reaguje na:
Gonzi
Všechny věci co jsi vyjmenoval, mě taky neskutečně serou. proto chodím na poloprázdné představení, sedám si co nejdál od lidí a když to nezabere tak se ozvu, nenechám si zkazit film dementama. btw. byl tu někdo (asi určitě) někde v kině v americe kde při každé druhé scéně obecenstvo vřeští, jak v pavilonu opic? link To by mě sralo víc, než kombinace všech těch rušivých elemtů, co jsi vyjmenoval zároveň.
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|




ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu