Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 4281 - 4300 Napsat příspěvek
reaguje na: do_Od
Tak zasadni problem je, ze cca 90% znasilneni spacha clovek, ktery je te obeti znamy. Partner, kamarad, pribuzny, kolega atd. Kdyz si odmyslim muj osobni pohled, ze vetsina ma mizerny odhad na lidi a zaroven jsou sebe tak plni, ze jejich nazory nesmi nikdo zpochybnit... Tak tam u tech incidentu zavladne nejaky stud nebo ty vztahy za tim a ono se to ani nenahlasi. Ale zaroven se s tim pak operuje pri osvete. Tim to nijak neshazuji, at to tak nevyzni, ale opravdu bych bral v potaz, ze kdyz dojde na soud nebo dokonce dva a ten udajny utocnik oba vyhraje... To je za me silny signal. Je Spacey kokot? Velice pravdepodobne ano. Ale to je tak 90%+ lidi ze soubyznysu a je uplne jedno, jak moc jsou vtipni na Twitteru nebo u Kimmela. :)
875575
Tak zasadni problem je, ze cca 90% znasilneni spacha clovek, ktery je te obeti znamy. Partner, kamarad, pribuzny, kolega atd. Kdyz si odmyslim muj osobni pohled, ze vetsina ma mizerny odhad na lidi a zaroven jsou sebe tak plni, ze jejich nazory nesmi nikdo zpochybnit... Tak tam u tech incidentu zavladne nejaky stud nebo ty vztahy za tim a ono se to ani nenahlasi. Ale zaroven se s tim pak operuje pri osvete. Tim to nijak neshazuji, at to tak nevyzni, ale opravdu bych bral v potaz, ze kdyz dojde na soud nebo dokonce dva a ten udajny utocnik oba vyhraje... To je za me silny signal. Je Spacey kokot? Velice pravdepodobne ano. Ale to je tak 90%+ lidi ze soubyznysu a je uplne jedno, jak moc jsou vtipni na Twitteru nebo u Kimmela. :)
875571
7 0
reagovat
reaguje na: do_Od
Já myslím, že znásilnění se dokazuje naopak velmi snadno (DNA). Těžce se dokazuje pouze pokud je důvodné podezření, že šlo o normální sex.

(Ve smyslu že ty jdeš s Euloálií na rande, vše je v pořádku, bavíte se, dáte si čtyři skleničky, pozve tě k sobě domů a ... další den ty tvrdíš, že bylo vše korektní, kdežto ona žes ji znásilnil).

Takže čím víc do znásilnění počítáš, že si to někdo rozmyslel (nebo přímo vymyslel), tím hůř se to prokazuje, to máš pravdu.

EDIT: Ne že by nebylo v pořádku, že si to ženská rozmyslí až na sedačce při svíčkách.
875574
Já myslím, že znásilnění se dokazuje naopak velmi snadno (DNA). Těžce se dokazuje pouze pokud je důvodné podezření, že šlo o normální sex. (Ve smyslu že ty jdeš s Euloálií na rande, vše je v pořádku, bavíte se, dáte si čtyři skleničky, pozve tě k sobě domů a ... další den ty tvrdíš, že bylo vše korektní, kdežto ona žes ji znásilnil). Takže čím víc do znásilnění počítáš, že si to někdo rozmyslel (nebo přímo vymyslel), tím hůř se to prokazuje, to máš pravdu. EDIT: Ne že by nebylo v pořádku, že si to ženská rozmyslí až na sedačce při svíčkách.
875571
4 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
Můžeš, samozřejmě, jen prostě budeš přehlížet kontext. 

Tony kope do lidí, kteří ten kontext přehlížet nechtějí, což mě u něj nepřekvapuje, ale rozhodně s ním nesouzním.
875573
Můžeš, samozřejmě, jen prostě budeš přehlížet kontext.  Tony kope do lidí, kteří ten kontext přehlížet nechtějí, což mě u něj nepřekvapuje, ale rozhodně s ním nesouzním.
875570
6 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
To je rozhodně zajímavá statistika, pak bude zjevně problém hlavně v tom dostat ty případy před soud, spíš než samotný soud. Protože jak říkáš, když se něco dostane před soud, zpravidla by to mělo držet.

