Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7241 - 7260 Napsat příspěvek
U Marka Hietaly pokud pokud neznáte jeho původní kapelu Tarot, tak velká chyba. A jeho solovka z roku 2019 Pyre of the black heart či verze ve finštině Mustan Sydämen Rovio je velmi velmi povedená. A osobně preferuji tu finskou verzi. Škoda že na koncertě těsně před covidem zpíval všechny anglicky právě. 

Asi Nightwish, které jsem viděl před pár dny v Gliwicich, tak Floor je dokonalá a začne nejlepší zpěvačka v Nightwish. Kde Tarja byla až moc operní a Anette až moc popová, tak Floor je ideální kombinace v čele i a její energii na pódiu. Škoda, že ty alba s ní po skladatelské stránce jsou ok, ale Dark Passion Play a Imaginaerum jsou u mne výše, kde bych chtěl verze nazpívané Floor :D
851701
U Marka Hietaly pokud pokud neznáte jeho původní kapelu Tarot, tak velká chyba. A jeho solovka z roku 2019 Pyre of the black heart či verze ve finštině Mustan Sydämen Rovio je velmi velmi povedená. A osobně preferuji tu finskou verzi. Škoda že na koncertě těsně před covidem zpíval všechny anglicky právě.  Asi Nightwish, které jsem viděl před pár dny v Gliwicich, tak Floor je dokonalá a začne nejlepší zpěvačka v Nightwish. Kde Tarja byla až moc operní a Anette až moc popová, tak Floor je ideální kombinace v čele i a její energii na pódiu. Škoda, že ty alba s ní po skladatelské stránce jsou ok, ale Dark Passion Play a Imaginaerum jsou u mne výše, kde bych chtěl verze nazpívané Floor *:D*
5 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: verbst
Dark Passion Play a Imaginaerum. Mnohem víc než cokoli staršího připomínají filmové soundtracky, jsou tak trochu koncipované a vyšly i v čistě instrumentální verzi. To mě hrozně baví, ještě víc než když byla hlavní zpěvačka a zbytek k ní jen jako doprovod (ne že by tam neměli hodně velké hity).

No ale je to dávno, taky už jsem si je dlouho nepustil.
851699
Dark Passion Play a Imaginaerum. Mnohem víc než cokoli staršího připomínají filmové soundtracky, jsou tak trochu koncipované a vyšly i v čistě instrumentální verzi. To mě hrozně baví, ještě víc než když byla hlavní zpěvačka a zbytek k ní jen jako doprovod (ne že by tam neměli hodně velké hity). No ale je to dávno, taky už jsem si je dlouho nepustil.
851698
4 0
reagovat
reaguje na: HAL
Ty kráso. Já vůbec netušil, že ještě existujou :D
Naposledy jsem si koupil před dvaceti rokama (!!!) Century Child a skončil u Once. Pak možná jednou slyšel nějaký to post Tarja Imaginaerum :o
Letí to. 
Dík za připomenutí, poslední dobou se rád vracím zpět, tak, si zase dám diskografický opáčko a zkusím i ty novější věci. 

Který alba myslíš? 
851698
Ty kráso. Já vůbec netušil, že ještě existujou *:D* Naposledy jsem si koupil před dvaceti rokama (!!!) Century Child a skončil u Once. Pak možná jednou slyšel nějaký to post Tarja Imaginaerum *:o* Letí to.  Dík za připomenutí, poslední dobou se rád vracím zpět, tak, si zase dám diskografický opáčko a zkusím i ty novější věci.  Který alba myslíš? 
851697
2 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: speta.jr
Nic proti Tarji (tedy když byla s nimi), ale své nejlepší alba imo udělali až když odešla :D
851697
Nic proti Tarji (tedy když byla s nimi), ale své nejlepší alba imo udělali až když odešla *:D*
851691
4 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
O Floor ani slovo spatne. Byt v dnesni dobe posluchacem ziveho koncertu Tarji, je cisty masochismus, protoze jeji hlas, resp. intonace je uplne v haji.
851694
O Floor ani slovo spatne. Byt v dnesni dobe posluchacem ziveho koncertu Tarji, je cisty masochismus, protoze jeji hlas, resp. intonace je uplne v haji.
851692
2 0
reagovat
Floor je výborná náhrada za Tarju. Dodala tomu přesně tu energii a zapálenost, která mi u Anette chyběla. Anette éra mě ale celkově vubec nebere. Marca je velká škoda. Jeho verzi High Hopes miluju.
851692
Floor je výborná náhrada za Tarju. Dodala tomu přesně tu energii a zapálenost, která mi u Anette chyběla. Anette éra mě ale celkově vubec nebere. Marca je velká škoda. Jeho verzi [url=https://youtu.be/4oEDnVeYYyM]High Hopes[/url] miluju.
2 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Nesnasim ty p..ce, co rikaji ze Nightwish jsou bez Tarji mrtvi (neco jako ze Sepultura bez Cavalery...). Nicmene musim rict, ze Nightwish bez Marca jsou, mozna ne polovicni, ale chybi mega. Ani to nemusi byt Marco, ale treba nekdo, kdo umi zpivat. Troy je dobry na back vocals a taborakove pisne. P.S. Videl jsem NW asi 10x.
851691
Nesnasim ty p..ce, co rikaji ze Nightwish jsou bez Tarji mrtvi (neco jako ze Sepultura bez Cavalery...). Nicmene musim rict, ze Nightwish bez Marca jsou, mozna ne polovicni, ale chybi mega. Ani to nemusi byt Marco, ale treba nekdo, kdo umi zpivat. Troy je dobry na back vocals a taborakove pisne. P.S. Videl jsem NW asi 10x.
851685
3 -1
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Ty už jsem tak dlouho neviděl, že se mi po nich už i docela stýská. No viděl jsem je na lineupech některých fesťáků na příští rok, tak to si je zas jednou s chutí dám.
851687
Ty už jsem tak dlouho neviděl, že se mi po nich už i docela stýská. No viděl jsem je na lineupech některých fesťáků na příští rok, tak to si je zas jednou s chutí dám.
851685
3 0
reagovat
Letošní rok byl na koncerty opravdu vydařený. Dneska Nightwish byli opět excelentní :D8):+
Floor je neskutečně úžasná 
851685
Letošní rok byl na koncerty opravdu vydařený. Dneska Nightwish byli opět excelentní *:D**8)**:+* Floor je neskutečně úžasná 
2 0
reagují: speta.jr, HAL
reagovat
reaguje na: verbst
851681
https://michaelshellenberger.substack.com/p/fbi-behind-twitters-censorship-of
851578
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tak prý si oddechl, že se těch toxických komentářů zbavil. 
V Prime je prosík, aby do něj nikdo nerypal, když se nemůže bránit a pod tím komentář: "on by se nebránil ani tak, rovnou by vyhazoval":D
851643
Tak prý si oddechl, že se těch toxických komentářů zbavil.  V Prime je prosík, aby do něj nikdo nerypal, když se nemůže bránit a pod tím komentář: "on by se nebránil ani tak, rovnou by vyhazoval"*:D*
851617
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Mne ve všech svých skupinách vyhodil. Protože jsem napsal, že je Tomáš Vyskočil odborník na VOD a oni spolu mají nějaký spor. :D

