Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2261 - 2280 Napsat příspěvek
reaguje na: okkac
Doménu si môžeš vybrať akú chceš a uloz.to vybrali logicky z marketingových dôvodov. Majú aj ďalšie domény ako ulozto.cz/.sk, ale to nie je asi také populárne.
887908
Doménu si môžeš vybrať akú chceš a uloz.to vybrali logicky z marketingových dôvodov. Majú aj ďalšie domény ako ulozto.cz/.sk, ale to nie je asi také populárne.
887895
2 0
reagovat
Na uložto jsem vyrůstal a bude mi chybět. 
887903
Na uložto jsem vyrůstal a bude mi chybět. 
2 -2
reagovat

Till Lindemann

Ty vole se nedivim, ze vsechny trestni oznameni byly zamitnuty, je pozval na koncert a bylo vymalovano. Taky se nedivim ze Tagtgren z puvodniho jeste relativne normalniho projektu plachl... O takove show Reznik sni vlhke sny. Kozy, frndy, analy, bliti, hazeni dortu, leklych ryb, otroci, hudebnice polonahe u tyce i hrajici. Chybelo mi tam jen ňáké péro. This is kultura :D:D:D
887896
Ty vole se nedivim, ze vsechny trestni oznameni byly zamitnuty, je pozval na koncert a bylo vymalovano. Taky se nedivim ze Tagtgren z puvodniho jeste relativne normalniho projektu plachl... O takove show Reznik sni vlhke sny. [spoiler]Kozy, frndy, analy, bliti, hazeni dortu, leklych ryb, otroci, hudebnice polonahe u tyce i hrajici. Chybelo mi tam jen ňáké péro. [/spoiler]This is kultura *:D**:D**:D*
Till Lindemann
1 -5
reagovat
reaguje na: Falwic
Já právě jsem žil v domnění. Že domena .to Je pro ostrovni stát Tonga v Oceánii, kde právě US a EU zákony neplatí.
887895
Já právě jsem žil v domnění. Že domena .to Je pro ostrovni stát Tonga v Oceánii, kde právě US a EU zákony neplatí.
887894
0 0
reagují: kyller
reagovat

