Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 22841 - 22860 Napsat příspěvek
reaguje na: Izanagi
Většina věcí bude seriálových. Watchmen, Westworld, něco ještě ke Hře o trůny, Netflix ukáže pár věcí (možná Zaklínače), pak Amazon. Holt Marvel a seriály, letos mi to překvapivě stačí. 
722776
Většina věcí bude seriálových. Watchmen, Westworld, něco ještě ke Hře o trůny, Netflix ukáže pár věcí (možná Zaklínače), pak Amazon. Holt Marvel a seriály, letos mi to překvapivě stačí. 
722769
1 -5
reagovat
reaguje na: FallenMaia
Jo, ked som to zazrel na FB, neviem co ma potesilo viac - ze bude Rudd pri tom, alebo ze to cele nebol len nejaky vtip a fakt sa to toci.:o:+
722774
Jo, ked som to zazrel na FB, neviem co ma potesilo viac - ze bude Rudd pri tom, alebo ze to cele nebol len nejaky vtip a fakt sa to toci.*:o**:+*
722764
3 -3
reagovat
Ten comic con bude letos pěkně nudnej. Jenom Marvel, Paramount a New Line. Warneři mrzí nejvíc. Skákal bych radostí i jen kvůli leaku Duny, ale takhle nic.:-
722769
[url=https://deadline.com/2019/06/sony-skips-san-diego-comic-con-marvel-morbius-charlies-angels-1202639137/]Ten comic con[/url] bude letos pěkně nudnej. Jenom Marvel, Paramount a New Line. Warneři mrzí nejvíc. Skákal bych radostí i jen kvůli leaku Duny, ale takhle nic.*:-*
1 -1
reagují: do_Od
reagovat
reaguje na: mkubalikova
Kdyz ja cely zivot jezdil do skoly takovyma herkama, ze kdyz vidim dnes ve vlaku nekozenou cervenou sedacku, tak ho povazuju za moderni:D
722768
Kdyz ja cely zivot jezdil do skoly takovyma herkama, ze kdyz vidim dnes ve vlaku nekozenou cervenou sedacku, tak ho povazuju za moderni*:D*
722766
13 -1
reagovat
Kdyz uz resite vlaky, stalo se vam v posledni dobe, ze ceske drahy vymenily moderni soupravu rychliku za starou bez klimatizace, wifi a jidelniho vozu? Mne 2x za posledni 3 tydny. V tech paracich bylo fantasticke dojet na schuzku uplne zplavena a s uzehem. Jedna cesta do Puchova - skoro 5 hodin. :(:( Zitra jedu do Zidenic RegioJetem, CD nebudu riskovat. 
722766
Kdyz uz resite vlaky, stalo se vam v posledni dobe, ze ceske drahy vymenily moderni soupravu rychliku za starou bez klimatizace, wifi a jidelniho vozu? Mne 2x za posledni 3 tydny. V tech paracich bylo fantasticke dojet na schuzku uplne zplavena a s uzehem. Jedna cesta do Puchova - skoro 5 hodin. *:(**:(* Zitra jedu do Zidenic RegioJetem, CD nebudu riskovat. 
1 -4
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Ste zaznamenali tú novinku? Paul Rudd sa pripája k obsadeniu nových Ghostbusters, potvrdil to na oficiálnom twittery a vraj bude pomáhať aj so scenárom ;)
link

