Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6521 - 6540 Napsat příspěvek
reaguje na: (=LIFTY=)
"Psane slovo je mrtve." - Egon Spengler, 1984.
855604
"Psane slovo je mrtve." - Egon Spengler, 1984.
855602
3 0
reagují: HAL
reagovat
Já se setkal s názorem o pět let mladšího člověka, že knížky jsou zastaralé :D
855602
Já se setkal s názorem o pět let mladšího člověka, že knížky jsou zastaralé *:D*
6 0
reagují: Barv666, speta.jr
reagovat
855600
[url=https://www.youtube.com/watch?v=PLZGMcwi758]Tuto diskusi bych shrnul touto scénou [/url]
5 -1
reagovat
Že se dřív víc četlo - taky bylo mnohem méně na výběr. Kniha také automaticky neznamená něco lepšího, valná část je brak, jen v jiné podobě. A tohle naříkání staříků, jak dřív bylo lépe, je zdokumentované už ve starověku.
855599
Že se dřív víc četlo - taky bylo mnohem méně na výběr. Kniha také automaticky neznamená něco lepšího, valná část je brak, jen v jiné podobě. A tohle naříkání staříků, jak dřív bylo lépe, je zdokumentované už ve starověku.
4 -2
reagovat
Ja proparil mladi na kompu, skok daleky sem mel jak delsi krok, kolektivnim sportum sem se vyhybal a kdybych rekl, ze sem v zivote neprecetl knizku, asi bych kecal, ale muzu tuhle hyperbolu v mych 35 asi pouzit. Mno co sem tim chtel rict? Ze i s timto backgroundem jsem ke konci puberty propadl kulturistice, vysokohorske turistice a dodelal tri magisterske programy na ne uplne lehkych skolach a kamaradu mam tolik, ze o dalsi kontaktaz uz vlastne ani nestojim. Tak na ty mlade nenadavejte. 8)
855597
Ja proparil mladi na kompu, skok daleky sem mel jak delsi krok, kolektivnim sportum sem se vyhybal a kdybych rekl, ze sem v zivote neprecetl knizku, asi bych kecal, ale muzu tuhle hyperbolu v mych 35 asi pouzit. Mno co sem tim chtel rict? Ze i s timto backgroundem jsem ke konci puberty propadl kulturistice, vysokohorske turistice a dodelal tri magisterske programy na ne uplne lehkych skolach a kamaradu mam tolik, ze o dalsi kontaktaz uz vlastne ani nestojim. Tak na ty mlade nenadavejte. *8)*
8 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Pokud je ve skolach nuti do Babicky, tak to samozrejme neni uplne idealni a tvoji myslenku o rodicich podepisuju.

Na druhou stranu a tohle mam z prvni ruky (tatka je krajskej skolni inspektor) - ucitelskej sbor se nastesti pomalu obmenuje a je tady dost mladsich ucitelu, kteri jdou proti silenejm osnovam (prave na nich by mela pracovat i inspekce, ale misto toho jezdi kazdej tejden vysetrovat, ze si maminka stezuje jak jeji potomek dostal nespravedlive petku - zjednodusuju).

Ne, ani nejvic cool učitelé nedoporučujou žákům číst místo Babičky třeba Dura (zatím :D ), ale divil by ses, kolik jich přivře oči a klidně je před třídou nechá odprezentovat Marťana, dá jim za jedna a pak doporučí další super knížky :)
855595
Pokud je ve skolach nuti do Babicky, tak to samozrejme neni uplne idealni a tvoji myslenku o rodicich podepisuju. Na druhou stranu a tohle mam z prvni ruky (tatka je krajskej skolni inspektor) - ucitelskej sbor se nastesti pomalu obmenuje a je tady dost mladsich ucitelu, kteri jdou proti silenejm osnovam (prave na nich by mela pracovat i inspekce, ale misto toho jezdi kazdej tejden vysetrovat, ze si maminka stezuje jak jeji potomek dostal nespravedlive petku - zjednodusuju). Ne, ani nejvic cool učitelé nedoporučujou žákům číst místo Babičky třeba Dura (zatím :D ), ale divil by ses, kolik jich přivře oči a klidně je před třídou nechá odprezentovat Marťana, dá jim za jedna a pak doporučí další super knížky :)
855593
7 0
reagovat
Renner update

Tak 30+ zlomených kostí... To bude léčba na dost dlouho.
