laciné produkce), těžko věřit, že Snyder ve své současné (tragické) formě na tom bude jinak, natožpak lépe.

Nezbývá než doufat, že tohle je jen další development hell fáze a čím dál tím obsáhlejší seznam lidí, kteří se okolo předělávky Carpenterova fláku jeden čas motali, se za pár týdnů/měsíců jen rozroste o další jméno. Snake si zaslouží víc.
977392
Původní film je kultovní klasika s kulturním přesahem (Kojima-san souhlasí*:D*), ale vzhledem k tomu, že ani samotnému mistrovi se v L.A. nepodařilo zopakovat tu specifickou poetiku originálu (geniální mix záměrně brakové podívané a nezáměrně laciné produkce), těžko věřit, že Snyder ve své současné (tragické) formě na tom bude jinak, natožpak lépe. Nezbývá než doufat, že tohle je jen další development hell fáze a čím dál tím obsáhlejší seznam lidí, kteří se okolo předělávky Carpenterova fláku jeden čas motali, se za pár týdnů/měsíců jen rozroste o další jméno. Snake si zaslouží víc.
0 0
reagovat
Pokiaľ bude mať za sebou silného producenta alebo mu odjebe v hlave, mohlo by to dopadnúť dobre. 
977388
Pokiaľ bude mať za sebou silného producenta alebo mu odjebe v hlave, mohlo by to dopadnúť dobre. 
3 0
reagovat

Díky za 300 a Man of Steel....ale!

...je to takový Michael Bay z Wishe, jak svého času McG
977384
...je to takový Michael Bay z Wishe, jak svého času McG
Díky za 300 a Man of Steel....ale!
1 0
reagovat
reaguje na: Karbunkule
A v čem by byl rozdíl? Pokračování po tolika letech by stejně bylo v podstatě zase remake, nebo legacy sequel nebo jak se tomu dneska říká. Je to jen slovíčkaření 8)
977380
A v čem by byl rozdíl? Pokračování po tolika letech by stejně bylo v podstatě zase remake, nebo legacy sequel nebo jak se tomu dneska říká. Je to jen slovíčkaření *8)*
977367
3 0
reagovat
Radši měl Snyder natočit trojku. Tohle protáčení starých filmů se stejnými názvy je otrava.
977367
Radši měl Snyder natočit trojku. Tohle protáčení starých filmů se stejnými názvy je otrava.
0 0
reagují: pytlik
reagovat
Už je petice za Snyder cut? Ptám se pro kamaráda...
977359
Už je petice za Snyder cut? Ptám se pro kamaráda...
10 0
reagovat
Original je priemerna nuda, ktora strasne mrha potencialom, cize ak uz z niecoho robit remake, tak z takychto veci. Snyderovi ale neverim. Odvazil som sa na Army of Dead, prvy Rebel Moon, Batman vs Superman, aj jeho 4hodinovu verziu Justice League a mam chut mu pomazat steny domu vykalmi. Zach na to uz nema. 
977357
Original je priemerna nuda, ktora strasne mrha potencialom, cize ak uz z niecoho robit remake, tak z takychto veci. Snyderovi ale neverim. Odvazil som sa na Army of Dead, prvy Rebel Moon, Batman vs Superman, aj jeho 4hodinovu verziu Justice League a mam chut mu pomazat steny domu vykalmi. Zach na to uz nema. 
5 -6
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se