Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7201 - 7220 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
:D:D:D
851906
*:D**:D**:D*
851903
2 0
reagovat
CZ překlad nového Indyho.
851903
CZ překlad nového Indyho.
5 0
reagují: speta.jr
reagovat
kontext?
851902
kontext?
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Teď na to koukám a fakt velký LOL. :D:D:D
851899
Teď na to koukám a fakt velký LOL. *:D**:D**:D*
851898
8 0
reagovat
Disk koupil nakonec Disneyho?
851898
Disk koupil nakonec Disneyho?
11 0
reagují: Disketa1
reagovat
Jo lita to tu paradne. Sice teplomer ukaze "jen" -16, ale pocitove je to -36 ve vetru. A teda cesta z prace domu stala za to. A to je na tom jeste Missouri dobre.
851839
Jo lita to tu paradne. Sice teplomer ukaze "jen" -16, ale pocitove je to -36 ve vetru. A teda cesta z prace domu stala za to. A to je na tom jeste Missouri dobre.
10 0
reagovat
Tak jako -40°C = -40°F :) 0°C = 32°F, ale °K to rule 'em all :D
851833
Tak jako -40°C = -40°F *:)* 0°C = 32°F, ale °K to rule 'em all *:D*
5 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Dávali to na nově ve zprávách..náhodně jsem to měl zaply...
Jestli si u nás pletou °F vs °C fakt netuším 8):D
851822
Dávali to na nově ve zprávách..náhodně jsem to měl zaply... Jestli si u nás pletou °F vs °C fakt netuším *8)**:D*
851806
2 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
To jim daroval Zelenskyj.
851815
To jim daroval Zelenskyj.
851804
3 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
"In less than 24 hours, temperatures probably will tumble more than 60 degrees in Cheyenne, Wyo., and Denver"... No ty vole

Dodatek - Absolutní hodnota jednoho stupně Fahrenheita odpovídá 5/9 stupně Celsia
851806
"In less than 24 hours, temperatures probably will tumble more than 60 degrees in Cheyenne, Wyo., and Denver"... No ty vole [i]Dodatek - [b]Absolutní hodnota jednoho stupně Fahrenheita odpovídá 5/9 stupně Celsia[/b][/i]
851804
4 -1
reagují: RainMakeR
reagovat

Den poté v USA 202

tvl tam se ženě nějaká mega studená vlna, má tam být až -50°C ? 
Ještě že je u nás obleva. Sníh patří na hory:D8)
851804
tvl tam se ženě nějaká mega studená vlna, má tam být až -50°C ?  Ještě že je u nás obleva. Sníh patří na hory*:D**8)*
Den poté v USA 202
3 -1
reagují: (=LIFTY=), TedGeorge
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Tak v Nightwish je už polovina členů Wintersun :D Na to, co bubeník Kai Hahto předvádí právě u Wintersun link jsou bicí party u Nightwish takové spíše leháro.
851728
Tak v Nightwish je už polovina členů Wintersun *:D* Na to, co bubeník Kai Hahto předvádí právě u Wintersun https://www.youtube.com/watch?v=Tl5T-glTdXw  jsou bicí party u Nightwish takové spíše leháro.
851721
3 0
reagovat

nightwish

já je znám na živo pouze z Floor Jansen. Její hlas mě sedí více. Tarja jede furt operní oktávy. Floor má více melodičtější - rockovější hlas
včerejší playlist
link

obrovský nadšení ze Sahara a 7 days.. Ghost love score bylo epický
z novýho alba nádherná píseň Shoemaker z finále kde Floor zpívá operním hlasem...
No museli by jste to vidět :D:D

ten novej basák je docela fajn. Někomu asi chybí ty drsnější Marcovi vokály ale mě teda ne :)):D
851721
já je znám na živo pouze z Floor Jansen. Její hlas mě sedí více. Tarja jede furt operní oktávy. Floor má více melodičtější - rockovější hlas včerejší playlist https://www.setlist.fm/setlist/nightwish/2022/o2-arena-prague-czechia-33bce0c1.html obrovský nadšení ze Sahara a 7 days.. Ghost love score bylo epický z novýho alba nádherná píseň Shoemaker z finále kde Floor zpívá operním hlasem... No museli by jste to vidět *:D**:D* ten novej basák je docela fajn. Někomu asi chybí ty drsnější Marcovi vokály ale mě teda ne *:))**:D*
nightwish
2 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Zrovna tebe by to mělo zajímat. Je to návod na zapojení NASu. Proto to nsfw (nas settings for weirdos).
851720
Zrovna tebe by to mělo zajímat. Je to návod na zapojení NASu. Proto to nsfw (nas settings for weirdos).
851715
4 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Klasický odkaz od Raina - hromada penisu, jen bez reklam.
851717
Klasický odkaz od Raina - hromada penisu, jen bez reklam.
851715
5 -1
reagovat
reaguje na: Milosh
Ja se na to asi bojim kliknout
851715
Ja se na to asi bojim kliknout
851712
4 0
reagují: Milosh, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Milosh
Fellow gentleman of culture.
851713
Fellow gentleman of culture.
851712
6 0
reagovat
S.L. Jackson se zapomněl přelogovat link (nsfw)
851712
S.L. Jackson se zapomněl přelogovat https://twitter.com/Pharo_AR/status/1605663650899005440?s=20 (nsfw)
5 0
reagují: TedGeorge, Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: okkac
Sorry, psané mobilem, když teď vidím kolik jsem tam nasekal chyb.
851706
Sorry, psané mobilem, když teď vidím kolik jsem tam nasekal chyb.
851701
2 0
reagovat
U Marka Hietaly pokud pokud neznáte jeho původní kapelu Tarot, tak velká chyba. A jeho solovka z roku 2019 Pyre of the black heart či verze ve finštině Mustan Sydämen Rovio je velmi velmi povedená. A osobně preferuji tu finskou verzi. Škoda že na koncertě těsně před covidem zpíval všechny anglicky právě. 

Asi Nightwish, které jsem viděl před pár dny v Gliwicich, tak Floor je dokonalá a začne nejlepší zpěvačka v Nightwish. Kde Tarja byla až moc operní a Anette až moc popová, tak Floor je ideální kombinace v čele i a její energii na pódiu. Škoda, že ty alba s ní po skladatelské stránce jsou ok, ale Dark Passion Play a Imaginaerum jsou u mne výše, kde bych chtěl verze nazpívané Floor :D
851701
U Marka Hietaly pokud pokud neznáte jeho původní kapelu Tarot, tak velká chyba. A jeho solovka z roku 2019 Pyre of the black heart či verze ve finštině Mustan Sydämen Rovio je velmi velmi povedená. A osobně preferuji tu finskou verzi. Škoda že na koncertě těsně před covidem zpíval všechny anglicky právě.  Asi Nightwish, které jsem viděl před pár dny v Gliwicich, tak Floor je dokonalá a začne nejlepší zpěvačka v Nightwish. Kde Tarja byla až moc operní a Anette až moc popová, tak Floor je ideální kombinace v čele i a její energii na pódiu. Škoda, že ty alba s ní po skladatelské stránce jsou ok, ale Dark Passion Play a Imaginaerum jsou u mne výše, kde bych chtěl verze nazpívané Floor *:D*
5 0
reagují: okkac
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se