Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2181 - 2200 Napsat příspěvek
reaguje na: Memphis
Watchmen si to ve skutečnosti půjčili od Fritze Habera, vynálezce syntézy amoniaku. 
888499
Watchmen si to ve skutečnosti půjčili od Fritze Habera, vynálezce syntézy amoniaku. 
888497
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
"Killing millions."

"To save billions..."

I understood that reference. :)
888497
"Killing millions." "To save billions..." I understood that reference. *:)*
888494
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Memphis
Radši si k popcornu pusť něco hezkého. Vzhledem k té dezolátní kokotině, co tu byla sdílená, o něm ví naprostý kulový a diskuze moc nebude. :)

studo chytil něco od Fica? 
888495
Radši si k popcornu pusť něco hezkého. Vzhledem k té dezolátní kokotině, co tu byla sdílená, o něm ví naprostý kulový a diskuze moc nebude. *:)* studo chytil něco od Fica? 
888487
4 -2
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: studo
"pomahal riadil masove zabijanie v milionoch"
V Americké politice - that comes with the territory :))
A v kontextu studené války šlo hlavně o to zabránit aby byly zabíjeny miliardy.

Nemusíme se bavit o tom že celá válka ve Vietnamu byla kompletní clusterfuck. Ale ona není to jediné na čem se podílel, a už vůbec ne jen ty její nejhorší části  - nikdo není jen to špatné co udělal, ani jen to dobré, a obojí obvykle roste exponenciálně s tím jaká je mu do rukou vložena moc.
A u Henryho Kissingera nejde pochybovat o tom že za sebou nechal svět mezinárodních vztahů mnohem bezpečnější než jak se do něj dostal.
888494
"pomahal riadil masove zabijanie v milionoch" V Americké politice - that comes with the territory *:))* A v kontextu studené války šlo hlavně o to zabránit aby byly zabíjeny miliardy. Nemusíme se bavit o tom že celá válka ve Vietnamu byla kompletní clusterfuck. Ale ona není to jediné na čem se podílel, a už vůbec ne jen ty její nejhorší části  - nikdo není jen to špatné co udělal, ani jen to dobré, a obojí obvykle roste exponenciálně s tím jaká je mu do rukou vložena moc. A u Henryho Kissingera nejde pochybovat o tom že za sebou nechal svět mezinárodních vztahů mnohem bezpečnější než jak se do něj dostal.
888490
7 -4
reagují: Memphis
reagovat
Kdybyste četli link ,tak jasně vidíte bod 11. Nic nového.
888491
Kdybyste četli https://docs.google.com/spreadsheets/d/127WcpDp8zbdoXtMIReG6bmDwaV3wgDrGVekdvLD58LM/edit#gid=0 ,tak jasně vidíte bod 11. Nic nového.
2 0
reagují: speta.jr
reagovat
nejaky kokutek pomahal riadil masove zabijanie v milionoch - zomrie

ako si ho pamataju ludia - bol to riadny kokutek

ako si ho pomata Tony - ved aj robil svoju pracu ako SoS za ktoru bol plateny

*grabs popcorn*
888490
nejaky kokutek pomahal riadil masove zabijanie v milionoch - zomrie ako si ho pamataju ludia - bol to riadny kokutek ako si ho pomata Tony - ved aj robil svoju pracu ako SoS za ktoru bol plateny *grabs popcorn*
6 -4
reagují: HAL
reagovat
*grabs popcorn*
888487
*grabs popcorn*
2 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: DarkSith
Člověk, který v podstatě napomohl pádu komunismu v Evropě a minimálně jednou zabránil eskalaci na úrovni třetí světové války. 
888486
Člověk, který v podstatě napomohl pádu komunismu v Evropě a minimálně jednou zabránil eskalaci na úrovni třetí světové války. 
888483
6 -5
reagovat
reaguje na: Milosh
Ano to všechno je známá věc. A taky navázal diplomatické vztahy USA s Čínou. Na straně druhé podporoval Izrael během Jomkipurské války. 
888485
Ano to všechno je známá věc. A taky navázal diplomatické vztahy USA s Čínou. Na straně druhé podporoval Izrael během Jomkipurské války. 
888484
1 -1
reagovat
reaguje na: DarkSith
888484
https://pbs.twimg.com/media/GAKm3UWXEAAfMv9?format=jpg&name=large
888483
7 -7
reagují: DarkSith
reagovat