Tady to zase je malováno v dost odlišném světle. link

Že se znásilnění blbě dokazuje je ale snad dostatečně obecně ustanovená věc, že to tady rozporovat nebudeme, nebo?
875571
To je rozhodně zajímavá statistika, pak bude zjevně problém hlavně v tom dostat ty případy před soud, spíš než samotný soud. Protože jak říkáš, když se něco dostane před soud, zpravidla by to mělo držet. Tady to zase je malováno v dost odlišném světle. https://news.sky.com/story/99-of-rapes-reported-to-police-in-england-and-wales-do-not-result-in-legal-proceedings-why-12104130 Že se znásilnění blbě dokazuje je ale snad dostatečně obecně ustanovená věc, že to tady rozporovat nebudeme, nebo?
875569
6 -2
reagují: The Joker, Gonzi
reagovat
reaguje na: do_Od
> znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE. Stačí se podívat na případy v Česku, ze kterých se člověku chce zvracet. O to víc těžší je prokázat cokoli u desítky let starých případů.

Ale to je trochu ten problém. Resp. Já asi nechápu, co se změnilo mezi řekněme rokem 2010, kdy u něj bylo vše v pořádku a všichni jej vesele zaměstnávali a dneškem?

Že si lidi vzpomněli, že jim něco vadilo v roce 1986? To je prostě problém sám o sobě. Oni pro to nemají důkazy a zároveň on nemá žádnou objektivní obranu. Nikdo takhle zpětně neposoudí, jestli to byl (v dané době) normální návrh, nebo už trochu prasácký návrh, nebo pomalu pokus o znásilnění.

Jediné, co já třeba vím, je že se me too strhlo s Harveym a u něho se následně i soudně prokázalo těch x obvinění a je ve vězení. Stejně tak tady máme Deppa, jehož proces byl velmi zajímavý. Mě z těhto informací dohromady vyplývá, že dokud je to bulvár, tak to neposoudím => můžu se řídit soudním rozhodnutím a ničím jiným.
875570
[i]> znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE. Stačí se podívat na případy v Česku, ze kterých se člověku chce zvracet. O to víc těžší je prokázat cokoli u desítky let starých případů.[/i] Ale to je trochu ten problém. Resp. Já asi nechápu, co se změnilo mezi řekněme rokem 2010, kdy u něj bylo vše v pořádku a všichni jej vesele zaměstnávali a dneškem? Že si lidi vzpomněli, že jim něco vadilo v roce 1986? To je prostě problém sám o sobě. Oni pro to nemají důkazy a zároveň on nemá žádnou objektivní obranu. Nikdo takhle zpětně neposoudí, jestli to byl (v dané době) normální návrh, nebo už trochu prasácký návrh, nebo pomalu pokus o znásilnění. Jediné, co já třeba vím, je že se me too strhlo s Harveym a u něho se následně i soudně prokázalo těch x obvinění a je ve vězení. Stejně tak tady máme Deppa, jehož proces byl velmi zajímavý. Mě z těhto informací dohromady vyplývá, že dokud je to bulvár, tak to neposoudím => můžu se řídit soudním rozhodnutím a ničím jiným.
875564
7 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: do_Od
"Filu taky nemám rád, ale jestli má v něčem pravdu, tak že znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE." -- Nevim jak v Cesku, ale v US a UK to uplne neni pravda. Ono se to tak traduje (protoze se to prekroutilo z nekdo mi neco udelal ==> dotycny byl odsouzen), ale kdyz uz dojde na soud, tuplem na dva, tak vetsinou dojde i k usvedceni toho obzalovaneho viz UK "Over the period 2007 to 2021, the jury conviction rate for all rape charges stood at an average of 58%, with a high of 75% in 2021, according to new research published in the Criminal Law Review[1]. In 2007, the jury conviction rate was 55%. This research was commissioned by senior judiciary following public concerns that the jury conviction rates for rape were extremely low, and analysed 5,623,800 criminal charges from January 2007 to December 2021, not just including sexual offences.".
875569
"Filu taky nemám rád, ale jestli má v něčem pravdu, tak že znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE." -- Nevim jak v Cesku, ale v US a UK to uplne neni pravda. Ono se to tak traduje (protoze se to prekroutilo z nekdo mi neco udelal ==> dotycny byl odsouzen), ale kdyz uz dojde na soud, tuplem na dva, tak vetsinou dojde i k usvedceni toho obzalovaneho viz UK "Over the period 2007 to 2021, the jury conviction rate for all rape charges stood at an average of 58%, with a high of 75% in 2021, according to new research published in the Criminal Law Review[1]. In 2007, the jury conviction rate was 55%. This research was commissioned by senior judiciary following public concerns that the jury conviction rates for rape were extremely low, and analysed 5,623,800 criminal charges from January 2007 to December 2021, not just including sexual offences.".
875564
5 0
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ale tu informaci o klauzuli jsi sem dostal ty, a operoval s ní tak, že logicky vznikl dojem, že ji máš potvrzenou. Naštěstí teď do_Od dal odkaz, tedy nevím, jak moc je pro tebe CNBC jako zdroj dobrý. Argumentuješ soudem. Respektuji ho také. A pak je zde arbitráž, kterou Spacey prohrál. Respektuješ ji také? A nedokazuje to, že ta kauza není černobílá? Což je ten point, o který mi od začátku jde.
875568
Ale tu informaci o klauzuli jsi sem dostal ty, a operoval s ní tak, že logicky vznikl dojem, že ji máš potvrzenou. Naštěstí teď do_Od dal odkaz, tedy nevím, jak moc je pro tebe CNBC jako zdroj dobrý. Argumentuješ soudem. Respektuji ho také. A pak je zde arbitráž, kterou Spacey prohrál. Respektuješ ji také? A nedokazuje to, že ta kauza není černobílá? Což je ten point, o který mi od začátku jde.
875566
7 -5
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: do_Od
Jsem jasnovidec round 2. :D

