Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum HRY

příspěvky 141 - 160 Napsat příspěvek
Indie scéna je v pohodě, tam je na výběr vela a pokaždý se mi trefí do nálady jak tématem, nápady či vizuálem. Já mluvil spíš o AA/AAA produkci, tam si právě myslím, že to nejlepší už má gaming industry za sebou.

Talentovaní vývojáři z velkých studií většinou odchází a zakládají své menší studia, kde můžou svoji kreativitu uplatnit a nemají ruce svázané korporátníma krysama, kteří hrám ani nerozumí.

Není divu, že se v odvětví i propouští ve velkým. Dnešní mladí hráči jsou dementi, těm stačí když je to barevný, online a můžou to streamovat na Twitchi/YT. Na to kravaťáci slyší a kvůli tomu pak dopadají hry i studia, jak dopadají (Arkane - Redfall, Rocksteady - Suicide Squad: KtJL, BioWare - Anthem ... už vidíte ten pattern?)

Jediná a možná i poslední velká opravdu promising SP hra, na kterou se z AAA produkce těším, je GTA 6. A tam mám taky určitý obavy, jak to celý dopadne a jak se to ve výsledku bude hrát (a jak moc do designu hry zasáhne online složka hry).
905590
Indie scéna je v pohodě, tam je na výběr vela a pokaždý se mi trefí do nálady jak tématem, nápady či vizuálem. Já mluvil spíš o AA/AAA produkci, tam si právě myslím, že to nejlepší už má gaming industry za sebou. Talentovaní vývojáři z velkých studií většinou odchází a zakládají své menší studia, kde můžou svoji kreativitu uplatnit a nemají ruce svázané korporátníma krysama, kteří hrám ani nerozumí. Není divu, že se v odvětví i propouští ve velkým. Dnešní mladí hráči jsou dementi, těm stačí když je to barevný, online a můžou to streamovat na Twitchi/YT. Na to kravaťáci slyší a kvůli tomu pak dopadají hry i studia, jak dopadají (Arkane - Redfall, Rocksteady - Suicide Squad: KtJL, BioWare - Anthem ... už vidíte ten pattern?) Jediná a možná i poslední velká opravdu promising SP hra, na kterou se z AAA produkce těším, je GTA 6. A tam mám taky určitý obavy, jak to celý dopadne a jak se to ve výsledku bude hrát (a jak moc do designu hry zasáhne online složka hry).
1 -2
reagují: Gonzi, connor
reagovat
reaguje na: Kostěj
Já si teď třeba koupil za cca 10 éček Deadlink a ten gameplay je zhruba stejně vychytanej jako v Doom Eternal. Chápu, že trošku ušetřili na leveldesignu, ale stejně mi dělá radost jak si tyhle "malý" projekty dovoluji na Ačkovou ligu. Nebude to nejspíš trvat dlouho, ale dostupnost vyvojařskejch a distribučních platforem fakt uvolnila kreativní lavinu.
905586
Já si teď třeba koupil za cca 10 éček Deadlink a ten gameplay je zhruba stejně vychytanej jako v Doom Eternal. Chápu, že trošku ušetřili na leveldesignu, ale stejně mi dělá radost jak si tyhle "malý" projekty dovoluji na Ačkovou ligu. Nebude to nejspíš trvat dlouho, ale dostupnost vyvojařskejch a distribučních platforem fakt uvolnila kreativní lavinu.
905583
0 0
reagovat
reaguje na: MarvinP
Přesně moje slova. Hades 2, Against the Storm, připravovaná expanze k Factoriu s obsahem zvíci původní hry, Planet Crafter,  Manor Lords, KC:D 2, No Rest For The Wicked, Songs of Conquest, The Last Spell (už je trošku starší, ale slíbil jsem si, že ji budu promovat, kudy budu chodit)...

