Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22821 - 22840 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Ano a este ine veci, ktore su tam napisane, hoci subjektivne. To len taky iny pohlad pre Claviusa, ze preco si ich ludia kupuju.

Puzdro a vydrz (plus konektivita, ktoru si zabudol uviest) su "objektivne vyhody" a v ramci true wireless su obe rovnako dolezite ako kvalita zvuku a PRE NIEKOHO mozno aj dolezitejsie.
722905
Ano a este ine veci, ktore su tam napisane, hoci subjektivne. To len taky iny pohlad pre Claviusa, ze preco si ich ludia kupuju. Puzdro a vydrz (plus konektivita, ktoru si zabudol uviest) su "objektivne vyhody" a v ramci true wireless su obe rovnako dolezite ako kvalita zvuku a PRE NIEKOHO mozno aj dolezitejsie.
722902
0 -6
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Takže jsi z těch výhod v podstatě vyjmenoval dobíjecí pouzdro a výdrž ? 

Asi ses dlouho nedíval na jejich alternativy 
722902
Takže jsi z těch výhod v podstatě vyjmenoval dobíjecí pouzdro a výdrž ?  Asi ses dlouho nedíval na jejich alternativy 
722900
5 -2
reagují: Godlike, Gorecki
reagovat
reaguje na: Gonzi
To je v pohode, ja som to sem daval kvoli fakt podarenej reklame po filmarskej stranke a nie aby sa rozprudila debata o sluchatkach ci Appli, ale dufal som, ze verbstov koment bude pochopeny dvojzmyselne:D a jeden uzivatel tu vzdy striehne pod mostom.
Ale tak ked uz sa do toho Clavius pustil..8)
722901
To je v pohode, ja som to sem daval kvoli fakt podarenej reklame po filmarskej stranke a nie aby sa rozprudila debata o sluchatkach ci Appli, ale dufal som, ze verbstov koment bude pochopeny dvojzmyselne*:D* a jeden uzivatel tu vzdy striehne pod mostom. Ale tak ked uz sa do toho Clavius pustil..*8)*
722896
0 -6
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Clavius
Tak pri true wireless nerozhoduje len kvalita zvuku a najma, porovnavas dve odlisne konstrukcie - pecky a stuple. Je logicke, ze stuple budu "pocitovo" vzdy hrat lepsie, ale ja napriklad nemam rad ten pocit upchateho ucha a najma, ked beham vonku, ocenujem to, ze pocujem okolo seba ambientny zvuk.

K tomu maju bezkonkurencnu vydrz v ramci samotnych sluchatok (5 hodin) plus dalsich 20 cez puzdro. Konkurencia v tomto straca, co povazujem pri wireless sluchatkach opat za velmi dolezity faktor.

Puzdro je super skladne, zmesti sa do "watch pocket" na rifliach a ich konektivita je vdaka chipu W1 prikladna. Chybaju im nejake dedikovane tlacidla na hlasitost, ale nosim AW, takze tam je to jedine otocenie korunkou aj poslepu.

Niekomu nesedia v usiach, ale to ma sancu zistit uz aj podla obycajnych Earpodov. Ako su na tom s vodotesnostou skusali uz pri prvej generacii, typek ich vypral a hrali dalej. Jeden Cinan ich dokonca prehltol a hrali mu v zaludku a aj po tom, ako presli traviacim traktom. Myslim, ze dost extremny test, ale obstali. :D

Cenovo v porovnani s konkurenciou, ktora ma porovnatelnu vydrz su tiez skvele, ak nie pomaly najlacnejsie.