Díky, že ses zapojil. Sám sobě bych tak za pravdu dát neuměl. :+

Už jenom to, jak stavíš obvinění v argumentaci proti pravomocnému rozhodnutí, je sladké. :) To je v prvním odkazu. 

Druhý odkaz opravdu nepotvrzuje existenci klauzule. Píše se tam doslova, že porušil smlouvu. Nic z něj nevysoudili. Arbitráž není soud. Mas to tam jasně napsaný. 

Já ho neobhajuju. Když ho soud odsoudí, tak uznám, že jsem pravdu neměl. 
875567
Jsem jasnovidec round 2. *:D* Díky, že ses zapojil. Sám sobě bych tak za pravdu dát neuměl. *:+* Už jenom to, jak stavíš obvinění v argumentaci proti pravomocnému rozhodnutí, je sladké. *:)* To je v prvním odkazu.  Druhý odkaz opravdu nepotvrzuje existenci klauzule. Píše se tam doslova, že porušil smlouvu. Nic z něj nevysoudili. Arbitráž není soud. Mas to tam jasně napsaný.  Já ho neobhajuju. Když ho soud odsoudí, tak uznám, že jsem pravdu neměl. 
875564
6 -12
reagovat
reaguje na: Barv666
Ne fakt ne člověče. Já tu ctím pouze a jenom rozhodnutí soudu. Bulvár neuznávám v této debatě. 
875566
Ne fakt ne člověče. Já tu ctím pouze a jenom rozhodnutí soudu. Bulvár neuznávám v této debatě. 
875565
4 -5
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
No ale pak jsi ten bulvár ty :D 
875565
No ale pak jsi ten bulvár ty *:D* 
875562
2 -4
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jestli tady je někdo trotl, tak jseš to ty. Fakt jsem se nechtěl zapojovat, ale už tady předvádíš takový věci, že tě mám akorát tak plný zuby.

Tady je odkaz na 30+ obvinění proti Spaceymu v rámci desítek let jeho působení v divadle, ve filmu i v televizi. link

Tady je odkaz na klauzuli, po které byl vyhozen Netflixem a ještě z něj vysoudili úspěšně několik desítek mega, protože měli o jeho obtěžování na place jasné důkazy. Jeho odvolání soud zamítl. link

Filu taky nemám rád, ale jestli má v něčem pravdu, tak že znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE. Stačí se podívat na případy v Česku, ze kterých se člověku chce zvracet. O to víc těžší je prokázat cokoli u desítky let starých případů. A úplně nejtěžší je cokoliv prokázat, když ti tři nebo čtyři (teď už si nejsem jistej) oběti/svědci umřou, jako se tomu v případě Spaceyho stalo.

Spacey je skvělý herec, House of Cards jsem měl rád, Spacey byl taky soudem uznán nevinný, takže do vězení nepatří. Tohle všechno platí A ZÁROVEŇ s tím platí, že je, nebo minimálně byl, prase, co sahal na každýho, kdo se mu zlíbil a myslel si, že mu to bude procházet donekonečna. 

