Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2601 - 2620 Napsat příspěvek
reaguje na: speedy.mail
O dva řády lepší jak Nun 2 :+
884190
O dva řády lepší jak Nun 2 *:+*
884186
0 0
reagovat

Warrior Nun v akci

884186
https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-sestra-v-akci-jeptiska-poslala-k-zemi-aktivistu-jenz-protestoval-proti-stavbe-kostela-40447460
Warrior Nun v akci
2 0
reagují: esmo
reagovat

Burt Young

:-:o 
V 83 letech... 

Btw uvádí se 8.10. 
Zveřejněno až "dnes" 
884182
*:-**:o*  V 83 letech...  Btw uvádí se 8.10.  Zveřejněno až "dnes" 
Burt Young
2 0
reagovat
reaguje na: pepo
No už jsem četl nějaký příspěvek ve smyslu "zlatá Ľubica Laššáková", což jenom podtrhuje celou tu marnost. :D
884177
No už jsem četl nějaký příspěvek ve smyslu "zlatá Ľubica Laššáková", což jenom podtrhuje celou tu marnost. *:D*
884176
0 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
vyjadril som sa k tomu na svojom na FB. A dufam, ze nikto nebude patrat po Lubosovi, nech mu tu cenu naozaj da:D
884176
vyjadril som sa k tomu na svojom na FB. A dufam, ze nikto nebude patrat po Lubosovi, nech mu tu cenu naozaj da*:D*
884173
0 0
reagují: Disketa1
reagovat
Tohle bude nejspíš nová slovenská ministryně kultury. Jestli se ta paní skutečně potvrdí, bude to u vás na Slovensku pořádná jízda, kterou vám v Česku nikdo nebude závidět. :D:-
884173
Tohle bude nejspíš [url=https://www.omediach.com/blog/25519-adeptka-na-ministerku-kultury-martina-simkovicova-je-roky-nastrojom-proruskej-dezinfosceny]nová slovenská ministryně kultury[/url]. Jestli se ta paní skutečně potvrdí, bude to u vás na Slovensku pořádná jízda, kterou vám v Česku nikdo nebude závidět. *:D**:-*
0 -1
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
K tomuhle přistupuju strašně opatrně a z tohodle důvodu mám na stolku u tv už skoro rok disk s „Číslo 5 žije“. Jestli to bude pořád tak boží jako tehdy. Třeba nedávno tahle srdcovka z dětství je pořád naprosto ultimátní. A co se týče „Profesionálů“ - ten nápad castu z „Pluku“ by byl dobrej (jakkoliv mám ty další zmíněné jako herce taky rád). Seriál je přesně jeden z těch na kterej jsem jako malej koukal s tátou a určitě i jeden z těch, co funguje i dnes. Akorát, jak píšeš - krom setu pošetek, co kdysi vycházel na trafikách a plus mínus se ještě dneska dají dohledat, nikde bohužel online neni.
884170
K tomuhle přistupuju strašně opatrně a z tohodle důvodu mám na stolku u tv už skoro rok disk s „Číslo 5 žije“. Jestli to bude pořád tak boží jako tehdy. Třeba nedávno tahle [url=https://www.csfd.cz/film/81801-navrat-ozivlych-mrtvol/prehled/]srdcovka [/url]z dětství je pořád naprosto ultimátní. A co se týče „Profesionálů“ - ten nápad castu z „Pluku“ by byl dobrej (jakkoliv mám ty další zmíněné jako herce taky rád). Seriál je přesně jeden z těch na kterej jsem jako malej koukal s tátou a určitě i jeden z těch, co funguje i dnes. Akorát, jak píšeš - krom setu pošetek, co kdysi vycházel na trafikách a plus mínus se ještě dneska dají dohledat, nikde bohužel online neni.
884143
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Funguje to i obráceně. Dneska třeba Skrytá hrozba není tak špatný film jako v době jeho přijetí. 
884150
Funguje to i obráceně. Dneska třeba Skrytá hrozba není tak špatný film jako v době jeho přijetí. 
884143
9 -3
reagovat
Tak jsem ke svátku dostal místo Encyklopedie hororového filmu poukaz na knihu:D Hezky to žena vyřešila, když do toho vydavatelství hodilo vidle. Ale na dobré čtivo se vyplatí počkat. 8)
884147
Tak jsem ke svátku dostal místo Encyklopedie hororového filmu poukaz na knihu*:D* Hezky to žena vyřešila, když do toho vydavatelství hodilo vidle. Ale na dobré čtivo se vyplatí počkat. *8)*
8 0
reagovat
Já myslím, že je naprosto v pořádku nemít růžové brýle. Protože většina z toho, na co máme pěkné vzpomínky stojí dnešním pohledem za hovno. Říkám tomu Chinaski efekt.

