Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2281 - 2300 Napsat příspěvek
reaguje na: Muf
Jo, ovladač na ps5, to bylo jediný :D
887764
Jo, ovladač na ps5, to bylo jediný *:D*
887762
1 0
reagovat
reaguje na: Muf
Trackují to každý rok na zive.cz link
887763
Trackují to každý rok na zive.cz https://www.zive.cz/clanky/black-friday/sc-3-a-219308/default.aspx
887762
2 0
reagovat

"Black friday"

Narazil někdo na nějakou elektroniku/hardware, na kterou je sleva co se opravdu vyplatí? Nechce se mě prolézat stránky s rádoby slevami, aneb "nechci slevu zadarmo". Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak to sem dejte. dík :+
887762
Narazil někdo na nějakou elektroniku/hardware, na kterou je sleva co se opravdu vyplatí? Nechce se mě prolézat stránky s rádoby slevami, aneb "nechci slevu zadarmo". Kdyby měl někdo zajímavý tip, tak to sem dejte. dík *:+*
"Black friday"
0 0
reagují: esmo, speedy.mail
reagovat
reaguje na: The Joker
Co je na tom? Myslím, že ty peníze utratil mnohem líp, než kdyby za to Netflix opravdu něco natočil. :D
887760
Co je na tom? Myslím, že ty peníze utratil mnohem líp, než kdyby za to Netflix opravdu něco natočil. *:D*
887749
5 0
reagovat
Streamy celkove pali stovky milionu za nic a strasne podcenuji jak moc talentu jde pouze o penize. Abrams 250+ u Warneru, Waller-Bridge 60 u Amazonu, Lord&Miller 100+ u Sony a tak by slo pokracovat dal a dal. A pak v US vytahuji black friday dealy v US jako Hulu na rok za .99 mesicne, s D+ za 1.99, komplet MAX na pulrok za 2.99 mesicne, Peacock a Paramount+ kazdy za 1.99...
887754
Streamy celkove pali stovky milionu za nic a strasne podcenuji jak moc talentu jde pouze o penize. Abrams 250+ u Warneru, Waller-Bridge 60 u Amazonu, Lord&Miller 100+ u Sony a tak by slo pokracovat dal a dal. A pak v US vytahuji black friday dealy v US jako Hulu na rok za .99 mesicne, s D+ za 1.99, komplet MAX na pulrok za 2.99 mesicne, Peacock a Paramount+ kazdy za 1.99...
2 0
reagovat
reaguje na: The Joker
A takový to byl podle Spielberga talent.

"Five of my friends have Netflix deals. It's a very achievable goal." — Summer Smith