Obhajuj si ho jak chceš, je mi to fuk, ale laskavě přestaň dorážet na ostatní, kteří nejsou takhle stupidně zaslepení jako seš ty a dokážou si připustit víc věcí naráz.
875564
Jestli tady je někdo trotl, tak jseš to ty. Fakt jsem se nechtěl zapojovat, ale už tady předvádíš takový věci, že tě mám akorát tak plný zuby. Tady je odkaz na 30+ obvinění proti Spaceymu v rámci desítek let jeho působení v divadle, ve filmu i v televizi. https://www.thecut.com/article/all-of-the-allegations-against-actor-kevin-spacey.html Tady je odkaz na klauzuli, po které byl vyhozen Netflixem a ještě z něj vysoudili úspěšně několik desítek mega, protože měli o jeho obtěžování na place jasné důkazy. Jeho odvolání soud zamítl. https://www.cnbc.com/2021/11/22/kevin-spacey-ordered-to-pay-netflix-show-studio-over-misconduct.html Filu taky nemám rád, ale jestli má v něčem pravdu, tak že znásilnění a vůbec sexuální zločiny se dokazují EXTRÉMNĚ TĚŽCE. Stačí se podívat na případy v Česku, ze kterých se člověku chce zvracet. O to víc těžší je prokázat cokoli u desítky let starých případů. A úplně nejtěžší je cokoliv prokázat, když ti tři nebo čtyři (teď už si nejsem jistej) oběti/svědci umřou, jako se tomu v případě Spaceyho stalo. Spacey je skvělý herec, House of Cards jsem měl rád, Spacey byl taky soudem uznán nevinný, takže do vězení nepatří. Tohle všechno platí A ZÁROVEŇ s tím platí, že je, nebo minimálně byl, prase, co sahal na každýho, kdo se mu zlíbil a myslel si, že mu to bude procházet donekonečna.  Obhajuj si ho jak chceš, je mi to fuk, ale laskavě přestaň dorážet na ostatní, kteří nejsou takhle stupidně zaslepení jako seš ty a dokážou si připustit víc věcí naráz.
875561
17 -4
reagovat
Asi tolik k té vaší mimozni diskuzi tady
link
875563
Asi tolik k té vaší mimozni diskuzi tady https://www.instagram.com/reel/Ct6qlfiAd9w/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
2 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Podstatné je říct, že tvé závěrečné tvrzení se opírá o rozhodnutí soudu, má tudíž téměř 100% kredibilitu. 

Tvrzení Fily a Barva se opírá o bulvár, má tedy kredibilitu blížící se 0 %.

Každopádně děkuju moc, tohle je skvělý příklad toho, že dva názory nemají stejnou váhu. :+
875562
Podstatné je říct, že tvé závěrečné tvrzení se opírá o rozhodnutí soudu, má tudíž téměř 100% kredibilitu.  Tvrzení Fily a Barva se opírá o bulvár, má tedy kredibilitu blížící se 0 %. Každopádně děkuju moc, tohle je skvělý příklad toho, že dva názory nemají stejnou váhu. *:+*
875556
8 -2
reagují: Barv666
reagovat
reaguje na: Barv666
No, jestli nechceš být za uplnyho trotla, tak by ti to být jedno nemělo. Protože když něco v argumentaci používáš, tak to buď umíš dokázat ty, nebo to logicky používat nemuzes. Ale fakt to pls nechtej dokázat po tom druhém. 

Ale evidentně neznáš moc tu logiku, proč je tak důležitá presumpce neviny, tak po tobě moc nemůžu chtít vědět na kom je důkazní břemeno. Omlouvám se za útočnou rétoriku, ale tohle obcházení fakt mne neskutečně sere. :-
875561
No, jestli nechceš být za uplnyho trotla, tak by ti to být jedno nemělo. Protože když něco v argumentaci používáš, tak to buď umíš dokázat ty, nebo to logicky používat nemuzes. Ale fakt to pls nechtej dokázat po tom druhém.  Ale evidentně neznáš moc tu logiku, proč je tak důležitá presumpce neviny, tak po tobě moc nemůžu chtít vědět na kom je důkazní břemeno. Omlouvám se za útočnou rétoriku, ale tohle obcházení fakt mne neskutečně sere. *:-*
875555
5 -3
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: Gonzi
To přece píšu, že reálně nevíme nic. Bulvár nečtu, takže dokonce ani nevím, čím se řídím :D 
875559
To přece píšu, že reálně nevíme nic. Bulvár nečtu, takže dokonce ani nevím, čím se řídím *:D* 
875556
2 -2
reagovat
reaguje na: Barv666
Hele, Andy, ty i já jsme s Kevinem Spaceym nebyli na place o nic víc než Kamil Fila. Čili jsme v režimu "jedna paní povídala".
Stalker Fila mluví o kontraktech, aniž bychom a) kontrakt viděli b) měli srovnání s ostatními. Tudíž a) nevíme, jestli je to vůbec pravda b) jestli to není běžná praxe.