Diskova kronika

Henry Kissinger, bylo mu sto let. 
888483
[url=https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-hluboce-zboznovan-i-nenaviden-zemrel-americky-diplomat-henry-kissinger-233233#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=NZKC8NftwWQ-202311301509&dop_id=233233&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]Henry Kissinger[/url], bylo mu sto let. 
Diskova kronika
2 -2
reagují: AndyKaufman, Milosh
reagovat
Pfff, na Slovensku sa teraz riešia dôležitejšie veci ako reklamy či politika, napr  či palacinky majú byť na tenko alebo na hrubo robene, #teammiki alebo #teammarian 
Bos ČERNÁK a podnikateľ KOČNER sa V BASE ostro povadili (pluska.sk) 
888477
Pfff, na Slovensku sa teraz riešia dôležitejšie veci ako reklamy či politika, napr  či palacinky majú byť na tenko alebo na hrubo robene, #teammiki alebo #teammarian  [url=https://www1.pluska.sk/krimi/bos-cernak-podnikatel-kocner-base-povadili-hadali-pre-palacinky]Bos ČERNÁK a podnikateľ KOČNER sa V BASE ostro povadili (pluska.sk)[/url] 
3 0
reagovat
reaguje na: speedy.mail
jj, v angličtině je to mírnější, ale pořád, tyhle otázky jsou přinejlepším "otravné a nudné" (asi jako rozhovor o počasí).
Nepříjemné jsou až když se tě někdo s očekáváním ptá a ty víš, že je to pasé, ale nevíš jak to sdílet:
  • Jak ti jde podnikání? (přišel jsem o zakázku a nevím jestli to úplně nezabalím) Ale jo, dobrý.
  • Co žena, máš nějakou ve výhledu, jsi celkem kus. (jsem gay), teď moc nehledám.
  • Jak se ti líbí v tom tvém novém bytě? (majitel mě vyhodil a teď spím u kámoše na sedačce) Jo jo, super.
  • Jak tam škola, už se blíží diplom? (právě jsem projel zkoušku a nevím, jestli mě brzy nevyhodí) hehe, jasně.
To téma tam je silné a zrovna sexualita, o které tvé okolí neví je asi jedna z nejcitlivějších otázek tohoto ražení. Celé "comming out of the closet" je o tom, že se tvá rodina dozví o něčem, cos doteď radši tajil, než abys to sdílel. Ta reklama na mě tak působí. (nic proti tomu).