855594
[url=https://www.instagram.com/p/CnroWavLUqa/]Renner update [/url] Tak 30+ zlomených kostí... To bude léčba na dost dlouho.
5 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Tak ono hlavne... Pokud nevideli doma cist rodice a ve skole je nuti do Babicky nebo ceho, tak to vztah se buduje tezko. A bez nej to nejde. Pak at si kazdy najde svuj vlastni vkus... U filmu je spis problem, ze diky tech spotrebek je nebudou brat jako neco hodnotneho, jako umeni. Bude to jen alternativa k youtube videim, tiktoku atd. Na druhou stranu, jaky si studia a streamery to publikum vychovaji, tak takoveho ho budou mit. A tocit instantni shity je proste snazsi.
855593
Tak ono hlavne... Pokud nevideli doma cist rodice a ve skole je nuti do Babicky nebo ceho, tak to vztah se buduje tezko. A bez nej to nejde. Pak at si kazdy najde svuj vlastni vkus... U filmu je spis problem, ze diky tech spotrebek je nebudou brat jako neco hodnotneho, jako umeni. Bude to jen alternativa k youtube videim, tiktoku atd. Na druhou stranu, jaky si studia a streamery to publikum vychovaji, tak takoveho ho budou mit. A tocit instantni shity je proste snazsi.
855590
4 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Jardus
Koukají misto toho na let´s playe Minecraftu a Steakovy zajimavosti. Generacni propast, no. Ono to takhle ale bylo vzdycky. Nedělám si iluze, ze starší generace na nas takhle (byť ne na MZ foru :D ) taky  nenechala nit suchou. Smahem to odsoudit, ze je vse v hajzlu, jsou to vsechno nekulturni barbari a svet se ve vy vite co obraci, mi prijde jednoduchy a vlastne zbytecny. 

Trend je samozrejme jasnej. Ale da se argumentovat treba i tim, ze byt před padesáti rokama u nás skoro každej přečetl násobně víc knížek, než se čte dneska, tak to byly často kovaní komouši a proč to neříct, svině.

Dneska mám sice smutnej pocit, že z mladší generace skoro nikdo a skoro nic (samozřejmě dost lidí podceňuju) nečte a za kulturou se chodí na youtube, ale na druhou stranu si úplně nemyslím, že by jim úplně všechno bylo naprosto u prdele, dělali bordel a chodili na náměstí na Vrabelovy demonstrace. Tam potkáš spíš právě ty lidi, o kterejch mluvím v druhém odstavci. Jinak vím, že o tomhle nepíšeš a vlastně nevím, proč zrovna na tebe reaguju :D
855590
Koukají misto toho na let´s playe Minecraftu a Steakovy zajimavosti. Generacni propast, no. Ono to takhle ale bylo vzdycky. Nedělám si iluze, ze starší generace na nas takhle (byť ne na MZ foru :D ) taky  nenechala nit suchou. Smahem to odsoudit, ze je vse v hajzlu, jsou to vsechno nekulturni barbari a svet se ve vy vite co obraci, mi prijde jednoduchy a vlastne zbytecny.  Trend je samozrejme jasnej. Ale da se argumentovat treba i tim, ze byt před padesáti rokama u nás skoro každej přečetl násobně víc knížek, než se čte dneska, tak to byly často kovaní komouši a proč to neříct, svině. Dneska mám sice smutnej pocit, že z mladší generace skoro nikdo a skoro nic (samozřejmě dost lidí podceňuju) nečte a za kulturou se chodí na youtube, ale na druhou stranu si úplně nemyslím, že by jim úplně všechno bylo naprosto u prdele, dělali bordel a chodili na náměstí na Vrabelovy demonstrace. Tam potkáš spíš právě ty lidi, o kterejch mluvím v druhém odstavci. Jinak vím, že o tomhle nepíšeš a vlastně nevím, proč zrovna na tebe reaguju :D