Obojí je velmi důležité, protože já taky musím pravidelně dokládat, že mé peníze nepochází z teroristické činnosti. A víš co to znamená? Nic. Naprosté hovno.

Čímž chci říct, že Kevin Spacey byl v pohodě a najednou je štvaný. Nevím jeslti oprávněně nebo ne a nebudu se řídit bulvárem. Jestli ty jo, tak mi samozřejmě nezbývá, než to respektovat.

Ostatně, k diskovi se psem taky radši nepůjdu 8)
875556
Hele, Andy, ty i já jsme s Kevinem Spaceym nebyli na place o nic víc než Kamil Fila. Čili jsme v režimu "jedna paní povídala". Stalker Fila mluví o kontraktech, aniž bychom a) kontrakt viděli b) měli srovnání s ostatními. Tudíž a) nevíme, jestli je to vůbec pravda b) jestli to není běžná praxe. Obojí je velmi důležité, protože já taky musím pravidelně dokládat, že mé peníze nepochází z teroristické činnosti. A víš co to znamená? Nic. Naprosté hovno. Čímž chci říct, že Kevin Spacey byl v pohodě a najednou je štvaný. Nevím jeslti oprávněně nebo ne a nebudu se řídit bulvárem. Jestli ty jo, tak mi samozřejmě nezbývá, než to respektovat. Ostatně, k [url=https://www.moviezone.cz/komentar/875492]diskovi se psem[/url] taky radši nepůjdu *8)*
875555
5 0
reagují: AndyKaufman, Barv666
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Mi je ale úplně jedno co budeš nebo nebudeš dokazovat :D Holt jsem předpokládal, ze když tu klauzuli srovnáváš se svoji hypotékou, že ji tedy bereš jako reálnou. Já vůl si myslel, že to víš, když s takovou jistotou píšeš o lhářích.
875555
Mi je ale úplně jedno co budeš nebo nebudeš dokazovat *:D* Holt jsem předpokládal, ze když tu klauzuli srovnáváš se svoji hypotékou, že ji tedy bereš jako reálnou. Já vůl si myslel, že to víš, když s takovou jistotou píšeš o lhářích.
875552
5 -3
reagují: AndyKaufman, Gonzi
reagovat
reaguje na: Barv666
Jak souvisí ctění rozhodnutí soudu s patentem na rozum prosimtě? Hlavně to argumentačními klamy zase dotlač jinam no.

Co ti mám jako dokazovat, jestli je pravdivá informace, kterou napsal lhář Kamil Fila? No, chápeš doufám jak funguje důkazní břemeno... Já vůl si myslel, že se nejdřív musí existence té klauzule prokázat. ;)
875552
Jak souvisí ctění rozhodnutí soudu s patentem na rozum prosimtě? Hlavně to argumentačními klamy zase dotlač jinam no. Co ti mám jako dokazovat, jestli je pravdivá informace, kterou napsal lhář Kamil Fila? No, chápeš doufám jak funguje důkazní břemeno... Já vůl si myslel, že se nejdřív musí existence té klauzule prokázat. *;)*
875537
6 -4
reagují: Barv666
reagovat
Sežeňte sexy dívku/chlapce,  přihlaste ji/ho na konkurz na roli ve filmu s Kevinem, počkejte na výsledek. Pro jistotu zopakujte třikrát.
A důkaz je na světě, jak prosté.
Jako bonus budete mít dokument, který můžete pojmenovat třeba Síla 2.
875549
Sežeňte sexy dívku/chlapce,  přihlaste ji/ho na konkurz na roli ve filmu s Kevinem, počkejte na výsledek. Pro jistotu zopakujte třikrát. A důkaz je na světě, jak prosté. Jako bonus budete mít dokument, který můžete pojmenovat třeba Síla 2.
4 -1
reagovat
Představte si situaci, kde jste otcem začínajícího herce 14 - 16 let, který má strávit následující 3 měsíce natáčení s Kevinem Spacey. Pustíte ho na natáčení?
875548
Představte si situaci, kde jste otcem začínajícího herce 14 - 16 let, který má strávit následující 3 měsíce natáčení s Kevinem Spacey. Pustíte ho na natáčení?
8 -2
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se