Zábavnejch/inovativních her jsou mraky, a nejsou to jen ty stereotypní retropixelový indiečka. Jen se člověk nesmí koukat pouze na přeprodukovaný, vykastrovaný shity s cenou vývoje tak vysokou, že se musí trefit do vkusu každýho hráče, aby se zaplatily.
905583
Přesně moje slova. Hades 2, Against the Storm, připravovaná expanze k Factoriu s obsahem zvíci původní hry, Planet Crafter,  Manor Lords, KC:D 2, No Rest For The Wicked, Songs of Conquest, The Last Spell (už je trošku starší, ale slíbil jsem si, že ji budu promovat, kudy budu chodit)... Zábavnejch/inovativních her jsou mraky, a nejsou to jen ty stereotypní retropixelový indiečka. Jen se člověk nesmí koukat pouze na přeprodukovaný, vykastrovaný shity s cenou vývoje tak vysokou, že se musí trefit do vkusu každýho hráče, aby se zaplatily.
905581
4 0
reagují: MarvinP
reagovat
reaguje na: departed
Indie scéna na PC kvete a prosperuje. A tak to má být. Je to jako lokální kavárničky místo Starbucks. V oknech než korporátní kapitalismus opanuje a zadusí nově otevřená pole tam chvílemi roste prospěšný plevel.  Pro mě je tohle zlatý věk her.  
905581
Indie scéna na PC kvete a prosperuje. A tak to má být. Je to jako lokální kavárničky místo Starbucks. V oknech než korporátní kapitalismus opanuje a zadusí nově otevřená pole tam chvílemi roste prospěšný plevel.  Pro mě je tohle zlatý věk her.  
905532
2 0
reagují: Kostěj
reagovat
reaguje na: departed
Presne velke zklamani. Ja mel vzdycky PSko k PC, prave jen kvuli tem storydriven singlum. Tim, ze uz i ty nejvetsi titulky lifrujou i na PC, to zatim nevypada, ze bych si chtel PS6 poridit ( Last of us 3, me k tomu ale beztak donuti :D ).
905555
Presne velke zklamani. Ja mel vzdycky PSko k PC, prave jen kvuli tem storydriven singlum. Tim, ze uz i ty nejvetsi titulky lifrujou i na PC, to zatim nevypada, ze bych si chtel PS6 poridit ( Last of us 3, me k tomu ale beztak donuti *:D* ).
905532
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
ta reference na Journey potěšila :)
905548
ta reference na Journey potěšila *:)*
905539
0 0
reagovat
reaguje na: departed
905539
[url=https://youtu.be/wHMNQzLG_Jg?si=2JzZrPhc7mQYTDOy]Astrobot nejvíc![/url]
905532
3 0
reagují: MarvinP
reagovat

State of Play

... strašná zívačka tvle. Buďto online crap (rip-off Overwatch, PvP Marvel blbost či ještě nějaký další kraviny), samozřejmě další Souls-like hry, protože těch není nikdy dost, a když už něco vypadá slibněji, tak je to buďto VR2 (Alien) či Silent Hill 2, což už teď bohužel vypadá jako budgetovka, která propadne, jak finančně, tak i u hráčů (něco jak Alone in the Dark teď).

Všechno přebarvičkovaný, určený pro panice či LGBT+ komunitě. Skvělý.

Takže singleplayer story-driven hrám s důrazem na postavy a gameplay odzvonilo a je lepší to prostě přijmout jako fakt, než z toho být zbytečně v depresi.

Generace hráčů bohužel čím dál víc debilní a je retardovanější než kdy předtím, takže proč by se talentovaní vývojáři měli zaměřovat právě na ony SP hry, když můžou vyprodukovat Fortnite rip-offy, které generují profit daleko snadněji? Byznys je byznys, no biggie.

Závěrem teda, že moje dva jediný velký koníčky v životě (filmy, hry) jdou čím dál víc do sraček a moc lidí si to ani neuvědomuje, protože jdou slepě s davem... aneb co s tím asi tak naděláme, že? No budeme ty sračkoidní hry jak retardi nadále kupovat, to uděláme.