855588
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Jardus
Proto taky poslednich 6-7 let vydelava to co vydelava... :/ Ale uprimne, kdyz jsem pri prilezitosti Batmana projizdel Twitter a videl prispevky od uzivatelu, vekem nactiletych, ze je to uplne jak Se7en a jako jedinej "duvod" furt dokola srovnani nejakych screenu... V jeden moment mi doslo, ze oni z vetsiny tu Sedmicky asi nevideli a jen opakuji, co zahlidli na soc sitich a marketingove se to k tomu filmu nalepilo. Jenze pak jsem zauvazoval a premyslel kolik jsem ja v jejich veku videl 30 let starych filmu (i kdyz ta dostupnost tehda byla uplne jinde) a tez jich tolik nebylo. A to mi ten vkus neutvarely marvelovky, Klony utoci nebo Netflix. Takze ono to zas tak prekvapive neni a vzdycky opakuji ze je furt lepsi, kdyz dnes nejaky filmar vykrada / inspiruje se Scorsesem nez jak budou za 20 let "skladat poctu" nekomu jako Russoovci. :/
855589
Proto taky poslednich 6-7 let vydelava to co vydelava... :/ Ale uprimne, kdyz jsem pri prilezitosti Batmana projizdel Twitter a videl prispevky od uzivatelu, vekem nactiletych, ze je to uplne jak Se7en a jako jedinej "duvod" furt dokola srovnani nejakych screenu... V jeden moment mi doslo, ze oni z vetsiny tu Sedmicky asi nevideli a jen opakuji, co zahlidli na soc sitich a marketingove se to k tomu filmu nalepilo. Jenze pak jsem zauvazoval a premyslel kolik jsem ja v jejich veku videl 30 let starych filmu (i kdyz ta dostupnost tehda byla uplne jinde) a tez jich tolik nebylo. A to mi ten vkus neutvarely marvelovky, Klony utoci nebo Netflix. Takze ono to zas tak prekvapive neni a vzdycky opakuji ze je furt lepsi, kdyz dnes nejaky filmar vykrada / inspiruje se Scorsesem nez jak budou za 20 let "skladat poctu" nekomu jako Russoovci. :/
855588
3 0
reagovat
Jak tady nedávno někdo psal, že mladí nejenom nečtou, ale ani nekoukají na filmy. Nedávno jsem se brutálně nudil a vyzkoušel instagram reels, cože jsou v podstatě tik tok videa na instagramu (jestli to dobře chápu) :D Algoritmem jsem se nějak dostal na samé meme videa z různých filmů. A v komentářích skoro u všech, kromě komiksovek, byla půlka komentů dotazy na název filmu. A to to přitom byly kultovky ve stylu Pulp Fiction nebo Inception ale i pár let staré známé filmy. To jsem fakt čuměl.
855588
Jak tady nedávno někdo psal, že mladí nejenom nečtou, ale ani nekoukají na filmy. Nedávno jsem se brutálně nudil a vyzkoušel instagram reels, cože jsou v podstatě tik tok videa na instagramu (jestli to dobře chápu) *:D* Algoritmem jsem se nějak dostal na samé meme videa z různých filmů. A v komentářích skoro u všech, kromě komiksovek, byla půlka komentů dotazy na název filmu. A to to přitom byly kultovky ve stylu Pulp Fiction nebo Inception ale i pár let staré známé filmy. To jsem fakt čuměl.
