Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Recenze: 007 First Light je perfektním bondovským filmem pro tuhle éru

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
reaguje na: JAKLA
shots fired! :D
977550
shots fired! *:D*
977521
0 0
reagovat
Slovensko nie je exotická krajina. Len sa tu občas vyskytujú exoti. Zvyčaje je ich vidieť vo vyšších nadmorských výškach v Tatrách. Poznávacie znamenie: ponožky + sandále.
977521
Slovensko nie je exotická krajina. Len sa tu občas vyskytujú exoti. Zvyčaje je ich vidieť vo vyšších nadmorských výškach v Tatrách. Poznávacie znamenie: ponožky + sandále.
3 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: Jokolo
Flashback, husina a smutek. Děkuju:D
977519
Flashback, husina a smutek. Děkuju*:D*
977485
1 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Podle této informace ten casting Gibsona možná nemusí být takové sci-fi. Ale stejně bych na to nespoléhal ;)
977500
Podle [url=https://games.tiscali.cz/novinky/pokracovani-007-first-light-nebudou-delat-io-interactive-671747]této [/url]informace ten casting Gibsona možná nemusí být takové sci-fi. Ale stejně bych na to nespoléhal *;)*
977489
0 0
reagovat
On je Gibson strašný sympaťák a tak nějak si přeju, aby si ho zahrál i ve filmu ( a jestli by měli koule dát mu jizvu i tady):+
977489
On je [url=https://youtu.be/eITzQE7YRgQ?is=AnYRu2I_SA_4o4Fb]Gibson[/url] strašný sympaťák a tak nějak si přeju, aby si ho zahrál i ve filmu ( a jestli by měli koule dát mu jizvu i tady)*:+*
0 0
reagují: filmfanouch
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
977485
https://giphy.com/gifs/red-dead-redemption-2-lmbc-UtJqq1X3Ny46ERnbBs
977483
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Chester46CZ
Bene, ten druhý rozchod s J Lo ti leze na mozek...
Já jsem za tohle osvěžení naopak rád. Navíc to není nějaká random hra, ale filmová. Pokud se nepletu, tak ta předchozí recenze byla na Indiana Jonese, který je ve výsledku mnohem lepší, než regulérní páté pokračování.
Je důležité si uvědomit, že většina dnešních her je filmovější, než některé filmy.
977483
Bene, ten druhý rozchod s J Lo ti leze na mozek... Já jsem za tohle osvěžení naopak rád. Navíc to není nějaká random hra, ale filmová. Pokud se nepletu, tak ta předchozí recenze byla na Indiana Jonese, který je ve výsledku mnohem lepší, než regulérní páté pokračování. Je důležité si uvědomit, že většina dnešních her je filmovější, než některé filmy.
977477
1 0
reagují: Jokolo
reagovat
reaguje na: Chester46CZ
Vidíš, já si zase jednou za čas otevřu web, abych se podíval, jaké hezké komentáře mi přibyly pod článkem, abych tu našel tuhle tvoji zbytečnost.

