Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6541 - 6560 Napsat příspěvek
reaguje na: rollman69
"Bohužel to vidím i v práci, kde 20-22letí sedí furt na telefonu a neumí se bavit o ničem jiném, než o trendech a rádoby yůtuberech."

Poznám ľudí, ktorým ťahá na 40 a sú na tom úplne rovnako. 

"90-ky jsou poslední normální lidi"

No, nevim... som ročník '91 a na základke alebo aj celkovo na sídlisku, kde som prežil detstvo to bolo tak z 90% total vymletí kreténi :D EDIT: A je naivné si myslieť, že ich decká na tom budú lepšie.
855504
"Bohužel to vidím i v práci, kde 20-22letí sedí furt na telefonu a neumí se bavit o ničem jiném, než o trendech a rádoby yůtuberech." Poznám ľudí, ktorým ťahá na 40 a sú na tom úplne rovnako.  "90-ky jsou poslední normální lidi" No, nevim... som ročník '91 a na základke alebo aj celkovo na sídlisku, kde som prežil detstvo to bolo tak z 90% total vymletí kreténi *:D* EDIT: A je naivné si myslieť, že ich decká na tom budú lepšie.
855495
13 0
reagovat
Tolik negativity takhle při pátku. Jsou mezi námi i dobří lidé. Třeba Milan Kohout, co jezdí do Chanova líbat cigány link
855502
Tolik negativity takhle při pátku. Jsou mezi námi i dobří lidé. Třeba Milan Kohout, co jezdí do Chanova líbat cigány https://www.youtube.com/watch?v=FT79ZY9HJK8
2 -3
reagovat
reaguje na: Barv666
855501
[url=https://i.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/001/044/247/297.png]Link[/url]
855497
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak samozrejme je predevsim chyba v dospelych co ty deti vedou, co jak jim v jakem prostredi nastavis, tak samozrejme fungujou. Ja psal o vysledku jaci dnes ti smradi jsou. A to si mi tu psal cosi o nejakym nazlobenym dedkovi predtim. Mezi nama, naopak, ja si deno denne uzivam zivot co to jde, nase decka vedu k charakteru, odpovednosti apod, aby se o sebe umeli v dnesni dobe postarat a byli dobrymi lidmi. Nicmene nejsem zaslepeny nebo nejake slunicko a vidim realitu dnesniho sveta, ktera je vazne priserna v cim dal vic ohledech.

V nasi skole ted nejaky parchant ve treti tride hulil, ucitelka si zavolala otce a ten ju predevsema na tridnich schuzkach zjebal co se do toho sere, ze jeho fakan si muze delat co chce, pry mela strach, ze ji jednu natahne te ucitelce jak na ni jecel. Boze jak me mrzi, ze jsem tam nebyl. Co pak asi z toho kluka osmiletyho vyroste. Stejny krypl jako jeho vypatlany fotr.

Jinak to, ze je dnes spousta dospelych mentalne zaostalych je jedna vec, problem je, ze takovi lidi vubec maji decka. Naprca si to x fakanu a pak se o to neumi starat. Oni si mysli, ze kdyz jim nakoupi x kramu, mobily a nevim co, ze jsou nejlepsi rodice na svete. Naopak, jenom ty decka dojebou. Skutecne diteti neco dat = neco ho naucit, vazit si zivota, lidi, veci, rozvinout mysleni, sobestacnost, dite musi poznat spoustu veci, aby pak mohlo dobre celit nastraham dnesni pomatene doby. A ne mu vrazit mobil, aby zdegenerovalo v deseti letech.