5 0
reagují: TedGeorge, The Joker
reagovat
No, já dostal první telefon jeden z prvních - pátá třída myslím. Samozřejmě to bylo fakt na smsky a telefonování, ale hlavně protože jsem byl jedináček a měl jsem starostlivou paní mámu.
Dnes jsou ty důvody úplně jinde.
855566
No, já dostal první telefon jeden z prvních - pátá třída myslím. Samozřejmě to bylo fakt na smsky a telefonování, ale hlavně protože jsem byl jedináček a měl jsem starostlivou paní mámu. Dnes jsou ty důvody úplně jinde.
5 0
reagovat
Na ten „trend“, že rodič má dojem, jak dítě má všechno - „Dal jsem mu tablet, mobil atd. = všechno bude snad v pohodě, neeee? Dávám mu vše!!!" - na ten narážim taky často. Dost často jsou to i lidi, jak píše Onyx, co dítě urputně třeba doručují do školy jak extra křehkou zásilku i v pozdějším věku.
Ostatně, jako úplně všechno, vždycky se lidi upínaj k těm extrémům. Buď ultra nezájem, nebo ultra „zájem“, co z toho dělá „skleníkový dítě“. Taky narážim i na případy, kdy mi přijde, že to dítě mají jako společenskou ozdobu, protože co by řekli lidi, kdyby neměli žádnou, ale už je nebaví s nim cokoliv dělat. Tím se dostáváme i k tomu „stigmatu“, když někdo řekne, že to tak prostě necítí, netouží po nich. V tom do Vás hučí i ta nonstop nasraná máma, že jako jste mimo, nevíte co říkáte, a čas letí, a kdo se o Vás na stáří postará? A Vás to v duchu rozesměje, protože samy víte, v kolika rodinách děti s rodičema totálně vyjebali a upínat se k tomu, že proto děti máte, je celkem naivní. Samozřejmě, že existují, ale brát to jako obecný dogma ...

No a kdybych navázal na ten předchozí příspěvek o „nerudnym starci“, to neni o tom, že bych nerozuměl zkratkám a angl. výrazům, spíš mi přijde, že ty lidi neumí dát prostě do kupy větu a při mluvenym projevu se zasekávaj jako můj komp. Proto mě pak překvapí, když po mě třeba chce kolegyně pomoct s výběrem knížek pro syna, že si k tomu našel cestu sám. Třeba. Na druhou stranu, už několikrát se mě někdo ptal „jak zablokovat/získat kontrolu nad Tik Tokem“, protože tam jejich 7-8 letý dítě sleduje věci, co nemá. Jasně, že Vás v ten moment napadne „A co dělá na Tik Toku?“, ale obhajuje se to tím, že ve třídě ho má každý, stejně jako chytrý telefon. V mý dekádě měl telefon cca každej v pátý třídě. Já v devátý. Tím se neholedbám, ale neměl jsem to nutkání. I když v rámci nátlaku dětskýho kolektivu, jasně, děti bejvaj někdy celkem zmrdi. Stejně jako lidi. Ale to už jsme zas jinde :D
855565
Na ten „trend“, že rodič má dojem, jak dítě má všechno - „Dal jsem mu tablet, mobil atd. = všechno bude snad v pohodě, neeee? Dávám mu vše!!!" - na ten narážim taky často. Dost často jsou to i lidi, jak píše Onyx, co dítě urputně třeba doručují do školy jak extra křehkou zásilku i v pozdějším věku. Ostatně, jako úplně všechno, vždycky se lidi upínaj k těm extrémům. Buď ultra nezájem, nebo ultra „zájem“, co z toho dělá „skleníkový dítě“. Taky narážim i na případy, kdy mi přijde, že to dítě mají jako společenskou ozdobu, protože co by řekli lidi, kdyby neměli žádnou, ale už je nebaví s nim cokoliv dělat. Tím se dostáváme i k tomu „stigmatu“, když někdo řekne, že to tak prostě necítí, netouží po nich. V tom do Vás hučí i ta nonstop nasraná máma, že jako jste mimo, nevíte co říkáte, a čas letí, a kdo se o Vás na stáří postará? A Vás to v duchu rozesměje, protože samy víte, v kolika rodinách děti s rodičema totálně