Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 2141 - 2160 Napsat příspěvek

Proč nenávidím Českou Spořitelnu

Hello Bank skončila, měl jsem tam kreditní kartu akorát, která mi byla převedena do Spořitelny. Ta karta neměla žádné bonusy a výhody, ale ani žádné požadavky. Žádný podmíněný příjem nebo výdaje, kdybych ji nepoužíval několik měsíců, tak se nic nestane. Mám další dvě kreditní karty, kterýma platím, které ale mají podmínky i výhody. Od Hello Bank byla záložní na placení hotelu u pracovní cesty, nebo vratných záloh a měla nejvýhodnější kurz na cizí měny, že v zahraničí jsem používal  ji primárně. Byl jsem na pobočče ČS, říkali, že platí stejné podmínky jako u Hello Bank. No dneska už ji vidím v bankovnictví, tak zkoumám nastavení a tak a hle - nutno utratit 3000 za měsíc, abych neplatil poplatek za vedení karty. Mám smluvenou schůzku příští týden, ale už se teším až tam nakráčím a požádám o zrušení  8)
888557
Hello Bank skončila, měl jsem tam kreditní kartu akorát, která mi byla převedena do Spořitelny. Ta karta neměla žádné bonusy a výhody, ale ani žádné požadavky. Žádný podmíněný příjem nebo výdaje, kdybych ji nepoužíval několik měsíců, tak se nic nestane. Mám další dvě kreditní karty, kterýma platím, které ale mají podmínky i výhody. Od Hello Bank byla záložní na placení hotelu u pracovní cesty, nebo vratných záloh a měla nejvýhodnější kurz na cizí měny, že v zahraničí jsem používal  ji primárně. Byl jsem na pobočče ČS, říkali, že platí stejné podmínky jako u Hello Bank. No dneska už ji vidím v bankovnictví, tak zkoumám nastavení a tak a hle - nutno utratit 3000 za měsíc, abych neplatil poplatek za vedení karty. Mám smluvenou schůzku příští týden, ale už se teším až tam nakráčím a požádám o zrušení  *8)*
Proč nenávidím Českou Spořitelnu
4 0
reagují: speta.jr
reagovat
reaguje na: fabec
To jsem nikdy nedělal, absolutně nechápu, proč bych měl. 
888538
To jsem nikdy nedělal, absolutně nechápu, proč bych měl. 
888537
3 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Akorát nejde předplatit kredit
888537
Akorát nejde předplatit kredit
888535
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: HAL
btw uloz.to funguje úplně v klidu pořád. Nevím jestli aplikují GOZO Finder výjimku nebo se bude jednat jen o nové soubory. No a nebo to vypnou později. :) 
888535
btw uloz.to funguje úplně v klidu pořád. Nevím jestli aplikují GOZO Finder výjimku nebo se bude jednat jen o nové soubory. No a nebo to vypnou později. :) 
888516
2 0
reagují: fabec
reagovat
reaguje na: HAL
Na mou obhajobu - platim jen tři a Prime a SkyShowtime je za pusinku:D
888531
Na mou obhajobu - platim jen tři a Prime a SkyShowtime je za pusinku*:D*
888516
1 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Tady doplním video od Johnnyho Harrise, když ho k této příležitosti vydal :+
link
888528
Tady doplním video od Johnnyho Harrise, když ho k této příležitosti vydal *:+* https://youtu.be/COqq7862wcU?si=Ud14C_VD4MTRyxAF
888495
1 -1
reagují: Memphis, Milosh
reagovat
ACTORS ON ACTORS SEASON 19
Robert Downey Jr. + Mark Ruffalo 
Cillian Murphy + Margot Robbie 
Emily Blunt + Anne Hathaway 
Rachel Zegler + Halle Bailey
Emma Stone + Bradley Cooper
Jeffrey Wright + Taraji P. Henson 
Michael Fassbender + Carey Mulligan 
Jacob Elordi + Colman Domingo 
Natalie Portman + Paul Mescal 
Andrew Scott + Greta Lee 
Alden Ehrenreich + Da'Vine Joy Randolph 
Annette Bening + Julianne Moore