Například Knight Rider, Odpadlík, Beverly Hills 90210 atd... 
884143
Já myslím, že je naprosto v pořádku nemít růžové brýle. Protože většina z toho, na co máme pěkné vzpomínky stojí dnešním pohledem za hovno. Říkám tomu Chinaski efekt. Například Knight Rider, Odpadlík, Beverly Hills 90210 atd... 
3 -8
reagují: Ash_Black, hroubek
reagovat
reaguje na: TedGeorge
animaky poznam8)
884138
animaky poznam*8)*
884129
0 0
reagovat
reaguje na: pepo
čičiči čip a dejl ti něco říká, nebo si vyrůstal v pastevecké rodině, kde se o veškerou zábavu staraly ovečky?
884129
čičiči čip a dejl ti něco říká, nebo si vyrůstal v pastevecké rodině, kde se o veškerou zábavu staraly ovečky?
884124
4 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
To je právě ono! na to jsem obecně u "random věcí z dětství" zvyklý. S profesionály jsem ale viděl nějaký díl, který začal snad vraždou a přerostl v pokus o atentát někde na letišti nebo tak něco, už si to nepamatuju. Celkově mi to ale přišlo jako docela zábavný filmeček se zvraty, dramatem apod.
Působilo to strašně "poctivě". V ničem nešizené.
Přišlo mi to výrazně lepší, než takové ty typické kriminálky dnešní doby.
884126
To je právě ono! na to jsem obecně u "random věcí z dětství" zvyklý. S profesionály jsem ale viděl nějaký díl, který začal snad vraždou a přerostl v pokus o atentát někde na letišti nebo tak něco, už si to nepamatuju. Celkově mi to ale přišlo jako docela zábavný filmeček se zvraty, dramatem apod. Působilo to strašně "poctivě". V ničem nešizené. Přišlo mi to výrazně lepší, než takové ty typické kriminálky dnešní doby.
884121
3 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
tak ale napr. Knight ridera som videl nejakych 10 casti:D
884124
tak ale napr. Knight ridera som videl nejakych 10 casti*:D*
884122
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Profesionálové jsou legendární, taky jsem na nich vyrostl, a jak to tu čtu tak mám hned chuť si je po těch letech zase dát. 
884123
Profesionálové jsou legendární, taky jsem na nich vyrostl, a jak to tu čtu tak mám hned chuť si je po těch letech zase dát. 
3 0
reagovat
reaguje na: pepo
Občas to pohrdání seriály imho přeháníš :)):D
884122
Občas to pohrdání seriály imho přeháníš *:))**:D*
884117
6 0
reagují: pepo
reagovat
Taky jsem na nich vyrostl (pamatuju ještě předrevoluční dabing s Adamírou a Švehlíkem(?)), taky je miluju, ale budu teď malinko za kazisvěta a poznamenám, že tu z nás všech asi do větší či menší míry mluví i nostalgie - při posledním setkání před několika lety jsem byl trochu nepříjemně překvapený, jak s prominutím pitomé vesměs byly zápletky většiny epizod... Nikdy předtím mi to nevadilo a třeba mě to jen přistihlo v nějakém špatném rozpoložení (doufám!), ale je pravda, že od té doby jsem si je už nepustil, i ze stracho, abych nepřišel ještě o více iluzí...
884121
Taky jsem na nich vyrostl (pamatuju ještě předrevoluční dabing s Adamírou a Švehlíkem(?)), taky je miluju, ale budu teď malinko za kazisvěta a poznamenám, že tu z nás všech asi do větší či menší míry mluví i nostalgie - při posledním setkání před několika lety jsem byl trochu nepříjemně překvapený, jak s prominutím pitomé vesměs byly zápletky většiny epizod... Nikdy předtím mi to nevadilo a třeba mě to jen přistihlo v nějakém špatném rozpoložení (doufám!), ale je pravda, že od té doby jsem si je už nepustil, i ze stracho, abych nepřišel ještě o více iluzí...
1 -1
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: pepo
To je obdoba "nepoznám Taylor Swift"

Neverím :o
884119
To je obdoba "nepoznám Taylor Swift" Neverím *:o*
884117
5 0
reagovat
Ja som o Profesionaloch pocul prvykrat asi 5 rokov dozadu, ked sme na kvize hadali zvucky a doteraz som z toho nevidel jediny zaber. Som buran, no:D
884117
Ja som o Profesionaloch pocul prvykrat asi 5 rokov dozadu, ked sme na kvize hadali zvucky a doteraz som z toho nevidel jediny zaber. Som buran, no*:D*
6 -2
reagují: TedGeorge, SteKi
reagovat
reaguje na: Memphis
taky sem prekvapenej, jak sou lidi překvapený, že to je dobrý:D
škoda že nebylo víc dílů a vždycky v tv chytnu díl co znám nazpaměť..jako trpaslíka, toho kdyz někdy chytnu tak taky..štěstí na tři čtyři stejný epky:D
884116
taky sem prekvapenej, jak sou lidi překvapený, že to je dobrý*:D* škoda že nebylo víc dílů a vždycky v tv chytnu díl co znám nazpaměť..jako trpaslíka, toho kdyz někdy chytnu tak taky..štěstí na tři čtyři stejný epky*:D*
884113
4 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se