855500
Tak samozrejme je predevsim chyba v dospelych co ty deti vedou, co jak jim v jakem prostredi nastavis, tak samozrejme fungujou. Ja psal o vysledku jaci dnes ti smradi jsou. A to si mi tu psal cosi o nejakym nazlobenym dedkovi predtim. Mezi nama, naopak, ja si deno denne uzivam zivot co to jde, nase decka vedu k charakteru, odpovednosti apod, aby se o sebe umeli v dnesni dobe postarat a byli dobrymi lidmi. Nicmene nejsem zaslepeny nebo nejake slunicko a vidim realitu dnesniho sveta, ktera je vazne priserna v cim dal vic ohledech. V nasi skole ted nejaky parchant ve treti tride hulil, ucitelka si zavolala otce a ten ju predevsema na tridnich schuzkach zjebal co se do toho sere, ze jeho fakan si muze delat co chce, pry mela strach, ze ji jednu natahne te ucitelce jak na ni jecel. Boze jak me mrzi, ze jsem tam nebyl. Co pak asi z toho kluka osmiletyho vyroste. Stejny krypl jako jeho vypatlany fotr. Jinak to, ze je dnes spousta dospelych mentalne zaostalych je jedna vec, problem je, ze takovi lidi vubec maji decka. Naprca si to x fakanu a pak se o to neumi starat. Oni si mysli, ze kdyz jim nakoupi x kramu, mobily a nevim co, ze jsou nejlepsi rodice na svete. Naopak, jenom ty decka dojebou. Skutecne diteti neco dat = neco ho naucit, vazit si zivota, lidi, veci, rozvinout mysleni, sobestacnost, dite musi poznat spoustu veci, aby pak mohlo dobre celit nastraham dnesni pomatene doby. A ne mu vrazit mobil, aby zdegenerovalo v deseti letech.
855488
5 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Jenze k tomu je taky nekdo musi vest od utleho veku... Jestli si v detstvi neudelaji vztah ke sportu, kulture, prirode atd., tak ve 20 to budou menit tezko, pokud tam neprijde nejaky silny impulz. Pokud nekopali do balonu, tak si to "vyzkousi" jen v ramci esportu.
855498
Jenze k tomu je taky nekdo musi vest od utleho veku... Jestli si v detstvi neudelaji vztah ke sportu, kulture, prirode atd., tak ve 20 to budou menit tezko, pokud tam neprijde nejaky silny impulz. Pokud nekopali do balonu, tak si to "vyzkousi" jen v ramci esportu.
855495
3 0
reagovat
Old mans yells at cloud :D
855497
Old mans yells at cloud *:D*
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ale ucitel ma ve tride 25 decek a jen 1/4 dne... Spis vidim problem v tom, ze dnes spousta dospelych jsou sami prerostle deti, tak jak to asi muze dopadnout, ze.
855496
Ale ucitel ma ve tride 25 decek a jen 1/4 dne... Spis vidim problem v tom, ze dnes spousta dospelych jsou sami prerostle deti, tak jak to asi muze dopadnout, ze.