Seriously, on byl magor, ale dával tomu hrozně moc. Ten bez toho skočí pod vlak.
851617
Mne ve všech svých skupinách vyhodil. Protože jsem napsal, že je Tomáš Vyskočil odborník na VOD a oni spolu mají nějaký spor. *:D* Seriously, on byl magor, ale dával tomu hrozně moc. Ten bez toho skočí pod vlak.
851609
2 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Tvl oni na FCB zablokovali Malinskeho, který se staral o všechny Netflix/HBO/Prime CZ skupiny. Byl to sice trochu diktátor, ale díky němu jsem měl přehled o všem, co se na těchto platformách děje. Přišlo mi, že tím vyloženě žil. :D
851609
Tvl oni na FCB zablokovali Malinskeho, který se staral o všechny Netflix/HBO/Prime CZ skupiny. Byl to sice trochu diktátor, ale díky němu jsem měl přehled o všem, co se na těchto platformách děje. Přišlo mi, že tím vyloženě žil. *:D*
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: verbst
Je to přerostlé dítě. Liberálové mu asi neprojevovali dost lásky, tak se vrhnul do náruče konzervativcům. Je trochu znepokojující, s jakými lidmi si teď na Twitteru notuje (Kim Dotcom např.).
851606
Je to přerostlé dítě. Liberálové mu asi neprojevovali dost lásky, tak se vrhnul do náruče konzervativcům. Je trochu znepokojující, s jakými lidmi si teď na Twitteru notuje (Kim Dotcom např.).
851578
6 -1
reagovat
reaguje na: verbst
Na jeho místě bych Twitter nejdříve koupil a pak bych ho zrušil, protože je to beztak nejhorší sociální síť plná magorů. Stačí se podívat, co teď zažívá James Gunn. 8)
851603
Na jeho místě bych Twitter nejdříve koupil a pak bych ho zrušil, protože je to beztak nejhorší sociální síť plná magorů. Stačí se podívat, co teď zažívá James Gunn. *8)*
851578
2 0
reagovat
Když dělal kouzla se SpaceX, tak byl jak opravdový Stark. Milovali jsme ho. Chybí mi tenhle Musk - možná byl kokot i tenkrát, ale rozhodně to uměl maskovat, a ty věci byly jak splněný sny.
851598
Když dělal kouzla se SpaceX, tak byl jak opravdový Stark. Milovali jsme ho. Chybí mi tenhle Musk - možná byl kokot i tenkrát, ale rozhodně to uměl maskovat, a ty věci byly jak splněný sny.
8 -1
reagovat
reaguje na: verbst
No hele zrovna ve sportu Hunter Biden a Musk je to ukázkový případ, kdy na sebe narazí sráč se sráčem

Podobný je to s Twitterem. To jeho počínání bylo vtipný, ale Twitter nebyl čistý v cenzuře ani náhodou. A ekonomicky fungoval asi jako České Dráhy.
851590
No hele zrovna ve sportu Hunter Biden a Musk je to ukázkový případ, kdy na sebe narazí sráč se sráčem Podobný je to s Twitterem. To jeho počínání bylo vtipný, ale Twitter nebyl čistý v cenzuře ani náhodou. A ekonomicky fungoval asi jako České Dráhy.
851578
2 0
reagovat
reaguje na: verbst
Musk afaik odjakživa říkal že CEO být nechce, takže by mi dávalo smysl že tam nastoupí, pořádně tím zamíchá a oseká costy, a pak ustoupí do pozadí. Všechno ostatní kolem je jen mediální omáčka. 
Logicky, má důležitější věci na práci. 

O žádném notebooku ani vystoupení nic nevím. 
851589
Musk afaik odjakživa říkal že CEO být nechce, takže by mi dávalo smysl že tam nastoupí, pořádně tím zamíchá a oseká costy, a pak ustoupí do pozadí. Všechno ostatní kolem je jen mediální omáčka.  Logicky, má důležitější věci na práci.  O žádném notebooku ani vystoupení nic nevím. 
851578
5 -3
reagovat
Já jsem nikdy nebyl jeho fanda a vždycky na mě působil jako extrémně nesympatický hovádko, ale můžete mě někdo vysvětlit toho Muska? 

Jakože utratit takový kvanta peněz za Twitter, jen aby pak na základě ankety odstoupil jako CEO?
Udělá to? 
Neudělá to? 

A ta konspirační teorie o tom noťasu, je jenom konspirační teorie, žejo?

+ ten cringe fest na tom Chappelleově vystoupení... 

Je to jenom nějakej ego trip, aby se o něm mluvilo?

Uff. I can't look away :D
851578
Já jsem nikdy nebyl jeho fanda a vždycky na mě působil jako extrémně nesympatický hovádko, ale můžete mě někdo vysvětlit toho Muska?  Jakože utratit takový kvanta peněz za Twitter, jen aby pak na základě ankety odstoupil jako CEO? Udělá to?  Neudělá to?  A ta konspirační teorie o tom noťasu, je jenom konspirační teorie, žejo? + ten cringe fest na tom Chappelleově vystoupení...  Je to jenom nějakej ego trip, aby se o něm mluvilo? Uff. I can't look away *:D*
3 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Lynčování je jedno ze slov, které se až moc nadužívá. 
851515
Lynčování je jedno ze slov, které se až moc nadužívá. 
851503
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se