A nie, naozaj to nema nic spolocne s tym, ze "su biele a nosia ich cool ludia". Je to skratka skvely produkt, imho asi najlepsi, aky Apple priniesol na trh za dlhe roky.
722900
Tak pri true wireless nerozhoduje len kvalita zvuku a najma, porovnavas dve odlisne konstrukcie - pecky a stuple. Je logicke, ze stuple budu "pocitovo" vzdy hrat lepsie, ale ja napriklad nemam rad ten pocit upchateho ucha a najma, ked beham vonku, ocenujem to, ze pocujem okolo seba ambientny zvuk. K tomu maju bezkonkurencnu vydrz v ramci samotnych sluchatok (5 hodin) plus dalsich 20 cez puzdro. Konkurencia v tomto straca, co povazujem pri wireless sluchatkach opat za velmi dolezity faktor. Puzdro je super skladne, zmesti sa do "watch pocket" na rifliach a ich konektivita je vdaka chipu W1 prikladna. Chybaju im nejake dedikovane tlacidla na hlasitost, ale nosim AW, takze tam je to jedine otocenie korunkou aj poslepu. Niekomu nesedia v usiach, ale to ma sancu zistit uz aj podla obycajnych Earpodov. Ako su na tom s vodotesnostou skusali uz pri prvej generacii, typek ich vypral a hrali dalej. Jeden Cinan ich dokonca prehltol a hrali mu v zaludku a aj po tom, ako presli traviacim traktom. Myslim, ze dost extremny test, ale obstali. *:D* Cenovo v porovnani s konkurenciou, ktora ma porovnatelnu vydrz su tiez skvele, ak nie pomaly najlacnejsie. A nie, naozaj to nema nic spolocne s tym, ze "su biele a nosia ich cool ludia". Je to skratka skvely produkt, imho asi najlepsi, aky Apple priniesol na trh za dlhe roky.
722892
4 -10
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Gorecki
Mám true wireless za 500kč a nestěžuju si (na solidní poslech mám pak lepší sluchátka), reklama je to ale neuvěřitelně dobrá. :+
722896
Mám true wireless za 500kč a nestěžuju si (na solidní poslech mám pak lepší sluchátka), reklama je to ale neuvěřitelně dobrá. *:+*
722872
3 -1
reagují: Gorecki
reagovat
Ale vždyť jsou bílé a cool lidi je nosí 
722893
Ale vždyť jsou bílé a cool lidi je nosí 
9 -3
reagovat
reaguje na: Godlike
Nope. Osobně nerozumím tomu, že lidé tak ve velkém kupují tak špatně hrající věc. Za dobrou konektivitu mi to vážně nestojí a na trhu jsou lépe hrající True Wireless, které navíc oficiálně mohu používat při sportu (tady s reklamací nepochodíš, protože IPX ochrana = nula).
722892
Nope. Osobně nerozumím tomu, že lidé tak ve velkém kupují tak špatně hrající věc. Za dobrou konektivitu mi to vážně nestojí a na trhu jsou lépe hrající True Wireless, které navíc oficiálně mohu používat při sportu (tady s reklamací nepochodíš, protože IPX ochrana = nula).
722889
11 -2
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Gorecki
Skvělý! Stejně jako Airpody,
722889
Skvělý! Stejně jako Airpody,
722872
1 -5
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: verbst
To maju pod vsetkymi svojimi videami. A vedia preco.:D
722874
To maju pod vsetkymi svojimi videami. A vedia preco.*:D*
722873
2 -8
reagovat
reaguje na: Gorecki
Comments are disabled for this video. :D:D:D
722873
Comments are disabled for this video. *:D**:D**:D*
722872
10 -1
reagují: Gorecki
reagovat
A ked uz mame to vyrocie, najnovsia reklama na Airpody, super od hudby:+ po realizaciu, ktora je vacsinou bez trikov, prakticke efekty alebo hratky s kamerou.:o
722872
A ked uz mame to vyrocie, [url=https://youtu.be/yyNtm0LZiKc]najnovsia reklama na Airpody[/url], super od hudby*:+* po realizaciu, ktora je vacsinou bez trikov, prakticke efekty alebo hratky s kamerou.*:o*
4 -6
reagují: Gonzi, Godlike, verbst
reagovat
Taky mi přijde, že Daltonovky příjemně zrají. :+
722870
Taky mi přijde, že Daltonovky příjemně zrají. *:+*
3 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
:+ Už jsem zapomněl, jak mám Daltonovky vlastně rád.
722869
*:+* Už jsem zapomněl, jak mám Daltonovky vlastně rád.
722867
3 -1
reagovat
Presne pred 40 rokmi sa zacal predavat Walkman a ja som si pri tej prilezitosti spomenul na tuto genialnu scenu z Daltonovho Bonda, ktora by aj dnes nakopala zadky vacsine sucasnych "akcnych" filmov.:+
722867
Presne pred 40 rokmi sa zacal predavat Walkman a ja som si pri tej prilezitosti spomenul na [url=https://www.youtube.com/watch?v=lZTrb49wi3o]tuto genialnu scenu[/url] z Daltonovho Bonda, ktora by aj dnes nakopala zadky vacsine sucasnych "akcnych" filmov.*:+*
6 -1
reagují: yeniczek
reagovat

Vikings

Kto ma ppsno a bude 8-26 jula v Irsku, sa moze zucastnit na natacani
722843
Kto ma ppsno a bude 8-26 jula v Irsku, sa moze zucastnit na [url=https://www.facebook.com/westcoastcasting/photos/a.1691544300896339/2512073092176785/?type=3&theater]natacani[/url]
Vikings
0 0
reagovat
reaguje na: Jester
Nežil, publikoval to před třemi týdny. A jo, je to epický 8):+
722816
Nežil, publikoval to před třemi týdny. A jo, je to epický *8)**:+*
722814
0 -3
reagovat

Combat gods

Žil jsem do teď pod šutrem nebo nejsem jedinej, kdo terpve teď objevil tenhle epickej animovanej bitkařskej kraťas?
722814
Žil jsem do teď pod šutrem nebo nejsem jedinej, kdo terpve teď objevil tenhle [url=https://www.youtube.com/watch?v=d_qGO4GrbQM]epickej animovanej bitkařskej kraťas[/url]?
Combat gods
2 -2
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: Snipsley
No záměrem nebylo udělat to dokonale, ale spíš upoutat pozornost kluků z MZ. Mohlo by to být zajímavé téma k diskuzi nebo pro článkek. Ale už jsem byl upozorněn, že DeepFake zmiňovali v posledním výplachu, což jsem bohužel nezaregistroval. 
722787
No záměrem nebylo udělat to dokonale, ale spíš upoutat pozornost kluků z MZ. Mohlo by to být zajímavé téma k diskuzi nebo pro článkek. Ale už jsem byl upozorněn, že DeepFake zmiňovali v posledním výplachu, což jsem bohužel nezaregistroval. 
722786
0 -2
reagovat
reaguje na: Neuge
Děsivé to je, ale nevím jestli kvůli té technologii :D
722786
Děsivé to je, ale nevím jestli kvůli té technologii *:D*
722780
5 0
reagují: Neuge
reagovat
Říkal jsem si, že kluky z redakce trochu pobavím, ale zatím se mi nedostalo odpovědi. Tak třeba se někdo pobaví aspoň tady. Dnešní technologie a AI začínají být celkem děsivé
722780
Říkal jsem si, že kluky z redakce trochu pobavím, ale zatím se mi nedostalo odpovědi. Tak třeba se někdo pobaví aspoň tady. Dnešní technologie a AI začínají být celkem [url=https://www.youtube.com/watch?v=3jdNPNFSSIA]děsivé[/url]. 
4 -5
reagují: Snipsley
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se