Stuckman, Jahns... Párkrát jsem zkoušel a absolutně mě nebaví. Strašně generický názory, vyjadřování. RLM se sice vkus nepohnul od puberty, ale z podstaty to chce u videorecenzí 2-3 hlasy k diskuzi imo.
|
reagují:
janoo8
|
reagovat
|
mozno ho vyskusam
Ale jinak byvaly sef kanalu AMC kin (jeden z prvnich filmovych podkastu s vetsim zasahem) a pak hlavne vedouci YT Collideru, ted dela content na sebe. Ma dobry podcast netaha do toho politiku a v recenzich se s nim vetsinou shodnu.
ja neviem či je to záležitosť elektrárne, alebo to je bežná otázka, ale už som vážne uvažoval nad tým, že si dám vyrobiť tričko s nápisom IDEM NA TO

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu