Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2581 - 2600 Napsat příspěvek
reaguje na: Disketa1
Režisérský sestřih na BD vyšel.
883637
Režisérský sestřih na BD vyšel.
883635
2 -1
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Disketa1
Líbí se mi tvoje poctivost si filmy/seriály nehledat nelegální cestou:+
883636
Líbí se mi tvoje poctivost si filmy/seriály nehledat nelegální cestou*:+*
883635
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Taky jsem to neviděl. Pořád čekám, že jednou na Blučku vyjde režisérský sestřih. 
883635
Taky jsem to neviděl. Pořád čekám, že jednou na Blučku vyjde režisérský sestřih. 
883613
0 -2
reagují: KARLOS, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Memphis
Uživatelé MZ mají vkus. :+
883633
Uživatelé MZ mají vkus. *:+*
883627
2 -1
reagovat
reaguje na: KARLOS
Šetřil jsem si to na výzvu :D
883625
Šetřil jsem si to na výzvu *:D*
883613
2 0
reagovat
Andy a Snipsley májí splněno. 
883623
Andy a Snipsley májí splněno. 
0 0
reagovat
Potřebuji na doma pořádnou zásobu laskavých filmů a při zadání "feel good" do search baru to jako první našlo "Pár správných chlapů" s Jackem Nicholsonem. 

Já to mám z jiného duvodu. Ale dokážu si představit, že by při scéně, kde se řve DID YOU ORDER THE CODE RED?!?! mohl přijít některý Moviezoňák k úhoně. 
883622
Potřebuji na doma pořádnou zásobu laskavých filmů a při zadání "feel good" do search baru to jako první našlo "[b]Pár správných chlapů[/b]" s Jackem Nicholsonem.  Já to mám z jiného duvodu. Ale dokážu si představit, že by při scéně, kde se řve [b]DID YOU ORDER THE CODE RED?!?! [/b]mohl přijít některý Moviezoňák k úhoně. 
1 0
reagovat
Lifty neviděl Království nebeské? WTF? :D:+
883613
Lifty neviděl Království nebeské? WTF? *:D**:+*
4 0
reagují: Disketa1, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: hroubek
Zde link na tabulku. 
883609
Zde [url=https://docs.google.com/spreadsheets/d/11seF5VpHEVVn3VCdiN8q1FxfrZl8XYPACJSLBBa_mvQ/edit#gid=0]link[/url] na tabulku. 
883588
3 0
reagovat
Taky jsem pořád bez filmu. 
883608
Taky jsem pořád bez filmu. 
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Pokud by se to nevyřešilo do 23.10., tak pak bychom se nějak domluvili. 
883598
Pokud by se to nevyřešilo do 23.10., tak pak bychom se nějak domluvili. 
883590
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Já jen prozradím, že přinejmenším v době minulé výzvy měl pepo celkem zásadní mezery v české kinematografii, takže jestli problém tkví jen v tom, najít vůbec něco, co ještě neviděl (což by mě nepřekvapilo;)), tohle by potenciálně mohla být cesta...
883597
Já jen prozradím, že přinejmenším v době minulé výzvy měl pepo celkem zásadní mezery v české kinematografii, takže jestli problém tkví jen v tom, najít vůbec něco, co ještě neviděl (což by mě nepřekvapilo*;)*), tohle by potenciálně mohla být cesta...
883590
5 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
a nebude to proti pravidlam? :D
883595
a nebude to proti pravidlam? *:D*
883593
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
Kdybych mohl zastoupit, tak mám tip na výborný boxerský film z padesátek, který jsi neviděl. 
883593
Kdybych mohl zastoupit, tak mám tip na výborný boxerský film z padesátek, který jsi neviděl. 
883590
1 0
reagují: pepo
reagovat
ja stale nemam film :(
883590
ja stale nemam film *:(*
0 0
reagovat

ČR vs Albanie

:D:D:D:D:D:D

Doufám že Šilhavý bude odvolán ihned po příjezdu do ČR 
883577
*:D**:D**:D**:D**:D**:D* Doufám že Šilhavý bude odvolán ihned po příjezdu do ČR 
ČR vs Albanie
1 0
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Díky, píšu si!
883568
Díky, píšu si!
883564
1 0
reagovat

BookZone: Rybář (John Langan)

Báchorky ohledně jednoho potoka, kde zahučelo už několik zkušených rybářů, jsou báchorky jen do chvíle, dokud se vás netýkají. Knížka má opravdu pomalý start, kdy se seznámíme s vdovcem, který najde klid v rybaření. A když jeho kolegu postihne podobná tragédie, po čase ho začne na ryby brát sebou. Hostinský v nedalekém bistru je odrazuje od Dutchman’s Creeku a do placu dává 100 let starý příběh z doby, kdy se tam stavěla přehrada a mrtví se vraceli do našeho světa.

Ten úvod opravdu nikam nespěchá, hlavní hrdina velmi popisně líčí svůj duševní zkroušený stav (a pak se ještě přidá ten kolega). Chytlo mě to až právě v ten moment, kdy se dozvídáme prostřednictvím rodiny německého profesora, který ve Státech začal právě jako kameník té přehrady, že se do osady, kde dělníci a jejich rodiny žili, vrátila mrtvá žena pro své děti. To sází knížka jednu správně hnusnou situaci za druhou (měl jsem to ještě s atmosférou u vody, kde v noci vypadával proud, tak jsem si svítil a četl dál, nicméně i tak, malej „lovecrafovskej“ knižní tip :+)
883564
Báchorky ohledně jednoho potoka, kde zahučelo už několik zkušených rybářů, jsou báchorky jen do chvíle, dokud se vás netýkají. Knížka má opravdu pomalý start, kdy se seznámíme s vdovcem, který najde klid v rybaření. A když jeho kolegu postihne podobná tragédie, po čase ho začne na ryby brát sebou. Hostinský v nedalekém bistru je odrazuje od Dutchman’s Creeku a do placu dává 100 let starý příběh z doby, kdy se tam stavěla přehrada a mrtví se vraceli do našeho světa. Ten úvod opravdu nikam nespěchá, hlavní hrdina velmi popisně líčí svůj duševní zkroušený stav (a pak se ještě přidá ten kolega). Chytlo mě to až právě v ten moment, kdy se dozvídáme prostřednictvím rodiny německého profesora, který ve Státech začal právě jako kameník té přehrady, že se do osady, kde dělníci a jejich rodiny žili, vrátila mrtvá žena pro své děti. To sází knížka jednu správně hnusnou situaci za druhou (měl jsem to ještě s atmosférou u vody, kde v noci vypadával proud, tak jsem si svítil a četl dál, nicméně i tak, malej „lovecrafovskej“ knižní tip *:+*)
BookZone: Rybář (John Langan)
3 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Vault_13
Ano, pajdak.
883529
Ano, pajdak.
883528
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Já ne, ale u nás je pajdák pedagogická fakulta a peďák pedofil.
883528
Já ne, ale u nás je pajdák pedagogická fakulta a peďák pedofil.
883442
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se