Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7181 - 7200 Napsat příspěvek
reaguje na: Gacy
nemám VR a nemohu potvrdit. Ale dělají se už videa přímo pro tento formát sledování...:D8):))

takže jen dotoho Johne Spartne :D:D:D
852099
nemám VR a nemohu potvrdit. Ale dělají se už videa přímo pro tento formát sledování...*:D**8)**:))* takže jen dotoho Johne Spartne *:D**:D**:D*
852095
2 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: TedGeorge
:D:D:D:D Tak počkáme a uvidíme :+
852097
*:D**:D**:D**:D* Tak počkáme a uvidíme *:+*
852096
4 0
reagují: Milosh
reagovat
reaguje na: Gacy
Nevim a ani nemam kamaráda, kterej by to potvrdil. Milosh podle me určitě bude vedet, ten se temhle vecem venuje.
852096
Nevim a ani nemam kamaráda, kterej by to potvrdil. Milosh podle me určitě bude vedet, ten se temhle vecem venuje.
852095
6 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To by mohlo být zajímavý :D:+
852095
To by mohlo být zajímavý *:D**:+*
852091
1 0
reagují: RainMakeR, TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gacy
Tak jeste si na tom pust pecko a budeš to mit komplet 
852091
Tak jeste si na tom pust pecko a budeš to mit komplet 
852088
11 0
reagují: Gacy
reagovat

VR brýle

Dneska jsem to měl poprvé na očích, synator to musel mít na Vánoce , říkám si “ tak úkaž” no nejdřív jsem byl v kleci hluboko v moři , pak mě napadl žralok, postupně ukousal všechno kyslík, mříže, celou klec až jsem viděl jak se to obří hovado snaží sežrat mě :D:D:Dpochcal jsem se, posral jsem se, okamžitě to sundal a nikdy víc :+:+:+neuvěřitelný 
852088
Dneska jsem to měl poprvé na očích, synator to musel mít na Vánoce , říkám si “ tak úkaž” no nejdřív jsem byl v kleci hluboko v moři , pak mě napadl žralok, postupně ukousal všechno kyslík, mříže, celou klec až jsem viděl jak se to obří hovado snaží sežrat mě *:D**:D**:D*pochcal jsem se, posral jsem se, okamžitě to sundal a nikdy víc *:+**:+**:+*neuvěřitelný 
VR brýle
13 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: SteKi
Užij si to, neexistuje lepší relax. :+
852049
Užij si to, neexistuje lepší relax. *:+*
852042
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Kdyby to bylo Ferrari tak bych to bral taky :) Ale je to pěkná hračka :+
852045
Kdyby to bylo Ferrari tak bych to bral taky *:)* Ale je to pěkná hračka *:+*
852042
2 0
reagovat
No ja sa musím pochváliť, lebo tento rok som asi poslúchal :)
link
Po neviem akej dobe som bol na Vianoce  skutočne úprimne prekvapený. 
852042
No ja sa musím pochváliť, lebo tento rok som asi poslúchal *:)* https://imgur.com/a/x6Woykl Po neviem akej dobe som bol na Vianoce  skutočne úprimne prekvapený. 
6 0
reagují: (=LIFTY=), Vardant
reagovat

zima v USA

tak prý v Montaně až -45, na jihu (Texas) kolem -15 ..... °C 8):D
link

ti idioti na novinkách prostě neumí °F a °C :D:D:D:D
852028
tak prý v Montaně až -45, na jihu (Texas) kolem -15 ..... °C *8)**:D* https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-boure-nad-amerikou-40418355#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz ti idioti na novinkách prostě neumí °F a °C *:D**:D**:D**:D*
zima v USA
3 0
reagovat
Šťastné a veselé Vianoce všetkým. HO HO HO :+:+:+
851976
Šťastné a veselé Vianoce všetkým. HO HO HO *:+**:+**:+*
5 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je luxusní. 
851974
To je luxusní. 
851965
2 0
reagovat
reaguje na: Sub-Zero
Todle se píše až pod článek s fotkou z Mean Girls.
851972
Todle se píše až pod článek s fotkou z Mean Girls.
851969
3 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
:D:D :D
851971
*:D**:D* *:D*
851965
3 -1
reagovat
Vážená redakcia, vďaka za Vašu prácu! Vám aj všetkým užívateľom prajem krásne a pokojné sviatky prežité v zdraví. Nech Vám budúci rok prinesie čo najviac filmových zážitkov a tituly, na kt. sa tešíte najviac, nech prekonajú Vaše očakávania. Šťastné a veselé!
851969
Vážená redakcia, vďaka za Vašu prácu! Vám aj všetkým užívateľom prajem krásne a pokojné sviatky prežité v zdraví. Nech Vám budúci rok prinesie čo najviac filmových zážitkov a tituly, na kt. sa tešíte najviac, nech prekonajú Vaše očakávania. [url=https://www.youtube.com/watch?v=f4o2jpNHoio]Šťastné a veselé![/url]
8 0
reagují: Milosh
reagovat
To je balada :D šťedrý den, gauč, žradlo a v TV mi běží Evil Dead 2 na BD … to je balada 
Veselé Vánoce všem :+:+:+
851967
To je balada *:D* šťedrý den, gauč, žradlo a v TV mi běží Evil Dead 2 na BD … to je balada  Veselé Vánoce všem *:+**:+**:+*
7 0
reagovat
851965
[url=https://www.poslednimise.cz/63a6ac369246c0ea2fbdbaa9]Šťastné a Veselé přeje Felix! [/url]
15 0
reagují: hroubek, Milosh
reagovat
reaguje na: speta.jr
Ještě dodám, že začátkem tohoto Labutího jezera končí snímek Billy Elliot.
851952
Ještě dodám, že začátkem tohoto Labutího jezera končí snímek [spoiler]Billy Elliot.[/spoiler]
851948
2 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Sledoval jsem to celé a bylo to nádherné představení. A navíc Čajkovského hudba nestárne a je pořád součástí popkultury. :+

Labuťáci byli totálně sexy. 8)

Mimochodem Labutí jezero se v téhle podobě choreografa Matthewa Bournea objevilo na divadelních prknech už v roce 1995 a tehdy to asi muselo mnohé diváky šokovat. A přitom v této podobě to dává podle mě větší smysl. 
851951
Sledoval jsem to celé a bylo to nádherné představení. A navíc Čajkovského hudba nestárne a je pořád součástí popkultury. *:+* Labuťáci byli totálně sexy. *8)* Mimochodem Labutí jezero se v téhle podobě choreografa Matthewa Bournea objevilo na divadelních prknech už v roce 1995 a tehdy to asi muselo mnohé diváky šokovat. A přitom v této podobě to dává podle mě větší smysl. 
851948
1 -1
reagovat

Labuti jezero

Nahodou sem pri prepinani dnes narazil na artu na novou interpretaci klasiky a naprosto me to uhranulo. Kvituju, ze si reziser rekl: "Kaslu na to! Stejne si uz ted kazdy mysli, ze je balet teplej." :D
851948
Nahodou sem pri prepinani dnes narazil na artu na novou interpretaci klasiky a naprosto me to uhranulo. Kvituju, ze si reziser rekl: "Kaslu na to! Stejne si uz ted kazdy mysli, ze je balet teplej." *:D*
Labuti jezero
4 0
reagují: Disketa1, Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se