Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4221 - 4240 Napsat příspěvek
Vinohradská nemocnice podala trestní oznámení na Janu Peterkovou, která nemocnici obvinila, že se ji při jejím pobytu pokusila otrávit. Bylo jasné, že dotyčná osoba dříve či později poruší v únoru pravomocně udělenou dvouletou podmínku. Teď už by ten bejvák ve Světlé nad Sázavou mohl konečně klapnout. :+
874468
Vinohradská nemocnice podala trestní oznámení na Janu Peterkovou, která nemocnici obvinila, že se ji při jejím pobytu pokusila otrávit. Bylo jasné, že dotyčná osoba dříve či později poruší v únoru pravomocně udělenou dvouletou podmínku. Teď už by ten bejvák ve Světlé nad Sázavou mohl konečně klapnout. *:+*
19 0
reagovat
Dušek je už čistokrevný blázen, nejhorší je ale, že v mém okolí jsou lidé,  kteří mu úplně zobou z ruky.
Byl jsem na Čtyř dohodach, pobavil se, ale nezačnu se tím jak fanatik řídit.
874451
Dušek je už čistokrevný blázen, nejhorší je ale, že v mém okolí jsou lidé,  kteří mu úplně zobou z ruky. Byl jsem na Čtyř dohodach, pobavil se, ale nezačnu se tím jak fanatik řídit.
10 0
reagovat
Ano, je to spíše zbožné přání, ale zázraky se někdy dějí. Sám jsem se k tomu nijak nevyjadřoval, protože ignorace má v tomto případě větší smysl. Sdílel jsem pouze tento geniální tweet od PIDu, který řekl všechno. 

Pokud jde o Civala, tak myslím, že by ke mně byl hodně kritický, pokud by se mnou dělal nějaký rozhovor, a asi by to bylo dobře, protože bych musel ze sebe dolovat smysluplné odpovědi. Což není nijak snadné, ale bylo by to pro ostatní přínosné. Teda pokud by to někoho vůbec zajímalo, protože nejsem nijak známý, natož zajímavý člověk.
874450
Ano, je to spíše zbožné přání, ale zázraky se někdy dějí. Sám jsem se k tomu nijak nevyjadřoval, protože ignorace má v tomto případě větší smysl. Sdílel jsem pouze tento [url=https://twitter.com/PIDoficialni/status/1681331801107709952]geniální tweet od PIDu[/url], který řekl všechno.  Pokud jde o Civala, tak myslím, že by ke mně byl hodně kritický, pokud by se mnou dělal nějaký rozhovor, a asi by to bylo dobře, protože bych musel ze sebe dolovat smysluplné odpovědi. Což není nijak snadné, ale bylo by to pro ostatní přínosné. Teda pokud by to někoho vůbec zajímalo, protože nejsem nijak známý, natož zajímavý člověk.
1 -7
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Disketa1
Takhle to ale nefunguje a kéž by fungovalo. Ale jen mu to zvýší zásah populace. Pokud se to sdílí bez argumentů a jen s urážkami, tak si z toho průměrný člověk jeho kritiku nevezme.

Tohle Strakatý posral a dávám mu z HeroHero unsubscribe. Je smutný, že se tenhle typ rozhovorů bez challenge názorů stal normou a bohužel k tomu Na pivu sklouznul i Cival. Který jinak rozjebe kohokoliv. Ale když mu tam naposledy kdosi tvrdil, že je hlavní problém českého filmu nedostatek mecenášů, tak to přešel úsměvem. :))))
874442
Takhle to ale nefunguje a kéž by fungovalo. Ale jen mu to zvýší zásah populace. Pokud se to sdílí bez argumentů a jen s urážkami, tak si z toho průměrný člověk jeho kritiku nevezme. Tohle Strakatý posral a dávám mu z HeroHero unsubscribe. Je smutný, že se tenhle typ rozhovorů bez challenge názorů stal normou a bohužel k tomu Na pivu sklouznul i Cival. Který jinak rozjebe kohokoliv. Ale když mu tam naposledy kdosi tvrdil, že je hlavní problém českého filmu nedostatek mecenášů, tak to přešel úsměvem. :))))
874440
8 -1
reagovat
Na druhou stranu takhle ale více lidí uvidí, že je Dušek ezo kokot, je dost možné, že ho pak přestanou podporovat. Pravdou ale je, že má silnou sektu podporovatelů. Dušek je jinak výborný herec (Pustina), ale tady je totálně mimo. 

Rakovina je svině.
874440
Na druhou stranu takhle ale více lidí uvidí, že je Dušek ezo kokot, je dost možné, že ho pak přestanou podporovat. Pravdou ale je, že má silnou sektu podporovatelů. Dušek je jinak výborný herec (Pustina), ale tady je totálně mimo.  Rakovina je svině.
3 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
Proc tomu kokutkovi vubec nekdo dava prostor? Aby byla kontroverze, kliky a penizky? Vzdyt takhle se podobny hlouposti jen legitimizuji. U nekterych jedincu je fakt potreba "zavrit a zahodit klic" a ne tady tohle. :o:o:o
874439
Proc tomu kokutkovi vubec nekdo dava prostor? Aby byla kontroverze, kliky a penizky? Vzdyt takhle se podobny hlouposti jen legitimizuji. U nekterych jedincu je fakt potreba "zavrit a zahodit klic" a ne tady tohle. *:o**:o**:o*
7 -1
reagovat
reaguje na: esmo
Před necelým měsícem jsem pohřbil jednoho z nejbližších kamarádů, stejný ročník...

