Zdravím vespolek,
děkuju všem za odezvu, jak se tak dívám, tak můj komentář zde způsobil značný flame, to jsem nechtěl, omlouvám se.
Jinak co se týče mého zdravotního stavu, tak už je to lepší, vážně to asi byl starý dobrý průjem.
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|