Jdu se uklidnit k RE Village 😮‍💨
905532
... strašná zívačka tvle. Buďto online crap (rip-off Overwatch, PvP Marvel blbost či ještě nějaký další kraviny), samozřejmě další Souls-like hry, protože těch není nikdy dost, a když už něco vypadá slibněji, tak je to buďto VR2 (Alien) či Silent Hill 2, což už teď bohužel vypadá jako budgetovka, která propadne, jak finančně, tak i u hráčů (něco jak Alone in the Dark teď). Všechno přebarvičkovaný, určený pro panice či LGBT+ komunitě. Skvělý. Takže singleplayer story-driven hrám s důrazem na postavy a gameplay odzvonilo a je lepší to prostě přijmout jako fakt, než z toho být zbytečně v depresi. Generace hráčů bohužel čím dál víc debilní a je retardovanější než kdy předtím, takže proč by se talentovaní vývojáři měli zaměřovat právě na ony SP hry, když můžou vyprodukovat Fortnite rip-offy, které generují profit daleko snadněji? Byznys je byznys, no biggie. Závěrem teda, že moje dva jediný velký koníčky v životě (filmy, hry) jdou čím dál víc do sraček a moc lidí si to ani neuvědomuje, protože jdou slepě s davem... aneb co s tím asi tak naděláme, že? No budeme ty sračkoidní hry jak retardi nadále kupovat, to uděláme. [spoiler]Jdu se uklidnit k RE Village 😮‍💨[/spoiler]
State of Play
6 -5
reagují: MarvinP, Cross, Ex-SOLDIER
reagovat
Smash Hit ! link

Ty vzpomínky jak nadavam v metru.
905343
Smash Hit ! https://youtu.be/Jv2BzCmLx3A?si=YHxEto-g13wHMF0c Ty vzpomínky jak nadavam v metru.
0 0
reagovat
Vůbec neznam. Ale jak se jmenovala taková podobná hra s kuličkou a rozbijenim destiček tak 12 let zpátky ? 

K tomu jsem poslouchal Daft Punk hrozná pecka.
905342
Vůbec neznam. Ale jak se jmenovala taková podobná hra s kuličkou a rozbijenim destiček tak 12 let zpátky ?  K tomu jsem poslouchal Daft Punk hrozná pecka.
0 0
reagovat

Super Hexagon

link
pamätáte si túto hernú mobilnú klasiku? Som si na to spomenula a hneď som si to musel stiahnuť do mobilu. Ale ten posledný level som pred rokmi snáď nikdy nedal. Tuším som mal 59 sekúnd a ani za boha som to nemohol spraviť :D 
Ale zas tak často som to nehrával :))
Game Over...Again!
905341
https://www.youtube.com/watch?v=2sz0mI_6tLQ pamätáte si túto hernú mobilnú klasiku? Som si na to spomenula a hneď som si to musel stiahnuť do mobilu. Ale ten posledný level som pred rokmi snáď nikdy nedal. Tuším som mal 59 sekúnd a ani za boha som to nemohol spraviť *:D*  Ale zas tak často som to nehrával *:))* Game Over...Again!
Super Hexagon
0 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Ja tiež. Na tridsiatku som si ju daroval. :)
905035
Ja tiež. Na tridsiatku som si ju daroval. *:)*
904966
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Taky jsem si ji nadělil a musím říct, že je absolutně super.:+
905033
Taky jsem si ji nadělil a musím říct, že je absolutně super.*:+*
904966
1 0
reagovat
reaguje na: HAL
Dlcčka z jiných míst by mě taky lákaly nejvíc. Ofir nebo navštívit Zerrikánii a osvobodit nebohého Marigolda z kmene ženských válečnic... :D
905011
Dlcčka z jiných míst by mě taky lákaly nejvíc. Ofir nebo navštívit Zerrikánii a osvobodit nebohého Marigolda z kmene ženských válečnic... *:D*
904963
0 0
reagovat