vyjebali a upínat se k tomu, že proto děti máte, je celkem naivní. Samozřejmě, že existují, ale brát to jako obecný dogma ... No a kdybych navázal na ten předchozí příspěvek o „nerudnym starci“, to neni o tom, že bych nerozuměl zkratkám a angl. výrazům, spíš mi přijde, že ty lidi neumí dát prostě do kupy větu a při mluvenym projevu se zasekávaj jako můj komp. Proto mě pak překvapí, když po mě třeba chce kolegyně pomoct s výběrem knížek pro syna, že si k tomu našel cestu sám. Třeba. Na druhou stranu, už několikrát se mě někdo ptal „jak zablokovat/získat kontrolu nad Tik Tokem“, protože tam jejich 7-8 letý dítě sleduje věci, co nemá. Jasně, že Vás v ten moment napadne „A co dělá na Tik Toku?“, ale obhajuje se to tím, že ve třídě ho má každý, stejně jako chytrý telefon. V mý dekádě měl telefon cca každej v pátý třídě. Já v devátý. Tím se neholedbám, ale neměl jsem to nutkání. I když v rámci nátlaku dětskýho kolektivu, jasně, děti bejvaj někdy celkem zmrdi. Stejně jako lidi. Ale to už jsme zas jinde *:D*
8 0
reagovat
Tak jasne, jsou rodice, ktere si udelaji decka a nestaraji se, pak jsou naopak taci, co to prehani a maji decka furt za zadkem. V obou pripadech to decko neumi nic samo pak, ani myslet. Treba uz jen debilita typu vozeni do skoly. Ja bych mohl taky oba brat kazde rano cestou autem, navic mam sluzebni, nic me to nestoji, casu mam dost, ALE proc bych to sakra delal? To jako nemaji nohy? Ono se to nezda, ale uz jen takova malickost, ze decko jde normalne samo do skoly = 

1. musi myslet samo, ze ma vstavat (budik, cas)
2. rano si vse chystaji sami = opet, musi premyslet
3. musi si hlidat cas, kdy vyjit
4. musi myslet na to, ze ma zamcit

Zkratka uci se fungovat, nehlede na to, ze ma pohyb, musi sama myslet na to, ze ma jit na dvur nakrmit kocku atd. Proste je to neco diametralne jineho, nez kdyz decko nekdo veze a rano mu jak nemohoucimu neustale rika co, kdy, jak ma delat, cimz ho tak maximalne zbavi odpovednosti za vse.

A o tom to je. Pak ty decka nemajj zaklady v nicem, jsou shnily a maji zakrneny mozky, kdyz se furt vsechno dela za ne a misto povinnosti a fungovani cumi do kramu jen, kde pasivne prijimaji tupy obsah. To pak jsou chudaci po cely zivot.
855552
Tak jasne, jsou rodice, ktere si udelaji decka a nestaraji se, pak jsou naopak taci, co to prehani a maji decka furt za zadkem. V obou pripadech to decko neumi nic samo pak, ani myslet. Treba uz jen debilita typu vozeni do skoly. Ja bych mohl taky oba brat kazde rano cestou autem, navic mam sluzebni, nic me to nestoji, casu mam dost, ALE proc bych to sakra delal? To jako nemaji nohy? Ono se to nezda, ale uz jen takova malickost, ze decko jde normalne samo do skoly =  1. musi myslet samo, ze ma vstavat (budik, cas) 2. rano si vse chystaji sami = opet, musi premyslet 3. musi si hlidat cas, kdy vyjit 4. musi myslet na to, ze ma zamcit Zkratka uci se fungovat, nehlede na to, ze ma pohyb, musi sama myslet na to, ze ma jit na dvur nakrmit kocku atd. Proste je to neco diametralne jineho, nez kdyz decko nekdo veze a rano mu jak nemohoucimu neustale rika co, kdy, jak ma delat, cimz ho tak maximalne zbavi odpovednosti za vse. A o tom to je. Pak ty decka nemajj zaklady v nicem, jsou shnily a maji zakrneny mozky, kdyz se furt vsechno dela za ne a misto povinnosti a fungovani cumi do kramu jen, kde pasivne prijimaji tupy obsah. To pak jsou chudaci po cely zivot.