:D
887751
A takový to byl podle Spielberga talent. [i]"Five of my friends have Netflix deals. It's a very achievable goal." [/i]— Summer Smith *:D*
887749
1 0
reagovat
reaguje na: The Joker
47 róninů byla za mě pecka … borec je frajer, nedá se říct, že bych Netflix nějak litoval :D
887750
47 róninů byla za mě pecka … borec je frajer, nedá se říct, že bych Netflix nějak litoval *:D*
887749
7 0
reagovat
New York Times: "Netflix bought a sci-fi series from director Carl Rinsch in 2018 and spent $55M developing it. Not a single episode has been finished. Instead, the director has reportedly spent $11M of Netflix’s money gambling on risky stocks and buying dogecoin, which he flipped for $27M. After that, he went on a spending spree, buying 5 Rolls-Royces, a Ferrari, furniture, and designer clothing. The only feature film he's directed prior to this was '47 Ronin' which has a 16% on Rotten Tomatoes." :o:o
887749
New York Times: [i]"Netflix bought a sci-fi series from director Carl Rinsch in 2018 and spent $55M developing it. Not a single episode has been finished. Instead, the director has reportedly spent $11M of Netflix’s money gambling on risky stocks and buying dogecoin, which he flipped for $27M. After that, he went on a spending spree, buying 5 Rolls-Royces, a Ferrari, furniture, and designer clothing. The only feature film he's directed prior to this was '47 Ronin' which has a 16% on Rotten Tomatoes."[/i] *:o**:o*
15 0
reagují: Cinefil, Memphis, esmo
reagovat
To není on. 
887666
To není on. 
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vypadá to tak.
887662
Vypadá to tak.
887659
0 0
reagovat
Skromný dotaz... Codename je back?
887659
Skromný dotaz... Codename je back?
0 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: verbst
Zaznamenal jsem a platila moje moznos bé :)
887652
Zaznamenal jsem a platila moje moznos bé *:)*
887649
0 0
reagovat
reaguje na: Demonic8
887649
https://www.moviezone.cz/clanek/45983-filmova-vyzva/diskuze
887638
0 0
reagují: Demonic8
reagovat
Snad nedostal někdo doOdku.
887642
Snad nedostal někdo doOdku.
5 0
reagovat
Ah článek, který se vydal na příliš úzkou lávku byl smazán či se edituje, možná dobře.
887640
Ah článek, který se vydal na příliš úzkou lávku byl smazán či se edituje, možná dobře.
3 0
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Ah tu tabulku jsem tady asi v historii minul, díky za to. Dobrý nápad *thumbs up*
887638
Ah tu tabulku jsem tady asi v historii minul, díky za to. Dobrý nápad *thumbs up*
887597
0 0
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Děkuji. :+
887604
Děkuji. *:+*
887597
1 0
reagovat

Filmová výzva

Blížíme se ke konci druhého kola filmové výzvy.

Udělala jsem update tabulky (po delší odmlce, pokud jsem něco přehlédla, tak mi napište do vzkazníku).

Tony už má splněno, takže vybere film LIFTYmu. Jestli někdo další čeká na film, tak napište.  
887597
Blížíme se ke konci druhého kola [b][url=https://www.moviezone.cz/clanek/45983-filmova-vyzva]filmové výzvy[/url][/b]. Udělala jsem update [b][url=https://docs.google.com/spreadsheets/d/11seF5VpHEVVn3VCdiN8q1FxfrZl8XYPACJSLBBa_mvQ/edit#gid=1282717802]tabulky[/url] [/b](po delší odmlce, pokud jsem něco přehlédla, tak mi napište do vzkazníku). Tony už má splněno, takže vybere film LIFTYmu. Jestli někdo další čeká na film, tak napište.  
Filmová výzva
8 0
reagují: Demonic8, hroubek
reagovat
Posun Duny už probublal i k nám. Takže 29.2., dej Šaj-Hulúd aby to tak už zůstalo :+
887596
Posun Duny už probublal i k nám. Takže 29.2., dej Šaj-Hulúd aby to tak už zůstalo *:+*
10 0
reagovat

MusicZone

Vždycky mě potěší, když objevím něco z minulosti (o rok starší než já), co je "objektivně" kvalitka, hudebně je to v topu a ještě mi to sedne a navodí takovou hezkou atmošku. 
Celkově velká pecka, kterou už jedu za poslední týden asi po desáté... 

Van Morrison & The Chieftains: Irish Heartbeat 

Enjoy! 
887564
Vždycky mě potěší, když objevím něco z minulosti (o rok starší než já), co je "objektivně" kvalitka, hudebně je to v topu a ještě mi to sedne a navodí takovou hezkou atmošku.  Celkově velká pecka, kterou už jedu za poslední týden asi po desáté...  [url=https://open.spotify.com/album/0qTjwpf7Oqh8MGtK3aflgO?si=cXRyQ8amSZa_zAYNL6gAsA&context=spotify%3Aalbum%3A0qTjwpf7Oqh8MGtK3aflgO]Van Morrison & The Chieftains: Irish Heartbeat[/url]  Enjoy! 
MusicZone
1 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se