Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9821 - 9840 Napsat příspěvek
reaguje na: Milosh
Já nerad ty uřvané emo pitomce jako Fall Out Boys, Morbius/"Joker" and friends a Panic na diskotéce...
830271
Já nerad ty uřvané emo pitomce jako Fall Out Boys, Morbius/"Joker" and friends a Panic na diskotéce...
830264
3 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Holt se neměli před vystoupením, kde pomodlit.
830269
Holt se neměli před vystoupením, kde pomodlit.
830268
3 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Milosh
Kapela pana Koubka z Blatné u Tchořovic
830268
Kapela pana Koubka z Blatné u Tchořovic
830264
3 -1
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Mr. Hlad
Jsou v dobré společnosti:D
830267
Jsou v dobré společnosti*:D*
830265
1 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Coldplay.
830266
Coldplay.
830264
3 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Já je mám v TOP3 spolu s Nickelback (jasně, nostalgie, dneska na ně všichni kašlou) a Five Finger Death Punch, kvůli kterým jsem odmítl jít na Metallicu. 
830265
Já je mám v TOP3 spolu s Nickelback (jasně, nostalgie, dneska na ně všichni kašlou) a Five Finger Death Punch, kvůli kterým jsem odmítl jít na Metallicu. 
830264
7 -1
reagují: Milosh
reagovat
Která kapela je podle vás v současnosti úplně nejhorší a proč zrovna Imagine Dragons?
830264
Která kapela je podle vás v současnosti úplně nejhorší a proč zrovna Imagine Dragons?
7 -8
reagovat
reaguje na: Cinefil
Jen cekam az to bude na Starz, abych se tomu mohl smat doma.
830254
Jen cekam az to bude na Starz, abych se tomu mohl smat doma.
830225
1 0
reagovat
reaguje na: Gorecki
By mě zajímalo, kolik je to muselo stát. Nasazení do 1000 kin v US asi nebude nejlevnější. Kdyby veškeré kopie radši hodili do moře a napsali to na pojišťovnu, možná by to byl i výdělečný projekt. :D
830225
By mě zajímalo, kolik je to muselo stát. Nasazení do 1000 kin v US asi nebude nejlevnější. Kdyby veškeré kopie radši hodili do moře a napsali to na pojišťovnu, možná by to byl i výdělečný projekt. *:D*
830221
2 -1
reagují: Vincent
reagovat

It's morbin' time to bomb again

Ja som vzdy vravel, ze drviva vacsina vrcholovych manazerov v tych prekoksovanych studiach je banda debilov:D
830221
Ja som vzdy vravel, ze drviva vacsina vrcholovych manazerov v tych prekoksovanych studiach je [url=https://www.ladbible.com/entertainment/latest-morbius-flops-again-after-rerelease-after-meme-20220606?source=lbozstatic&fbclid=IwAR3gqnt_HJ4LKscVwgQ5sJab7hQ_GFsLuvNRGI-fYEC26vaU5Hs_sR4sLLo]banda debilov[/url]. *:D*
It's morbin' time to bomb again
7 0
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: do_Od
Ale ako tv film vyzeral, no. A jeho cast black mirror je total mega peklo. Ale fandim mu a snad prekvapi
830219
Ale ako tv film vyzeral, no. A jeho cast black mirror je total mega peklo. Ale fandim mu a snad prekvapi
830196
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
Ulice Cloverfield nebyl TV film a Trachtenbergův kraťas Portal naopak ukázal že by mu nějaká větší sci-fi mohla sedět. 

Furt tomu věřím.
830196
Ulice Cloverfield nebyl TV film a Trachtenbergův kraťas Portal naopak ukázal že by mu nějaká větší sci-fi mohla sedět.  Furt tomu věřím.
830182
11 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Polux
Ja som ho stihol kuknut a vyzera to strasne. Proste tv film od tv rezisera. Ale mozno to vo vysledku prekvapi
830182
Ja som ho stihol kuknut a vyzera to strasne. Proste tv film od tv rezisera. Ale mozno to vo vysledku prekvapi
830178
3 -1
reagují: do_Od
reagovat
Trailer na Prey leaknul (takže brzy asi ofiko release) a podle ohlasů prý dost dobrý. Jako pořád tomu vůbec nevěřím (minimálně dokud sám neuvidím), ale kéž by to byla pravda. Co tahle frančíza rozhodně nepotřebuje, je další průser jako posledně.    
830178
Trailer na Prey leaknul (takže brzy asi ofiko release) a podle ohlasů prý dost dobrý. Jako pořád tomu vůbec nevěřím (minimálně dokud sám neuvidím), ale kéž by to byla pravda. Co tahle frančíza rozhodně nepotřebuje, je další průser jako posledně.    
9 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: Cobretti
Uff. Dík! :D:+
830159
Uff. Dík! *:D**:+*
829997
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
TROLOLO :D
830158
TROLOLO *:D*
830149
3 0
reagovat
Naprosto skvělá meme reakce na právničku Amber Heard v talk show. Přijde mi naprosto neskutečný, že chodí do tv show a hraje jako právník victim card. Tohle je přesně burn, který na to patří. 
Lepší kvalitu jsem nedohledal. 

link
830149
Naprosto skvělá meme reakce na právničku Amber Heard v talk show. Přijde mi naprosto neskutečný, že chodí do tv show a hraje jako právník victim card. Tohle je přesně burn, který na to patří.  Lepší kvalitu jsem nedohledal.  https://9gag.com/gag/aogAZD2#comment
9 -1
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Cinefil
Morbin Time. 8)
830096
Morbin Time. *8)*
830093
1 -1
reagovat
Morbius se příští pátek vrací do amerických kin. A to ne do dvou nebo tří, ale rovnou 1000!

Důvod, pokud to není kec, je ještě praštěnější:D
830093
Morbius se příští pátek vrací do amerických kin. A to ne do dvou nebo tří, ale rovnou 1000! Důvod, pokud to není kec, je ještě [url=https://movieweb.com/morbius-will-return-to-theaters-following-relentless-internet-campaign/]praštěnější[/url]. *:D*
2 -1
reagují: Ne__Ty
reagovat
reaguje na: Disketa1
To nemáš pravdu, libovolná stránka může mít unikátní vyjádření politika nebo nějakou informaci, která jinde není. U Parlamentních listech nebo Blesku je to velmi časté. 
830052
To nemáš pravdu, libovolná stránka může mít unikátní vyjádření politika nebo nějakou informaci, která jinde není. U Parlamentních listech nebo Blesku je to velmi časté. 
830051
2 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se