Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4501 - 4520 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Je docela zajimave, ze po dobrym zacatku unMI zpomalily a vlastne je nenakoply ani napr ty social media reakce. Coz vyvolava dojem, ze to publikum je tam uz predem jasny a prostor pro rust omezen, asi hlavni moznost prazdny leto + silny reakce, tak si na to v prubehu tydnu zajde vic z general audience. A tam je ten problem s imax a lpf, ze.
871796
Je docela zajimave, ze po dobrym zacatku unMI zpomalily a vlastne je nenakoply ani napr ty social media reakce. Coz vyvolava dojem, ze to publikum je tam uz predem jasny a prostor pro rust omezen, asi hlavni moznost prazdny leto + silny reakce, tak si na to v prubehu tydnu zajde vic z general audience. A tam je ten problem s imax a lpf, ze.
871787
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
No way. :o
871787
No way. *:o*
871771
1 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: kyller
OS muze byt jiny pribeh, ale v US se oba filmy prodavaji zatim dost podobne. 7-8 mega previews. Barbie dela to co ty dva filmy dohromady.
871771
OS muze byt jiny pribeh, ale v US se oba filmy prodavaji zatim dost podobne. 7-8 mega previews. Barbie dela to co ty dva filmy dohromady.
871769
2 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: The Joker
Indy má bo projekcie len o niečo málo lepšie ako Flash a reakcie dosť podobné, takže tam je to asi každému jedno. Cruise by naopak mohol siahať na miliardu.
871769
Indy má bo projekcie len o niečo málo lepšie ako Flash a reakcie dosť podobné, takže tam je to asi každému jedno. Cruise by naopak mohol siahať na miliardu.
871757
1 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: SteKi
Multikina od 8., Ale musi mit nekolik projekci denne. Jednosalovky budou o nejaky den pozdeji, ale vzhledem k tomu ze se o tom dozvidaji nahodou, vselijak random a mezi sebou... Kdo to chce mit i "u sebe", tak je potreba je upozornit. ;) Nicmene hezky od Cruise jak de facto posunout na posledni chvili premieru temer o tyden, stoupnout tim na nohu kamosovi Stevenovi a zaroven se moci tvarit ze jako nic, ze to jsou jen projekce pro fanousky. :)
871757
Multikina od 8., Ale musi mit nekolik projekci denne. Jednosalovky budou o nejaky den pozdeji, ale vzhledem k tomu ze se o tom dozvidaji nahodou, vselijak random a mezi sebou... Kdo to chce mit i "u sebe", tak je potreba je upozornit. ;) Nicmene hezky od Cruise jak de facto posunout na posledni chvili premieru temer o tyden, stoupnout tim na nohu kamosovi Stevenovi a zaroven se moci tvarit ze jako nic, ze to jsou jen projekce pro fanousky. :)
871735
5 -1
reagují: kyller
reagovat

MI predpredaj

Slovenský Cinemax tam už má nahodené časy do imaxu od 8.7. !!!
Tipujem že v Čechách to bude rovnaké ;)
871735
Slovenský Cinemax tam už má nahodené časy do imaxu od 8.7. !!! Tipujem že v Čechách to bude rovnaké *;)*
MI predpredaj
5 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Hele, já to mám podobně, ale nakonec to skončilo tak, že 320+80+80 je 480,- což je 160,- na hlavu a to jde. Jako, pořád mám nutkání si teď otevřít 4x 4k stream doma, na PC a nechat to běžet 24x7, ale jinak jsem to ještě skousnul. Ale ty vole... že mi nedovolí ty účty převést jsem fakt nečekal. Oni ty prachy skoro aktivně nechtějí.
871682
Hele, já to mám podobně, ale nakonec to skončilo tak, že 320+80+80 je 480,- což je 160,- na hlavu a to jde. Jako, pořád mám nutkání si teď otevřít 4x 4k stream doma, na PC a nechat to běžet 24x7, ale jinak jsem to ještě skousnul. Ale ty vole... že mi nedovolí ty účty převést jsem fakt nečekal. Oni ty prachy skoro aktivně nechtějí.
871680
4 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Občas se nám stalo, že se naráz dívala tchyne  švagrová,  mamka,  manželka a já,  který to platil, si nemohl nic pustit:D Proto jsme došli k tomu, že jsme si platili nakonec dva profily (já nejvyšší,  tchyne střední)
Po tom harakiri teď, kdy platím nejdražší předplatné ze všech streamovacich platforem a přitom se mnohem víc dívám na HBO, Prime nebo SkyShowtime, jsem se prostě sekl a odmítl cokoliv platit navíc.  Tak jsme se doma dohodli, že ten druhý profil prostě zrušíme a pojedeme z mého, kde jsme změnili BU na tchyni, protože ja platim dalsi tři streamovaci platformy. Svagrova si začala platit 79, mamka je v tomto jak ja a odmítá těm zmetkum cpát cokoliv navíc. 
Sice to pociti asi jako hořící ropna plošina flusanec, ale doufám,  že nás takových bude víc.
871680
Občas se nám stalo, že se naráz dívala tchyne  švagrová,  mamka,  manželka a já,  který to platil, si nemohl nic pustit*:D* Proto jsme došli k tomu, že jsme si platili nakonec dva profily (já nejvyšší,  tchyne střední) Po tom harakiri teď, kdy platím nejdražší předplatné ze všech streamovacich platforem a přitom se mnohem víc dívám na HBO, Prime nebo SkyShowtime, jsem se prostě sekl a odmítl cokoliv platit navíc.  Tak jsme se doma dohodli, že ten druhý profil prostě zrušíme a pojedeme z mého, kde jsme změnili BU na tchyni, protože ja platim dalsi tři streamovaci platformy. Svagrova si začala platit 79, mamka je v tomto jak ja a odmítá těm zmetkum cpát cokoliv navíc.  Sice to pociti asi jako hořící ropna plošina flusanec, ale doufám,  že nás takových bude víc.
871679
5 0
reagují: Gonzi
reagovat

