Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6501 - 6520 Napsat příspěvek
Dnes vyšiel na youtube krátky CGI filmeček Heroes of Bronze od českého autora Martina Kleknera. Čo ma totálne zarazilo, tak vraj si to podľa jeho slov všetko robil sám doma vo voľnom čase, všetko si navrhoval, kreslil, modeloval a renderoval, akože klobúk dole, vraj mu to trvalo 4 roky dostať do takejto podoby. Pôsobí to skôr ako trailer na nejakú historickú hru z čias antického Grécka ale na to že to robil sám tak to vyzerá fakt parádne :+:+
855646
Dnes vyšiel na youtube krátky CGI filmeček [url=https://youtu.be/75R4g08ImzY]Heroes of Bronze[/url] od českého autora Martina Kleknera. Čo ma totálne zarazilo, tak vraj si to podľa jeho slov všetko robil sám doma vo voľnom čase, všetko si navrhoval, kreslil, modeloval a renderoval, akože klobúk dole, vraj mu to trvalo 4 roky dostať do takejto podoby. Pôsobí to skôr ako trailer na nejakú historickú hru z čias antického Grécka ale na to že to robil sám tak to vyzerá fakt parádne *:+**:+*
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ty vole:D
855645
Ty vole*:D*
855642
2 0
reagovat
855642
https://www.imgup.cam/ib/dHAQ8K73Qz.jpg
7 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: rollman69
To vím že je film :D
855634
To vím že je film *:D*
855631
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Doba se mění. Dneska důchodci sedí hodiny u facebooku a polovina uživatelů tiktoku je 18+. Možná čtou míň všichni.
855633
Doba se mění. Dneska důchodci sedí hodiny u facebooku a polovina uživatelů tiktoku je 18+. Možná čtou míň všichni.
855627
2 0
reagovat
reaguje na: Gacy
Mě přišly oba díly Ready Player One, takže :D:D
855631
Mě přišly oba díly Ready Player One, takže *:D**:D*
855619
2 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: warlock_
1. Ale prumer klesa, cili jak se posouvaji ty mladsi, tak je zjevne ze i mene ctou.
2.  Tam nejde rict, jak moc je to dobrovolnym vyberem. Starsi proste do vseho davaji mene penez a voli se penezenkou, takze to za ne de facto rozhodnou ty mladsi generace, co se bude tocit.
Urcite oscarovky poslednich 10-12 ti let zanechaly minimalni stopu v (pop)kulture, ale tam uz mas argument, ze na spouste z nich prave delali lide, ktere ovlivnovaly jine filmy, knihy atd. Coz se pak nabizi, ze ta jejich dila se s publikum propoji jinak.
855627
1. Ale prumer klesa, cili jak se posouvaji ty mladsi, tak je zjevne ze i mene ctou. 2.  Tam nejde rict, jak moc je to dobrovolnym vyberem. Starsi proste do vseho davaji mene penez a voli se penezenkou, takze to za ne de facto rozhodnou ty mladsi generace, co se bude tocit. Urcite oscarovky poslednich 10-12 ti let zanechaly minimalni stopu v (pop)kulture, ale tam uz mas argument, ze na spouste z nich prave delali lide, ktere ovlivnovaly jine filmy, knihy atd. Coz se pak nabizi, ze ta jejich dila se s publikum propoji jinak.
855624
3 0
reagují: warlock_
reagovat
reaguje na: The Joker
1.  Děti samozřejmě čtou méně, ale studenti jsou už početná skupina čtenářů. Já třeba začal pořádně číst až v 19-20. Ten průměr brutálně navyšují ženy, které čtou mnohem více než muži.
2. Ten vkus se posunul i u starších. Doma si pouští novinky od netflixu nebo mainstream. Artovky a náročnější filmy nesledují ani v kinech ani doma viz každoroční diskuse o tom, jak ty nové oscarové filmy nikdo neviděl nebo i nedávná diskuse tady na mz o seznamu 100 nejlepších filmů všech dob podle BFI.
855624
1.  Děti samozřejmě čtou méně, ale studenti jsou už početná skupina čtenářů. Já třeba začal pořádně číst až v 19-20. Ten průměr brutálně navyšují ženy, které čtou mnohem více než muži. 2. Ten vkus se posunul i u starších. Doma si pouští novinky od netflixu nebo mainstream. Artovky a náročnější filmy nesledují ani v kinech ani doma viz každoroční diskuse o tom, jak ty nové oscarové filmy nikdo neviděl nebo i nedávná diskuse tady na mz o seznamu 100 nejlepších filmů všech dob podle BFI.