855492
5 0
reagovat
reaguje na: verbst
Dnešní děcka jsou zlo. Prcka se snažím cepovat, takže žádný Telefon zatím (Neprokázal ještě dost zodpovědnosti, že ho zvládne, aniž by na něm dělal kok*tiny). Má telefon starší, jen na volání atd. Když pro něho jdu do školy, fakani ze školy z 1. třídy jedou (hej p*co, tak co, viděl si to nové video na TIKTOKU atd.) Jak se tady psalo. 90-ky jsou poslední normální lidi nebo spíš jsme měli ještě normální dětství. Takové hravé, víc venku, méně elektroniky (Já sice u VHS trávil 70%, ale venku jsem byl denně). Bohužel to vidím i v práci, kde 20-22letí sedí furt na telefonu a neumí se bavit o ničem jiném, než o trendech a rádoby yůtuberech. Když se člověk zeptá na něco ze světa, tak čumí jak dementi. Přehled je dnes úplně 0, jak filmy, tak kultura, prostě ti lidi nic neví a myslí si, že když si poslechnou dva podcasty a přečtou dva články na Novinkách, tak jsou najednou v obraze. :(:(
855495
Dnešní děcka jsou zlo. Prcka se snažím cepovat, takže žádný Telefon zatím (Neprokázal ještě dost zodpovědnosti, že ho zvládne, aniž by na něm dělal kok*tiny). Má telefon starší, jen na volání atd. Když pro něho jdu do školy, fakani ze školy z 1. třídy jedou (hej p*co, tak co, viděl si to nové video na TIKTOKU atd.) Jak se tady psalo. 90-ky jsou poslední normální lidi nebo spíš jsme měli ještě normální dětství. Takové hravé, víc venku, méně elektroniky (Já sice u VHS trávil 70%, ale venku jsem byl denně). Bohužel to vidím i v práci, kde 20-22letí sedí furt na telefonu a neumí se bavit o ničem jiném, než o trendech a rádoby yůtuberech. Když se člověk zeptá na něco ze světa, tak čumí jak dementi. Přehled je dnes úplně 0, jak filmy, tak kultura, prostě ti lidi nic neví a myslí si, že když si poslechnou dva podcasty a přečtou dva články na Novinkách, tak jsou najednou v obraze. *:(**:(*
855480
10 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Mas deti? Ja len, ze potom pochopis, ze tvoje deti ti vychovavaju aj ucitelia a najma tie ine deti.
Akoze, ja si musim zatial klopat na drevo s mojou dcerou, ale tie vplyvy vnimam okolo seba ako velkmi silne.
855492
Mas deti? Ja len, ze potom pochopis, ze tvoje deti ti vychovavaju aj ucitelia a najma tie ine deti. Akoze, ja si musim zatial klopat na drevo s mojou dcerou, ale tie vplyvy vnimam okolo seba ako velkmi silne.
855488
4 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Amen. 
855489
Amen. 
855488
6 0
reagovat
reaguje na: Codename.Onyx
A proc je chyba v tech deckach a ne v jejich rodicich? Nebo v rodicich tech rodicu? Ta decka se nevychovala sama a obecne se v tomhle zrovna musi jit nazpet.
855488
A proc je chyba v tech deckach a ne v jejich rodicich? Nebo v rodicich tech rodicu? Ta decka se nevychovala sama a obecne se v tomhle zrovna musi jit nazpet.
855483
14 0
reagovat
Je mi 37 let a jak postupně stárnu, tak jsem z nějakého důvodu k mladým lidem shovívavější a otevřenější. Snažím se je brát jako sobě rovné a oni mě zase berou mezi sebe. Mám navíc tu výhodu, že vypadám mnohem mlaději a snadněji tak mezi ně zapadnu. Naopak bývám nedůvěřivější ke starším lidem. Mladí lidé jsou pro mě obrovsky důležití a jsem jim za mnohé vděčný. Samozřejmě, že idioty najdete všude, i u mladých lidí, ale víceméně mám štěstí, že narážím na ty dobré. Díky tomu snad ještě nejsem nějak zahořklý, čehož se taky obávám, že se jednou stane. Ale snad to nebude tak brzy. 
855485
Je mi 37 let a jak postupně stárnu, tak jsem z nějakého důvodu k mladým lidem shovívavější a otevřenější. Snažím se je brát jako sobě rovné a oni mě zase berou mezi sebe. Mám navíc tu výhodu, že vypadám mnohem mlaději a snadněji tak mezi ně zapadnu. Naopak bývám nedůvěřivější ke starším lidem. Mladí lidé jsou pro mě obrovsky důležití a jsem jim za mnohé vděčný. Samozřejmě, že idioty najdete všude, i u mladých lidí, ale víceméně mám štěstí, že narážím na ty dobré. Díky tomu snad ještě nejsem nějak zahořklý, čehož se taky obávám, že se jednou stane. Ale snad to nebude tak brzy. 
