Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4261 - 4280 Napsat příspěvek
reaguje na: Izanagi
Tohle je tvůj moment, tygře, jdi po něm, všichni ti Joe Manganiello přejeme :+
874266
Tohle je tvůj moment, tygře, jdi po něm, všichni ti Joe Manganiello přejeme *:+*
874265
13 0
reagovat
Sofia Vergara se rozvádí.

Takže... takže říkáte, že je tu šance??
874265
Sofia Vergara se rozvádí. Takže... takže říkáte, že je tu šance??
2 -1
reagují: naigoto
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
cole_trickle je nikdo
874231
cole_trickle je nikdo
874230
2 0
reagovat
BTW cole_trickle je Hasta?
874230
BTW cole_trickle je Hasta?
2 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ale ze zacatku to vypadalo legit.
874226
Ale ze zacatku to vypadalo legit.
874225
1 0
reagovat
To už začíná být taková denní rutina.
874225
To už začíná být taková denní rutina.
1 0
reagují: speta.jr
reagovat

MusicZone: Troye Sivan - Rush

Tahle letní písničková pecka u mě jede už pěkných pár dnů prakticky pořád dokola. Přesně se mi to trefilo do nálady a klip je audiovizální ráj. Navíc se mi na Troyeho moc hezky kouká, což je příjemný bonus. Jasný hit a skoro 3 miliony zhlédnutí během tří dnů znamená obrovský úspěch. :+
874110
Tahle letní písničková pecka u mě jede už pěkných pár dnů prakticky pořád dokola. Přesně se mi to trefilo do nálady a [url=https://www.youtube.com/watch?v=b53QJYP-lqY]klip[/url] je audiovizální ráj. Navíc se mi na Troyeho moc hezky kouká, což je příjemný bonus. Jasný hit a skoro 3 miliony zhlédnutí během tří dnů znamená obrovský úspěch. *:+*
MusicZone: Troye Sivan - Rush
2 -2
reagovat
reaguje na: Papricek

Novak

Ten jeho pozapasovy rozhovor hodně s respektem. S úctou k soupeři. Taky zmínil, že některý jeho vyhraný finále byly jen taktak.
Takže si to teďka vybral.....

A jestli hráli 5 hodin, tak to je kurevskej záhul.
874098
Ten jeho pozapasovy rozhovor hodně s respektem. S úctou k soupeři. Taky zmínil, že některý jeho vyhraný finále byly jen taktak. Takže si to teďka vybral..... A jestli hráli 5 hodin, tak to je kurevskej záhul.
Novak
874093
2 0
reagovat
jo suhlas s oboma. ale sranda je, ze vo futbale, vzdy ked sa hovori o GOAT, tak je to len slovna hovnometna vojna medzi Messim a Ronaldom. to iste v basketbale.
pri baskete, ked sa povie goat, vzdy si vybavim Jordana, Koba, Shaqa, LeBrona. To iste pri futbale: Pele, Maradona, Zidane, Ronaldo (brazilsky), Roberto Carlos, Ronaldinho, Paul Scholes, Giggs, Viera atd, nikdy nie jedno meno.
preto mi to pride take ze ano, ak sa ma povedat jedno meno tenistu ako GOAT, objektivne to bude Djoko, kvoli vsetkym statistikam, ktore su realne jednoduchsie na meranie ako pri baskete/futbale. Ale aj napriek tomu, ked sa mna niekto opyta na GOAT tenisu, hned sa mi zjavi Fedexpress, Nadal, Djoko, Sampras, Agassi...
874097
jo suhlas s oboma. ale sranda je, ze vo futbale, vzdy ked sa hovori o GOAT, tak je to len slovna hovnometna vojna medzi Messim a Ronaldom. to iste v basketbale. pri baskete, ked sa povie goat, vzdy si vybavim Jordana, Koba, Shaqa, LeBrona. To iste pri futbale: Pele, Maradona, Zidane, Ronaldo (brazilsky), Roberto Carlos, Ronaldinho, Paul Scholes, Giggs, Viera atd, nikdy nie jedno meno. preto mi to pride take ze ano, ak sa ma povedat jedno meno tenistu ako GOAT, objektivne to bude Djoko, kvoli vsetkym statistikam, ktore su realne jednoduchsie na meranie ako pri baskete/futbale. Ale aj napriek tomu, ked sa mna niekto opyta na GOAT tenisu, hned sa mi zjavi Fedexpress, Nadal, Djoko, Sampras, Agassi...
3 0
reagovat
reaguje na: studo
Antivaxer a Srbskej nacionalista no… ale co mě na něm nejvíc štve, jsou ti jeho ultras fanoušci, bo přitahuje právě tyhle typy divnolidí, to mu ale zase vyčítat nemůžu:D … Roger ale byl, je a bude jenom jeden 8)
874095
Antivaxer a Srbskej nacionalista no… ale co mě na něm nejvíc štve, jsou ti jeho ultras fanoušci, bo přitahuje právě tyhle typy divnolidí, to mu ale zase vyčítat nemůžu*:D* … Roger ale byl, je a bude jenom jeden *8)*
874088
12 -2
reagovat
reaguje na: studo
Z té slavné trojice ho mám taky (výrazně) nejmíň rád, ale ten jeho dnešní pozápasový rozhovor byl fakt super a objektivně to je to asi GOAT a dost možná i nejlepší sportovec vůbec.