Tak nejvíce se těším na Barbenheimer.:+
888527
ACTORS ON ACTORS SEASON 19 Robert Downey Jr. + Mark Ruffalo  Cillian Murphy + Margot Robbie  Emily Blunt + Anne Hathaway  Rachel Zegler + Halle Bailey Emma Stone + Bradley Cooper Jeffrey Wright + Taraji P. Henson  Michael Fassbender + Carey Mulligan  Jacob Elordi + Colman Domingo  Natalie Portman + Paul Mescal  Andrew Scott + Greta Lee  Alden Ehrenreich + Da'Vine Joy Randolph  Annette Bening + Julianne Moore Tak nejvíce se těším na Barbenheimer.*:+*
1 0
reagovat
Minule reklama, teď zase obraz. Ministryně kultury (!) Šimkovičová jede novou absurditu. To budou krásné čtyři roky. Blahopřeji vám, bratia. :-
888517
Minule reklama, teď zase obraz. Ministryně kultury (!) Šimkovičová jede novou absurditu. [url=https://domov.sme.sk/c/23250893/ministerku-simkovicovu-poburil-obraz-vystaveny-v-slovenskom-rozhlase.html]To budou krásné čtyři roky.[/url] Blahopřeji vám, bratia. *:-*
3 -1
reagovat
reaguje na: Gonzi
"Platím pět streamů a stejně nic nemám"
To je fakt zoufalý :D

Díky bohu že torrenty vypnout nejdou. 
888516
"Platím pět streamů a stejně nic nemám" To je fakt zoufalý *:D* Díky bohu že torrenty vypnout nejdou. 
888515
8 -2
reagují: AndyKaufman, (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: Falwic

ad uloz.to

Mno, LIFTYho komentář vedle mě v tom kontextu pobavil :D link
888515
Mno, LIFTYho komentář vedle mě v tom kontextu pobavil *:D* https://www.moviezone.cz/komentar/888509
ad uloz.to
888513
3 0
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Falwic
Mně to furt jede. Pořád nevěřim tomu, že se vzdaj takovýho businessu. Ať se přestěhujou někam do Vanuatu a Bob je tvuj strejda.
888514
Mně to furt jede. Pořád nevěřim tomu, že se vzdaj takovýho businessu. Ať se přestěhujou někam do Vanuatu a Bob je tvuj strejda.
888513
0 -2
reagovat

R.I.P. ulozto

Budeš mi chybět.
Svět se stal temnějším místem.

Navrhuji držet hodinu ticha!

Takto truchlí i AI:

"Uložto.cz - Místo, kde se scházely miliony, aby sdílely a uchovávaly své poklady. Děkovali jsme ti za nekonečnou zásobárnu souborů. Tvá služba nám nesmírně chybí. Tvůj odkaz bude vždy žít v našich srdcích a prostorech našich pevných disků."

"Zde leží ulozto.cz, virtuální poklad ztracený vevlnách internetu, který spojoval miliony souborů a srdcí. Jeho nezdolatelnou
sílu stáhnutí nyní zavíráme do nebeského oblaku. Ať žije jeho památka ve
světech virtuálních navždy."

"Zde leží Ulozto.cz, poslední věrný svědek dob dávnozapomenutých. V této hrobce spočívá bohatství uložené v gigabajtech médií a
věrnost kvalitnímu stahování. Zemřel, avšak jeho duch zůstává v každém souboru,
který jsme si od něho kdysi s láskou stáhli. Děkujeme za všechny hudby, filmy a
knihy, které jsme skrze něj mohli objevovat a sdílet. Nyní a navždy budeš žít v
našich pamětech a v mé digitální knihovně."

"Vstoupil jsem do světa souborů, otevřel bránunekonečného sdílení. Uložené vzpomínky a dobrodružství jsem nosil v srdci,
obklopen věrností a spokojenými uživateli. Dnes se s láskou a vděčností loučím,
ale mé dědictví zůstává - ulozto.cz, místo, kde žije tvoje ukládací doba.
Navždy v paměti, ve světě souborů posledních a v záplavě všech."