2 -3
reagovat
reaguje na: Barv666
Mal som tajny tip, ze to bolo nieco ako dlhodobejsie vycestovanie "do sveta" (stacia dva mesiace Work&Travel cez letne prazdniny), kedy tak prvoplanovo spoznas inu kulturu, pokecas hlbsie s ludmi z inych koncin, otvoria sa ti obzory, zmizne strach z neznama ci odlisnosti, viem, nic objavne, ale kurevsky efektivne.
855484
Mal som tajny tip, ze to bolo nieco ako dlhodobejsie vycestovanie "do sveta" (stacia dva mesiace Work&Travel cez letne prazdniny), kedy tak prvoplanovo spoznas inu kulturu, pokecas hlbsie s ludmi z inych koncin, otvoria sa ti obzory, zmizne strach z neznama ci odlisnosti, viem, nic objavne, ale kurevsky efektivne.
855435
9 0
reagovat
reaguje na: verbst
Jestli to neni nejaka ironie, tak tohle je od tebe snad prvni prispevek se kterym souhlasim. Rikam neustale, ze ty dnesni decka jsou naprosta katastrofa a nase generace vyrustajici v devadesatkach byla posledni normalni.

Ono je to jedno s druhym na salodlouhou debatu, ale zacina to dnesni hyperkorektni dobou/benevolenci a konci tou silenou rozmazlenosti. Ty decka (samozrejme ne vsechny) jsou bez maminky uplne vyrizeny. Driv by fracek obrazne a nekdy i bez obrazu proste dostal pres hubu a dnes se mu jeste dospeli malem klani a skacou kolem nej jak okolo vyvolenyho. Maji vsechno, nevazi si niceho a neumi nic a chovaji se jak dementi. Nic nedokazali, neumi zakladno veci jako pozdravit, ale jsou nauceni, ze se jim vsechno neustale cpe az pod rypak jak kralum. Pak zo tak dopada co z toho roste...
855483
Jestli to neni nejaka ironie, tak tohle je od tebe snad prvni prispevek se kterym souhlasim. Rikam neustale, ze ty dnesni decka jsou naprosta katastrofa a nase generace vyrustajici v devadesatkach byla posledni normalni. Ono je to jedno s druhym na salodlouhou debatu, ale zacina to dnesni hyperkorektni dobou/benevolenci a konci tou silenou rozmazlenosti. Ty decka (samozrejme ne vsechny) jsou bez maminky uplne vyrizeny. Driv by fracek obrazne a nekdy i bez obrazu proste dostal pres hubu a dnes se mu jeste dospeli malem klani a skacou kolem nej jak okolo vyvolenyho. Maji vsechno, nevazi si niceho a neumi nic a chovaji se jak dementi. Nic nedokazali, neumi zakladno veci jako pozdravit, ale jsou nauceni, ze se jim vsechno neustale cpe az pod rypak jak kralum. Pak zo tak dopada co z toho roste...
855480
4 0
reagují: The Joker
reagovat
Manželka učí na druhým stupni. Vrátila se po rodičovské na podzim 2021 a říká, že je to horší, jak před pěti rokama. 
A že je ještě další propastnej rozdíl mezi "Covid/Lockdown Generation" - že to s těma dětma strašně zamávalo ta distanční výuka. Možná ne tolik vědomostma, jako spíš EQ a celkově chování šlo do píče. 
Včera/dneska přišla domů s brekem, že to v životě nezažila, takovou nechutnou drzost a pak navážení od rodičů. 

Takže jo, jsme starý. A lidi kolem jsou debilní kreténi. 
855480
Manželka učí na druhým stupni. Vrátila se po rodičovské na podzim 2021 a říká, že je to horší, jak před pěti rokama.  A že je ještě další propastnej rozdíl mezi "Covid/Lockdown Generation" - že to s těma dětma strašně zamávalo ta distanční výuka. Možná ne tolik vědomostma, jako spíš EQ a celkově chování šlo do píče.  Včera/dneska přišla domů s brekem, že to v životě nezažila, takovou nechutnou drzost a pak navážení od rodičů.  Takže jo, jsme starý. A lidi kolem jsou debilní kreténi. 