8 0
reagovat
reaguje na: fabec
Tohle vidím denně. U táty a malé ségry, u kámošů s dětmi atd. Nechce se mi s tebou hrát, tady máš elektroniku. My každý večer např. Máme dvě hodiny společných her. Od člověče až po žolíka. Taky nevidím důvod, proč by měl mít prcek telefon. Pokud si splní svoje, a ven se mu třeba po náročném týdnu nechce, nemám ho problém nechat si zahrát na PSku, ale má vymezený čas. A rozhodně ne každý den
855549
Tohle vidím denně. U táty a malé ségry, u kámošů s dětmi atd. Nechce se mi s tebou hrát, tady máš elektroniku. My každý večer např. Máme dvě hodiny společných her. Od člověče až po žolíka. Taky nevidím důvod, proč by měl mít prcek telefon. Pokud si splní svoje, a ven se mu třeba po náročném týdnu nechce, nemám ho problém nechat si zahrát na PSku, ale má vymezený čas. A rozhodně ne každý den
855547
7 0
reagovat
reaguje na: Codename.Onyx
Ptáš se proč? No ono je to jednoduché, a vidim to bohužel i na matkách v přibuzenstvu. Pro spostu dnešních rodičů je totiž dítě taková určitá "přítěž" a ty děti za nima jen tak vlajou. Rodičovství je bezesportu velké obětování, a ty dnešní moderní matky se nechtějí přizpůsobovat, měnit svoje denní návyky, přijít o své koníčky...Takže dají dítěti mobil (tablet, ipad...), s kterým si dítě vystačí samo, a není třeba se mu věnovat...Takhle lehké to je.
855547
Ptáš se proč? No ono je to jednoduché, a vidim to bohužel i na matkách v přibuzenstvu. Pro spostu dnešních rodičů je totiž dítě taková určitá "přítěž" a ty děti za nima jen tak vlajou. Rodičovství je bezesportu velké obětování, a ty dnešní moderní matky se nechtějí přizpůsobovat, měnit svoje denní návyky, přijít o své koníčky...Takže dají dítěti mobil (tablet, ipad...), s kterým si dítě vystačí samo, a není třeba se mu věnovat...Takhle lehké to je.
855536
6 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: rollman69
Mimochodem k těm mobilům, nerozumím, proč by mělo dítě mít mobil, k čemu jako? Neumí se chovat, mluvit, přemýšlet, samostatně fungovat a nevím co všechno a proto má čumět do mobilu a pasivně přijímat nesmyslný obsah? Místo aby aktivně rozvíjelo motoriku, učilo se, komunikovalo s vrstevníky, zapojovalo fantazii, poznávalo pocity, prohry, výhry, radost, smutek, učilo se odpovědnosti a celkově všemu, co k dětskému světu  a rozvoji člověka patří. Dřív děcko mělo jednu hračku a vyhrálo si s ní celé dny, mělo k ní vztah. Dnes mají hraček milion a nedokáží si s tím hrát ani deset minut a chtěli by furt další, hnus tohle. A dementní matka s fotrem kupují, když loni známý poslal fotku stromku, pod kterým bylo snad 80 (doslova osmdesát!) dárků, tak jsme se málem vyvrátili co jim jebe.