855620
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: warlock_
1. Prumerny cech mel v roce 2018 precist 13 knizek (ten do 18ti jen 8), v roce 2007 to bylo 16.
2. To je o zpusobu konzumace, starsi vzdy vic sledovali doma na tv. Proto se uvadi u kinoreportu jako nejpocetnejsi skupina ta do 25ti a pak 35ti. Zbytek okrajovej. Jenze se zjevne posunul vkus tech mladych - na co koukali 1/4 stoleti zpatky a na co ti dnesni.
855620
1. Prumerny cech mel v roce 2018 precist 13 knizek (ten do 18ti jen 8), v roce 2007 to bylo 16. 2. To je o zpusobu konzumace, starsi vzdy vic sledovali doma na tv. Proto se uvadi u kinoreportu jako nejpocetnejsi skupina ta do 25ti a pak 35ti. Zbytek okrajovej. Jenze se zjevne posunul vkus tech mladych - na co koukali 1/4 stoleti zpatky a na co ti dnesni.
855608
1 0
reagují: warlock_
reagovat
reaguje na: rollman69
Já se chystám číst Karlík a skleněný výtah :D
855619
Já se chystám číst Karlík a skleněný výtah *:D*
855615
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Rozumím, já jen chtěl říct, že ten kulturní posun se odehrál napříč generacemi. Pokud ale půjde člověk na film twitter nebo letterboxd, tak uvidí, že i milleniálové a genz pořád koukají na Godarda, Kurosawu nebo Carpentera.
855616
Rozumím, já jen chtěl říct, že ten kulturní posun se odehrál napříč generacemi. Pokud ale půjde člověk na film twitter nebo letterboxd, tak uvidí, že i milleniálové a genz pořád koukají na Godarda, Kurosawu nebo Carpentera.
855614
3 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Já nikdy moc nečetl, ale jednou se ve mě něco zlomilo a už si neumím představit cestu do práce bez knihy. To nejde prostě. 
855615
Já nikdy moc nečetl, ale jednou se ve mě něco zlomilo a už si neumím představit cestu do práce bez knihy. To nejde prostě. 
855613
4 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: warlock_
Já vím, ale před covidem ještě fakt neplatilo, že nic než marvelovky a pár blockbusterů se nezaplatí.
855614
Já vím, ale před covidem ještě fakt neplatilo, že nic než marvelovky a pár blockbusterů se nezaplatí.
855611
2 0
reagují: warlock_
reagovat
Když pomineme, že spousta lidí říká tak nějak už z plezíru na kdeco, že „Hele, já vůbec nemám čas!“, u těch knížek - co pozoruju po okolí, tak si často lidi už nesednou někde s knížkou, ale dost z nich ty tituly začalo poslouchat, přešaltrovali na audio knihy na cestách, před spaním atd.
855613
Když pomineme, že spousta lidí říká tak nějak už z plezíru na kdeco, že „Hele, já vůbec nemám čas!“, u těch knížek - co pozoruju po okolí, tak si často lidi už nesednou někde s knížkou, ale dost z nich ty tituly začalo poslouchat, přešaltrovali na audio knihy na cestách, před spaním atd.
4 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ten proces ale začal mnohem dřív. link
855611
Ten proces ale začal mnohem dřív. [url=https://www.filmsite.org/boxoffice2.html]link[/url]
855609
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: warlock_
No ale co se týče sledování "hodnotnějších" filmů, to dost změnil covid. Teďka jde v kinech do kelu skoro každý drama, před rokem 2020 tomu tak nebylo.
855609
No ale co se týče sledování "hodnotnějších" filmů, to dost změnil covid. Teďka jde v kinech do kelu skoro každý drama, před rokem 2020 tomu tak nebylo.
855608
2 0
reagují: warlock_
reagovat
Jsem rád, že starší generace více čte (podle dat vůbec) a sleduje hodnotnější filmy (nic než marvelovky a pár blockbusterů se dneska nezaplatí).
 
855608
Jsem rád, že starší generace více čte (podle dat vůbec) a sleduje hodnotnější filmy (nic než marvelovky a pár blockbusterů se dneska nezaplatí).  
6 -1
reagují: The Joker, TedGeorge
reagovat
reaguje na: speta.jr
A přitom psané slovo se čte mnohem, MNOHEM víc než kdy dřív - akorát už se tolik nečtou ty knihy, teď se čte na internetu. A taky píše, tolik co dnešní děcko napíše na sociální sítě za týden jsme my nenapsali dohromady za rok.
855607
A přitom psané slovo se čte mnohem, MNOHEM víc než kdy dřív - akorát už se tolik nečtou ty knihy, teď se čte na internetu. A taky píše, tolik co dnešní děcko napíše na sociální sítě za týden jsme my nenapsali dohromady za rok.
855604
7 0
reagovat
855606
[url=https://www.smbc-comics.com/comics/20130131.gif]A short history of the death of culture[/url]
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já u otčíma, 70 let. Ztráta času, fantasmagorie...
855605
Já u otčíma, 70 let. Ztráta času, fantasmagorie...
855602
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se