9 0
reagovat
reaguje na: HAL
Sral by mě taky, i když by mi bylo třeba 15 nebo 20.  Jen teď je to takové víc nakumulované :D
855479
Sral by mě taky, i když by mi bylo třeba 15 nebo 20.  Jen teď je to takové víc nakumulované *:D*
855478
3 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Myslíš že kdybys byl mladší tak tě takový debil nesere? V tom případě mě je 35 zhruba tak od dvanácti :D
855478
Myslíš že kdybys byl mladší tak tě takový debil nesere? V tom případě mě je 35 zhruba tak od dvanácti *:D*
855469
7 0
reagují: l-e-t-o
reagovat
855476
https://youtu.be/iIzS--c-PH8
2 0
reagovat
reaguje na: l-e-t-o
Mě se.e móda "repraky nahlas" Na co vymýšleli sluchátka? Mě nezajímá "vies o mne p.cu, prosel som si peklom ulice" rap na celou veřejnost, doprovázeny fanatickým opakováním těch slovíček, které si jediné v textu rádoby děti ulice zapamatují.
855475
Mě se.e móda "repraky nahlas" Na co vymýšleli sluchátka? Mě nezajímá "vies o mne p.cu, prosel som si peklom ulice" rap na celou veřejnost, doprovázeny fanatickým opakováním těch slovíček, které si jediné v textu rádoby děti ulice zapamatují.
855469
14 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Jo, jak čas běží, vnímám to, jak to popsal l-e-t-o. Připomíná mi to jeden strip z Red Meatu, kde Earl říkal, že přišel na jistou myšlenkovou teorii. Svět existuje proto, aby ho nasral :D. A teď vážně - tak jako nás asi všechny dokáže otrávit idiot v kině, co tam nepřišel na film, tak obdobně se mi v hlavě zatmívá, když nalezu třeba do busu a už slyšim „Hej kámo a co? - No, nic, jsem tam jako píča zůstala sama, vole a ... - Káááámo, ty vole“ - a já si říkám, doprdele, řekni aspoň jednu větu jak nelobotom. Jsem už fakt dědek nebo ty lidi kreténi? A protože nám jde nejlíp obor sebeadvokacie, tak jasný, že nejsem nerudnej dědek :D Spíš jsem radši sám, ve vlastním klidu.

A co se týče telefonu, když se náhodně někdo zeptá, jestli nemám data a já nabízím hada, jsem za kreténa zas já :) Tím jsem chtěl říct, že když narážím na to, co jste tu popisovali s těma mobilama, mám to podobně :D
855474
Jo, jak čas běží, vnímám to, jak to popsal l-e-t-o. Připomíná mi to jeden strip z Red Meatu, kde Earl říkal, že přišel na jistou myšlenkovou teorii. Svět existuje proto, aby ho nasral *:D*. A teď vážně - tak jako nás asi všechny dokáže otrávit idiot v kině, co tam nepřišel na film, tak obdobně se mi v hlavě zatmívá, když nalezu třeba do busu a už slyšim „Hej kámo a co? - No, nic, jsem tam jako píča zůstala sama, vole a ... - Káááámo, ty vole“ - a já si říkám, doprdele, řekni aspoň jednu větu jak nelobotom. Jsem už fakt dědek nebo ty lidi kreténi? A protože nám jde nejlíp obor sebeadvokacie, tak jasný, že nejsem nerudnej dědek *:D* Spíš jsem radši sám, ve vlastním klidu. A co se týče telefonu, když se náhodně někdo zeptá, jestli nemám data a já nabízím hada, jsem za kreténa zas já :) Tím jsem chtěl říct, že když narážím na to, co jste tu popisovali s těma mobilama, mám to podobně *:D*
7 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se