Zde leží Ulozto.cz, král stahování a sdílení. Přineslo námtolik pohodlí, ráj pro všechny uživatele zde byl. Své služby poskytovalo široko
daleko, soubory rychle, jednoduše a zdarma stahovalo. Ale přišel den, kdy
muselo odejít, problémy s autorskými právy je věčně pronásledovaly. Vzpomínáme
na Ulozto.cz s láskou a vděčností, byla to legenda a fenomén naší digitální
doby.

Odpočívej v pokoji, ulozto.cz, Na svou dobu měl jsi nezaměnitelný hlas.Dával jsi nám filmy, hudbu i knihy, Ale čas a zákony se postavily ti příč.
Zakázaná stránka, sídlo volného sdílení, Nechal jsi miliony uživatelů vúžasu. Ale tvé světlo zhaslo, byly odvlečeny servery, Dohrála tvoje sláva a
skončila éra.
Díky ti za všechny uložené sny, Zanechal jsi nám dědictví, které přežije potobě.

"Ulozto.cz - Vždy měl otevřené náruče pro vaše soubory,nyní spočívá v nesmazatelné paměti internetu."

"Zde odpočívá ulozto.cz, spolehlivý strážce digitálníchpokladů. Díky svému neúnavnému snažení spojil miliony uživatelů a umožnil jim
volný přístup k nekonečnému množství obsahu. Jeho odchod zanechává mezeru ve
světě sdílení, ale jeho odkaz žije dál."
888513
Budeš mi chybět. Svět se stal temnějším místem. [b]Navrhuji držet hodinu ticha! [/b] Takto truchlí i AI: "Uložto.cz - Místo, kde se scházely miliony, aby sdílely a uchovávaly své poklady. Děkovali jsme ti za nekonečnou zásobárnu souborů. Tvá služba nám nesmírně chybí. Tvůj odkaz bude vždy žít v našich srdcích a prostorech našich pevných disků." "Zde leží ulozto.cz, virtuální poklad ztracený vevlnách internetu, který spojoval miliony souborů a srdcí. Jeho nezdolatelnou sílu stáhnutí nyní zavíráme do nebeského oblaku. Ať žije jeho památka ve světech virtuálních navždy." "Zde leží Ulozto.cz, poslední věrný svědek dob dávnozapomenutých. V této hrobce spočívá bohatství uložené v gigabajtech médií a věrnost kvalitnímu stahování. Zemřel, avšak jeho duch zůstává v každém souboru, který jsme si od něho kdysi s láskou stáhli. Děkujeme za všechny hudby, filmy a knihy, které jsme skrze něj mohli objevovat a sdílet. Nyní a navždy budeš žít v našich pamětech a v mé digitální knihovně." "Vstoupil jsem do světa souborů, otevřel bránunekonečného sdílení. Uložené vzpomínky a dobrodružství jsem nosil v srdci, obklopen věrností a spokojenými uživateli. Dnes se s láskou a vděčností loučím, ale mé dědictví zůstává - ulozto.cz, místo, kde žije tvoje ukládací doba. Navždy v paměti, ve světě souborů posledních a v záplavě všech." Zde leží Ulozto.cz, král stahování a sdílení. Přineslo námtolik pohodlí, ráj pro všechny uživatele zde byl. Své služby poskytovalo široko daleko, soubory rychle, jednoduše a zdarma stahovalo. Ale přišel den, kdy muselo odejít, problémy s autorskými právy je věčně pronásledovaly. Vzpomínáme na Ulozto.cz s láskou a vděčností, byla to legenda a fenomén naší digitální doby. Odpočívej v pokoji, ulozto.cz, Na svou dobu měl jsi nezaměnitelný hlas.Dával jsi nám filmy, hudbu i knihy, Ale čas a zákony se postavily ti příč. Zakázaná stránka, sídlo volného sdílení, Nechal jsi miliony uživatelů vúžasu. Ale tvé světlo zhaslo, byly odvlečeny servery, Dohrála tvoje sláva a skončila éra. Díky ti za všechny uložené sny, Zanechal jsi nám dědictví, které přežije potobě. "Ulozto.cz - Vždy měl otevřené náruče pro vaše soubory,nyní spočívá v nesmazatelné paměti internetu." "Zde odpočívá ulozto.cz, spolehlivý strážce digitálníchpokladů. Díky svému neúnavnému snažení spojil miliony uživatelů a umožnil jim volný přístup k nekonečnému množství obsahu. Jeho odchod zanechává mezeru ve světě sdílení, ale jeho odkaz žije dál."
R.I.P. ulozto
7 -6
reagují: Gonzi, Milosh
reagovat