Netflix seats

Platím si 4 obrazovky jen abych měl 4k.
Ok.
Používám to občas, tedy sdílím se dvěma lidmi, oba jen občasné využití, tedy hrubě pod 4 obrazovkami.
Ok.
Účet začne mít problémy, protože se Netflix rozhodl rozhodovat o tom, kdo je a není rodina, domácnost apod. na základě wifi sítě.
Ok.
Jdu koupit extra seat 1, vyplním email, vyberu účet k převodu, zaplatím dalších 80kč.
Ok.
Jdu koupit extra seat 2, vyplním email, nemůžu vybrat účet k převodu.
OK.
Udělám několik pokusů a... kámoš 2 dostane fungl nový profil.
OK!
Zruším to, že to vyklikám znova, na jiný email. - Ne, vyčerpal jsem si evidentně nějaký skrytý počet pozvánek, i když to klikám v rámci pár minut, tzn žádný pokus o podvádění apod.
OK?!?
Kontaktuju support a dozvím se že... můžu mít vícero seats, ale převést jen jeden účet...

THE FUCKING WHAT?
Co to je za mrdky v té firmě? Myslím, že kdyby při početí autora tohoto omezení jeho otec raději vysunul předčasně a utřel jej do záclony, světu by to jen prospělo.

Přidávám úryvek transcriptu a jdu se ožrat :D:D:D
Gonzi
To clarify, I can have two extra seats, but I'm not able to transfer two profiles?
Arnold Netflix
correct , unfortunately the system will only allow one profile from the main account to be transferred out
871679
Platím si 4 obrazovky jen abych měl 4k. Ok. Používám to občas, tedy sdílím se dvěma lidmi, oba jen občasné využití, tedy hrubě pod 4 obrazovkami. Ok. Účet začne mít problémy, protože se Netflix rozhodl rozhodovat o tom, kdo je a není rodina, domácnost apod. na základě wifi sítě. Ok. Jdu koupit extra seat 1, vyplním email, vyberu účet k převodu, zaplatím dalších 80kč. Ok. Jdu koupit extra seat 2, vyplním email, nemůžu vybrat účet k převodu. OK. Udělám několik pokusů a... kámoš 2 dostane fungl nový profil. OK! Zruším to, že to vyklikám znova, na jiný email. - Ne, vyčerpal jsem si evidentně nějaký skrytý počet pozvánek, i když to klikám v rámci pár minut, tzn žádný pokus o podvádění apod. OK?!? Kontaktuju support a dozvím se že... můžu mít vícero seats, ale převést jen jeden účet... THE FUCKING WHAT? Co to je za mrdky v té firmě? Myslím, že kdyby při početí autora tohoto omezení jeho otec raději vysunul předčasně a utřel jej do záclony, světu by to jen prospělo. Přidávám úryvek transcriptu a jdu se ožrat *:D**:D**:D* [b]Gonzi[/b] [i]To clarify, I can have two extra seats, but I'm not able to transfer two profiles?[/i] [b]Arnold Netflix[/b] [i]correct , unfortunately the system will only allow one profile from the main account to be transferred out[/i]
Netflix seats
18 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Kradu, díky :)
871678
Kradu, díky :)
871667
1 0
reagovat
Lvíčata :+
871668
Lvíčata *:+*
5 0
reagovat
Dneska jsem se dozvěděl, že je Travis Knight (Bumblebee, Kubo, Missing Link) syn Phila Knighta, tj. zakladatele Nike a postavy, kterou hraje Affleck v Air. :)
871667
Dneska jsem se dozvěděl, že je Travis Knight (Bumblebee, Kubo, Missing Link) syn Phila Knighta, tj. zakladatele Nike a postavy, kterou hraje Affleck v Air. *:)*
7 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Odporúčam na FB Hoaxy a podvody -policia SR. Neviem kto to spravuje, ale nakladá tam slušne :D
871655
Odporúčam na FB Hoaxy a podvody -policia SR. Neviem kto to spravuje, ale nakladá tam slušne *:D*
6 0
reagovat
reaguje na: Attikus
Ten už dávno není kapitán, ale jinak mi to došlo. 