Zrušení uložto

Nebylo by řešením přesunutí sídla, obsahu do místa kam DSA nemůže (analogie daňového ráje)? Nějaké kousky, které se vyplatí "si zachránit" než to smažou?
887894
Nebylo by řešením přesunutí sídla, obsahu do místa kam DSA nemůže (analogie daňového ráje)? Nějaké kousky, které se vyplatí "si zachránit" než to smažou?
Zrušení uložto
2 0
reagují: okkac
reagovat
Hmm tak holt nastahuju, co půjde a pak už leda shánět jinde nebo si platit vod, uvidím. Mám dost filmu na disku a kino navstevuju poměrně často.
887893
Hmm tak holt nastahuju, co půjde a pak už leda shánět jinde nebo si platit vod, uvidím. Mám dost filmu na disku a kino navstevuju poměrně často.
0 0
reagovat
reaguje na: fabec
Přesně tak, teď vyloženě vydělávají na kradeni titulků z VOD
887892
Přesně tak, teď vyloženě vydělávají na kradeni titulků z VOD
887890
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Vsak komunitni preklad uz je skoro mrtvej. Ted je problém najit i nekoho na Fargo. Od nastupu VOD je tam vetsina veci prebrane z nich.
887890
Vsak komunitni preklad uz je skoro mrtvej. Ted je problém najit i nekoho na Fargo. Od nastupu VOD je tam vetsina veci prebrane z nich.
887888
1 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Těm ale zrušení uloz.to pomůže. Platim si tam premium, ať prekladatele taky trochu podpořím a se.e mě, že jim to pak ukradnou a šupnou právě sem.
887888
Těm ale zrušení uloz.to pomůže. Platim si tam premium, ať prekladatele taky trochu podpořím a se.e mě, že jim to pak ukradnou a šupnou právě sem.
887886
1 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: pepo
Tak jako většina věcí, třeba titulky.com apod. 
887886
Tak jako většina věcí, třeba titulky.com apod. 
887885
3 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
keby sa to vyuzivalo s rozumom a na to, na co sa to ma vyuzivat, nestalo by sa to. 
887885
keby sa to vyuzivalo s rozumom a na to, na co sa to ma vyuzivat, nestalo by sa to. 
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
Já to nikdy neplatil, to by mi přišlo hloupé a hlavně jsem odtud něco chtěl jen výjimečně.
Ale tátu to bude nepochybně štvát, ten si bude na jiné zdroje s českým dabingem zvykat těžce. 
887883
Já to nikdy neplatil, to by mi přišlo hloupé a hlavně jsem odtud něco chtěl jen výjimečně. Ale tátu to bude nepochybně štvát, ten si bude na jiné zdroje s českým dabingem zvykat těžce. 
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Asi je to osud, ale já jsem si poslední dva roky dělal svůj archiv nejlepších scének z různých TV pořadů, kdy většina těch věcí zpětně nejde z různých důvodů v archivech přehrát, takže uložto byla jediná destinace, kde to šlo sehnat. No a tenhle tejden jsem dodělal poslední díly :)
887882
Asi je to osud, ale já jsem si poslední dva roky dělal svůj archiv nejlepších scének z různých TV pořadů, kdy většina těch věcí zpětně nejde z různých důvodů v archivech přehrát, takže uložto byla jediná destinace, kde to šlo sehnat. No a tenhle tejden jsem dodělal poslední díly :)
887881
4 0
reagovat
Jsou tam mraky knížek a audioknizek které se legálně ani sehnat nedají. A pak různé raritní rychlodabingy a podobné věci. 
887881
Jsou tam mraky knížek a audioknizek které se legálně ani sehnat nedají. A pak různé raritní rychlodabingy a podobné věci. 
8 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: Barv666
Já jsem už léta věrný strance webshare. Navíc si tam platíš za dny a ne giga.
887880
Já jsem už léta věrný strance webshare. Navíc si tam platíš za dny a ne giga.
887877
8 0
reagovat
reaguje na: Barv666
Tak tak, čert to vem pro nové věci, to máš v den premiéry úplně všude, takže kdo to chce sehnat tímhle způsobem, tak má spoustu jiných alternativ. Ale staré věci, třeba lokální TV produkce, které ty TV ani nenabízejí na svých VOD, ty už opravdu kolikrát jinde neseženeš.
887879
Tak tak, čert to vem pro nové věci, to máš v den premiéry úplně všude, takže kdo to chce sehnat tímhle způsobem, tak má spoustu jiných alternativ. Ale staré věci, třeba lokální TV produkce, které ty TV ani nenabízejí na svých VOD, ty už opravdu kolikrát jinde neseženeš.
887877
7 0
reagovat
Jako co si budem, bude chybět, staré věci se kolikrát moc jinak sehnat ani nedají.
887877
Jako co si budem, bude chybět, staré věci se kolikrát moc jinak sehnat ani nedají.
15 0
reagují: (=LIFTY=), fabec
reagovat
Prostě ho vypínají, ale nemohou to udělat natvrdo protože lidé tam mají uložené svoje věci. 
887876
Prostě ho vypínají, ale nemohou to udělat natvrdo protože lidé tam mají uložené svoje věci. 
3 0
reagovat
Ten výklad absolutně nechápu. To by nešlo sdílet přes odkaz skoro nic. 
887875
Ten výklad absolutně nechápu. To by nešlo sdílet přes odkaz skoro nic. 
3 0
reagovat
reaguje na: fabec
Nechápu ani nemožnost sdílení přes odkaz. Google Drive, OneDrive fungují asi jak? :-
887874
Nechápu ani nemožnost sdílení přes odkaz. Google Drive, OneDrive fungují asi jak? *:-*
887860
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se