Celkom fajn by som povedal, potešilo, Paul sa tam hodí :+

Ak to tu už niekde bolo, tak sorry ;)
722764
Ste zaznamenali tú novinku? Paul Rudd sa pripája k obsadeniu nových Ghostbusters, potvrdil to na oficiálnom twittery a vraj bude pomáhať aj so scenárom *;)* https://twitter.com/Ghostbusters/status/1144274190910066688 Celkom fajn by som povedal, potešilo, Paul sa tam hodí *:+* Ak to tu už niekde bolo, tak sorry *;)*
2 -1
reagují: Gorecki
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Ano, na Uherské Hradiště to jezdí z jiného perónu.
722763
Ano, na Uherské Hradiště to jezdí z jiného perónu.
722761
2 -1
reagovat
Tak co proboha chcete od zatáčky před Vídní :D
722762
Tak co proboha chcete od zatáčky před Vídní *:D*
3 -4
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nevím, jak to je teď, ale když jsem jezdil do jedné vesnice za Brnem vlakem směr Uherské Hradiště, tak to tak bylo..:D
722761
Nevím, jak to je teď, ale když jsem jezdil do jedné vesnice za Brnem vlakem směr Uherské Hradiště, tak to tak bylo..*:D*
722759
0 -1
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Hartigan911111
Ty osobáky přijíždějí na ta samá nástupiště, kde lidé vystupují z těch rychlíků. Takže opravdu není třeba chodit z perónu na perón.
722759
Ty osobáky přijíždějí na ta samá nástupiště, kde lidé vystupují z těch rychlíků. Takže opravdu není třeba chodit z perónu na perón.
722757
1 -1
reagují: Hartigan911111
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jo takhle. Je fakt, že z Krpole je momentálně blbé spojení. Ale už v prosinci ta příšerná výluka skončí.
722758
Jo takhle. Je fakt, že z Krpole je momentálně blbé spojení. Ale už v prosinci ta příšerná výluka skončí.
722756
4 -1
reagovat
V Židenicích to teda nemají moc pošefovany.. ty přestupy jsou na těsno a starý babky s hůlkama tam v křeči a časové tísni přebíhají schody z jednoho nástupiště na druhý.
722757
V Židenicích to teda nemají moc pošefovany.. ty přestupy jsou na těsno a starý babky s hůlkama tam v křeči a časové tísni přebíhají schody z jednoho nástupiště na druhý.
4 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Nemylim - spechal sem na rychlik do Breclavi (abych mohl nasledne pokracovat s kamarady do Alp), rychlik z Havlickova Brodu mel pouhych 10 minut zpozdeni a uz to znamenalo, ze tam ten spojovak nebyl a 20 lidi muselo sdilet x taxiku.
722756
Nemylim - spechal sem na rychlik do Breclavi (abych mohl nasledne pokracovat s kamarady do Alp), rychlik z Havlickova Brodu mel pouhych 10 minut zpozdeni a uz to znamenalo, ze tam ten spojovak nebyl a 20 lidi muselo sdilet x taxiku.
722755
6 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Mýlíš se, Tede. Na hlavák jezdí z Židenic každou chvíli osobák, takže není třeba jezdit nějakým taxíkem. Brno má naprosto skvěle propracovanou hromadnou dopravu. :+
722755
Mýlíš se, Tede. Na hlavák jezdí z Židenic každou chvíli osobák, takže není třeba jezdit nějakým taxíkem. Brno má naprosto skvěle propracovanou hromadnou dopravu. *:+*
722754
3 -7
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Líbí se mi, že Brno nechává vydělat svým taxikářům a umožňuje jim vozit zoufalé zákazníky Českých drah za tři stovky na vlakové nádraží do Králova pole.
722754
Líbí se mi, že Brno nechává vydělat svým taxikářům a umožňuje jim vozit zoufalé zákazníky Českých drah za tři stovky na vlakové nádraží do Králova pole.
722753
6 0
reagují: Disketa1
reagovat
Civala jsem minulý víkend potkal v Brně. Na nádraží v Židenicích. :+
722753
Civala jsem minulý víkend potkal v Brně. Na nádraží v Židenicích. *:+*
2 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
To je moc pozitivní věc. :+
722733
To je moc pozitivní věc. *:+*
722731
5 0
reagovat
Dovolim si jeste jednu pozitivni vec navic...

Libi se mi, ze do kecarny vubec nechodi Cival.
722731
Dovolim si jeste jednu pozitivni vec navic... Libi se mi, ze do kecarny vubec nechodi Cival.
11 -1
reagují: Joker_George
reagovat
Líbí se mi, že MovieZone je plná slušných lidí, kteří jsou tolerantní a asertivní, v diskuzích se neuráží, nýbrž protistranu vyslechnou a s klidnou hlavou přednesou svůj úhel pohledu, aby je ostatní mohli pochopit a třeba se i sami obohatit. A také jsem rád, že se tu uživatelé na krev nehádají kvůli takovým věcem, jakými jsou například filmy. :)
722721
Líbí se mi, že MovieZone je plná slušných lidí, kteří jsou tolerantní a asertivní, v diskuzích se neuráží, nýbrž protistranu vyslechnou a s klidnou hlavou přednesou svůj úhel pohledu, aby je ostatní mohli pochopit a třeba se i sami obohatit. A také jsem rád, že se tu uživatelé na krev nehádají kvůli takovým věcem, jakými jsou například filmy. *:)*
5 -3
reagovat
Neviem ci je to reklama na HD, ale Jason Momoa dal na svoj kanal luxusne video.  
722716
Neviem ci je to reklama na HD, ale Jason Momoa dal na svoj kanal [url=https://www.youtube.com/watch?v=Ah78iBfKF5k]luxusne video[/url].  
0 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se