Jinak díky Zomri mám o slovenské politice slušný přehled. :D
871654
Ten už dávno není kapitán, ale jinak mi to došlo.  Jinak díky Zomri mám o slovenské politice slušný přehled. *:D*
871652
2 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Myslel som toho predošlého a.k.a Kapitána Tomtoma.
871652
Myslel som toho predošlého a.k.a Kapitána Tomtoma.
871650
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Attikus
K tomu předsedovi parlamentu bych spíše poznamenal, že hlavně netuší, co je to kondom.
871650
K tomu předsedovi parlamentu bych spíše poznamenal, že hlavně netuší, co je to kondom.
871646
1 0
reagují: Attikus
reagovat
reaguje na: Attikus
Mentálně zaostálé předsedy parlamentu mělo a má plno zemí, tím bych se vážně nechlubil
871649
Mentálně zaostálé předsedy parlamentu mělo a má plno zemí, tím bych se vážně nechlubil
871646
3 0
reagovat
reaguje na: HAL
Teraz žiadny, lebo ľudia na južnom Slovensku vidia ako sa Maďarom pod Orbanom darí. V 90.rokoch boli síce často nejaké návrhy na určitú autonómiu ale to je už passe a čím bude čas plynúť viac tým tá téma bude irelevantnejsia, ale de facto to boli vždy viac snahy jednotlivcov ako nejaká skupinová vôla. Aj keď sa robili prieskumy tak ľudí táto téma nezaujímala. Do budúcna môžu byť nejaké pokusy o tzv hru madarskou kartou ale aby to bola nejaká hybna sila to by sa toho muselo stať oveľa viac.

Ale ľudia ako Slota a iný "národovci" to skúšali zneuzit a bola to téma vo zvyšku Slovenska. Ale ako som už písal časom to prešlo a za Ficovej tretej vlády boli s ním v koalícii aj SNS a aj madari, takže vládli krásne spolu. 

Btw síce sa nám veľa vyčíta ale jeden čas sme pár rokov dozadu mali súčasne prezidentku ženu, premiéra gaya a predsedu parlamentu mentálne zaostalého. Tak progresívna nebola snáď ešte žiadna krajina :)) 
871646
Teraz žiadny, lebo ľudia na južnom Slovensku vidia ako sa Maďarom pod Orbanom darí. V 90.rokoch boli síce často nejaké návrhy na určitú autonómiu ale to je už passe a čím bude čas plynúť viac tým tá téma bude irelevantnejsia, ale de facto to boli vždy viac snahy jednotlivcov ako nejaká skupinová vôla. Aj keď sa robili prieskumy tak ľudí táto téma nezaujímala. Do budúcna môžu byť nejaké pokusy o tzv hru madarskou kartou ale aby to bola nejaká hybna sila to by sa toho muselo stať oveľa viac. Ale ľudia ako Slota a iný "národovci" to skúšali zneuzit a bola to téma vo zvyšku Slovenska. Ale ako som už písal časom to prešlo a za Ficovej tretej vlády boli s ním v koalícii aj SNS a aj madari, takže vládli krásne spolu.  Btw síce sa nám veľa vyčíta ale jeden čas sme pár rokov dozadu mali súčasne prezidentku ženu, premiéra gaya a predsedu parlamentu mentálne zaostalého. Tak progresívna nebola snáď ešte žiadna krajina *:))* 
871633
6 0
reagují: Disketa1, TedGeorge
reagovat

Rick Astley - Never Gonna Give You Up (Glastonbury 2023)

link

někdo tu chtěl nějak rozveselující song ?

tak tohle je těžká paráda  :D8):+:+:+
871641
https://youtu.be/nsCIeklgp1M někdo tu chtěl nějak rozveselující song ? tak tohle je těžká paráda  *:D**8)**:+**:+**:+*
Rick Astley - Never Gonna Give You Up (Glastonbury 2023)
8 -1
reagovat
reaguje na: Attikus
Jak velký problém podle vás v tomhle představuje početná Maďarská menšina? 
871633
Jak velký problém podle vás v tomhle představuje početná Maďarská menšina? 
871620
1 0
reagují: Attikus
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se