Každopádně je fajn, že v tenise na adekvátního nástupce Djokoviče, Nadala a Federera nemusíme čekat dlouho.
874093
Z té slavné trojice ho mám taky (výrazně) nejmíň rád, ale ten jeho dnešní pozápasový rozhovor byl fakt super a objektivně to je to asi GOAT a dost možná i nejlepší sportovec vůbec. Každopádně je fajn, že v tenise na adekvátního nástupce Djokoviče, Nadala a Federera nemusíme čekat dlouho.
874088
3 -1
reagují: Adventurer
reagovat
reaguje na: esmo
ja som mal vzdy rad Rogera a potom aj trocha Nadala, ale ked stale vyhravali, zacal som este viac fandit djokovi, nech tu hegemoniu trocha rozbije (a potom aj Andymu nech vyhra wimbledon). no po tom covidovom fiasku, ked sa z novaka vyklul full on antivaxer, tak klesol v mojich ociach :- a od minulorocneho Madridu ako vyhral najprv nad Nadalom, potom nad Djokovicom a nasledne nad Zverevom a vyhral cely turnament fandim tejto mladej puske :D
874088
ja som mal vzdy rad Rogera a potom aj trocha Nadala, ale ked stale vyhravali, zacal som este viac fandit djokovi, nech tu hegemoniu trocha rozbije (a potom aj Andymu nech vyhra wimbledon). no po tom covidovom fiasku, ked sa z novaka vyklul full on antivaxer, tak klesol v mojich ociach *:-* a od minulorocneho Madridu ako vyhral najprv nad Nadalom, potom nad Djokovicom a nasledne nad Zverevom a vyhral cely turnament fandim tejto mladej puske *:D*
874085
6 -1
reagují: esmo, Papricek
reagovat
reaguje na: studo
#teamAlcaraz, neskutečnej talent, 20 let ... Ale Novaka jsem nikdy moc nemusel, tak pro mě to bylo jednoduchý fandění :D
874085
#teamAlcaraz, neskutečnej talent, 20 let ... Ale Novaka jsem nikdy moc nemusel, tak pro mě to bylo jednoduchý fandění *:D*
874079
5 0
reagují: studo
reagovat
Dnes to pre zmenu dal moj favorit - Alcaraz :+
new era begins
874079
Dnes to pre zmenu dal moj favorit - Alcaraz *:+* new era begins
6 0
reagují: esmo
reagovat
Gong show popsicle twins

Slečna vpravo se vyzná.
873995
[url=https://youtu.be/p3z__zRFwu4]Gong show popsicle twins [/url] Slečna vpravo se vyzná.
1 0
reagovat
reaguje na: esmo
congratz do ceska, zasluzene :+ ale drzal som strasne Ons. Velka symposka 8)
873956
congratz do ceska, zasluzene *:+* ale drzal som strasne Ons. Velka symposka *8)*
873920
2 -1
reagovat

Marvelzone

link

:D wtf? Primark
873925
https://ibb.co/0Qx9qrr *:D* wtf? Primark
Marvelzone
2 -1
reagovat
Markéta Vondroušová neskutečně:o8):+ !!! 
873920
Markéta Vondroušová neskutečně*:o**8)**:+* !!! 
12 0
reagují: studo
reagovat
reaguje na: Milosh
Z toho by šlo slozit Haiku
873903
Z toho by šlo slozit Haiku
873871
2 0
reagovat
reaguje na: MKMZ
Ty seš fakt regulérní retard. A k tomu votravnější jak to blbé Haiko.
873871
Ty seš fakt regulérní retard. A k tomu votravnější jak to blbé Haiko.
873869
10 -5
reagují: Muf
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se