Třeba malá je ve třetí třídě a jako jediná (ještě s jednou) nemá mobil. A ještě minimálně nějaký rok mít nebude. Za to třeba umí vylízt ven a zazvonit na kamarádku, jestli půjde ven. Nedávno mi jedna zákaznice říkala, jak její 14ti letá dcera řekla, že jde ven, po hodině šla okolo jejího pokoje a ona tam furt byla.. "neříkala si, že jdeš ven?" Odpověď: "ještě neodepsala", tak se prý nasrala (takový ten spouštěč po x předchozích věcech), normálně ji prý liskla ať zvedne prdel a vzpamatuje se. A pak jen dodala.. "ta kamarádka bydlí dva baráky vedle a ona místo aby zvedla prdel a šla za ní, tak čeká, jestli odepíše" :D Jak takový člověk pak bude za pár let fungovat v práci, to nevím, respektive vím a mohl bych dát spoustu příkladů, ale radši jdu dělat něco zajímavějšího... hezkou sobotu všem.
855536
Mimochodem k těm mobilům, nerozumím, proč by mělo dítě mít mobil, k čemu jako? Neumí se chovat, mluvit, přemýšlet, samostatně fungovat a nevím co všechno a proto má čumět do mobilu a pasivně přijímat nesmyslný obsah? Místo aby aktivně rozvíjelo motoriku, učilo se, komunikovalo s vrstevníky, zapojovalo fantazii, poznávalo pocity, prohry, výhry, radost, smutek, učilo se odpovědnosti a celkově všemu, co k dětskému světu  a rozvoji člověka patří. Dřív děcko mělo jednu hračku a vyhrálo si s ní celé dny, mělo k ní vztah. Dnes mají hraček milion a nedokáží si s tím hrát ani deset minut a chtěli by furt další, hnus tohle. A dementní matka s fotrem kupují, když loni známý poslal fotku stromku, pod kterým bylo snad 80 (doslova osmdesát!) dárků, tak jsme se málem vyvrátili co jim jebe. Třeba malá je ve třetí třídě a jako jediná (ještě s jednou) nemá mobil. A ještě minimálně nějaký rok mít nebude. Za to třeba umí vylízt ven a zazvonit na kamarádku, jestli půjde ven. Nedávno mi jedna zákaznice říkala, jak její 14ti letá dcera řekla, že jde ven, po hodině šla okolo jejího pokoje a ona tam furt byla.. "neříkala si, že jdeš ven?" Odpověď: "ještě neodepsala", tak se prý nasrala (takový ten spouštěč po x předchozích věcech), normálně ji prý liskla ať zvedne prdel a vzpamatuje se. A pak jen dodala.. "ta kamarádka bydlí dva baráky vedle a ona místo aby zvedla prdel a šla za ní, tak čeká, jestli odepíše" *:D* Jak takový člověk pak bude za pár let fungovat v práci, to nevím, respektive vím a mohl bych dát spoustu příkladů, ale radši jdu dělat něco zajímavějšího... hezkou sobotu všem.
855495
7 -1
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Kvůli reprákům nahlas jsem jednou v autobusu malém zremakeoval tu slavnou scénu ze Specialisty. 
855514
Kvůli reprákům nahlas jsem jednou v autobusu malém zremakeoval tu slavnou scénu ze Specialisty. 
855475
4 0
reagovat
reaguje na: studo
Sleduju Timothéeho Facebook, takže jsem to dávno viděl. Ale moc ti děkuju, že sis na mě vzpomněl. :):+
855510
Sleduju Timothéeho Facebook, takže jsem to dávno viděl. Ale moc ti děkuju, že sis na mě vzpomněl. *:)**:+*
855506
1 -3
reagovat
nova reklama na AppleTV+

aj Disk si tam najde svoje :D
855506
nova reklama na [url=https://www.youtube.com/watch?v=-p89peAjbLA]AppleTV+ [/url]aj Disk si tam najde svoje *:D*
3 -2
reagují: Disketa1
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se