Dušek je debil a Čestmír taky, že mu za a) dává vůbec prostor a za b) že ty jeho bláboly nijak nekonfrontuje. :-
874437
Před necelým měsícem jsem pohřbil jednoho z nejbližších kamarádů, stejný ročník... Dušek je debil a Čestmír taky, že mu za a) dává vůbec prostor a za b) že ty jeho bláboly nijak nekonfrontuje. *:-*
874414
8 -1
reagovat
Můj názor je, že by za tohle měl Dušek sedět. A člověku, kterému někdo zemřel a který by ho zřídil bych pak do vězení poslal dárkový koš s poděkováním. 

Strakatý mne upřímně přátelským vedením rozhovoru strašně zklamal. :-
874431
Můj názor je, že by za tohle měl Dušek sedět. A člověku, kterému někdo zemřel a který by ho zřídil bych pak do vězení poslal dárkový koš s poděkováním.  Strakatý mne upřímně přátelským vedením rozhovoru strašně zklamal. *:-*
5 -5
reagovat
Můj názor je jasný a nevyjadřuji se takto poprvé.
Dušek je kolosální čůrák.
874421
Můj názor je jasný a nevyjadřuji se takto poprvé. Dušek je kolosální čůrák.
24 0
reagovat

Rakovina

Je to svinstvo. Umírají na to mladí i stáří lidé, kteří se snaží celý život udržovat zdravý životní styl. A pak takovej Keith Richards je absolutní fenomén.
Je to generační choroba. 
Rakovinu nechytnes jako rýmu od někoho v metru, nebo při pohlavním styku (HIV) 
Měl ji moji dědové (kuřáci)  takže očekávám do 10-15 let to samé.. 
Aspoň že ta dnešní medicína může prodloužit člověku život. 
Záleží pak taky na tom jak je na tom člověk psychicky a finančně, aby s rakovinou mohl bojovat.

A pan Dušek ať si věří čemu chce. Pokud žije zdravě a má zdravou mysl, tak se může dožít třeba 100 let s rakovinou i bez ní .
874420
Je to svinstvo. Umírají na to mladí i stáří lidé, kteří se snaží celý život udržovat zdravý životní styl. A pak takovej Keith Richards je absolutní fenomén. Je to generační choroba.  Rakovinu nechytnes jako rýmu od někoho v metru, nebo při pohlavním styku (HIV)  Měl ji moji dědové (kuřáci)  takže očekávám do 10-15 let to samé..  Aspoň že ta dnešní medicína může prodloužit člověku život.  Záleží pak taky na tom jak je na tom člověk psychicky a finančně, aby s rakovinou mohl bojovat. A pan Dušek ať si věří čemu chce. Pokud žije zdravě a má zdravou mysl, tak se může dožít třeba 100 let s rakovinou i bez ní .
Rakovina
4 0
reagovat
Proč je ten Dušek čím dál bizarnější? A přitom se na něj vždycky rád ve filmu podívám ... ale nedělá mi to vůbec jednoduché :D
link
874414
Proč je ten Dušek čím dál bizarnější? A přitom se na něj vždycky rád ve filmu podívám ... ale nedělá mi to vůbec jednoduché *:D* https://twitter.com/cestmirstrakaty/status/1681230700781920256?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1681230700781920256%7Ctwgr%5E3007ee147c66ae9ed28102703a6e9e9aa3cbfaaf%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.novinky.cz%2Fclanek%2Fdomaci-rakovina-neni-vedoma-sebevrazda-ministra-valka-rozcilil-herec-dusek-40438144
6 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: pepo
:o:o:o:o:o prečo vyzerá doslova uplne inak. :D
874410
*:o**:o**:o**:o**:o* prečo vyzerá doslova uplne inak. *:D*
874404
4 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Minimálně ho mám takhle (s kloboukem) zafixovanýho z mládí :D
874409
Minimálně ho mám takhle (s kloboukem) zafixovanýho z mládí *:D*
874408
4 -1
reagovat
reaguje na: belasis
Přitom Douglas vypadá pořád stejně.
874408
Přitom Douglas vypadá pořád stejně.
874406
6 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: pepo
wow
874407
wow
874404
2 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já bych nepoznal nikoho :D
874406
Já bych nepoznal nikoho *:D*
874401
2 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Muel
nie, to je douglas. imf je ten bradaty s okuliarmi
874404
nie, to je douglas. imf je ten bradaty s okuliarmi
874403
4 0
reagují: Muel, speta.jr
reagovat
reaguje na: belasis
wait, ten v klobúku je imf? :D
874403
wait, ten v klobúku je imf? *:D*
874397
2 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: belasis
Ok, Douglas jako zaporak z Indyho je asi schválně, Cival jako Wolowitz fajn, ale IMFa jako MUDr. Hlada bych nepoznal.
874401
Ok, Douglas jako zaporak z Indyho je asi schválně, Cival jako Wolowitz fajn, ale IMFa jako MUDr. Hlada bych nepoznal.
874397
9 -1
reagují: belasis
reagovat
Na odlehčení, poslední příspěvek Douglase na Instagramu zdejší osazenstvo hodně pobaví, imf a Cival byli divocí týpci :D link
874397
Na odlehčení, poslední příspěvek Douglase na Instagramu zdejší osazenstvo hodně pobaví, imf a Cival byli divocí týpci *:D* [url=https://www.instagram.com/p/Cu1_Zb3MrbO/]link[/url]
14 0
reagují: Muel, (=LIFTY=)
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se