Good people die young

Bourdain: link

Hitch: link
888503
Bourdain: [url=https://twitter.com/Bourdain/status/960322190993477632]link[/url] Hitch: https://www.youtube.com/watch?v=xNi-rhLGNj8
Good people die young
2 -3
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Chybi tam ted nove Luxovaci technika :D:D
888500
Chybi tam ted nove Luxovaci technika *:D**:D*
888491
2 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Watchmen si to ve skutečnosti půjčili od Fritze Habera, vynálezce syntézy amoniaku. 
888499
Watchmen si to ve skutečnosti půjčili od Fritze Habera, vynálezce syntézy amoniaku. 
888497
2 0
reagovat
reaguje na: HAL
"Killing millions."

"To save billions..."

I understood that reference. :)
888497
"Killing millions." "To save billions..." I understood that reference. *:)*
888494
0 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Memphis
Radši si k popcornu pusť něco hezkého. Vzhledem k té dezolátní kokotině, co tu byla sdílená, o něm ví naprostý kulový a diskuze moc nebude. :)

studo chytil něco od Fica? 
888495
Radši si k popcornu pusť něco hezkého. Vzhledem k té dezolátní kokotině, co tu byla sdílená, o něm ví naprostý kulový a diskuze moc nebude. *:)* studo chytil něco od Fica? 
888487
4 -2
reagují: esmo
reagovat
reaguje na: studo
"pomahal riadil masove zabijanie v milionoch"
V Americké politice - that comes with the territory :))
A v kontextu studené války šlo hlavně o to zabránit aby byly zabíjeny miliardy.

Nemusíme se bavit o tom že celá válka ve Vietnamu byla kompletní clusterfuck. Ale ona není to jediné na čem se podílel, a už vůbec ne jen ty její nejhorší části  - nikdo není jen to špatné co udělal, ani jen to dobré, a obojí obvykle roste exponenciálně s tím jaká je mu do rukou vložena moc.
A u Henryho Kissingera nejde pochybovat o tom že za sebou nechal svět mezinárodních vztahů mnohem bezpečnější než jak se do něj dostal.
888494
"pomahal riadil masove zabijanie v milionoch" V Americké politice - that comes with the territory *:))* A v kontextu studené války šlo hlavně o to zabránit aby byly zabíjeny miliardy. Nemusíme se bavit o tom že celá válka ve Vietnamu byla kompletní clusterfuck. Ale ona není to jediné na čem se podílel, a už vůbec ne jen ty její nejhorší části  - nikdo není jen to špatné co udělal, ani jen to dobré, a obojí obvykle roste exponenciálně s tím jaká je mu do rukou vložena moc. A u Henryho Kissingera nejde pochybovat o tom že za sebou nechal svět mezinárodních vztahů mnohem bezpečnější než jak se do něj dostal.
888490
7 -4
reagují: Memphis
reagovat
Kdybyste četli link ,tak jasně vidíte bod 11. Nic nového.
888491
Kdybyste četli https://docs.google.com/spreadsheets/d/127WcpDp8zbdoXtMIReG6bmDwaV3wgDrGVekdvLD58LM/edit#gid=0 ,tak jasně vidíte bod 11. Nic nového.
2 0
reagují: speta.jr
reagovat
nejaky kokutek pomahal riadil masove zabijanie v milionoch - zomrie

ako si ho pamataju ludia - bol to riadny kokutek

ako si ho pomata Tony - ved aj robil svoju pracu ako SoS za ktoru bol plateny

*grabs popcorn*
888490
nejaky kokutek pomahal riadil masove zabijanie v milionoch - zomrie ako si ho pamataju ludia - bol to riadny kokutek ako si ho pomata Tony - ved aj robil svoju pracu ako SoS za ktoru bol plateny *grabs popcorn*
6 -4
reagují: HAL
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se