Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2621 - 2640 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Profesionály mám hrozně ráda už od dětství, koukali jsme na ně s tátou. Nedávno jsem si k práci pustila toto a Hardy a Pine by byli dokonalí Bodie a Doyle.
884108
Profesionály mám hrozně ráda už od dětství, koukali jsme na ně s tátou. Nedávno jsem si k práci pustila [url=https://www.csfd.cz/film/281865-tohle-je-valka/recenze/]toto[/url] a Hardy a Pine by byli dokonalí Bodie a Doyle.
884093
6 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já někdy letos viděl náhodně jeden díl v TV a překvapilo mě, že mě to
a) že mě to vtáhlo a dodíval jsem se
b) že to bylo vlastně i dost dobré a dal bych si víc
:+
884100
Já někdy letos viděl náhodně jeden díl v TV a překvapilo mě, že mě to a) že mě to vtáhlo a dodíval jsem se b) že to bylo vlastně i dost dobré a dal bych si víc *:+*
884093
6 0
reagovat
Na základě jedné z posledních MZ Live jsem si jako kulisu pustil několik dílů CI5 Profesionálů a jak to vypadá hodně letitě, tak mne docela spadla brada z kvality a nekompromisnosti. Až bude mít Cival na pivu Guye Ritchieho, tak by se ho mohl zeptat, jestli by náhodou nechtěl natočit filmový remake v následujícím složení: 

Doyle - Aaron Taylor Johnson
Bodie - Tom Hardy / Idris Elba
Cowley - Gary Oldman / Liam Neeson

Případně doplnit z castingu SAS Rogue Heroes. 

Představoval bych si to jako MIAMI Vice od Manna v retro britském podání. 8)
884093
Na základě jedné z posledních MZ Live jsem si jako kulisu pustil několik dílů [b]CI5 Profesionálů[/b] a jak to vypadá hodně letitě, tak mne docela spadla brada z kvality a nekompromisnosti. Až bude mít Cival na pivu Guye Ritchieho, tak by se ho mohl zeptat, jestli by náhodou nechtěl natočit filmový remake v následujícím složení:  [b]Doyle [/b]- Aaron Taylor Johnson [b]Bodie[/b] - Tom Hardy / Idris Elba [b]Cowley [/b]- Gary Oldman / Liam Neeson Případně doplnit z castingu SAS Rogue Heroes.  Představoval bych si to jako MIAMI Vice od Manna v retro britském podání. *8)*
13 0
reagují: mkubalikova, Gonzi
reagovat
reaguje na: pepo
To je ale škoda, lekl by ses :D
884065
To je ale škoda, lekl by ses *:D*
884064
0 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
link nefunguje:D
884064
link nefunguje*:D*
884063
0 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, takhle ho ze Slovenska znam link
884063
Jo, takhle ho ze Slovenska znam https://m.facebook.com/andythehighlander/posts/pcb.849334169896890/?photo_id=849334123230228&mds=%2Fphotos%2Fviewer%2F%3Fphotoset_token%3Dpcb.849334169896890%26photo%3D849334123230228%26profileid%3D100023656957395%26eav%3DAfa1ACrjW9eIU60WZqntg2HHGMNqYE0U100FORHfpxYcEUACZB45ZqXOGN26aJ-mESM%26paipv%3D0%26source%3D48%26refid%3D52%26__tn__%3DEH-R%26cached_data%3Dfalse%26ftid%3D&mdp=1&mdf=1
884062
1 0
reagují: pepo
reagovat
Vypadá to, že se pepo po volbách odstěhoval do Skotska. link
884062
Vypadá to, že se pepo po volbách odstěhoval do Skotska. https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0yCWFLFLKK5LgHQe8Kky1wyUhEqYNjcwWffKDgLJHGKQHiqTmPKUESKDVgEstqiLol&id=100044609431538&sfnsn=mo
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Ben Affleck je můj spirit animal. :D

link
884001
Ben Affleck je můj spirit animal. *:D* https://www.instagram.com/reel/CyZ865lrv7f/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==
12 0
reagovat

Tom Hardy spolutvůrce comicsu

link
Odkaz na IG

Podílí se na vzniku zajímavýho scifi comicsu...

Tak doufám že si za pár let tu hlavní postavu i zahraje. 

Asi to ještě u nás nevyšlo...