Hellblade 2

Je to sice vicemene zase walking simulator jako jednicka, ale kvuli tomu jak to vypada (hraji na pc, full HD plne detaily na 3060), tak obetujte tech 259 za mesicni game pass. Vezme vam to dech, je to opravdu jako "hrat" film. Jednicka me nebavila, ale dvojak me fakt vtahla. 
904981
Je to sice vicemene zase walking simulator jako jednicka, ale kvuli tomu jak to vypada (hraji na pc, full HD plne detaily na 3060), tak obetujte tech 259 za mesicni game pass. Vezme vam to dech, je to opravdu jako "hrat" film. Jednicka me nebavila, ale dvojak me fakt vtahla. 
Hellblade 2
2 0
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Bylo by super, kdyby modeři dodělali věci, o které fans prosí už roky. Jako Iorweth ve W3, šťastný konec pro Shani. Účast dalších postav z prvních dvou dílů. Ale pochopitelně by to chtělo i trochu toho scénáristického umu. Hrál jsem některé ty neoficiální DLC, a většina z nich je scénáristicky šíleně na sílu z hlediska nostalgie či roubování na věci předešlé.
904968
Bylo by super, kdyby modeři dodělali věci, o které fans prosí už roky. Jako Iorweth ve W3, šťastný konec pro Shani. Účast dalších postav z prvních dvou dílů. Ale pochopitelně by to chtělo i trochu toho scénáristického umu. Hrál jsem některé ty neoficiální DLC, a většina z nich je scénáristicky šíleně na sílu z hlediska nostalgie či roubování na věci předešlé.
904956
1 0
reagovat
Chodil jsem kolem ní na e-shopu hrozně dlouho. Teď dva dny ve stánku X-Zone...
No, nakonec je doma
Deti posunu o rok:D
904966
Chodil jsem kolem ní na e-shopu hrozně dlouho. Teď dva dny ve stánku X-Zone... No, nakonec je [url=https://www.xzone.cz/kniha-level-50-let-videoher?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwmMayBhDuARIsAM9HM8c5Drwikph4A7c3E-FKkz_WglMCQY1iDI3-2Upkh4lC-dEV-dj0fKUaApRaEALw_wcB]doma[/url].  Deti posunu o rok*:D*
4 0
reagují: RidleyCrowe, Godlike
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Parádní. Jsem úplně zapomněl jak velké to město v jedničce bylo.

A nechci remake, doufám v neoficiální datadisky k W3 které rozšíří jeho svět, třeba právě o tu Wyzimu (která by tedy chtěla hodně práce - import je to cool, ale dnešním standardům ty modely už úplně neodpovídají).
904963
Parádní. Jsem úplně zapomněl jak velké to město v jedničce bylo. A nechci remake, doufám v neoficiální datadisky k W3 které rozšíří jeho svět, třeba právě o tu Wyzimu (která by tedy chtěla hodně práce - import je to cool, ale dnešním standardům ty modely už úplně neodpovídají).
904956
1 0
reagují: Ex-SOLDIER
reagovat
reaguje na: Ex-SOLDIER
Někdo už importoval celou Wyzimu z prvního dílu do třetího Zaklínače.

link

Moddeři vydají remake rychleji než CD Projekt.
904956
Někdo už importoval celou Wyzimu z prvního dílu do třetího Zaklínače. [url=https://www.youtube.com/watch?v=6mqbQ-WxLuk]link[/url] Moddeři vydají remake rychleji než CD Projekt.
904500
4 0
reagují: fabec, HAL
reagovat

Ghostwire Tokyo 👻

100% completionist + platinumka
60h (myslel jsem, že to bude hra max. na 12 hodin...)

Ono to běžným hráčům nic neřekne, ani těm mainstreamovým, je to spíš takový malý klenot pro fanoušky studia TG (rip) či hráče, kteří mají rádi nadpřirozeno a zasazení v Tokyu.

Rozepisovat to dlouze nebudu, ale mě to bavilo o hodně víc, než jsem si při koupi za pakatel před měsícem dokázal představit. Je to sice takový grind collectibles simulátor, ale mě se to trefilo do nálady bez jediný výtky.

Přesně jedna z těch her, od který nic nečekáte, ale příjemně překvapí.
904805
100% completionist + platinumka 60h (myslel jsem, že to bude hra max. na 12 hodin...) Ono to běžným hráčům nic neřekne, ani těm mainstreamovým, je to spíš takový malý klenot pro fanoušky studia TG (rip) či hráče, kteří mají rádi nadpřirozeno a zasazení v Tokyu. Rozepisovat to dlouze nebudu, ale mě to bavilo o hodně víc, než jsem si při koupi za pakatel před měsícem dokázal představit. Je to sice takový grind collectibles simulátor, ale mě se to trefilo do nálady bez jediný výtky. Přesně jedna z těch her, od který nic nečekáte, ale příjemně překvapí.
Ghostwire Tokyo 👻
2 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se