Jinak je to za celou dobu myslím čtvrtá recenze, když budeme počítat i tenhle Karlův článek. Dvakrát ročně tu jsou taky shrnutí Gamescomu a Game Awards a do toho sem tam nějaké herní téma. Hotová GameZone, no. ?)
977481
Vidíš, já si zase jednou za čas otevřu web, abych se podíval, jaké hezké komentáře mi přibyly pod článkem, abych tu našel tuhle tvoji zbytečnost. Jinak je to za celou dobu myslím čtvrtá recenze, když budeme počítat i [url=https://www.moviezone.cz/clanek/26647-herni-ot-wolfenstein-the-new-order]tenhle[/url] Karlův článek. Dvakrát ročně tu jsou taky shrnutí Gamescomu a Game Awards a do toho sem tam nějaké herní téma. Hotová GameZone, no. *?)*
977477
6 0
reagovat
reaguje na: Chester46CZ
Jj, dřív bylo všechno lepší – holky hezčí, lidi chytřejší a Mr. Hlad přísnější. :-
977480
Jj, dřív bylo všechno lepší – holky hezčí, lidi chytřejší a Mr. Hlad přísnější. *:-*
977477
3 0
reagovat
reaguje na: Chester46CZ
977479
https://media0.giphy.com/media/v1.Y2lkPTc5MGI3NjExZDIzd3VibGRwYmhyMWRpbGpuZGNlNDV5ZWxtY2FsbHpscHNxYXhvaCZlcD12MV9pbnRlcm5hbF9naWZfYnlfaWQmY3Q9Zw/PnggNmuamz7kbgfUTL/giphy.gif
977477
3 0
reagovat
reaguje na: Chester46CZ
Je to za dvacet let fungování webu tuším druhá herní recenze. Ale jestli je to moc cítíš se tu kvůli tomu nekomfortně, tak se fakt omlouváme. 
977478
Je to za dvacet let fungování webu tuším druhá herní recenze. Ale jestli je to moc cítíš se tu kvůli tomu nekomfortně, tak se fakt omlouváme. 
977477
11 0
reagovat
Přijdu se jednou za čas podívat na MZ, abych si něco přečetl o filmech a ne o hrách, tak nějak co se mezi redakci začala brát mladší krev, mi přijde, že jde MZ do prdele. Dřív to tady bylo lepší. :-
977477
Přijdu se jednou za čas podívat na MZ, abych si něco přečetl o filmech a ne o hrách, tak nějak co se mezi redakci začala brát mladší krev, mi přijde, že jde MZ do prdele. Dřív to tady bylo lepší. *:-*
0 -12
reagovat
reaguje na: Papricek
Jo, hele proti gustu, klidně to může být subjektivní, za mě ty animace pohybu byly strnulejší a pomalejší než u Uncharted, ne, že by to nebylo plynulé, ale pocitově zkrátka takové prkenné.
977372
Jo, hele proti gustu, klidně to může být subjektivní, za mě ty animace pohybu byly strnulejší a pomalejší než u Uncharted, ne, že by to nebylo plynulé, ale pocitově zkrátka takové prkenné.
977369
0 0
reagovat
V čem je pohyb pohyb prkenný? Nic takového mi nepřišlo, ani ve srovnání s Uncharted. Přebíhání z krytu do krytu při stealthu mi přijde plynulé a zatím mě to při akci nijak nepodělalo. Gunplay je dost arkádový, ale tím, jak málo nabojů mají všechny zbraně, co se ti dostanou do ruky a jak se musíš dost přemísťovat, ne úplně jednoduchý a to ho dělá zábavným.
977369
V čem je pohyb pohyb prkenný? Nic takového mi nepřišlo, ani ve srovnání s Uncharted. Přebíhání z krytu do krytu při stealthu mi přijde plynulé a zatím mě to při akci nijak nepodělalo. Gunplay je dost arkádový, ale tím, jak málo nabojů mají všechny zbraně, co se ti dostanou do ruky a jak se musíš dost přemísťovat, ne úplně jednoduchý a to ho dělá zábavným.
1 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: davidb
Dle Ondry ne - 9/10 vs. 10/10 
977364
Dle Ondry ne - 9/10 vs. [url=https://www.moviezone.cz/clanek/47741-recenze-indiana-jones-and-the-great-circle-je-nejlepsi-filmovou-hrou-vsech-dob]10/10 [/url]
977362
0 0
reagovat

je

lepší než Indy?
977362
lepší než Indy?
je
0 0
reagují: filmfanouch
reagovat
Fakt jsem zvědavý jak to Amazon vystřelí jestli dostaneme Bonda před Bondem ….ale od Denise se těším na cokoliv 
977348
Fakt jsem zvědavý jak to Amazon vystřelí jestli dostaneme Bonda před Bondem ….ale od Denise se těším na cokoliv 
0 0
reagovat
Hezky a od srdíčka napsaný. 
Na hry nemám vůbec čas, ale kdybych někdy náhodou měl, tak tohle by mě fakt přesvědčilo si to zahrát :+

Každopádně mi to připomnělo, proč mám ty Craigovky nejradši.

A ta  BTW - hezká trefa do Slovenska :D
977336
Hezky a od srdíčka napsaný.  Na hry nemám vůbec čas, ale kdybych někdy náhodou měl, tak tohle by mě fakt přesvědčilo si to zahrát *:+* Každopádně mi to připomnělo, proč mám ty Craigovky nejradši. A ta  BTW - hezká trefa do Slovenska *:D*
2 0
reagovat
reaguje na: RingMan
Uf, sorry. Pořád nemůžu z hlavy setřást norský výkon z MS v hokeji a asi mi to zastínilo mysl, chtěl jsem samozřejmě napsat severský. :D
977334
Uf, sorry. Pořád nemůžu z hlavy setřást norský výkon z MS v hokeji a asi mi to zastínilo mysl, chtěl jsem samozřejmě napsat severský. *:D*
977331
3 0
reagovat
Díky za recenzi. Mě ten koncept a styl hry nebere, takže si to nezahraju, ale čte se to pěkně.
BTW chválím Ondrovu ikonku:+
977333
Díky za recenzi. Mě ten koncept a styl hry nebere, takže si to nezahraju, ale čte se to pěkně. BTW chválím Ondrovu ikonku*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se