Má to vyjít v březnu 2024
link
883993
https://instagram.com/arcbounduniverse?igshid=MzRlODBiNWFlZA== Odkaz na IG Podílí se na vzniku zajímavýho scifi comicsu... Tak doufám že si za pár let tu hlavní postavu i zahraje.  [s]Asi to ještě u nás nevyšlo..[/s]. Má to vyjít v březnu 2024 https://screenrant.com/arcbound-comic-tom-hardy-scott-snyder/
Tom Hardy spolutvůrce comicsu
0 0
reagovat
No dobre teda...ja som si to myslel  :) Diky za odpovede. 
883987
No dobre teda...ja som si to myslel  *:)* Diky za odpovede. 
2 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Řekněme že se rozhodneš ušetřit 5k na jedné pneu (pokud máš dražší) a pak tě to bude stát novej nárazník nebo světlo. Mění se vždy obě :)
883986
Řekněme že se rozhodneš ušetřit 5k na jedné pneu (pokud máš dražší) a pak tě to bude stát novej nárazník nebo světlo. Mění se vždy obě *:)*
883966
3 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Vždy se mění náprava, jinak tě ta malá nuance ve sjetosti může dostat do smyku. I kdybys jej uměl zvládnout (neumíš)... chceš v té situaci být?
883982
Vždy se mění náprava, jinak tě ta malá nuance ve sjetosti může dostat do smyku. I kdybys jej uměl zvládnout (neumíš)... chceš v té situaci být?
883966
0 0
reagovat
reaguje na: SteKi
No pravidlo je vždy ty dvě. Tam bych asi změřil o kolik se ten dezén snížil za těch 10k a rozhodnutí bych pak raději nechal na někom kvalifikovanejsim.
883967
No pravidlo je vždy ty dvě. Tam bych asi změřil o kolik se ten dezén snížil za těch 10k a rozhodnutí bych pak raději nechal na někom kvalifikovanejsim.
883966
3 0
reagovat

Technická otázka

na konci poslednej zimy som na aute prerazil pneumatiku na boku a nedá sa opraviť. Na tých gumách som odjazdil dve zimy a majú odhadom maximálne 10 000km. Myslíte, že ak kúpim jednu novú rovnakú bude to v pohode? Alebo ozaj mám kúpiť dve, aby mali páry na každej náprave rovnaký dezén? Fakt sa mi nechce kupovať dve :D
883966
na konci poslednej zimy som na aute prerazil pneumatiku na boku a nedá sa opraviť. Na tých gumách som odjazdil dve zimy a majú odhadom maximálne 10 000km. Myslíte, že ak kúpim jednu novú rovnakú bude to v pohode? Alebo ozaj mám kúpiť dve, aby mali páry na každej náprave rovnaký dezén? Fakt sa mi nechce kupovať dve *:D*
Technická otázka
1 0
reagují: esmo, Gonzi, okkac
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A dneska by měla narozeniny. Síla. 
883918
A dneska by měla narozeniny. Síla. 
883852
0 0
reagovat
Smutné. Ale 20 bojovala s rakovinou prsu.... 
76 není špatný 
883885
Smutné. Ale 20 bojovala s rakovinou prsu....  76 není špatný 
4 0
reagovat
reaguje na: fabec
Já na tom taky vyrostl. Popravdě už jsem tak 20 let neviděl žádný celý díl a možná se na to trošku bojím podívat, aby mi růžové brýle nespadly. 
Ale scénky na YouTube sjíždí velmi pravidelně. 
883872
Já na tom taky vyrostl. Popravdě už jsem tak 20 let neviděl žádný celý díl a možná se na to trošku bojím podívat, aby mi růžové brýle nespadly.  Ale scénky na YouTube sjíždí velmi pravidelně. 
883856
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
A sakra :/ Tak tohle mojí mámu pěkně zdeptá. Pro ní je Krok za Krokem jasná dvojka hned po Přátelích.
Jinak ten seroš měl skončit s odchodem Codyho. Jak vidno, tak presumpce viny fungovala už v devadesátkách...
883856
A sakra :/ Tak tohle mojí mámu pěkně zdeptá. Pro ní je Krok za Krokem jasná dvojka hned po Přátelích. Jinak ten seroš měl skončit s odchodem Codyho. Jak vidno, tak presumpce viny fungovala už v devadesátkách...
883852
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Diskova kronika

Suzanne Somers. Krok za krokem byl po návratu ze školy v devadesátkách jistota...
883852
Suzanne Somers. Krok za krokem byl po návratu ze školy v devadesátkách jistota...
Diskova kronika
13 -1
reagují: Cinefil, fabec
reagovat

Keith Giffen

Komiksový tvůrce a duchovní otec Blue Beetla (Reyese) nebo Loba od DC ale také Rocket Racoona od Marvelu skonal ve věku 70 let. Budiž mu země lehká.
883834
Komiksový tvůrce a duchovní otec Blue Beetla (Reyese) nebo Loba od DC ale také Rocket Racoona od Marvelu skonal ve věku 70 let. Budiž mu země lehká.
Keith Giffen
4 -1
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se