Ti lidi se jej ptají na běžné, povrchní dotazy, ale mu je to nepříjemné a potřebuje zachránit. Proč? Asi to jsou problémová témata, které s nimi nechce řešit (minimálně ne teď, o svátcích). Alespoň tak to vnímám já.
888462
jj, v angličtině je to mírnější, ale pořád, tyhle otázky jsou přinejlepším "otravné a nudné" (asi jako rozhovor o počasí). Nepříjemné jsou až když se tě někdo s očekáváním ptá a ty víš, že je to pasé, ale nevíš jak to sdílet: [list][*]Jak ti jde podnikání? (přišel jsem o zakázku a nevím jestli to úplně nezabalím) Ale jo, dobrý.[/*][*]Co žena, máš nějakou ve výhledu, jsi celkem kus. (jsem gay), teď moc nehledám.[/*][*]Jak se ti líbí v tom tvém novém bytě? (majitel mě vyhodil a teď spím u kámoše na sedačce) Jo jo, super. [/*][*]Jak tam škola, už se blíží diplom? (právě jsem projel zkoušku a nevím, jestli mě brzy nevyhodí) hehe, jasně. [/*][/list]To téma tam je silné a zrovna sexualita, o které tvé okolí neví je asi jedna z nejcitlivějších otázek tohoto ražení. Celé "comming out of the closet" je o tom, že se tvá rodina dozví o něčem, cos doteď radši tajil, než abys to sdílel. Ta reklama na mě tak působí. (nic proti tomu). Ti lidi se jej ptají na běžné, povrchní dotazy, ale mu je to nepříjemné a potřebuje zachránit. Proč? Asi to jsou problémová témata, které s nimi nechce řešit (minimálně ne teď, o svátcích). Alespoň tak to vnímám já.
888458
0 0
reagovat
Politici riešia stále nejaké hovadiny a nielen u nás. Robí sa to na odvádzanie pozornosti od skutočných problémov a káuz. Vždy to fungovalo a bude fungovať aj za ďalších sto rokov. Ale naši politici sa v tomto za posledné roky výrazne zlepšili. Fico hovoril, že sú teraz už oveľa skúsenejší, tak asi fakt nekecal. A ak sa nestane niečo nepredvídateľné, tak Pelle mu pôjde o chvíľu do tandemu za prezidenta.
888459
Politici riešia stále nejaké hovadiny a nielen u nás. Robí sa to na odvádzanie pozornosti od skutočných problémov a káuz. Vždy to fungovalo a bude fungovať aj za ďalších sto rokov. Ale naši politici sa v tomto za posledné roky výrazne zlepšili. Fico hovoril, že sú teraz už oveľa skúsenejší, tak asi fakt nekecal. A ak sa nestane niečo nepredvídateľné, tak Pelle mu pôjde o chvíľu do tandemu za prezidenta.
2 0
reagovat
Původní verze je v angličtině, a žádný náznak homosexuálního vztahu tam není.
link
Jde o to, že když se na Vánoce rodina sejde, spousta mladých lidí slýchává podobné otázky týkající se školy-vztahu-dětí.
888458
Původní verze je v angličtině, a žádný náznak homosexuálního vztahu tam není. https://www.youtube.com/watch?v=7DqTP6sAKFA Jde o to, že když se na Vánoce rodina sejde, spousta mladých lidí slýchává podobné otázky týkající se školy-vztahu-dětí.
5 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: fabec
Ano, ta reklama běží ve všech zemích, kde Telekom (u nás T-Mobile) působí na místních trzích. Prakticky všechny verze (včetně té české) mají u mámy verš o plodnosti. Jedině slovenská verze má verš o těsných slipech a zničených spermiích. 
888450
Ano, ta reklama běží ve všech zemích, kde Telekom (u nás T-Mobile) působí na místních trzích. Prakticky všechny verze (včetně té české) mají u mámy verš o plodnosti. Jedině slovenská verze má verš o těsných slipech a zničených spermiích. 
888448
1 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
U nás se toho lekli napřed rovnou zadavatelé, že je text naprosto odlišný od té Slovenské verze, nebo naopak byli velmi iniciativní na Slovensku? Očekávám, že je to nějaká univerzální reklama T-Mobile, která teď běží ve vícero státech a bude mít nějaký originální text.
888448
U nás se toho lekli napřed rovnou zadavatelé, že je text naprosto odlišný od té Slovenské verze, nebo naopak byli velmi iniciativní na Slovensku? Očekávám, že je to nějaká univerzální reklama T-Mobile, která teď běží ve vícero státech a bude mít nějaký originální text.
888406
1 0
reagují: Disketa1
reagovat
reaguje na: Disketa1
> ještě neznamená
Ale znamená. Hlavní téma reklamy je, že se jej ptají na jeho dívku a vnoučata a že je mu to nepříjemné, protože žádnou nehledá... Je to tak absurdní, že se jim ty spermie ani nevlezou do rýmu tak moc, že mi to hned připomnělo link .
Jinak tedy opravdu kauza hodná Slovenska :D, díky za pobavení.
888431
[i]> ještě neznamená[/i] Ale znamená. Hlavní téma reklamy je, že se jej ptají na jeho dívku a vnoučata a že je mu to nepříjemné, protože žádnou nehledá... Je to tak absurdní, že se jim ty spermie ani nevlezou do rýmu tak moc, že mi to hned připomnělo https://youtu.be/yIu6Qa23Hyg?t=126 . Jinak tedy opravdu kauza hodná Slovenska *:D*, díky za pobavení.
888423
1 -2
reagovat
Okej a proc ta slovenska verze neni zpivana falesne jak ta ceska? :D:D
888428
Okej a proc ta slovenska verze neni zpivana falesne jak ta ceska? *:D**:D*
3 0
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Slovenský Telekom krátce po rozpoutání této nesmyslné aféry reklamu zkrátil tak, že vystřihl verše o tetě a hledání děvčete, ale verše o mamince, těsných slipech a spermiích v reklamě zůstaly. Petice pokračuje, skutečně vadí těsné slipy a spermie. Zkrácená reklama se vysílá v televizi, na internetu je ale v původní podobě.
888424
Slovenský Telekom krátce po rozpoutání této nesmyslné aféry reklamu zkrátil tak, že [url=https://strategie.hnonline.sk/news/archiv-clankov/96115782-telekom-necakane-skratil-vianocnu-reklamu-ustupil-tak-konzervativcom-ktori-spisali-proti-nej-peticiu]vystřihl verše o tetě a hledání děvčete[/url], ale verše o mamince, těsných slipech a spermiích v reklamě zůstaly. Petice pokračuje, skutečně vadí těsné slipy a spermie. Zkrácená reklama se vysílá v televizi, na internetu je ale v původní podobě.
888417
4 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se